Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Anna Czyżewska \"Anioł na gruszy\" Usiadł anioł na gruszy Za grzechy ludzi wypić musi Czarkę goryczy z piołunem Aby to wszystko zrozumieć, Ogarnąć umysłem swoim Na czym świat niby ten stoi, Na czym człowiek żeruje Jak larwa co się wykluje. Świat niegdysiejszy był prostszy Ale nie brakowało w nim podłości I złości, i nienawiści, i zgrozy. To wszystko Anioła boli Bo jak ma pogodzić się biedak Gdy prośba do niego dociera, Aby bronił i chronił od złego. A On słucha i czeka I gdy chwila złowroga dopadnie człowieka On czeka i szepcze. I staje się świadkiem Upadku grzesznego i tryumfu złego. I usiądzie znów Anioł na gruszy Bo go człowiek do tego zmusi. Karolina Sułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i nieustającej młodości, wiele radości, optymizmu....składa Aliarii Jola 🌻🌻🌻🌻🌻 witam ciepło legwana i wiosenkę56.oraz pomarańczki. Pozdrawiam z całego serca moje klubowiczki te starsze i nowsze. Nie wyjechałam , bo nie mogłam...nie chcę pisać o sprawach przyziemnych i smutnych...dlatego będę wpadała rzadziej.Jestem w centrum kłopotów i bardzo żle sie czuję.Przepraszam!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz dla belvy
________________________________________.s´ ________________________________________s3 _______________________________________s3´ _____________________________________`sS3 ____________________________,____s..§§§§,$$s. ___________________________s.___ssSS§§§§$$$$ss,. ____________________________ssS§§§s§§§§3$$$$$$$$$2$ __________________________.ss§§§s§§§§s§§§$$$s$$33$3´ _________________________s´__s§§s§§§s§§§$$3´ _____________________,____`_§§s§§§§s§§s§$$$s. _____________________§__,_§§§s§§§§s§§§s§§$s$$$s ______________________333§§§s§§§s§§§s§§s§$$$$s$$. ________________________s§§s§§§s§§§§s§§s3$$$$$s$$s _______________________§§s§§§s§§§§§s§§§s$$,$$$$$$$s.. ___,ss.. _______________________§§s§§§§§s§§§s§s§§s$§$$$$$$$$$s_$$ $$$$s. ______________________s§33§§s§§s§§§§s§§s§33$$$$$$$$$$$s$ $333$$$$s.. ______________________§__s§§s§§§s§§§s§§s§$$$$$$$$$$$s$$$ ´_____`$$$. _______________________`__´__3§§§s§s§§§s§s.$$$$$$$$$s$$$ s..______´$$ss ____________________________s3´_§§s§§33$$$3$$$$$$$s$$$$s $$$$$$sss..3333` ____________________________§ss§_$3$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s$ $$$$$$$$$s. ______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$33$$$__ _______3$$ ________s§§§§§§s.__________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3____ ________´$$ ________§§§§§§§§§s_____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´______ ________3$$ _____s§§§§§§§§§s§§s___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´________ ________$$$ ____s§§s§§§§§§§§§s§s_s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´__________ ________s$$’ ___§§§s§§§s§§§§s§§§§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$33´____________ ______s$$3´ ___s§§§s§§§s§§s§§§3__$$$$$$$$$$s$$$$$$333´______________ _______$3´ ___§§§§§s§§s§§s§§3__$$$$$$$$$$$$ss333$´_________________ _______´ __s§§§s§§§§§s§§§s§ss_$$$$$$$$$$3$$$$$$ `3s§§§s§§s§§s§§§§§s§§$$$$$$$$33$$$$$$3 __`3_§§§§§s§§s§§§s§§§$$$$$$33_$$$$$$3 ______3§§§s§§s§s§§§§3$$$$$3´_.$$$$$3´ ___,___§§s§§s§§s§§3$$$$$3´_.s$$$$3´ ___§_`s§s§§3§§s§§3$$$$3§§__$$$$s ___§§ss§§§§_§§§s$$$3§§_§´___3$$$. ___33§§s§§3-§§s§3$$3§§3-.3_____3$$$. _____§§33_§§§s§§$$’§§33_´_______3$$s _____§§__§s§§s§.$$§3´.___________3$$$s. ______33,_§§§s§3$$3________________3$$$s _________3§§§s§$$s_________________33$$$, ___________33§§3$$s _______________$$$s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////
Co? Pewnie czekasz na jakieś życzenia? A no to się doczekałeś!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam komu zrobić \"Mikołaja\"... Nikt nie nocuje dzisiaj w domu :( Pojadę do wnuków, ale tęsknię za czasami, kiedy moje dzieci rano cieszyły się tym, co znalazły pod poduszką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo jaki ladny kon!! Dzieki pomaranczo:-) Ja jestem szczesliwa bo mam przez caly tydzien wnuczke .. Takie slodkosci zacmiewaja mi caly swiat.. wiec nic nie przychodzi mi do glowy ... nawet nie pocieszenie dla Joli.. Jestem cala w skowronkach Pozdrawiam wszystkich serdelecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was serdecznie sle usciski dla wszystkich i podziekowania:-G Jolus 👄 Copertko 👄 Lagwam 👄 Belvus 👄 Dawno nie widziana Iwo 👄 Zosiu 👄 http://www.kikisweb.de/nikolaus/gifs/nikolaus1.gif Mikołaj Święty Mikołaj nocą wędruje W okna zagląda i nasłuch*je Gwiazdka w okna świeci gdzie są grzeczne dzieci O każdym grzecznym dziecku pamięta Dobry dziadunio, Mikołaj Święty Co za radość będzie, gdy do nas przybędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda! Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni, I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą, Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą; Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać. Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia, I serc szkoda, co nie mają Oparcia. A. Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Do naszych serc do wszystkich serc uśpionych Dziś zabrzmial dzwon ,juz człowiek obudzony. Bo nadszedł czas i dziecię się zrodziło. A razem z Nim, maleńka przyszła miłość. Ref: Maleńka miłośc w żłobie śpi, Maleńka Miłość przy Matce Świętej. Dziś cala ziemia i niebo lśni dla tej Miłości maleńkiej. 2. Porzućmy zło przestańmy złem się bawić. I czystą łzą spróbujmy serce zbawić. Już nadszedł czas już dziecię się zrodzło. A razem z Nim, maleńka przyszła miłość. Ref: Maleńka Miłość w żłobie śpi, Maleńką miłość chrońmy z lękiem Dziś ziemia drży i niebo drży dla tej Milosci maleńkiej. To chyba pastorałka Eleni? Pozdrawiam wszystkie miłe panie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden okolicznościowy wiersz i jadę do swoich maluszków :)) Święty Mikołaj Przez strome góry, przez wód odmęty, Z dala włosami świecąc srebrnemi, Idzie staruszek, Mikołaj święty, By dobrych ludzi szukać na ziemi. Idzie staruszek ścieżyną w lesie, To mierzy pola śniegową szatę I moc pakunków przeróżnych niesie Dla was, o dzieci starsze, brodate. Niesie wam syna jasne oblicze Za te pajace, za te okręty, Za najsmaczniejsze w świecie słodycze, Które dał dobry Mikołaj święty. Niesie, o, dzieci z dużą łysiną, Córek uśmiechy słodkie, szczęśliwe Za lalki, które z piękności słyną I oczy mają jak gdyby żywe. Święty, włosami świecąc srebrnemi, Idzie... z zimową walczy zawieją, By obdarować ludzi na ziemi Takich, co dzieci kochać umieją. K.Ćwierk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko parę pytań mam... Kto nam tutaj posprzątał? Czy każdy może to zrobić? Czy topiki maja swoje moderatorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy juz spać poszli? A ja spać nie mogę... Jak ten kot; dopiero teraz wyruszyłabym na \"balety\". Dni Życie moje wstawione w cień więdnie bez światła dziennego. Codziennie opada z niego pożółkły, zwiędły dzień... M. Pawlikowska Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ta noc ..przezylam momenty tego czego najbardziej sie boje w zyciu.. przezylam autentycznie ten strach... i wierzyc mi sie nie chce ze to byl tylko sen.. Strach przed niechybna smiercia.. Nawet niezle to znioslam. Modlilam sie tylko aby Bog mnie przyjal do siebie.. i balam sie tego momentu.. aby nie bolalo.. Ale moze dusze boli? Po fakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana Belvo
wspołczuje z całego serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki! Witam i pozdrawiam serdecznie WBW 👄 czytałam , ze ktoras z pan czuje się smiertelnie obrazona na mnie... I usilnie domaga sie przeprosin kolezanek klubowiczek... Nie wiem czym az tak sie narazilam.?.. Sadze, ze nie jestesmy dziecmi i tylko spokojna rozmowa mozemy wyjasnic swoje nieporozumienia... bardzo prosze napisac do mnie na @ Jesli ktoras z kolezanek ma jakies problemy co do mojej skromnej osoby prosze otwarcie porozmawiac na skype ze mna... O godzinie 17:00 bede do dyspozycji... Wiem tez,ze kazdy czlowiek jest tylko człowiekiem i ja rowniez nie czuje sie swieta... Zreszta nigdy do nich nie nalezalam:-D Wiec nie obce mi slowo ...\"PRZEPRASZAM\" A teraz z innej paki:-D Ja otworzylam wczoraj stronke 280... Wiec stawiam kosz owocow urodzinowych... W rodzinie MM jest duzo dzieciakow ktorzy choruja na cukrzyce dlatego tak sie przyjelo, ze zamiast slodyczy stawiamy dzieciakom wiecej witaminki...:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/071207184.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/2dezember198.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo👄 Przykro mi, i bardzo ci wspolczuje.... Kiedys przezywalam tez cos podobnego... Mysle , ze musisz jak najpredzej skonsultowac sie ze swoim lekarzem... Zycze WBW milego dnia i pieknej atmosfery swiatecznej... Choinka Choinka zielona śniegiem oprószona Oznajmia nam święta, będzie noc zaklęta. Zielono w zimie w śnieżnej godzinie Dzięki choince w wigilijną noc. Choinko zielona lodem oszroniona Zapachem żywicy w tej leśnej śnieżycy. Choinka zielona pięknie ustrojona W te barwne bombeczki, lampki i gwiazdeczki. Tańczyć będziemy, głośno kolędować Spod pięknej choinki prezenty wyjmować. Choinka (stała pod śniegiem) Stała pod śniegiem panna zielona Nikt prócz zająca nie kochał jej Nadeszły święta i przyszła do nas Pachnący gościu,prosimy wejdź! Choinko piękna jak las, Choinko zostań wśród nas! Jak długo zechcesz, z nami pozostań, niech pachnie tobą domowy kąt. Wieszając jabłka na twych gałązkach życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario ale dlaczego z lekarzem? To byl sen.. Moze z jakims psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, strasznie mi przykro, pobieznie przeczytalam twoj wpis.... Och, jak dobrze, ze to byl tylko sen, faktem jest, ze to meczacy koszmar, ale tylko koszmar.. Ja przezyłam cos podobnego na jawie... Obudzilam sie letnia duszna noca, gdyz w piresiach poczulam przenikliwy ostry bol... W iem, ze nie moglam oddychac i nawet reka ruszyc by obudzic meza.. Wtedy pozostala mi tylko modlitwa... Swiadomosc umyslu pozwolila mi prosic Boga o szybka i bezbolesna smierc... Tego do dzis nie moge sobie wytlumaczyc ...Czy to byl sen? - czy jawa ?... Ale na99 % byla to jawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety @ zadnego nie otrzymalam... Wiec czekam na skype... Smialo! zachecam ja nie gryze :-D( to zart) jestem bardzo ciekawa, komu sie w klubie narazilam... :-D Kilka słów o sobie: Zawsze staram sie byc soba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario przepraszam chyba sie nie doczytalam..Na co ty czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, moje miłe topikówny :) Alisario 😘 Belvuniu 😘 gotuję dzis bigos....dzisiaj z chlebkiem , jutro z ziemniaczkami, pojutrze przysmażony...... .ma któras ochotę? zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam zmienić nick\'a na \"Nocny Marek\"...:) Mam ochotę na Twój bigosik Zofinko! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotni jak gwiazdy Czasem tak po ludzku współczujesz nam Boże Bo nawet Ty nie zawsze Pomóc nam już możesz Nie żebyś boskość swą czy moc Bożą tracił Lecz zbyt jasno widzisz Że my mali tacy Chowasz więc nasze sprawy Do bocznej kieszeni i jakbyś zapomniał Że my tu na Ziemi Samotni jak gwiazdy Które w ruch puściłeś Lub jak kruche gałęzie Którym wiatr skradł siłę A Twoje święte nakazy tak niezwykłe plany Często nam nie pojęte Więc jak im sprostamy? Choć Ty najlepiej wiesz Po co zsyłasz burzę Wiesz tez kto cierpliwy A kto nie zdzierży dłużej Tyle jest cierpliwości w Twej boskiej postawie Czasem tak nam trudno Ty najlepiej wiesz - Panie A świat się kręci Coraz bardziej szalony jakby wyrwał się nagle Spod Wszelkiej kontroli Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×