Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Cześć:) Wczoraj zadzwoniła do mnie dziewczyna, którą poznałam przez ogloszenie. Miałam opiekować się jej dziećmi. Gdy byłyśmy już wstępnie umówione, zamilkła. I właśnie wczoraj, po pół roku się odezwała z propozycją pracy. Mamy się spotkać w przyszłym tygodniu. Zobaczę co z tego wyjdzie, trochę jej nie dowierzam. A dziś spotkałam byłego sąsiada. Pracuje w zakładzie pracy chronionej. Mam go powiadomić jak dostanę umiarkowany, może uda się mnie wkręcić. W poniedziałek pójdę też na badanie. Nie ma sensu odkładać. Jestem tym trochę podminowana mimo iż staram się myśleć pozytywnie. Po obiedzie wyskoczę w plener, choc pogoda u mnie nieszczególna. Jest słońce, ale wieje zimny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼pozdrawiam w biegu:) Amazonia, czyli ruch w interesie...będzie dobrze;) Śladziku...a żebyś wiedziała:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i mily
Klub darmozjadow tutaj macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no men no cry
oj tam oj tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sladzik - wlasnie ogladam "War Horse" i sie zastanawiam od kiedy to Spielberg kreci dla Disneya ;) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oneill Konika ogladasz ? sliczny jest:D ckliwy bardzo...ale po moich serialikach typu CSI, NCIS i Criminal Minds jak znalazl - balsam na dusze:D a M i M smutne i pieknie prawdziwe...ile tam odnalazlam siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jak widac nieszczescie nie zna swiat...tragicznie zderzenie pociagow, zabici i ciezko ranni...czasami az sie boje wychodzic z domu... to prawda, nikt nie wie gdzie, kiedy i jak... Pozdrawiam Singielki i E Singielke...niech odesle goscia do domu ;) bo Jej tu brakuje...tylko jaki srodek komunikacji jest bezpieczny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tragedia. Niestety, wypadki się zdarzają i niestety zdarzać będą... Gdzieś czytałam, że najbezpieczniejszym środkiem lokomocji jest samolot, gdzie indziej, że właśnie pociąg. W/g mnie każdy niesie ze sobą jakieś ryzyko. Nawet idąc pieszo trzeba mieć oczy dookoła głowy, a na przejściach dla pieszych przy zielonym świetle szczególnie. Zauważyłam, że niektórym kierowcom bardzo się spieszy i przejeżdżają przy tym świetle przez pasy mimo iż już idą ludzie. Śladzik, nastrój mam o dziwo dobry. Wola boska, co będzie to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie to dzień dobry dla wszystkich. Trzymajcie kciuki za Śladzika i za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Singielki! Zycze Wam milego dnia. 🌻 Sladzik,Amazonia. 🌻 Trzymam kciuki,myslcie pozytywnie,wyobrazajcie sobie,ze macie juz to,czego pragniecie,np.,ze przychodzi pismi,z ktorego wynika,ze przyznali Wam to,co Wam potrzebne,ze sie cieszycie. Powodzenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Trzymam za Was, dziewczyny! Bedzie dobrze! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sladzik - przesylam wirtualny uscisk ❤️ Czekam jeszcze na sprawozdanie amy... Bo nadal za nia trzymam i nie wiem czy moge juz puscic czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wszystko poszło ok. Wynik badania mam dobry, na komisji też cacy:D Dostałam umiarkowany na dwa lata. Wszystkim wielkie dzięki za kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieeedziałam, że beeedzie doobrze:D ja dzisiaj bardzo pracująca, ale musiałam zajrzeć, jak Wam poszło, 👄dla Singielek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×