Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Dzieki Oneill 🌻 za ten link. Posluchalam sobie troche muzyki starszej,skonczylam na Piotrze Rubiku i nastroj mi sie poprawil. Wczesniej czulam sie wykonczona psychicznie,fizycznie i nie wiem jak jeszcze,a teraz wrocila mi energia.Fizycznie jeszcze jestem zmeczona,ale poza tym-nie. Pozdrawiam Cie cieplutko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonia 🌻 Ciesze sie razem z Toba. Sladziku 🌻 ❤️ Mysl,prosze,pozytywnie.Odwroc buzke do gory. z takiej :-( na taka :-) Wyobraz sobie,ze taka :-) bedzie,gdy uslyszysz,czy przeczytasz orzeczenie. Pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic dziś nie pisze... Jutro będę wiedziała, czy jest szansa na pracę w zakładzie pracy chronionej, a konkretnie na portierni lub w szatni na Uniwersytecie. Jak nie, może wyjdzie z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼:) moje rzepy nareszcie sie odczepiły i mogę swobodnie merdać ogonkiem..:D Amazonia, nie ustajesz w boju i baaardzo dobrze...bo kto szuka ten znajdzie i tak też będzie z Tobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śladziku, ja P podczytuję, ale nie wszystko jestem w stanie zrozumieć bo grypsujecie...:P cudowna paczka z Was, kobietki i nie chcę się wcinać, co nie znaczy, że czasem nie pozdrowię i może coś wtrącę...nie na temat;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na "temat" to tam nie ma nic Chochli, bo temat wtapia sie w zycie...a to nasze zycie jest wazne, to co codzien czujemy, myslimy i robimy... a wtracac sie mozesz zawsze...co swieze spojrzenie...to swieze...nieznane ale pozadane:D Ostatnio na tapecie jest ci znany Kociak...niesformy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie jeszcze raz Amus czy juz cos wiesz na temat zatrudnienia sie ? Czekamy z niecierpliwościa na wiadomosc ! Mam w planie wizyte w Agencji Pracy...może cos znajde dla siebie, na 4 godzinny dziennie albo weekendowo, bo nie wytrzymam dłuzej jak czegos nie zaczne robic...teraz kiedy slonce za oknem...nikt normalny ;) w domu nie chce siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oneill, smakowite to śniadanko. Nie jestem przyzwyczajona do takich specjałów, ale popatrzeć nie zaszkodzi:D Śladzik, co miałam przyjąć przyjęłam, idż w moje ślady. W sprawie pracy nic jeszcze nie wiem, czekam na telefon. Teraz biorę się za okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam po Twoich sladach Amus :D nie trzeba jednego rzucac by drugie miec;) mozna i tu i tu... moje tez brudne...moze znow pojde w Twoje slady ;) a Chochli nasza Ektra Singielka jest w kilku miejscach ozdoba 👄 i niech tak zostanie :D wszyscy nie moga narzekac ;) ktos musi czestowac kawkom i ciasteczkami i sie szeroko usmiechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam tylko dwa bo zimno. Teraz zrobię kawkę i lecę kibicować Justynie. Muszę mocno trzymać kciuki bo coś ostatnio Marit ją przegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) Niestety, umiarkowany nie pomógł, gdybym miała na stałe to może, może...A wiadomo, że morze jest szerokie i głębokie:D Nie jestem zbyt zawiedziona bo znając rzeczywistość... Aż tak naiwna to ja nie jestem. Jutro podejście do dzieci. Jutro też mamy święto. Pamiętacie? Śmiać mi się chce jak przypomnę sobie zakładowe prezenty - gożdziki czy rajstopy. Ale w sumie sympatyczne gesty i fajne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego pytasz? Szykujesz sie na jutrzejsze święto? Chcesz mi wręczyć?:D Nie mam szczególnie ulubionych, ale jesli już to herbaciana różyczka napewno sprawi mi przyjemność. A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie Szanowne Singielki Tak,moje Drogie Panie mamy dzisiaj Święto Pań. :-) Z tej wiec okazji przesylam Wam Wszystkim Singielkom (i Sobie) : :-) ;-) :-D 🌻 ❤️ :classic_cool: ale nie wiem czemu i nie wiem komu :-P OK, i jeszcze 😴 🌻 ZYCZE WSZYSTKIM (SOBIE TEZ) MILEGO DNIA PAŃ. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co fajne w dzisiejszym dniu, Kobietki, Babeczki i Laseczki! A na poczatek chwila wspomnien http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/dzien-kobiet-zaczelo-sie-100-lat-temu,1447948,3439 lezka sie w oku kreci na wspomnienie tulipana w folii, paczki kawy "Orient" lub rajstop - ktorych odbior nalezalo pokwitowac wlasnorecznym podpisem w dziale socjalnym :D Nasza mlodziez nie zna takich wysmienitych atrakcji, jakie byly naszym udzialem :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×