Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Takze prosba do Malolepszej zeby dobre do paczki wkladala-a przynajmniej o skorce bialej-reszta juz preferencji szczegolnych brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - ja nie sprawdzałam jego drzewa genealogicznego przed ślubem więc kto tam wie jakie odmiany typologiczne człowieka wchodzą w grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jakie tematy tu byly poruszane? Glowa boli..Ale ciesze sie ze wam humory dopisuja:D Malolepsza..a skad wiadomo ze to chlop? Czyzbys miala jakies chody u producenta..i juz wiesz z czym przesylka dotrze ? ;) Boje sie tylko zeby adres byl poprawny..dzis natknelam sie na sasiadke ..z malenstwem na reku. Niezle zakrecona jestem i nawet nie wiedzialam ze synowa w ciazy chodzila :p Filipek przesliczny, ma 5 tygodni i ..wyglada jak jego tatus :) Oderwac sie od niego nie moglam..taki malutki z takimi malusienkimi raczkami i usmiechal sie do mnie :D:D:D:D:D Widac ze padlo niedaleko skoro u sasiada za sciana dziecko, co prawda tylko wnuk, ale czesto mlodzi u rodzicow bywali.....ale jakies 2 tygodnie temu mowie do meza, ze sasiedzi chyba kota maja, bo cos miauczy :o A to dziecko bylo...taki glupol ze mnie. Co do koloru...no nie wiem jakby maz przyjal..a raczej nie przyjal tej przesylki..ale skoro Malopesza twierdzi ze wszystko pod kontrola to gra. I oby, jak nam juz przysle Telesforko ta paczke za ocean to zeby zawartosc parzysta tylko byla..bo inaczej bedzie problem z podzialem. A co do czekania..Malolepsza, ja do dziela biore sie juz dzis :p Jaja gadaja dzis ile wlezie..nie mysle zeby owulka byla juz, ale podzialac zawsze mozna :p A ty tez dzialaj..CUDA sie zdarzaja a w naszym przypadku to musi byc CUD. :) Dobra..zmykam bo mnie posadzicie o zbyt duze gadulstwo, a tak w realu nie jest :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) My dzis z Natalką jesteśmy aktywne od 5.40-najpierw mała skakała mi po pęcherzu także musiałam wstać w wiadomym celu i jak sie położyłam to poczułam ogrooomny głód-szprotki podwędzane w oleju-ta mysl nie dawała mi spokoju przez nastepne 15 minut;) Tak więc wstałam, zjadłam i spac mi się juz nie chce. A Natalka owszem, bobrykała po jedzeniu a teraz sobie śpi. W piatek wybralismy się z M do sklepów celem zakupienia dla mnie jakiegoś grubszego swetra. Nałaziłam się, naprzymierzałam i nic nie kupiłam:( Jedyne ubrania które jako tako na mnie wyglądają to ubrania ciążowe, które są drogie a nam przecież zostało juz tylko dwa miesiące. W sobotę bylismy na ślubie przyjaciela męża (notabene już trzecim). Ślub cywilny, bez przyjęcia i całe szczęście, bo wczoraj yłam bez sił kompletnie. Później mieliśmy mieć zajęcia w szkole rodzenia ale się nie odbyły niestety i będą w środę. Niestety muszę jechać na nie sama bo M pracuje. Będzie o porodzie;) Dziś zamierzam się wybrać po buciki jesienne, później obiad u teściowej, a potem odwiedziny u mojej siostry-jak zwykle cały dzień zaplanowany:) Wczoraj przyszedł wózek-paczka na pół pokoju. Rozpakowaliśmy, żeby zobaczyć czy wszystko jest i sie załamalismy, bo niby jak wpiąć gondolę albo fotelik na stelaż??? Mój M z takich co to nie czytają instrukcji, także trochę się zeszło ale dalismy radę;) Wózek opanowany:):):) Spakowalismy go z powrotem i stoi wielkie pudło na balkonie. Jagody widzę, że przygotowania do urlopu w pełni:) Trzyma kciuki za badanka chłopaków M. Justynka czyli powoli zaczyna sie coś dziać:) Nic się nie bój będzie dobrze a już niedługo przytulisz swojego skarba❤️Pogłaszcz brzusio. Surfitko już niedługo będziesz w Polsce super! Odstresujesz sie i wszystko będzie ok. A staranka, pochwalam, czas zacząć! Betty już nie mogę doczekać się poniedziałku i wyników, szybciutko pisz co i jak. Trzymam kciuki! Milka a ty gdzie się podziewasz? Czyżbyś wróciła juz do pracy? Martika jak po urlopie? Agness pewnie przepadła w tych swoich cudeńkach. Odezwij się kochana. Nowa a co u ciebie? Jak termometr? Telesforko juz pewnie nie możesz się doczekać mamy? Co do mojego nastawienia do porodu to myslę, że skoro tyle czekałm na mojego skarba to uczynię wszystko aby przyszła na świat w beztresowych warunkach. Omega stara????A co tobie babo w tej głowie siedzi? Gdybym nie wiedziała, to myslałabym ze jesteś w moim wieku:) I tak jak pisała Jagoda plasterki są trendy;) Malolepsza może ty idź kobieto jednak na to zwolnienie? Trzymaj się słonko i \"nie filozuj\";) Czasem lepiej nie mysleć;) Voltare, Ryba🌻 Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No ładnie - wystarczy przez chwilę do Was nie zajrzeć, a już się podzieliłyście za moimi plecami zamówioną przez Malolepszą przesyłką! Zachłanne! :P Telesforka to chyba chce mamę wykorzystać na maksa - jak już przyjedzie to co tam - ma się jednym opiekować? Hurtowo je wychowa:D Oj Malolepsza coś mi się wydaje, że do oferty naszego gabinetu oprócz USG trza będzie dołączyć wykonywanie podstawowego zestawu badań! Tak jak napisała Jagoda - nałaziłam się jak dziki osioł, żeby już na początek kolejnego cyklu mieć wszystko upatrzone i tylko uderzyć na hormony. A tutaj nie ma szans! Trzeba brać urlop i jechać 80km do najbliżeszego laboratorium i włóczyć się tam cały dzień, żeby jeszcze wyniki odebrać. A badania nasienia to kiedyś miałam pod ręką w miasteczku kilka kilometrów od domu - wystarczyło umówić się z laborantką na jakąś konkretną godzinę - nawet po południu i dostarczyć \"materiał\". Ale potem był remont laboratorium i potem pozawężali ofertę badań - teraz nie robią już tam nic, co by mnie na dzień dzisiejszy interesowało 😠 A w Opolu - miasto wojewódzkie - badania są, ale bez skierowania tylko podstawowe, no i nie ma warunków do oddawania \"żołnierzyków\", trzeba to zrobić w szpitalnej toalecie a potem stać w kolejce kilkudziesięcioosobowej do okienka gdzie to się oddaje! Nie dość że stresy, to jeszcze czas i w ogóle nerwówa. I potem zdziwienie, że wyniki wychodzą nie takie jak trzeba! Dzięki a przepis:) (Malolepsza - nie pamiętam, który to był topik, ale to już jakiś czas temu - rzuciło mi się w oczy, bo podczytywałam Was - i u Was było o tej zupie, potem zajrzałam gdzie indziej a tam też zupa gulaszowa ala malolepsza:D ) Zajrzę potem..... Narazie muszę uciekać od kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza--wczoraj mialam 36.7.dzis 36.9.lekarz powiedzial ze temp i sluz wskazuje na ciaze ale musimy poczekac i sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek jak odbiore tylko wyniki to sie odezwe dziekuje za pamiec i sa wasze cieple slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek jak odbiore tylko wyniki to sie odezwe dziekuje za pamiec i sa wasze cieple slowa pozdrowienia i buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy, ale jeszcze nic konstruktywnego nie zrobiłam. Nie, przepraszam, przeczytałam wszystkie wasze wpisy :P Ucieszyłam się, że Malolepsza się odnalazła, no i że humory Wam dopisują. Czy ja też mogłabym taką przesyłkę zamówić? Nie wybrzydzam, płeć obojętna, kolor włosów również, idealna klientka ze mnie :D Dzisiaj nie ma kolezanki, która moze zaglądać w mój komputer, to piszę :D Własnie rozpoczęłam najbardziej emocjonujący tydzień cyklu, ale juz jestem zniechęcona :( Wszystko przebiega jak zwykle. Cały czas pobolewa mnie jajnik, a od wczoraj mam jakieś dziwne plamienie Zawsze pojawia się ono tydzień przed @ Mówiłam o tym mojej gin, ale zignorowała to. Plamnienie sie pojawia, mimo że biorę luteinę. W piątek zrobiłam sałatki i jakieś kanapki - bez szaleństw. Zrezygnowałam z gotowania, bo byłam zmęczona. Sobotę miałam trochę luźniejszą, a dziś - znowu praca Pozdrawiam Was, przesyłam 👄 i jak będę miała jeszcze siłę wieczorem to napiszę coś z domu. Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) voltare no cos ty pewnie ze stosuje sie do zalecen poloznej i w weekend nie rodze:D:D:D choc przyznam szczerze miloby bylo miec malego obok siebie❤️ zaczyna mi sie dluzyc, dzisiejsza noc dala nam popalic, nie skurcze, nie nie nic z tych rzeczy - moja ulubiona zgaga, rozbawiony maluszek przetrzymali nas do 4 rano! pisze nas bo tatus tez nie spal, tak jeczalam i marudzilam, serwowal nam herbatki i budyn waniliowy z sokiem wisniowym o 2:30 rano:D dzielny moj kochany:) wczoraj nalatalam sie z siostra po sklepach, ale zakupy juz robilam na po ciazy;) zakupilam kilka bluzeczek dawnego rozmiaru i torebke (wielka zeby i dla maluszka graty wcisnac) pozniej pojechalismy do pieknego parku ponad 50km za londyn i okazalo sie ze jest zamkniety:P nie spr w necie dlaczego:P nastepnie pojechalismy do ikea po komode dla malego, bo te 2 nie wystarcza, tzn jedna jest spora a druga malutka i ta malutka wywalimy i zamienimy na ta duza:) ale oczywiscie wczoraj nie bylo, dali nam nr tel i kazali zadzwonic dzis rano, dryndnelam ok 11 i mowie babie mow kobito prawde bo ja na ostatnich nogach i nie bede bez sensu grzala:P i okazlo sie ze jest kilka! ja zabralam sie za robienie sniadanka a moj pojechal:) i teraz wlasnie sklada, o dziwo nawet porzadna ta komoda:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50103345 dokladnie taka kolor oki brzoz:) teraz znow robie krupnik bo lazi za mna non stop i wyjelam wolowinke:) lece sprawdzic zupine i zajrze pozniej:) ryba bidulko wspolczuje siedzenia w robocie ale juz zaraz koniec dzionka;) zycze wam jak najszybszej przesylki od malolepszej:)) buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Malolepsza – czyżby net dalej odmawiał współpracy 😠 a może ciężko pracujesz? Ryba__lufa – Malolepsza wszystkich w zamówieniu ujęła a skoro obie nie mamy jakiś szczególnych preferencji, no może poza tym aby był to przedstawiciel gatunku Homo sapiens to już wkrótce paczki powinny do nas dotrzeć ;) Co do plamienia to nasza Guru się musi wypowiedzieć ale czy tego nie można wiązać z poziomem progesteronu w drugiej części cyklu. Ale skoro gin to lekceważy to być może to tylko taki mój wymysł. Im więcej czytamy na dany temat tym więcej patologii jesteśmy w stanie u siebie zdiagnozować i tak w kółko :( Justyna – Ty powinnaś teraz codziennie z samego rana podpisywać listę na topiku bo jak tylko milczysz przez dzień czy dwa to od razu nabieram podejrzeń czy to aby nie już ;) Twoja ciąża się już praktycznie kończy a zastępstwa jak nie było tak nie ma ……. Jedyna nadzieja w zamówieniu Małolepszej :D Surfitka – optymizm to połowa sukcesu, jeżeli takie plecenie trzy po trzy ma nam pomóc się wyluzować to trzeba korzystać z okazji :D Telesforka – szczęściaro mama już pewnie dotarła do Ciebie i plotkujecie przy kawce :D Martika – czyżbyś postanowiła wykorzystać każdą minutę urlopu i dzisiaj tu do nas nie zajrzysz :( Voltare – takie są właśnie uroki mieszkania w małym mieście, cokolwiek potrzebujesz wiąże się z tym cała wyprawa. Mój jutrzejszy plan dnia przedstawiłaś idealnie. Rano do laboratorium a potem cały dzień włóczenia się po mieście żeby popołudniu odebrać wyniki – mam przynajmniej taką nadzieję, że się oda załatwić wszystko w jednym dniu. Jedynym plusem tego mogą być jakieś zakupy tak przy okazji :D Betty – skoro tempka wysoko to bardzo dobrze, ale jutro zrób to badanie dla pewności. Mimi – o takiej godzinie jak Wy dzisiaj wstałyście to ja smacznie na drugi bok się obracałam :D Milka – jak samopoczucie przed powrotem do pracy? Nowa, Omega, Agness, Mężatka, Biedroneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki :) Jagody..tez uwazam ze optymizm to podstawa :) I ja tez nie mam jakis szczegolnych wymagan..jedynie kolor skory niechby byl taki jak moj :) Wiec licze ze zamowienie przyjdzie bo juz mi sie nie chce czekac. :( Rybko..a moze to plamienie jest plamieniem implatacyjnym? Od jak dawna je masz? Moze w implantacji tkwi problem. Niedobor progesteronu uzupelniasz luteina..moim zdaniem duphaston jest lepszy. Ja po luteinie chodzilam jak balon. Ale niech sie lepiej Guru wypowie :) Mimi i Justynka..no niezle...nocne marki z waszych dzieci. Dobraly sie jak w korcu maku..nic tylko na impreze ich puscic. Oj Omego te twoje wnuki to beda niezle !!!!! ;) :D:D:D:D:D Betty, trzymam kciuki :) I czekam na wyniki.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, kiedy robicie te badania M? Bo jak w poniedziałek, to przecież nic straconego i nie musicie sobie tego cyklu odpuszczać. Słyszałam, że wtorek to idealny dzień na poczęcie :D Jak my robiliśmy badania nasienia to mieliśmy natychmiast wyniki (po 10 minutach), ale nie wiem, czy tak jest wszędzie. Z tym progesteronem to też tak myślałam. Dlatego się martwię, że mam te plamienia, mimo że biorę luteinę. Telesforka, mi też się niedawno śniło, że mam dziecko, ale jedno, jak widać jestem mało wymagająca w tej kwestii :D Chce po prostu zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Tak, jak my wszystkie. Czy to tak dużo? Najgorsze jest to, że bardzo sięboję, ze jeszcze trochęczasu upłynie i zabraknie mi pozytywnego podejścia, dobrego humoru i chyba nadziei, chociaż tej ostatniej mam jeszcze pod dostatkiem. Czasami tylko mi smutno i jestem tak bardzo zawiedziona, rozczarowana i zła. Ostatnio weszłam sobie na allegro i oglądałam wózki i łożeczka. Pierwszy raz tak mnie wzieło. I bardzo mi się chciało płakać. Malolepsza, szkoda, że Cię nie ma :( Naprawiaj szybko tego neta i bierz się za wysyłki Justyna, jak do Ciebie piszę to od razu czuję podekscytowanie :D Tym że jesteś w ciaży i niedługo bedziesz rodzić i w ogóle mnie nie wzruszaja te narzekania, że zgaga i kopniaki :P Surfitko, nie ma jak począć potomka w ojczyźnie :D mam takie przeczucie, że tym razem Wam się uda. Po raz trzeci będę mocno trzymać za Ciebie kciuki, a wiadomo, że do trzech razy sztuka i tym razem musi się udać. Ja też chodzę jak balon po tej luteinie. Jak będę u mojej gin to zapytam o duphaston, ale myślałam, że go się bierzę, jak są problemy z pękaniem pęcherzyków, a ja takich nie mam. Teoretycznie to nie mam żadnych problemów, \"tylko\" z zajściem w ciążę 🌼 Mimi, ranny ptaszek z tej Natalki :D 🌼 Betty, jak odbierzesz wyniki to od razu pisz, żeby tu nikogo w niepewności nie trzymać. Trzymam kciuki 🌼 Voltare, rozmawiałam z Malolepszą nad nową koncepcją waszego gabinetu. Chciałabym się przyłączyc jako manager-wizjoner :D Nowa, może Twój detoks od topiku przyniósł już jakieś rezultaty? Krótką informację mogłabyś napsać 🌼 Agness, czekamy na dobre wieści po urlopie 🌼 Omega, ja też robię gulaszową bez fasolki i marchewki z groszkiem i bez pieczarek i bez przecieru. Robię tak, jak Węgrzy :P Dodaję też csipetke - takie kluseczki tylko z mąki i jajka. Malolepszej jest na pewno pyszna, ale oryginalna gulyasleves po węgiersku też jest dobra :D Mężatka, co u Ciebie? 🌼 Przesyłam wszystkim ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMO WSZYSTKO DZIEKI ZA PAMIEC I WSPARCIE.ODEZWE SIE JAK TYLKO BEDE ZNALA WYNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeczko..na pekanie pecherzykow to pregnyl w zastrzyku sie bierze. Duphaston ma dzialanie takie jak luteina, tylko jak napisalam na mnie lepiej dziala, lepiej sie po tym czuje. Czy pomaga na zagniedzanie lepiej niz luteina nie wiem, no i jest sporo drozszy od luteiny. I dziekuje za trzymanie kciukow. Ja za was wszystkie trzymam..i nie rozumiem ..bo jestescie zdrowe...po prostu potrzebujecie troche wiecej szczescia :) Mam nadzieje ze wkrotce paczki szczescia do nas przyjda..najpozniej chcialabym ten prezent otrzymac pod choinke ;) I tez mi czasem smutno...a szczegolnie jak pomysle, ze moze nigdy sie nie doczekam..bo ile mozna czekac, ile razy mozna brac leki na stymulacje jajnikow, jak one i tak nie chce pracowac, kiedy to wszystko sie skonczy i fsh przeskoczy prog rezerwy jajnikowej...:( Jestem beznadziejnym przypadkiem...Ale koniec zalow. Trzeba zyc i dalej wierzyc w sens zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEWIEM MOZE TO TYLKO CHWILOWE?ZOBACZYMY JAK BEDZIE LECIALO! A MOZE TO PRZEZ WCZORAJSZY PRYSZNIC>MOZE ZACIEPLA BYLA WODA?MOZE JUTRO KUPIE TEST CIAZOWY I ZOBACZE!A CO WY O TYM MYSLICIE?BO TO JAKAS JEDYNA SZANSA I NADZIEJA!M MNIE POCIESZA ZE BEDZIEMY PROBOWAC AZ DO SKUTKU ALE JA MAM WRAZENIE ZE NIEMAM JUZ OCHOTY I SIL,MOZE POWINNAM NA MIESIAC SOBIE ODPUSCIC TE STARANKA?ALE TRZYMAM ZA DALSZE WASZE STARANIA I OBY WAM SIE TEZ UDALO SZYBCIUTKO I BEZ LEZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to GURU o ktorym piszecie bo ja tez mam kilka pytan:P:P:P:P przekonalo mnie wasze zniecierpliwienie i juz dzis sprawdzilam komptencje pakowacza paczek, ktory mi w tym pomaga, gdyz zapakowac gromade rozwrzeszcanych i pulchnych dzieciakow to nie lada zadanie, ale....co sie dla was nie zrobi, pierwsza porcja juz poszla, wzielam pod uwage wszytkie preferencje, przejrzalam jeszcze raz wszystkie wasze fotki i dobralam pakunki wzgledem rysow, koloru, charakteru, tempewramentu rodzicow, takze spokojnie, dotrze wszytko wedlug planu:D Rybka_____👄no fajnie,ze w parcy dzis przeciag, przynajmniej mozna cie na kafe poczytac, widze,ze kazda raz na jakis czas dreczy pytanie dlaczego????mnie dreczy ost pytanie dlaczego nie potrafie sobie na to pytanie odpowiedziec, humoru ci na pewno nie zabraknie, cierpliwosci i wiary tez nie, wiec czekamy, paczka w drodze i dojdzie na pewno Surfitka____jestem pewna,ze jaja wychodowaly jakies piekne dorodne pecherze, a rycerze meza juz sie szykuja do polowania, mam nadzieje,ze sie odnajada i to na naszej ziemi, na swieta, na gwiazdke masz paczke pod choinke👄, daj znac koniecznie jak to wyglada na ekranie, chociaz mysle,ze to formalnosc Voltare____Rybka wchodzi z nowa innowacyjna forma wspolpracy, monitoring przez net, wrzucamy na kafe obrazek i kazda moze sie wypowiedziec kiedy nastapi ten odpowiedni moment, szczerze mnie rozbawila ta wizja, jak sie wypowiadamy na temat naszego wew obrazu:D:D:D:D:D:D:Dpaczka do ciebie juz tez gotowa, potrzebuje jeszcze troche danych na wasz temat, chociaz duzo juz wiem, blysk i elokwencja sa zaprogramowane w zamowieniu👄 Jagoda____no i takie klijentki to lubie, pulchniutkie i szczerze usmiechniete bobo juz spakowane:Dswoja droga juz lada chwila wyjazd, wciaz licze na ta dodatkowa walizke dla mnie:P i mnostwo fotek z podrozy:D Mimi____nie nadazam, wczoraj bulki z dzemem, dzis szprotki, wszytko pychota, jak ja bym rzeczywiscie tak jadla jak wy z natalka to tez bylabym szczesliwa, niestety jeszcze troche dbam o opakowanie i ludze sie ze posluzy w celu radosci z ciazy, cudnie sie czyta ciebie, 👄. nie ide moja droga na zwolnienie, lubie byc w domku,ale musze pracowac, wtedy mniej mam myslenia:D Justynka____brawo dla twojego M, sprawdza sie w akzdym calu i komodka zlozona i budyn noca:DAdruianek juz lada chwila z nami Betty____przykro mi, zawsze trudno zniesc rozczarowanie, ale podejmuj nnastepna probe, masz piekne dziecie obok siebie a to znak,ze bedzie nastepne i to kwestia czasu Nowa, Milka, Omega,m Agness, Mezatka, Omega, Martika, po p[🌼 ja dzis w pracy pol dnia, ale wyjatkowo nie jestem wyczerpana, moze fakt,ze jutro wolny dzien utrzymal mnie przy zyciu jak tlen czytam ta ksiazke, jestem pod wrazeniem, biale jablka to jedna z jego piekniejszych powiesci, czlowiek sie rozmarzyl jaka milosc potrafi byc piekna i nie znac granic, nawet tych miedzy zyciem a smiercia........hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka______nie mysl,ze o toboie zapomnialam w zamowieniu, murzynek jest spakowany, ale idzie w polske, psikus dla......zgadnicie:P do ciebie za ocean bialy rozwrzeszczany pulchny i rozowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____przenosze na chwile imprezke imieninowa na nasz topik a co:P wzsystkiego dobrego z okazji i imienin, oby sie spelnilo wszytko czego dusza, cialo, rozum zapragnie, i zycie ktore jest jedna chwila, zlozylo sie na pelna jedna szczesliwa chwile:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zeby zlozyc Volater zyczenia-zycze Ci zeby spelnily sie niemal wszystkie twoje marzenia-pisze niemal bo zycie calkiem bez marzen byloby nudne-ale marzenia o dziecku jest w tym pakiecie do spelnienia❤️🌼 Moja mama przylatuje dzis wieczorkiem ale caly dzien mamy zabiegany zeby wszystko zrobic na czas-z tej okazji nawet moj T wymyl swoj samochod:D:D:D:D-chyba lubi te swoja tesciowa;) Malolepsza-u mnie takie preferencje jak u Surfitki-plec i rysy niewazne byleby kolor skory podobny. Odezwe sie jak tylko odetchne w tygodniu. Buzki dla wszysktich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zawieszam sie w odwiedzaniu Was odezwe sie jak bede czekala na nastepny wynik naszych staran!mam nadzieje ze zrozumiecie i poczekacie na mnie.pozdrowionka i dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty 3maj sie🌻 voltare i ja spoznione ale szczere! spelnienia marzen! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ok to ja podpisuje liste jak mowila jagoda i ide spac tzn postaram sie, bo jak do tej pory udalo mi sie przespac 1,5h i padam, wszystko dzieki zgadze i lataniu pisiu! nie mam sily........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie dziś piękna pogoda, świeci słoneczko i jest bardzo cieplutko. Wykorzystam dzień na długi spacer z M. Byłam dzis u dentysty z moim nieszczęsnym zębem, na wymiane opatrunku. Bolało jak cholera!!!! Wyszłam mokra od potu. na szczęście to jeszcze tylko dwa miesiące, po porodzie zrobia mi prześwietlenie i będzie spokój. wczorajszy dzionek minął w gronie rodzinnym. Mała po obiadku tak zaczęła brykać, że myślałam, że wyjdzie przez pępek. Jestem taka szczęśliwa jak tak się przeciąga i kopie❤️ Dzis spałam bardzo dobrze, zasnęłam o 24 a wstałam o 9 i tylko raz sie obudziłam. Justynka co u ciebie i Adrianka? Ty musisz teraz chociaż jedno zdanie codziennie napisać, żebyśmy wiedziały co się dzieje. Pogłaszcz brzusio❤️Co do komody to mamy identyczną, kolor brzoza, tylko większą. Jagody trzymam kciuki za wyniki M, daj znać jak wyszły. Betty bardzo mi przykro. Pisz do nas kiedy tylko będziesz miała ochotę i nie trac nadzieji, dla ciebie🌻 Telesforko skoro mama przyjechała to pewnie teraz rzadko będziesz pisała, ale masz rację musicie się soba nacieszyć:) Rybko trochę dziwne te twoje plamienia na tydzień przed @...Może powinnaś pomęczyć tą swoja gin o to? Co do pozytywnego podejścia to wiem sama, że przychodziły takie dni kiedy zupełnie ttraciłam nadzieję a bycie mamą i naet uswiadamiałam sobie, że nigdy nia nie bedę. Mało tego, nawet próbowałam znaleść pozytywne strony takiej sytuacji! Ale to mijało i znów żyłam nadzieją. Rybko kochana pozytywnego podejścia i nadzieji nigdy ci nie zabraknie! Jak bam wszystkim. Trzymaj sie słonko i bądź dzielna, dla ciebie❤️ Malolepsza a ty się musisz codziennie odzywać, bo sie martwimy! Szkoda, że wróciłas do tej pracy-jak byłaś na zwolnieniu to rano przy śniadanku zawsze czekał na nas nowy post od ciebie;) Brakuje nam tego! Voltare, spóźnione ale szczere zyczenia oby spełniło Ci się wszystko o czym tylko marzysz🌻 🌻 🌻 surfitka, Nowa, Mężatka, agness, milka, Omega 🌻 Buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie tylko przywitac ..i wracam do roboty :( Jezu...sporo na mnie czeka w tym tygodniu. I nawet nie da sie robic dobrego wrazenia tylko trzeba zapychac. Ale do rzeczy...Mam jajo :D:D:D:D:D:D Piekne, 17,2 mm na prawym jajniku (jak na 9 d.c. to duze) , endo 7 mm - tez oki jak na ten d.c. no i sytuacja sie powtarza. Testy owu, jak do srody nie bedzie pozytywnego - zastrzyk z pregnylu i w piatek rano moze inseminacja moglaby byc..ale ja chyba nie chce przed podroza i poprobujemy naturalnie. Co ma byc to bedzie :) Ale grunt ze jajo jest !!!!! :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak cieplutka zupka;) ale jestem zmeczona - szok, glowa mnie ciut pobolewa ale nie mam co sie dziwic. myslalam ze wstane i poczytam, a tu ciszA! jedyna mimi obecna - 🌻🌻 dla mamci i coreczki, spij kochana ile wlezie;) jagoda jak wyniki? surfitka jak tam jaja? tzn rozmiary, ilosc? dawajcie dziewczyny znac bo wam wleje! mnie ganiacie a same sie opier...:P ryba ja juz nie moge sie doczekac kiedy ja tak bede wasze ciaze przezywac! jak jedna po drugiej bedzie opisywac co sie dzieje, jak sie czuje:) a ja bede chlonac te radosc:D ciocia juz czeka!!! malolepsza streszczaj sie z tymi paczkami - wysylaj priorytetem;) i jak dziewczyny pisza rybko wez no ta gin zmus do poglowkowania o tych plamieniach! a jak nie to idz na konsultacje do kogos innego! telesforka naciesz sie mamusia ile wlezie ale nie zapomnij o starankach - dajcie jej powod do zostania albo wrocenia za jakis czas;) voltare jak tam po imieninkach? jakies skutki uboczne? my tak na sucho;) omega chyba ta wazna robota zakonczona co?? wiem ze u ciebie zawsze nawal ale jak najwazniejsze zrobione to wlez na slowko:) malolepsza a cos ty taka zdziwiona z tym guru idz na studia w wiadomym kierunku i juz pewnie bedziesz na 3 roku:):):) nowa co tam u was? agness a ty gdzies przepadla? kamyczki ozdobne cie przysypaly czy zamowienia??? czy jest jeszcze inny powod? oby - ten radosny! martika ty pewnie nadal na urlopiku - relaksuj sie ile wlezie i jak wrocisz daj znac co i jak! mezatka mam nadzieje ze juz niedlugo odnowia ci kontakt ze swiatem. milka a ty co ? tak po cichutku wrocilas do pracy i tyle??? pisz jaK tam? wzywam do raportu!!! nie wspomne ze biedronka to juz calkiem o nas zapomniala a malynka na bank juz urodzila🌻 milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam sie wam pochwalic! za okolo rok tzn na pewno we wrzesniowa piekna sobote bede sie bawic na weselisku mojej siostry! zareczyla sie w sobote - szkoda ze nie moglam zobaczyc na wlasne oczy jak sie mlodemu rece trzesly jak prosil tesciow o reke:) podobno bylo wesolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka!!! wow to super wiesci!!! i jajo faktycznie spore!!!!! a to najwazniejsze!!!! extra wiesci od poniedzialku oby tak caly tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×