Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Malolepsza, jezu jak sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ledwo wstalam pedze do kompa i takie wiesci - HURRA !!!!! Kochana, beta przyrosta, dzidzius lub dzidziusie zyja i teraz beda rosnac ..chce tylko nadmienic ze niektorym kolezankom przy takiej becie skladalysmy juz gratulacje :) Bo to juz ciaza :D:D:D:D:D:D, wiec dbaj o was, wiem ze to robisz i ja pozwole sobie na slabiutkie i aby nie zapeszyc GRATULACJE !!! Mam nadzieje ze teraz emocje zjechaly na dol i bedzie juz tylko dobrze !!!! Strasznie poprawilas mi dzis humor :) Mimi, nie martw sie, moze po prostu cos Natalce nie spasowalo, albo moze ty zjadlas cos i troszke bolal ja brzuszek lub glowka? Niestety maluszek to nie powie nam o co mu chodzi. Jagody, no tesciu musial zaakaceptowac ziecia ;) Choc z tego co slysze roznie i z tymu nich bywa :P Voltare, moj maz mialby u mnie w taki \"obudzony\" dzien bardziej niz przetuptane :P Pozdrawiam i sie ciesze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza!!! :-) będzie dobrze, ja też nie ustaje w trzymaniu kciuków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALOLEPSZA tak się cieszę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To znaczy, że mały bąbelek sobie rośnie❤️ z każdym dniem beta bedzie większa! Mocno w to wierzę i bardzo Ci kibicuję, zreszta jak każda z nas. a jak tyle czarownic trzyma kciuki to nie ma siły-MUSI SIĘ UDAĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie naprawde kochane,ze we mnie wierzycie:)👄 Mimi____no to malenka daje o sobie znac:)ucaluje ja ode mnie❤️ Surfi___oby do srody👄 Voltare____nie pzresadzaj ze sprzataniem, bo wiesz....:) Ani____fajnie,ze zagldaasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coś mi sie kafe zacina :-( Malolepsza_trzymam dalej kciuki do środy, będzie dobrze (sama o tym dobrze wiesz :-) Idę sobie poleniuchować bo od wczoraj tylko sprzątam, jak dla mnie swęta mogłyby być już w ten poniedziałek- wszystki lśni :-) Moja @ jeszcze nie przyszła, nie cierpie jak mi się tak spóźnia Najpierw daje mi nadzieję, że nie przyjdzie a potem nieoczekiwanie sie pojawia Myślałam, że zdąże jeszcze w tym roku z badankami, ale oczywiście moja @ pokrzyżowała mi plany zołza jedna Pozrdawiam resztę dziewczynek i życzę udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - bo się pogubiłam - który Ty masz właściwie dzień cyklu? Nie obracasz się terminowo gdzieś tak w granicach testowania? Bo już od kilku dni piszesz, że @ nie ma - może więc wcale nie przyjdzie? malolepsza - e tam takie sprzątanie:P - poskładałam wszystkie ciuchy, kurze (bez skakania po stołkach;) ) gary i odkurzanie i teraz się już byczę:) Nawet schodów dzisiaj na klatce schodowej nie umyłam, chociaż była moja kolej i moja wredna sąsiadka już ma pewnie z tego powodu podniesione ciśnienie:P Myślałam, że sobie jakiś ładny filmik pooglądam, a tutaj po tej porannej pobudce organizm zaczyna się upominać o swoje prawa - i zaczynam ziewać 💤.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza- widzisz wszystko idzie w dobrym kierunku,kciuki dalej trzymamy.🌼👄 Coś mi się wydaje że 2008 roku będziemy miały z Omegą pełne ręce roboty ale to nic bo będzie to sama przyjemność:D:D:D dla wszystkich ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia, przynajmniej jak podzielicie sie kolanami to nie beda tak bolec od ciezaru wnuczat ;) Bo bedzie ich sporo..a patrzac na Adrianka to szybko beda rosnac :D:D:D:D:D Jeju sprzatamy..kichamy od kurzu, maz co chwile cos chce..zmykam bo znowu wola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez poszalalam ze sprzataniem , chyba jakas dziwna jestem ale mnie to uspakaja:P Mezatka___ na co ty czekasz kobieto, @ mialas miec 9 grudnia, to juz gruuuubo po terminie, lec po test, mowi ci to przeiwniczka testomani, lec nie czekaj!! juz Wam mowilam,ze sie cieszez ze jestescie???? dla wszystkich po 👄 pisze szybko i mam nadzieje,ze pojdzie kafe szaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zasrana kafeteria:D:D:D ciezko sie tu dostac jak cholera:P:P:P zaczne od tego ze : sorrrrrry przewielkie za zaniedbywanie moich ukochanych bab!!! powiem wam na ucho ze malolepsza zdaje mi raport przez gadu z waszych poczynan:P:P:P witam kolejna babcie i staraczki:) jagodzie serdecznie dziekuje za zdjatka slicznego cukiereczka mimi, ludzie ja tez chce coreczke :P usmiechac sie do meza szeroko nie musze bo juz sam nie raz proponowal mi staranka o kolejnego bobaska (wyobrazacie to sobie??!!??) ale jeszcze za wczesnie! stanowczo, czasem ledwo daje rade z moim malym szczesciem adriankiem, ktory jak slusznie surfi pisze coraz to wiekszy, w pt wazyl 7220g, tyje ale najwazniejsze rownomiernie:):):) trzymam caly czas kciukasy za was wszystkie a teraz za voltare i malolepsza szczegolnie ❤️ mezatka ty sie nie wyglupiaj i lec po test!!! dziewczyny za nic w swiecie sie nie poddawajcie, wszystkim sie uda bo ten topik jest magiczny:D:D:D:D:D ciezarowki prosze poglaskac brzuchy od ciotki justyny:):) i przeslac milion wiruskow na forum, ba sa b.b.b. potrzebne!!! (nie mi narazie:P:P:P):) a i jeszcze cos:):):) http://www.polkadot.pl/pl/zycie/mama_i_dziecko/wyprawka_dla_malucha http://www.polkadot.pl/pl/zycie/mama_i_dziecko/porod_pakowanie_torby_do_szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i dziendobry kochane!!! nie wiem , czy jestm dziś ostatnia, czy pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa_____❤️zawsze milo cie przeczytac na kafe, przeciez my wszystkie sobie zdajemy sprawe,ze maly rozbojnik pochlania cie bez reszty:)...... Jagoda____rozumiem,ze akcja czerwona swieca w toku, kochana siedzimy juz dlugo w temacie i uwazam,ze naprawde ci sie uda, zglebilysmy juz mnostwo tajnikow ginekologii, caly czas uwazam,ze szkoda ze musialysmy sie tak szkolic w tej dziedzinie bo naprawde wolalabym zebysmy poznaly jakies tajniki z innej profesji.....ale przynajmniej jestesmy madrzejsze o ta wiedze i wiemy ze bedzie dobrze.....ZA grudzien❤️ Ryba____ty pracocholiczko, nawet nie reagujesz na moje zaczepki na gg.....chociaz nie, przeciez wczoraj byla sobota i wieczor Z M, wiec u ciebie tez w tym momencie jest akcja czerwona swieca, jestes zatem rozgrzeszona:P Omega____jak sie wybawilas na imprezce?? Surfitka___powariowaklyscie z tymi porzadkami, w sumie kobieta w ciazy moze byc niezla kierowniczka porzadkow:Pjuz cie wiedze jak dyrygujesz z batuta w reku:P Voltare____dzisiaj juz jest 16, zostalo nam jeszcze 3 dni, trzy dni czekania, bardzo bardzo trzymam kciukukasy❤️ Mimi____Malutkiej sie wszystko unormuje, w koncu zrozumie,ze na zewnatrz brzuszka mamusi sa jakies pory dnia, nic nie poszesz jak sie czujesz po porodzie, jak znajdziesz chwilke opisz nam jak to bylo?? Monis___jak samopoczucie?? Aisza___jak wyzej?? Telesforka___biedactwo nie masz dostepu do netu, wracaj szysbko bo tesknimy a Toba. Mezatka____wciaz ponaglam zebym zrobila test Ani____nie poddawaj sie, dziekuje,ze za kciuki Nelacia____👄 kobiety normalnie cierpie na bezssensosc, spie do 3 rano i koniec, jest juz tak od kilku dni:P, ja spioch pierwsza klasa, tam gdzie glowe przyloze tam spie. poprostu meka na maksa, krece sie jak oszalala i slucham jak M slodko chrapie, 6 rano to dla mnie jak wybawienie:P wstaje i zaczynam moj rytual tabletkowy, wziecie wszystkich porannych pigul zajmuje mi przezslo pol godziny, poniewaz musze robic przerwy chociaz krotkie pomoiedzy:Plekonmanka:D:D:D to tam zaden bol, moge lykac garsciami, wkladac garsciami, byle tylko pomoglo.. tak naprawde boje sie jeszcze cieszyc, chociaz wczorajszy wynik dal mi duza nadzieje....oby do srody:) ide sobie zrobic kawke....zbozowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Malolepsza - Jeszcze 3 dni - 3 długie dni - dziesiejszego właściwie nie liczę, jutro w pracy zleci szybko, bo mam tam dużo roboty rozgrzebanej, no wtorek też może jakoś minie no i będzie wszystko jasne... o właśnie - podsunęłaś mi pomysła na kawę zbożową - mam chyba ze 3 pudełka i jakiś wstręt do niej póki co, ale może sobie mimo wszystko zrobię - dawno nie próbowałam - to idę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - i ranne ptaszki (Malolepsza) i pozostałe spioszki:) Co niektóre usprawiedliwione (czyt. lunacypacja:P), ale gdzie jest reszta??????? Na imprezce w porząsiu, jak zawsze miłe spotkanie i ogrom pyszznych sałatek:P:P:P co widać na moich zdjęciach:P:P:P Dziewczyny, nie szalejcie wy z tymi porządkami, bo mi wstyd:( ja jeszcze nie zaczęłąm:( Malolepsza - dziewiątki będą szczęśliwe, zauważyłaś jak dużo ich teraz było???? wszystko krążyło wokół nich... dla ciebie👄 Nelcia - dopisz coś o sobie do tabelki, proszę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Do mnie wróciła zima, za oknem prószy śnieżek :) Voltare - dzisiaj ja mam etap marznięcia pomimo, że w domu normalna temperatura. Malolepsza - staram się wierzyć, ze się uda ale im dłużej trwają starania tym trudniej jest wierzyć. Zwłaszcza jak powoli odzywają się normalne symptomy nadchodzącej @ 😠 ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Justyna - my to rozumiemy doskonale, ze teraz cały Twój świat to Adrianek i tym bardziej się cieszymy jak Ty czy Mimi znajdziesz chwilę żeby skrobnąć do nas słówko. Mimi - podobało się Natalce werandowanie? Omega - dzisiaj ciąg dalszy balangi czy niedzielne błogie lenistwo? Mężatka - popieram dziewczyny, to już tydzień po 9 grudnia Ani - a Ty zawsze wpadasz jak po zapałki do apteki ;) Aisza, Telesforka, Nelcia, Surfitka, Moniś, Mimi, Ryba__lufa, Milka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się dzisiaj podpisuje!! byłam wczoraj na imprezie z angielskiego :) wypiłam dwa piwa, rany dawno nie piłam piwa, bo zawsze miałam nadzieje, ze jednak jestem w ciąży, no i przy takiej ilości tak się urżnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___bedzie dobrze❤️ Omega___👄wlasnie same dziewiatki nawet w ostatecznym dniu testowania tez jest 9:Pna dzwiek salateczki poczulam slinotok, mniam Voltare___jakos nam zleci, ❤️zamienilam kawe zbozowa na lekka neske, wlasciwie to bylo mleko z kawa a nie kawa:P Ani___imprezka z angielskeigo???w sumie tez juz powoli zapominam jak smakuje piwo, a jestem piwoszka, oj lubie:) wyszlam z domu, ruszylam troche cztrey litery zeby sie dotlenic, zrobilam wycieczke do rodzicow, jakies 2 kilometry, spacer naprtawde dobzre mi zrobil, teraz cos tam niby pomagam mamie przy obiedzie, jak widac z reszta, siedzac przy kompie:P moi rodzicie ubrali juz choinke, naprawde pzrzez to wszystko zapomnialam ze juz tuz tuz swieta, chyba w tygodniu pobuszuje troche po sklepach, jakies chociaz drobiazgi od mikolaja, majce juz kupilam na allegro ksiazeczke, ktorej jest bohaterka, wysyla sie kilka slow o dziecku, dane personalne, imona ulubionych bohaterow, zdjecie i pisza bajke o dzieciaku, majka bedzie przeszczesliwa, zamierzam jeszcze dokupic do tego kotka piszczaka, bo jej stary juz jest lekko sfatygowany, a kotek to jest najbardziej ulubione zwierzatko, tak wlasnie sobie mysle jak ja sie za tym szkrabem stesknilam, zobacze ja pewnie dopiero na wielkanoc...troche mamy daleko:( ide sie p[okrecic na chwile w kuchni,zrobie wrazenie ze jestem pomocna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - bardzo proszę, częstuję sałatką pieczarkową: 1 kg pieczarek pokroić i udusić na masełku, posolić i popieprzyć, wystudzić, dodać pokrojone w kostkę 4 cebule, 5-6 ogórków kiszonych i 4-5 jaj na twardo. wymieszac z majonezem. Smacznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Jagoda 😠😡😠 co ja ci mowilam o symtopmach @? Nie ma ich wyczekiwania !!!!! A ty juz piszesz ze czujesz !!!! Jezu kiedy ty sie zmienisz i przestaniasz jej wygladac, jak przestaniesz to zapomni o tobie :) Malolepsza, ja tez juz choinke ubralam, napisalam kartki - pewnie i tak nie dojda przed swietami :P skoro w Polsce takie pocztowe opoznienia ( mowili w wiadomosciach) i posprzatane, firanki wisza na miejscu, mezus sie spisal na medal :) . I nadzieja ❤️❤️❤️...za 2-3 tygodnie uslyszysz najmniejsze, najukochansze serduszko 🌻 Ani, no czasem trzeba sie rozerwac..ach jak ja tesknie za krakowskim gwarem, zadymionymi knajpkami, a pewnie nie predko znowu je odwiedze, a nawet jak juz bede w domu to bedziemy w trojke, a nieletnich nie wpuszczaja :P Omega, twoja salatka bedzie na swieta :D Voltare 😘😘😘 z fluidkami. Juz niedlugo :) Justynka, no podziwiam za te porady - bardzo mnie zaintrygowal artykul o porodzie w UK. To straszne co ta dziewczyna pisze. :o A twoje rady na bank sie przydadza :) Pozdrawiam wszystkie panie - Aisza, Nelcia, Monis, Telesforka, Rybka, mezatka, mimi 😘😘😘😘😘 No i sle duuuzo fluidkow dla wszystkich co tego potrzebuja. ;) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX A u nas niedzielka sie zaczyna, najpierw sniadanko, potem blogie lenistwo, jakis spacerek a jutro znowu do roboty :( Zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, może sprzedacie mi jakieś pomysły na święta... szczególnie poszukuje prezentu dla mamy i małżonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja tak z doskoku omega ogromne dzięki za zdjęcia!!!!!!! jesteś kochana 🌼 mimi Natalka sama słodycz!!! 🌼 ❤️ :D :D :D małolepsza kochana wiedziałam, że będzie dobrze! cały czas jestem z tobą i wiem, że się uda! 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ dla wszystkich kochanych a niewymienionych 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja @ jescze nie przyszła, ale testu nie chce robić bo .......trochę sie boję... rozczarowania, chyba wole żyć w niepewności. Moja @ najdłużej spóźniała sie 11 dni, więc tyle poczekam i dopiero zrobie test :-) Ale bym miała prezent na święta, o rany :-) Ani_ja też nie pije alkoholu bo mam nadzieje, że może jednak jestem w ciązy, a jak już dostanę @ to mam wtedy taką ochotę się opić, że masakra :-) Co do prezentu Mężusiowi Kupiłam zestaw kosmetyków z adidasa i planuje kupić mu jeszcze jakic dobry film, a mamusi kupiłam portfel i szalik :-) Malolepsza_byle do środy, zobaczysz...zleci a potem już tylko sama radość :-) pozdrawiam reszte niewymienionych baboloinek i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, wypatruję Cię na gadu, żeby napisac, jak się cieszę. Teraz to już z górki i bliźniaki na pewno są już zadomowione u Ciebie. Meżatka, ja też kupiłam mamie portfel :) A tacie torbę do laptopa. A ukochanemu to jeszcze nie wiem. Powoli wpadam w panikę. Myślałam o kamerze internetowej, bo nie ma, ale to jest raczej wyjście awaryjne, jak nie przyjdzie mi do głowy nic sensowniejszego. Ani, o prezentach własnie napisałam :) Mam jeszcze plan, jeśli nie kamera, to ksiażka (chociaż juz ma :P ) Zastanawiam się nad serią Jasienicy. Widziałam w Empiku Polskę Jagiellonów, Piastów i Rzeczpospolita Obojga Narodów w komplecie. Mój ukochany na szczeście, oprócz piłki nożnej, której mu nie kupię :) interesuje się historią. Surfitka, miałam te igły w brzuchu, nie było tak źle. Plecy wspominam zdecydowanie gorzej :) Nie dość, że miałam te igły w brzuchu, to Chinka je jeszcze obłożyła czymś, co podpaliła i musiałam taka zadymiona wrócić do pracy :) Mam nadzieje, że nikt mnie nie podejrzewał o jakieś dziwne używki :P W przyszłym tygodniu mam dostać ziółka :O Jagody, ja Cię rozumiem z tym wypatrywaniem objawów :D Ale odkąd porzuciłam testy to już nic nie wiem. Niby sieobserwuje, ale albo mi sięwydaje, że mam owu przez 10 dni, albo że nie mam wcale :O Aisza, jak samopoczucie? 🌼 Nelcia, mam nadzieję, że pilnujesz córki i wnuczki/ka? 🌼 Moniś 🌼 Omega, niestety, Chinka mi nie pozwala ani na masło, ani na majonez, ani na surowe warzywa 😭, ale już niedługo ją oleję. Jak tylko zajdę w ciażę :P Mamuśki i ich skarby ❤️ Voltare, też sięprzerzuciłam na kawę zbożową 🖐️ Ja porządki robiętak długo, że to co na początku posprzątałam już sienadaje do poprawki :O Dochodzę do wniosku, że nie ma sensu siespieszyć :) Pozdrawiam i dla wszystkich bez wyjątku przesyłam 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - dobrze, ze nie miałaś mnie pod ręką bo czuję, ze lanie bym dostała :) Obiecuję poprawę :D Mężatka - w takim razie czekamy na ten prezent :D Malolepsza - powodzenia na zakupach dla mnie ten ostatni tydzień przed świętami to koszmar - mam wrażenie, ze ludzie z rąk będą sobie przedmioty wyrywać. Co mogłam to już kupiłam ale i tak nie obędzie sie bez zakupów :( Apropos prezentów to przeżyłam wczoraj chwilę grozy ;) Kupiłam M marynarkę sztruksową, zapakowałam i wywiozłam do rodziców bo tam spędzamy Wigilię. Wczoraj wieczorem M przychodzi do mnie i pyta kiedy sie z nim wybiorę na zakupy bo potrzebuje marynarki ?!?!?!?!?! Mało zawału nie dostałam, całe szczęście byłam zakopana w papierach więc siedziałam tyłem do niego - na bank miałam purpurę na twarzy - udało mi się na szczęście mu wyperswadować przedświąteczne zakupy. Od tygodnie o niczym innym mu nie klaruję tylko o tłumach w sklepach, wiec moją niechęć przyjął za coś naturalnego (mam taką nadzieję). Ani - jak samopoczucie po imprezce ;) O prezentach pisałam już wyżej, ale w kwestii uzupełnienia - mama dostanie komplet srebrnej biżuterii z koralem a tata zegarek (bo stary pamięta moje dzieciństwo i nie mogę już na niego patrzeć, ale tata jak to facet - przecież działa wiec o co ta afera ;)) Omega - ta sałatka jest pychaaa, na stale włączyłam ją do swojego menu :) Ja natomiast ostatnio jadłam taką: ugotowany brokuł, ser feta, pomidor, prażone ziarnka dyni - wszystko połączyć sosem: majonez+śmietana, sól, pieprz, czosnek. Zamiast dyni może być słonecznik. Ryba__lufa - ja testów nigdy nie robiłam więc w tej kwestii mam zero doświadczenia. Ostatnio nawet jak mnie wysyłałyście po test ciążowy to nie zdążyłam bo przylazła @. Co do porządków to też tak mam - najlepiej wszystko w ostatnim momencie - tylko, ze wtedy jestem padnięta - i tak źle i tak niedobrze. A w tym roku wyjątkowo chce mi się żywej choinki - M już dwa razy pytał czy jestem pewna - mam zamiar kupić taką w donicy a potem (o ile przeżyje) wysadzić do gruntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Alle sie dzis strasznie lenie :) Jagody, a no pewnie, ze lanie by ci nie zaszkodzilo :) Rybka, no to chinka niezle wziela sie za ciebie..jeszcze rytualy nawet !!! :D:D:D:D Dobre , hihi.... Ani, ja nie wiem co do prezentow, sama musze zrobic jakies paczki do pracy i chyba ogranicze sie do slodyczy :D Mezatka, jak ja dobrze znam ten bol nieregularnych @. Moze masz racje, nie ma liczyc ze cykl ma miec 28 dni - u ciebie jest on po prostu dluzszy i @ przychodzi pozniej. Ale moze kiedys w koncu nie przyjdzie, z calego serca ci tego zycze :) Monis 🌻 Jak samopoczucie? Zmykam robic obiadokolacje :P Cos trzeba zrobic dzisiaj. A i postanowilam sobie zrobic prezent na urodziny i swieta :D Dostalam na urodziny kaske od taty, maz sie dolozy i kupie sobie cos z koralem :) Moja mama i tesciowa dostaly od swoich mezow po urodzeniu nas zlote pierscionki z koralem :) ( przypadek) I chyba podtrzymam tradycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - A ja nie będę tutaj pisać o żadnych prezentach dla męża, bo mój mężuś czasem w ramach dobrego humoru włazi na kafe i podczytuje:P - jak na przykład mniej więcej godzinę temu - przeleciał chyba kilka stron;) - jakbym nieopatrznie coś napisała, to już by wszystko wiedział:P Ryba - u mnie z wypatrywaniem objawów ciążowych to jest obecnie tak, że jak czuję jakieś pobolewania w brzuchalu, to się martwię że to objaw @, a jak nie czuję nic to też się martwię, że nic nie czuję, a pewnie coś czuć powinnam (Małolepsza - a Ty masz już jakieś objawy?:P Bo ja nie:( ) Ale staram się krzesać z siebie jak najwięcej optymizmu - przynajmniej jeszcze do środy;) A co do kawy zbożowej to ja za nią generalnie nie przepadam, ale właściwie jak się zamiast wody naleje samego mleka to jest prawie dobra;) A co do sprzątania, to jak mi się zepsuje to co wysprzątałam na początku, to po prostu zostanie takie nieposprzątane, bo ja nie będę w kółko tylko ze ścierą albo odkurzaczem zapylać!:P Mężatka - to umówmy się tak - może zatestujesz razem ze mną i Malolepszą - 19.XII - co Ty na to? - może by z takiego grupowego testowania grupowe zaciążenie wyszło?;) Jagoda - bo faceci tak mają i to nie tylko jeżeli chodzi o zegarki;) Ale co do zegarków - K. miał zegarek wodoodporny (:P ) i postanowił tą jego woodporność sprawdzić nad morzem. Oczywiście okazało się że do zegarka napchała się nie tylko woda ale i piach. Ale moje Słoneczko go pieczołowicie wysuszyło i mimo iż już nie chodzi przetrzymuje w kasetce:P Pewnie tak będzie tam leżał, aż mu własna córka nie kupi innego na któreś Boże Narodzenie:P:P:P Surfitka - o własnieee!!! Rany - kartki świąteczne - zapomniałam! Tzn. kupione są, tylko ktoś je kiedyś musi jeszcze wypisać! K. się raczej nie kwapi do \"biurowej roboty\" w domu, więc wypisywanie książeczek do opłat i wszystkich kart świąteczno-okolicznościowych spada niestety na mnie. omega - no to jutro będzie na kolację sałatka pieczarkowo-jajowa;) wszelkie pomysły mile widziane:) malolepsza - ja dzisiaj sobie też zafudnowałam spacerek taki ze 2 km w jedną stronę, a potem z powrotem. K. zmarzł jak nieszczęście, bo generalnie jemu zawsze gorąco, więc nie ma sensu się ciepło ubierać:P, ja zmarzłam tylko trochę, za to się ruszać nie mogłam, bo miałam na sobie chyba kilka kilo dodatkowych ciuchów, jedyna psina była przeszczęśliwa i zadowolona ze spaceru! Kolejny dzień za nami;) Justyna, mimi - 😘 dla dzieciaczków! ... i po 🌻 dla całej reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - a może warto poczekać aż M Ci sprezentuje coś z biżuterii - a jak chcesz z koralem to można delikatnie zasugerować ;) Ja bardzo lubię koral, zresztą ja jak sroka uwielbiam świecidełka, ale po kimś to mam :). W sumie to może i powinnam się na to lanie zapisać bo patrząc za Waszym przykładem wszystkie, którym się \"oberwało\" są teraz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - na szczęście M nie ma \'\"prawa dotknąć\" mojego laptopa ;) A nigdy nie jest tak - no może na palcach jednej ręki można policzyć kiedy był sam beze mnie w domu, szybciej to ja jestem słomiana wdowa - więc okazji do poczytania topiku raczej nie ma, a jak się wyda po świętach to już będzie nie ważne. Najwyżej się pośmieje ze mnie jak to go odwodziłam od zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!🖐️ Omega__do tabelki wpiszę coś o sobie ale jeszcze nie wiem co:p:p:p ryba___lufa, córkę oraz wnuka lub wnuczkę pilnuję:]:] widzę że was ostatnio zaniedbuje do niej to niepodobne żeby tak cicho siedziała:p:p malolepsza____ mówiłam że wszystko będzie dobrze 🌼,do srody już niedaleko i wyniki będą bardzo dobre:D:D. Pozdrawiam i buziaki👄👄👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×