Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie U nas wszystko dobrze, Natalka jest co raz grzeczniejsza. Wczoraj wybrałyśmy się na wycieczkę do mojej siostry, 20 km samochodem. troszkę się obawiałam bo jechałam sama z małą ale niunia całą drogę przespała:) Uwielobia siedzieć w swoim bujaczku a ja wtedy mogę ogarnąć mieszkanko. Nie lubi jak mnie nie ma przy niej instynktownie wyczuwa kiedy wychodzę z domu i wtedy jest płacz. Kocham ją ponad wszystko!!! Zaczęliśmy z M rozglądać się za ofertami wakacyjnymi bo zamierzamy wyjechać z małą za granicę, będzie miała juz siedem miesięcy także myślę, że spokojnie możemy jechać. Okazało się jednak, że wszystkie fajne oferty są juz wykupione! Ludzie teraz rezerwują wakacje już w grudniu! Surfitko rodzicami sie nie przejmuj-ja została skrytykowana przez babcię za wybór imienia dla małej. Jagody masz medal ode mnie za te pyszności! Jak będę miała chwilkę to zrobię ten blok. Telesforko mam nadzieję, że wracasz do zdrowia i że badanka M wyszły dobrze. Omega i Nelcia nie wiem czy jutro mój skarb pozwoli mi pojawić się na topiku także dziś życzymy (ja i Natalka) Wam jako babciom topikowym dużo zdrówka, szczęścia i radości. I wnuczków u reszty topikowych córeczek!!!!!!!!!!!!!!!🌻 kwiat] 🌻 Malolepsza, Mężatka, Aisza, Betty głaskanko dla brzusiów👄 Dla pozostałych po 🌻 Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!a co Wy jeszcze spicie? ciezarne mam do Was pytanko czy macie ochote czasem na napoje gazowane?wiem ze niepowinno sie pic ale ja mialam takie pragnienie i ochote ze wypilam pol szklanki pepsi.mam nadzieje ze to niezaszkodzi?buzilki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA BABCI DLA WSZYSTKICH TOPIKOWYCH BABUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘🌻😘😘😘😘😘 😘😘🌻😘😘🌻😘😘🌻😘😘 😘😘😘🌻😘🌻😘🌻😘😘😘 😘😘😘😘🌻🌻🌻😘😘😘😘 😘🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻😘 😘😘😘😘🌻🌻🌻😘😘😘😘 😘😘😘🌻😘🌻😘🌻😘😘😘 😘😘🌻😘😘🌻😘😘🌻😘😘 😘😘😘😘😘🌻😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 jagoda - to dla Ciebie, a poza tym zdrówka, pogody ducha i małego bejbusia jeszcze w tym roku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a całą resztę witam serdecznie - myślałam, że tutaj dzisiaj impreza od rana, a tu ciiiisza - aż wstyd!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi__ dziękuję za życzenia i ucałuj mocno Natalkę od babci topikowej👄👄👄 Betty_________tobie także dziękuję za zyczenia❤️❤️ Dziewczyny jak ja się już cieszę na przyszły rok ile ja z Omegą będę miała wnuków do całowania i przytulania:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_______wprawdzie jestem jeszcze tylko babcią topikową to u mnie w domu imprezka już od rana dlatego dopiero weszłam na kompa.Mam bardzo fajne sasiadki z którymi dzielę się radością i smutkiem,a że one są babciami to mamy co świętować.:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TAK POWINNO BYC!MUSIMY MIEC OSOBY Z KTORYMI MOZNA DZIELIC I RADOSCI I SMUTKI :) UDANEJ ZABAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty______naprawde takie sasiadki jak ja mam to ze świeczką szukac ,my jesteśmy jak jedna rodzina,:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelcia - e tam - już nie tylko topikową ;) - maluch aiszy rośnie jak na drożdżach -fakt, że jeszcze w brzuchalu, ale już jest:) Szkoda, że ja nie mam po sąsiedzku nikogo takiego \"do świętowania\", ale za to poza sąsiedztwem mam:) i mam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczka mała, więc pisać, liczyć jeszcze nie umie, lecz umie życzyć! I życzy Babciom, składając dary: zdrowia, spokoju, szczęścia bez miary! Wszystkiego najlepszego dla topikowych babc od malenkiej jeszcze wnusi, ale jakze obecnej w naszym zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj, naj, najlepszego swoim topikowym babciulkom zyczy adrainek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiamy rowniez cioteczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze zyczenia dla kochanych babc topikowych ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ skladam w imieniu mojego malego groszka👄 🌼🌼🌼 Jagodka_____ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek🌼🌼🌼]🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek🌼🌼🌼]🌼🌼[kwiatekwszytkiego najlepszego a glownie spelnienia tego najwazniejszego marzenia👄 Betty____nie dajmy sie zwariowac, na pewno nie zaszkodzisz malenstwu jak sie raz na jakis czas napijesz szklaneczke pepsi, z reszta jak ze wszytkim, powinnysmy patrzec co jemy, ale bez warriowania, jesli najdzie cie chec na cos \"niedozwolonego\"to nic sie nie stanie jak raz zgrzeszysz, oczywiscie mowy nie ma o alkoholu, przynajmnij moje jest taki zdanie na ten temat, nie wypije nawet lampki wina podczas ciazy, chociaz mam grono kolezanek, ktore nie zgadzaja sie ze mna w tej kwestii dzisiaj juz nie ma spotkan z biala sluchawka, zaczynam wracac do zywych, przypominaja mi sie smaki MIMI, wlasnie zjadlam banana zagryzajac kiszonym ogorkiem, pyyyyyyycha. 👄 Was wszytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia moim wnusiom - tym narodzonym i tym jeszcze nie, i oczywiście również tym planowanym:PD:D:D:D Zapraszam na ciasteczka (jeszcze parę zpstało), a mamuski na kawę, herbatę, palto...:P:P:P Jestem zapracowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIETOLERUJE PALENIA PAPIEROSOW I PICIA ALKOCHOLU W CIAZY ,NAPIC TO SIE MOZNA GORA DWA LYKI PIWA RAZ NA KIEDYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także serdecznie dziękuję za zyczenia od Natalki i Adrianka a także od wnuków które sie dopiero urodzą i od tych które jeszcze nie wiedzą że będą🌼🌼🌼🌼. Jak ktoś ma ochotę na ciasto i kawę lub herbatkę to zapraszam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko!!!! Wszystko co było Twoim marzeniem Co jest i będzie w przyszłości, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI! Wszystkiego najlepszego i 10000000000000000 dziewczynkowych wiruskow 😘😘😘😘😘😘😘 Malolepsza, juz sie o ciebie martwilam... U nas wszystko dobrze, mala szaleje i nogami przebiera ;) Wlasnie zjadlysmy obiadek i bierzemy sie dalej do pracy :) A po pracy jedziemy na torta - szwagier ma urodziny.. Alez tych slodkosci dzisiaj...🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, malo sie ostatnio odzywam, bo w ogole sie malo odzywam :( ale czytam i jestem na bieząco; babciom topikowym i Agnieszkom sto lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie wam dzisiaj stalo ?????? Normalna olewka. Wszyscy siedza na imprezkach babciowo-imieninowych ? Wiekszosc nawet sie nie odmeldowala :( A ja sie dzis dowiedzialam, ze koleznka ze szkolnej lawy kilka dni temu urodzila sliczna dziewczynke :D:D:D:D:D Ale coz, sama do siebie pisac nie bede, wiec zmykam. Papa, do jutra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 Was spuscic z oka i milczycie jak zaklete:( dzisiaj przynajmniej na chwile obecna jestem w lepszej formie i zamierzam Was troche z tym pisaniem popedziec!!!!!! wlasnie zaczynam sprazatac a za chwil kilka biore sie za leniwe pierogi, w ogole nie moge jesc miesa, wiec kombinuje jak moge zeby urozmaicic jakos jadlospis, ciagnie mnie strasznie do slodkiego, ale postanowilam byc twarda i zadnych slodyczy, oprocz owocow oczywiscie:P dzisiaj z mojego spacerniaka nici, jest tak straszliwie smetna i paskudna pogoda,ze nie ruszam sie z domu, kupa mokrego sniegu i slisko jak diabli, nie bede ryzykowac zadnego upadku. Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................9......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................10........ .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolki kochane Musiałam nadrobić zaległości i czytałam, czytałam aż .... przeczytałam, a sporo tego było :-) Otóż jestem chwilowo na wolnym i siedzę sobie w domku i odpoczywam, ale jest fajnie posiedzieć w domku, suuuuper :-) Byłam w ostatnią srodę u gina widziałam dzidziolka i serduszko , dzidzia miała wtedy 23 mm i wszystko z nią wporządku :-) Surfitka_no to gratuluję Michalinki. Robiłam ten test kóry wkleiłaś i wyszła mi na 87% dziewczynka :-) i w sumie to takie mam przeczucie, ale pożyjemy zobaczymy :-) najważniejsze żeby było zdrowe :-) Aisza_ pisałaś że przytyłaś 4 kg :-) No to ładnie :-) Koniecznie zrób zdjęcie brzucholka i prześlij nam, chcemy obejrzeć :-) Betty_no supeeer że z dzidzą jest wszystko OK, bardzo sie cieszę :-) malolepsza_ czemu narzekasz na swoja wagę, ja też bym chciała przybrać na wadze tu i ówdzie a gdzieś nie moge, chociaż odkąd jestem na wolym to cały czas coś podjadam, więc może moja waga wreszcie ruszy do przodu :-) Omega_ no były chwile grozy jak czytałą poprzednie strony !!! Co zo za wygłupy!!! Od razu pomyślałam, że chcesz sie wymigać od babcinych obowiązków, ale nie ma tak lekko , wiem że wnucząt przybywa i będzie przybywać ale obie z Nelcią napewno dacie radę Omega, Nelcia_ spóźnione życzonka z okazji Dnia Babci 🌼 👄 🌼 Voltare_ jak zdrówko?? Mam nadzieję, że już lepiej :-) No i widzę, że ominęło mnie duuużo słodkości, jakieś bloki, biszkopty z kremem karpatkowym, krusze ciasteczka, może zostało coś jeszcze??? Pozdrawiam serdecznie was wszystkie, miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i akutualizacja tabelki Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,czy mogę sie do was dołączyć ??:( Wczoraj dowiedziałam sie ze moja znajoma jest w drugim miesiącu ciąży hmmm powinnam pogratulować ale nie mogłam..po prostu zjadała mnie zazdrość...czy to normalne uczucie??raczej nie i wstydzę sie tego ale cóż...to silniejsze ode mnie....pozdrawiam dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokorna26____zapraszam w imieniu swoim i dziewczyn:)napisz cos wiecej o sobie wpisz sie do tabelki i pytaj co chesz wiedziec. Wiele kobiet odczuwa zadrosc, pewnie to jest naturalna reakcja, przeciez kazda pragnie miec dziecko i jest jej przykro,ze nie jest tak latwo jak sie wydawalo. Nie przejmuj sie i postaraj sie cieszyc,ze komus sie udalo, bo sama przeciez wiesz jakie to jest trudne, zawsze skakalam z radosci jak sie dowiedzialam,ze ktoras z moich znajomych jest w ciazy,bo to jest wielka radosc i to dawalo nadzieje,ze i mnie sie w koncu uda:) Uszy do gory moja droga, w koncu kazdej sie uda🌼 na zachete Mezatka____no strasznie dlugo cie nie bylo, jestemy bardzo blisko w sowich terminach, dzieli nas zaledwie kilka dni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie odmeldowuje dzisiaj mimo wszystko jak sie @ to mnie dopada przygnebienie, chociaz wiedzialam ze ciazy w tym miesiacu nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokorna_ pewnie, że to normalne odczucie, ale w żdnym wypadku nie powinno sie zazdrościś dziecka, powinnaś sie cieszyś, że twojej koleżance sie udało. I tobie też sie uda, musisz tylko cierpliwie czekas, a napewno wszystko sie ułoży i kiedyś z koleżanką będziesz chodziś na spacery każda ze swoja pociechą :-) malolepsza_ no dzieli na parę dni , ja zaczynam zawsze nowy tydzień dokładnie od oniedziałku, a ty chyba od wtorku, więc prawie żadna różnica :-) Może będziemy nawet rodzić w tym samym terminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×