Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość malolpesza
Witajcie🌼 Jagoda____eeeeeeeeee, znowu az takie milczenie to ni nie grozi, dziecko troche pokzuje swoj charakterek, ale przeciez musze jakos funkcjonowac, a kafe to juz na pewno nie odpuszcze:D UUUU to ja sie pisze na mala miseczke tez zupy, bo ja sie zastanawiam, czy ja jeszcze umialabym ja ugotowac, tak dawno jej nie pichcilam:P Ryba____teraz to widze,Ty polubilas wizyty w niedziele u gina, , ja tez swego czasu wlasnie w niedziele jezdzilam:P:P:P Najwazniejsze,ze idzie do przodu, no i wspolpracujacy Chlop to skarb, to rokuje rychly sukces i musi tak byc jak sie umawialysmy👄 Voltare____zdechne normalnie z nieceirpliwosci do poniedzialku, ale juz dzis zaklinam, aby ten kawalek plastiku tym razem okazal sie laskawy i teraz ja z groszkiem trzymamy kciuki razem 20 palcy[hmmm, moze 21:P]tak jak kiedys Surfitka trzymala z Michaska i w moim przypadku pomoglo❤️ Surfitka____poglaszcz Michaske, nawet nie wiesz jak ja sie nie moge doczekac juz wiosny, a pozniej juz w koncu lata:D:D:D:D dla calej niewymienionej z imienia bandy , ale strasznie mi bliskiej po duzym👄 wlasnie wychodze na krotki spacer, trzeba sie troche dotlenic, poza tym na dworze jakos udaje mi sie uniknac "bialej sluchawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlam, a zjadam litery, kto mnie nie poznal, to mowie, ze to ja bylam wyzej:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzisiaj daje zolte kartki za milczenie.....co jest z Wami??? az tak pracowita sobota????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Wymyslilam dzies sobie polozenia kolorku na wlosy-nic specjalnego-zblizony do naturalnego tylko ze wciaz na koncach mam pozostalosci po pasemkach wiec trzeba troche\"podrasowac\"Mama akurat piecze bulke drozdowa to mam czas:) Voltare-kciuki dalej trzymam ale mialam nadzieje ze dasz sie skusic na tescik. Jagody-T ma faktycznie dobrze z mama-czesto to nawet pod niego jest robiony obiad zeby bylo to co on lubi jesc:) Surfitka-wykrakalysmy z ta pogoda-jak w tygodniu jak sie pracuje to jest ladnie a w weekend paskudnie-jak pech to pech. Ryba-oby dobrze wyszlo to badanie stykowe-widze ze Twoj R ma tak samo jak moj maz-jak juz sie zdecyduje to robic jak najszybciej. Malolepsza-dotleniaj dziecko a potem pisz duzo:)Poglaszcz Groszka. Pokemonowa-byle jak jak @ przyszla,ale trzymam kciuki zeby sobie wreszcie odpuscila. No zmykam farbowac wlosy,Dla wszystkich po buziaku👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gaduly :D:D:D:D Voltare do tej imprezy jeszcze Telesforka obok Jagody i Ryby ;) No i kochana ja nie wiem czy wytrzymam do poniedzialku...ktory to dzien cyklu juz ??? Wszedzie piszemy ze sikaniec robimy w dniu spodziewanej @..wiec...:P I pogadam z moim wierciklapkiem zeby tez trzymala kciuki razem z Groszkiem :) Malolepsza, a co to dzis od soboty cie wzielo na gadulstwo? Telesforka, to ty teraz z nowym kolorem to pieknosci bedziesz :D Ryba, no to jutro sie wyjasni :) I bardzo dobrze. Jagody jakas wygadana nie jest, ale rozumiem, rozumiem ;) Ani, a ty tak maciutko piszesz :( U nas wszystko normalnie :) Wyspalismy sie, polezelismy dluzej w lozeczku i zabieramy za sprzatanie :) Niestety pogoda nie sluzy dzis spacerom :( Ale i tak bede ciagla mego pana na jakies spacerowanie :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - widzisz rozumiemy się bez słowa ;) Malolepsza -zupa to Ci najwyżej na kolacje wyjdzie. Reflektujesz? ;) A może ktoś jeszcze ma ochotę sie załapać na zupę gulaszową to zapraszam. Telesforka - nawet mała zmiana wyglądu jest w stanie bardzo poprawić na humor. Dziewczyny ale ja dziś plamę dałam :( Moje dziecko skończyło 13 lat a chrzestna ma taką sklerozę, ze dopiero o 16 sobie o tym przypomniała :O M stwierdził, ze to i tak cud, ze przypomniałam sobie w dniu jego urodzin i mogłam zadzwonić z życzeniami bo on niby się obraża jak ktoś o nim mówi, że jest dzieciak ale na wszelkie przywileje wieku dziecięcego to tak mu się świecą oczka jak mi gdybym zobaczyła dwie krechy na teście :D Wstyd normalnie - musiałam kłamać, ze taka jestem zapracowana, że nie mam go jak teraz odwiedzić - pierwszy raz od jego urodzin nie zjedliśmy razem tortu 😭 Ale fakt pozostaje faktem, ze wszystko teraz kręci się wokół starań i tego co trzeba zrobić do pracy :( W pierwszym momencie jak odebrał telefon to pomyślałam, ze to jego starszy brat - nawet głosu już nie ma dziecięcego i pierwsze czym się pochwalił to fakt, że mnie przerósł. Skończyło się patrzenie na dziecko z góry ;) Mówiłam wczoraj, ze jajnik o mnie zapomniał - byłam w błędzie, tak mi dzisiaj od południa daje popalić ze szok - czyli wszystko jak zwykle zobaczymy jaki będzie efekt tego kucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespałam dzisiaj pół dnia - nie wiem co będę dzisiaj w nocy robić! Tak mnie boli głowa, że nie byłam w stanie nawet sprzątania dokończyć. Trudno - sprzątanie nie zając!:P Jagoda - to widzę mamy chrześniaków w tym samym wieku, z tym że mój dopiero na jesień przekroczy magiczną 13-tkę:) Surfitka - u mnie dzisiaj 29dc - co przy moich 26-27 dniowych cyklach daje na dzień dzisiejszy co najmniej 2 dni opóźnienia. Maksymalna długość cyklu w mojej historii to 31dni - raz w życiu i to kilka lat temu. No ale jednak zdarzało się, więc dopóki w poniedziałek nie dobiję przynajmniej do tych 31dni, to nawet nie idę do apteki:) (Po cichu powiem, że wczoraj po południu mój \"pozatopikowy brzuchalek\" został rzucony w moją stronę;), więc może udało się go przechwycić:P ) Telesforka - Ty masz super z tą Twoją mamą - jakiego ja mam smaka na coś drożdżowego - np. rogaliki - mmmmm.... malolepsza - zajrzałam w Twoją stopkę no i rzeczywiście Groszek ma już całą masę paluszków do trzymania;) ślicznie się wydłuża:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare ja nic nie sugeruja...ale dziwnie pamietam ta ciagla chec na spanie pare miesiecy temu ;):) Jagody, ladnie to tak?? Moj chrzesniak bedzie mial juz 16 lat, o wzroscie nie wspomne..bo chyba juz na swojego tate patrzy z gory ;) dzieci szybko rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - u mnie to \"siła wyższa\" - głowa boli, a tabletek mimo iż i tak nie wierzę, że miało by się ot tak po prostu udać, wolałam na to nie brać - pozostawało więc największy ból przespać;) Teraz już lepiej, aż się chce żyć!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie LEJDIS zaliczone!:D:D:D:D:D:D:D:D - film rewelka, Jagody miałas rację! Usmniałam się jak nigdy dotąd:D szczerze polecam Malolepsza - ty gaduło, tak ciężko wciąć ci się w słowo, że szok:P:P:P Surfi - u mnie pogodą dzisiaj świetnie - do południa mgła, potem słoneczko i 8 stopni, a teraz znowu mgła, ale jest sucho na szczęscie, tak więc południowy spacerek nawet się udał:) Voltare - ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho, a w poniedziałek na betę biegiem marsz! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek zrobiony-wyszedl super bo czesto brazy maja to do siebie ze jaki by nie wybrac wychodzi i tak ciemno brazowy-prawie czarny-a tu prosze dosc ladny braz-zaraz maz wroci z pracy to mu sie pokaze. U mnie niby weekend starankowy ale jak na razie testy nie pokazuja owulki-czyli d...a blada-nie wiem czy juz po czy przed:(Zobaczymy. No i wieczor pelen zajec-zakupy,pranie-dopiero jutro odsapne. Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - Ty wyrzuć te testy i weź się do roboty ;) Psychika też jest ważna a jak od razu skreślasz swoją owulkę to jak tu liczyć na sukces. A może chcesz trochę mojego kłucia z jajnika - od razu wiedziałabyś co i jak ;) Omega - to się cieszę, że Ci się podobało :D A może jeszcze ktoś w ten weekend wybiera się do kina? Ja się z wami żegnam do jutrzejszego wieczora, niestety pracuję ale to mi nie przeszkodzi kciuków trzymać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_______ty nie bron tak tej Aiszy,moja córka napewno nie skakała po krzesłach od tego ma męża a mojego kochanego zięcia:P:P:P A TAK poważnie wszystko ma poukładane dzięki wyżej wymienionemu jak ja bym jej układałam w szafie to by nic nie znalazła:D:D:D____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Życzę WSZYSTKIM miłej niedzieli :D Więcej popiszę wieczorkiem już po powrocie z pracy 🖐️ Voltere - w związku z obowiązkami kciuki zaciśnięte tylko w lewej ręce ale mam nadzieję, że to nie osłabi ich działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Wpadam się tylko zameldować!:) Dzisiaj u mnie śliczna pogoda, mróz, ale słonko świeci wspaniale! Wyprawiłam właśnie K. po jakieś drobne zakupy, sama kończę pranie (w związku z wczorajszą niedyspozycją - nie ma innego wyjścia - trzeba grzeszyć w niedzielę:P ) i zrywamy się z domu! Jedziemy gdzieś w jakieś przyjemne miejsce trochę pospacerować:) A poza tym dziś 30dc - (3 dni spóźnienia) - od tygodnia brzuchal nie przestaje dawać znać o sobie, tempka dzisiaj rano 37,2­° Jeżeli mimo wszystko @ się pojawi, to będzie to najgorszy żart jaki w ostatnim czasie sprawił mi mój organizm:O Zaczynam się powoli nakręcać... Nelcia - jakby mi mój mężuś zaczął w szafie układać to po pierwsze miałabym o połowę rzeczy mniej (wszystko co by się nie mieściło - do wywalenia:P ) a po drugie trzeba by było jakiś przewodnik po półkach stworzyć, bo na bank bym nie znalazła tego co by mi akurat było potrzebne! Jagoda - a ja trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie w pracy w śliczne niedzielne przed- i popołudnie:P Ja bym miała humor doszczętnie skopany jakby mi ktoś dzisiaj kazał do firmy zasuwać!;) Życzę Wam dzisiaj dużo słońca i udanej niedzieli!:) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____ a tego co wiem to moj zięć tylko układał na górnych półkach ale z tym mężem masz racjejak mój M zaczął robić porządki w papierach to do dzisiaj nie wim gdzie jest połowa papierów a gdyby zaczął porządkować ubrania to bym musiała chyba na golasa chodzIć:P:P Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____a wiesz jak ja sie juz zaczelam nakrecac:D, juz sie nie moge doczekac jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! wyobrazcie sobie ze ja dzisiaj to jakas rozlazla jestem jest po 13 a ja w pizamie! wstyd normalnie :) Voltare ale sie nakrecilam matko jak ja do jutra wytrzymam ... kochana ale ty zolza jestes mnie to wysylals krzyczalas i w ogole...a ty co robisz??ciezarna w stresie trzymasz :) dziewczyny z tym laskotaniem to fajna sprawa wczoraj tak sie dzidziolek rozkrecil ze u nelci herbata az sie polalam :) normalnie chyba myszki mam w tym brzuchu i to kilka :) szafa faktycznie jest fajan i wreszcie nam sie fundusze znalazly ale to byla juz najwyzsza koniecznosc bo trzeci pokoik za magazyn robil ze sie ciezko bylo do kompa czasem dokopac a teraz jakos tak dziwne bo posprzatane :) nelcia mamuska ty tak tego ziecia nie chwal bo jeszcze w jakies wlasne uwielbienie wpadnie albo cos :):):):) buziolki dla was dziewczyki i przepraszam ze nei pisze do kazdej z osobna :) za to 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wam wysle :):):) ide sie wreszcie do jakiegos stanu uzywalnosci doprowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - wow - ktoś dzisiaj szalał widzę na naszej klasie:D - brzuchal boski! I wcale nie jesteś hipopotam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - zawsze łatwiej wymóc coś na kimś niż na sobie:P Nie stresuj się kobieto bo to niewskazane;) I śpij sobie na zdrowie - w końcu kiedy sobie pobiegasz w piżamie do południa jak nie w niedzielę?;) nelcia - z papierami to byłoby jeszcze gorzej jak z ciuchami - K. najpierw sprząta wszystko jak leci, powywala, popali, a potem dopiero zaczyna czegoś szukać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____fakt poszalalm na naszej klasie:P, ale szczerze mowiac jestem hippo,w sumie nie wazne byle Grosiu rosl zdrowo, bo ja....hm , ja to jestem teraz tylko \"puszka groszku\":P zdjec brzuchala nie dawalam, takie jedno weszlo przez pomylke jeszcze w dodatku zaciemnione:Pkobieto wiesz jak ja czekam na ten poniedzialek, jak na zbawienie, mam nadzieje,ze jutro huczna imprezka:D:D:D:D dla calej cudnej bandy po👄 Ryba____jak poszlo dzisiaj??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale tu wrzawa :) sama tez zamilkłam, wczoraj były plany na Lejdis a skonczyły sie Projektem Monster :), więć lejdis ciagle przede mną, voltare, chyba się udało :) daj znac czympredzej, cobysmy się mogły pęłną gębą cieszyc!! Malolepsza - jak Ci? maleństwo przypomina ciągle o sobie? Fasolka - jak praca? Ryba - daj znac :) znowu zaciskam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej obecne i przyszle mamuski! Ja juz wyszykowana-jade kupic sobie jakies lekkie sportowe butki-niecierpie takich duzych i obudowanych.Na szczescie pogoda sie poprawila to az przyjemnie z domu wyjsc. Nelcia-jak Cie czytam to jak wlasna mame-ona tez tak ziecia chwali-na ale lepiej ze chwali niz by miala narzekac. Voltare-tak bym chciala zeby Ci sie udalo-trzymam szczerze kciuki i rob ten test kobieto bo Aisza ma racje-ciezarne stresujesz nie mowiac juz o tych starajacych. Malolepsza-puszka groszku!!!!!Swietne!!!:D:D:DUwielbiam Twoje podejscie do sprawy:D Jagody Nie przepracowuj sie. Aisza-moj jakby zaczal robic porzadki w czymkolwiek to bysmy utoneli w ciuchach i papierach-wszystko sie jeszcze przyda:D!!!! No dobra zmykam bo juz mnie pospieszaja zebym sie zbierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare__________wszyscy mają rację zrób ten test bo na prawde nieładnie stresować ciężarne i \"babcie\" mnie już kciuki bolą od tego trzymania nawet M musiał obiad robić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym oświadczam że w promieniu 10km nie mam żadnej apteki a testu przezornie wcześniej nie nabyłam, coby mnie nie kusiło, żeby go za szybko zrobić:P Jeżeli moja szanowna @ do jutra, do godziny 15:) się nie pojawi to po pracy dopiero poszukam jakiejś apteki;) Ryba co nie piszesz jak tam Twoje testy? Miałaś być na nich o 10:00 więc już chyba coś wiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare ale ty paskuda jestes :) i jeszdze trzeba czekac az prace skonczysz...no ja sie chyba przekrece z tych nerwow i trzymania kciukow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w supermarkecie też są testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie voltare ani ma racje cos nas tu naciagasz ze niby jak na pustyni mieszkasz czy co?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniutkie tak szybciutko do was zagladlam...i Voltare, no zmiluj sie kobieto !!!!! No ani ma racje, ja kupowalam kiedys test w supermarkecie :P A tak wogole to nie chce zapeszac, ale to faktycznie wyglada calkiem, calkiem :) Malolepsza, no zebym musiala sciagac zdjecie z naszej klasy i powiekszac je i rozjasniac zeby brzuchlka bylo widac to szok..No i szukalam tego slonia i znalazlam jednego ale chyba morskiego..tak te fale w tle szalaly :P:P:P:P:P:P A taak na serio to nie wiem czego ty od siebie chcesz ??? Slicznie wygladasz i daj juz sobie spokoj z tym samokrytycyzmem :) Wkrotce bedzesz mama :D:D:D:D:D Telesforka, to sie ciesz ze mama chwali ziecia..moja na wszystko i wszystkoch narzeka oprocz wnuka chyba :o Aisza, a mnie dzis rano obudzila corka, cos sie rozszalalo dziecko z rana za bardzo i nie bylo to juz gilganie ;) Ale szczerze mowiac czucie poruszajacego sie dziecka w lonie matki, to chyba najcudowniejsza rzecz z calej ciazy :) Zycze wam dziewczyny by kazda bez wyjatku mogla to przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×