Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mezatka____🖐️ i kuruj sie kobieto Milla77____pytanie wcale nie jest glupie, jest wiele opini na temat pozycji po stosunku i powiedz mi co zaszkodzi potrzymac troche nogi do gory, ja sie zawsze w ten sposb gimnastykowalam po przytulankach gdzies jakies 15 minut:P Jesli chodzi o tempke, to radze ja mierzyc, ale przy okazji robic swoje, nie mozna dac sie zwariowac, bo niedlugo wszytkop bedzie podporzadkowane temperaturze, jesli przez kilka cykli cykli zauwazysz,ze wykres jest niestety prosty to wtedy tzreba zaczac reagowac, jest wiele metod diagnostycznych i bardzo wiele form wspomagania rozrodu, dlatego nigdy nie nalezy zalamawyac rak tylko wciaz brnac do przodu z nadzieja i wiara,ze w koncu sie uda, cycki do gory moja droga, my kobiety musimy chyba sile czerpac chyba z kosmosu:P, ale co nas nie zabije, to nas zawsze wzmocni.....wiem co mowie, bo troche przeszlam, a final jest calkiem sympatyczny:D ja nieraz zagladam przed poludniem, bo lenie sie na ciazowym zwolnieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja już na posterunku pracowym od jakiegoś czasu, zaglądam cały czas do was... i wiadomości od Voltare brak, a Fasolinka jeszcze śpi?:P:P:P (jestem w stanie ją zrozumieć - chetnie bym sobie pospała jeszcze, ale...), ciekawe jak u niej - odezwij się!!! jest czy nie ma???? Malolepsza - kiedy foty z szampańską fryzurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam Was kobitki :) dzis 13 mam nadzieje ze nie pechowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy :) mezus rano poszedł do sklepu kupil soczek grejpfrutowy paczka i slodkie czekoladowe serdeuszko dla mnie i naszej Asi.teraz niemusze chodzic do sklepu bo on robi zakupy -fajnie :) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekam tylko nuda czasem mnie dopada.nawet nie mam do kogo isc tak by pogadac,no oprócz Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam! Omega dziś wstałam około 9 ale do 12 powylegiwałam się w pieleszach z T. :P narazie na horyzoncie czysto :) wiedźmy niet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, żebym ja tak mogła się powylegiwac! Ale dobrze, że cisza!!!! Ciekawe, co u Voltare!:D lecę na zakupy, będę wieczorkiem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wciaz wygladam jakie wiesci Fasolka___tez sie ciesze ze wredota nie przychodzi Voltare____na Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyny chca by pisac ale do kogo?jak wszystkie pouciekały :) ide obiad robic pozno bo pozno ale przed 1 zjadlysmy paczka.pol godzinki i gotowe.piszcie bo pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty ...no właśnie gdzie sie wszystkie babeczki podziały? Ja za chwilkę zmykam do domu, dziś spotkanie z przyjaciółką:-) ps Znowu mnie boli brzuch...eh..już nigdy więcej tych wstrętnych rozwalających organizm tabletek anty!!! Kilka lat tej chemii robi swoje. No nic jutro szansa że tempka się zmieni...buuu wy pewnie pogadacie wieczorkiem wiec poczytam Was z rańca:-) pozdrowienia dla wszystkich staraczek i mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Oj widze, ze Voltare nas zrobila :O Ja nadal trzymam kciuki wiec odezwij sie :) A u nas brzydka, deszczowa pogoda, wczoraj sypal snieg i nawet bialo bylo, a dzis wszystko plywa...do tego jeszcze te moje koszmary senne. Prawdziwy 13 :O Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla77-wierze ze i Tobie i kazdej chcacej kobiecie sie uda miec takiego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lecę prosto z konferencji do Was zajrzeć a tu wieści od voltare brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona po prostu robi to specjalnie...:-)! VOLTARE gdzie się chowasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Nie złośćcie się - po pracy dobijam do domu dopiero ok.16:15, potem na chybcika obiad i dopiero wówczas najczęściej mogę dorwać się do kompa:) @ nadal nie ma - to dobra wiadomość, a zła taka, że testu nie robiłam - leży w szufladzie i czeka na Walentynki:) Bo kto by testował 13-tego? Od razu wiadomo co by wyszło!:P Chociaż może i przesądna jestem...:O Dodzwoniłam się za to do gina - być może uda mi się wcisnąć na sobotę na wizytę, ale dopiero na wieczór, więc nie wiem o której dobijemy potem do domu. Jeżeli \"coś\" jutro z testu wyniknie postaram się dać Wam znać z samego rana - albo na forum, albo puszczę smsa do kogoś i poproszę o przekazanie informacji. Boję się rozczarowania. Już mi się śnią głupie sny - dzisiaj na przykład całą noc mierzyłam tempkę i cały czas wychodziła 32° :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla, faktycznie te tempki dziwne, spróbuj z monitoringiem to juz coś powinno wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - tyle czekania, no cóż zaciskamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare---jutro 2 kreseczki dziewczyny ciekawa jestem czy moglabym wejsc na strych i przejrzec ubranka dla dzidziusia.tak tylko zobaczyc nieprzynosillabym ich do domu czy niezapeszylabym? w sumie niedostalam ich teraz ani nie kupilam wiec chyba nie? co o tym sadzicie? wiem ze mam jeszcze czas ale....same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, że tu jakaś lekka panika przed 13 ;) a ja tyle spraw urzędowych załatwiłam, ze w szoku jestem bo zapowiadało się kiepsko. I uwaga - nie zdenerwowałam sie na żadnego urzędnika :D Robię postępy ;) Voltare - kciuki zaciśnięte w dalszym ciągu :D Betty - taki M to skarb - zakupy, słodycze dla kochanej żony, super. A po pierwszym trymestrze gin powinien zrobić Ci usg więc nie daj sie spławić na kolejnej wizycie. Telesforka - to widzę, ze przygotowania do Walentynkowego świętowania w pełni, oj będzie sie działo ;) Głowa mi wczoraj odpuściła po 2 godz. ale to nie był migrenowy ból głowy, pogoda nie może się zdecydować więc pewnie to tym było spowodowane. Donkichotka - o matko odcięta jesteś od neta - to prawdziwy dramat :( Surfitka - pozazdrościłam Tobie tej obrobionej fotki i też sobie zrobiłam :P a co ;) Aisza - ba co to w ogóle za pytanie czy masz fajną mamę. Przecież my byle komu naszych pociech pod opiekę nie oddałybyśmy :D Nelcia - dla Ciebie 👄 Omega - ktoś całkiem niedawno wspominał o łamaniu w kościach a tu zaraz - lecę na zakupy. Rozumiem, ze to taka terapia ;) Milla - faktycznie większość z nas plotkuje na topiku popołudniami. Raz ze w pracy nie ma jak a dwa wpływa na to strefa czasowa więc się nie dziw jak widzisz wpisy z 3-4 w nocy.Mamy tu nocne marki ;) Na razie nie panikuj z tą tempką tak jak napisała Malolepsza trzeba poobserwować kilka cykli. Ja mierzyłam przez pół roku żeby się zorientować czy są skoki temperatury, ile dni liczą poszczególne fazy a potem dałam sobie spokój bo jak stwierdził mój gin co to za luz przy zachodzeniu w ciążę jak człowiek idąc spać zastanawia się jaką tempkę będzie miał rano :P Mężatka - o rany to się porobiło, mam nadzieję, że gin zapisze coś na zbicie tej gorączki bo to faktycznie niezbyt dobrze. Fasolka - nasze czarownice topikowe jak rzucą urok na @ to może być ciekawie i kolejna imprezka gotowa :D Trzymam kciuki. Mimi - to musi być super uczucie tak patrzeć na rozwijające się dziecko, jeszcze niedawno było taki malutkie a tu już gadać zaczyna :D Ani, Justyna, Moniś, Ryba__lufa, Milka, Niepokorna, Pokemonowa 👄 🖐️ Nie wiem czy mnie te urzędowe sprawy tak wykończyły ale po powrocie do domu padłam jak kawka, dobrze, ze mama zadzwoniła żeby się umówić w sprawie jutrzejszego wyjazdu bo pewnie bym spała i spała. Co prawda wczoraj poszłam późno jak na mnie spać i wstałam wcześnie ale przecież to już nie raz tak było. I nie mam pojęcia dlaczego mnie suszy jakbym śledzia solonego prosto z beczki zjadła ;) Pobiłam dzisiaj swój rekord w pracy wypiłam 3 herbaty co w całej karierze zawodowej nigdy się nie zdarzyło oczywiście kawa też była ;)Po powrocie do domu już też ze 3 herbatki były - to nie jest normalne? Dziewczynki życzę Wam jutro miłych Walentynek, duuużo miłości i uśmiechu. Ja wyjeżdżam ciu świt a o której wrócę tego nie wie nikt. Potem zechcę nadrobić zaległości z M ;) Więc proszę mi wybaczyć jeżeli się nie pojawię. Przez ten wyjazd świętowanie przełożyliśmy na piątek jestem zaproszona przez M na obiad do nowej knajpki w naszym mieście. Zobaczymy czy to nie będzie niewypał, ale nie ważne gdzie ważne z kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - dla Ciebie dwa buziaki 👄 👄 nie wiem jak mogłam popełnić taka gafę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare życzę Ci aby te walentynki były najszczęśliwszym dniem! I oczywiście kciuki zaciśnięte:D Jagody fakt to niesamowite jak Natalka rośnie-wczoraj przeglądałam jej czapeczki ze szpitala -miała taką małą główkę. Muszę uciekać bo Natalka wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody no to baw sie dobrze jutro i udanych zakupow 😘 Voltare, to ty razem z fasolka testujesz :D Jeju nie moge sie doczekac wynikow, takie to ekscytujace :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___komu jak komu, ale Tobie to ja jestem w stanie wszytko wybaczyc👄👄👄 Voltare_____trzymasz Nas w wielkiej niepewnosci, kochana podziwam cie za Twoje nerwy, ja nie wiem, czy dalabym rade przechodzic obojetnie obok testu, ktory lezy w szufladzie, trzymam juz tak mocno kciuki,ze az piastki bola Don__kichotka____jak milo, a wiesz,ze ja dosc czesto cie wspominam, ja tam mysle,ze kiedys wpadniesz tu do nas z mega hitem w postaci dwoch kresek Betty____ja tam polecialabym ogladac i przebierac ciuszki, nie wierze w jakies zapeszania i tego typu historie,jak ma byc dobrze to bedzie i zadne ogladanie ciuszkow tego nie zapeszy, gdybym tylko wiedziala, czy rzeczywiscie w srodku jest Groszek to juz kupowalabym jakies drobiazgi, koszulki i inne cuda, a tak wstrzymam sie do momentu kiedy bedzie znac plec, ale wozek juz dawno mialam wybrany chociaz dzisiaj zaczynam pekac i chyba mi sie jeszcze do sierpnia kilkakrotnie zmieni, obecnie slinie sie na widok tego:P http://www.allegro.pl/item309868928__wozek_axel_baby_smile_waga_10_kg_kurier_o.html oczywiscie w kolorze niebieskim, moim ulubionym:) czekam na M i gotuje, wiec narazie sie oddale, co by ta strawe wymieszac Surfi____u nas ma byc dzisiaj lub jutro w nocy 15stopni mrozu, ja nie chce:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza---- przy 1 ciazy bylam przesadna do ok 5-6 miesiaca potem dostawalam ubranka i takie tam duperele i wszystko ok i chyba tak zrobie wczlape sie na strych i pobuszyje w tych workach z ciuchami wozek fajniusi i kolor tez ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej dziewczyny! widzę że wszyscy z niecierpliwością czekają na wieści od voltare, ja jestem tutaj nowa mam pytanie jak długo się starasz voltare? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) no Surfitko ja razem z Voltare na tym samym wózku jedziemy :)...tyle, że ona robi jutro test...a ja jeszcze poczekam, tak postanowiłam, dziś jest 32 dc sprawdzłam przed chwilką :P bo coś mi wyciekło, ale to nie wiedźma więc nadal horyzont czysty! tak uzgodniliśmy z moim T., że jak nie bedzie @ do poniedziałku to dopiero we wtorek zrobimy test...może...:) Jagody - udanego wyjazdu i milutkiej cudownej kolacji z M. a reszta nadal czary mary niech robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA na poprzednich stronach jest nasza tabelka tam widać wszystko i o wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej skopiuj ją i dopisz się i weklej tu na stronkę juz ze zmianami :) w ten sposób pilnujemy tutaj kiedy co i jak i czary są i wszystko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×