Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dobrze, że mój nie jest zawziętym kibicem:P - u mnie na tapecie jakiś program na Discovery o indianach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba przesadziłam z tymi pysznościami :P wypiłam sobie dwie herbatki z sokiem imbirowym i po tym zrobiło mi się jakoś niefajnie na żołądku. myślałam że jak zjem coś kwaśnego to przejdzie - poratowałam się pieczarkami marynowanymi i dopiero teraz jest mi niedobrze - mam za swoje. Na głupotę nie ma lekarstwa - idę się położyć może przejdzie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja tez uciekam, moze jeszcze otworze ksiazke z angielskiego i w koncu coś zrobie moze wtedy nie będę musiała się czerwienic na zajęciach :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sobie idą - znaczy się już po imprezie?😭 To i ja idę, bo mężuś odpuścił sobie indian i ich piramidy i zmył się cichaczem do wyrka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede zmykać...musze sie naspać na zapas, bo już mi mało czasu zostało na sen... śpijcie spokojnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dorzuce to co lubie...trudno na noc :( Na imprezke sie spoznilam, ale kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi ;) http://farm1.static.flickr.com/214/486640620_83a6d80c4f_o.jpg A to cos specjalnie dla Jagody 😘😘😘 Do wyboru postac ;) http://www.fotosearch.com/photos-images/blueberries.html Co u mnie...dzien lekarzowy. Najpierw konowal od medycyny ogolnej czyli jak to sie mowi, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. No osluchalo mnie chlopisko ( od tego glebokiego oddychania az w glowie sie zakrecilo ;) ) i stwierdzilo, ze to silne przeziebienie i jak na razie domowe metody lecznicze..a jakby sie pogorszylo to dal recepte na antybiotyk. U mojego meza stwierdzil to samo, ale dal mu jakies silniejsze leki ( chlop zawsze jest bardziej chory niz kobieta, nawet taka w ciazy :P ). Teraz mam mezusia pod opieka, i same dobrze wiecie jak to wyglada jak facet jest chory...\"Chory jestem, nie mow do mnie, wszystko mnie boli\" - trzy krotkie ciagle powtarzane sformuowania :P A jak wrocilam od gina to tylko jedno - Jak moja coreczka ? Po poludniu pojechalysmy sobie same do pana gina. No i tam wszystko wzorowo. Mala wypiela sie do badania tetna i mialam trojkatny brzuch ;) Serduszko bije, u mnie w normie wszystko...tylko schudlam :D Od poczatku ciazy przytylam 4,5kg i jest mnie o pol kilo mniej niz miesiac temu :D:D:D Kupilam sobie paczka za to, a co? ;) Za miesiac mam badanko na tolerancje glukozy, bede pic to swinstwo :o Ale coz, trzeba przezyc. Dostalam wytyczne co do dalszego leczenia przeziebienia i do domu :) Postanowilam zostac w domu do konca tygodnia, zeby sie nie pogorszylo. Po drodze jeszcze zrobilam zakupy, wlasnie gotuje rosolek :) Dobranoc..i mam nadzieje, ze kolejne dni beda dla nas weselsze niz dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się dopiero spóźniłam. Myślalam, że to impreza do rana :P Trudno, wypiję sobie lampkę wina w samotności :) Zdrowie nas wszystkich i całej gromady naszych dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
witam kochane przepraszam ze wczoraj tak zniknelam nagle ale zwalili mi sie goscie na sam wieczor:) ale widze ze dobrze sie bawiliscie i bylo co jesc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Jagody...tak mi przykro...mocno Cie przytulam. Fatalny miałam wczoraj dzien, cały w pociągu. nad morzem pogoda zmienna i wieje jak nie wiem co:-) Mam piekny pokój ale mi samotnie, patrzę na morze... Myslę o moim grosiu, tak sie boje że może zniknąć... a tu impreza na ponad 100 osób którą organizuję...eh dziewczyny. zabieram sie do pracy, 5 dni w delegacji...to chyba kiepsko jak na pierwsze dni ciąży. całuję wszystkie, i zrobimy imprezę po mojej wizycie ok? bo sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla___musisz uwazac na siebie nie przemeczaj sie kochana pewnie ze zle ci ta delegacja wypadla te pierwsze dni najlepiej bylo by spedzic w domciu i nacieszyc sie prawda👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
kurcze u mnie chbya przesilenie wiosenne daje znac ciagle jestem zmeczona i spiaca bire juz jakies witaminy na te sprawy i nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki Jagoda____mam nadzieje,ze dzisiaj juz wszytko wydaje sie prostsze.......👄 Surfitka_____chory facet gorszy jak dziecko, chyba kazda sie juz na swojej skorze przekonala, mam nadzieje,ze juz dzisiaj czujesz sie calkiem dobrze❤️ Milla___spokojnie, wszytko bedzie dobrze, zamartwianiem sie nic nie zyskasz, jeszcze troche i pojdziesz do lekarza i uspokoisz sie chociaz na chwile, bo radze sie przyzwyczajac, poniewaz lek towarzyszy caly czas, ale trzeba to zawsze rozsadnie wywazyc, teraz niczym sie nie przejmuj, pracuj spokojnie pozdrawiam wszytkie porannie i lece po jakas kawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój koniec urlopu zbliża się nieubłaganie 😭 Mam nadzieję, że po świętach pójdę już na zwolnienie lekarskie. Od dzisiaj mam brać clo i nie pamiętam jak 😭 Mam brać dwie tabletki dziennie, ale ie wiem, czy na raz, czy jedną rano, a drugą wieczorem. Ratunku!! Może któraś z was brała przed IUI i miała podobną dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
rybciu____mnie lekarz mowil ze nie bierze sie 2 na raz bo za bardzo obciazaja organizm ale ja nie bylam w takiej sytuacji jak ty wiec nie wiem ale watpie ze masz brac 2 jednorazowo odebralam wyniki prolaktyny mam 11.87 ng/ml czyli w normie tra calkiem nie wiem o co tu chodzi i dlaczego sa problemy z zajsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, wzięłam dwie tabletki. Wydaje mi się, że tak miało być. Milla, ja jutro jadę nad morze. Nie wiem, gdzie jesteś. Ja w piątek będę w Gdańsku, a w sobotę w Sopocie. To sobie też popatrzę na morze i może nie bedzie ci już tak samotnie :) Wracaj szybko, zrób imprezkę na forum to od razu humor Ci się poprawi. Buźka 👄 Pokemonowa, a może te objawy zmęczenia to nie skutek pogody? Właśnie pytałam, jak Twoja prolaktyna, kiedy pojawił się ten wpis :) Cieszę się, że wszystko w normie. A twój M przebadany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
ryba od niego zaczelismy badania wyszly super chdze tez do innego lekarza jeszcze i on sugeruje iz moze cos byc z jajowodami nie tak za poltorej miesiaca mam isc do niego da mi skierowanie na laporoskopie jajnikow widzisz ile lekarzy tyle opinii ale mysle ze warto zrobic te badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
batty jak dlugo bralas clo zanim ci pomogł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam przez 5 cykli (najduzej mozna go brac 6 cykli)w 3-4 cyklu mialam badanie cytohormonalne -niski poziom hormonu progesteronowego i estrogennego-do leczenia dolaczona luteina.luteine wzielam tylko 2 cykle bo zaszlam w ciaze-jezeli by mi sie teraz nie udalo mialamym laparoskopie.ale DZIEKI BOGU sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba____ja tez pewnie wzielabym dwie odrazu......pozdrow moj Ukochany Gdansk ode mnie i od mojego Grosia oczywscie👄 Pokemonowa_____dobrze,ze masz PRL w normie, czasami ta mapla potrafi niezle namieszac, Jem kapusciak, z kilka lat chyba nie jadlam, chyba ozloce te moja mame, poprostu niebo w gebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej! co to jest to clo? czemu służy? u mnie 12 dzień z temperaturą 37 i 34 dzień cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piatek mialam jechac na spotkanie z podstawowki ale nic z tego! wcoraj mnie tak podbrzusze bolalo ze sama sie wystraszylam,Mezus zrobil obiad a ja juz caly dzien lezalam. w piatek po spotkaniu mialam isc do mamy i u niej nocowac z mala ale tez powiedziala ze lepiej zebym lezala i niewychodzila z domu. mowila ze bedzie robila bigos,ale zaproponowalam jej flaki albo fasolke po bretonsku.to powiedziala ze mi ugotuje i przywiezie ,ale mam lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
batty mnie teraz dolaczyl duphaston na 2 polowe cyklu mam nadzieje ze mi sie tym razem uda:) a co do tej paskusy@ to normalnie nie moge juz na nia patrzec hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
dostalam apetytu na rosolek mniam zrobilam kurczakowi sekcje:) i juz sie pyszny rosolek pichci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
kurcze wlasnie przegladalam gazete i znalazlam artykul o malutkiej dziewczynce chorej na bialaczke ktora potrzebuje krwi:( jest podane gg zaraz sie skontaktuje z ta osoba jak moge oddac krew dla tego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki :):):):):):) wlasnie wrocilam z usg - no to mamy BARTUSIA :):):):):) tak sie synus obrocil ze slicznie bylo widac:):):):) wszystko w porzadku maluszek ma 14cm i 130g :):):):) z 4d mam filmik wiec pozniej postaram sie wam jakiegos print screena zrobic :) i przesle tez normalne zdjatko 2d M szczesliwy jak nigdy ze chlopaczek bedzie :):):):) matko ale jestem szczesliwa...🌼 caluski dla was kochane strasznie jestem podekscytowana :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
aisza to gratuluje synka a co do mezczyzn to przewaznie chca synow ale moj jest inny bardzo by chcial coreczke bardzo sie ciesze ze u ciebie wszystko oki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×