Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

tabeleczka staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........34...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana)..19.10.08 milla77............30...........22............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) :) :) Nie pisałem przez \'chwilke\' ... szukamy nowego domu lub mieszkania za jakiś miesiąc chcemy sie przeprowadzić. No niby jest sporo ofert i ceny zróżnicowane więdz musze śledzic ogłoszenia na okrągło może w piątek pojedziemy zobaczyć kilka domów bo mam kilka ciekawych ofert na oku :) Dziewczyny ostatni weekend spędziliśmy w Galwey pozwiedzaliśmy sobie troszke, strasznie padalo... A głównym celem była wizyta u pani doktor i badanie D3 Okazalo się że bedzie Roksanka :) ale w mojej rodzinie doktor kilka razy strierdził na dziewuszkę a przy porodzie okazało sie że chłopczyk... zobaczymy :) Ale cieszymy sie że dzidzia zdrowa ze ma dopowiednie wymiary i że wszystko jest dobrze :) oby tak dalej.A jaka śliczniutka jak sie wierciła i pozowala jak modelka az sie poryczalam Mój byl tak zachwycony ze cały czas aż piszczał o zobacz zobacz jak sie usmiecha ooo macha do nas :) piękny widok. A jak dotyka brzuchola i slucha jak dzidzia sie wierci i mówi do niej, naprawdę wzruszający widok ;) Ta się cieszę ze wszystko jest dobrze :) Pozdrawiam kobitki buziaki papap 👄 [usta👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem maluszek wazy okolo 1600-1800 i z usg to 31 tydz 1 dzien.glowka do dolu.pani dr pytala sie czy wiem co bede miala na to ja ze nie ,patrzyla i mowi ze nie widzi bo sie zaslania ale niewie czy to jajeczka czy moze i nie .dzidziolek ja pozadnie kopal przy badaniu.-to musze nadal czekac z nie cierpliwoscia kto we mnie mieszka, w sumie bez zmian tak jak na ostatnim badaniu poza tym slad plynu w jamie osierdzia.dzisiejsza pani dr byla o wiele wiele sympatyczniejsza od poprzedniczki.nastepne badanie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17........................28.06 Voltare...............31........................73.......................27.06 Milka..................33........................20.......................02.07 Telesforka...........35........................20.......................17.07 Ani77.................31........................14........................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........................6.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........34...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........31.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........31............(Al icja) 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........22............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6.......................ok. 20.02.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050............08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 W końcu się zdecydowałam na zmianę tabelki. Otóż ciąża pojedyncza, co mnie jednak cieszy (ze względu na te wózki :P ), na razie puls jeszcze niewyczuwalny. Lekarz powiedział, że wszystko jest ok, coś tam żółte w pęcherzyku ciażowym jest, więc nie jest to puste jajo. Dla spokoju mam przyjść jeszcze w niedzielę, bo wtedy już puls powinien być wyczuwalny, a od poniedziałku mojego lekarza przez tydzień nie będzie. Niestety, może jestem trochę dziwna, ale ten widok usg jakoś mnie nie wzruszył. Widziałam pęcherzyk, ale jak by mi tak pomachał rączką to by było co innego :D Cieszę się, że na ten moment wszystko w porządku. I w ogóle się cieszę bardzo :) Przesyłam buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam jednak tabelkę, bo na poprzednią datę to się już nie wyrobię :D staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................73...... .................27.06 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........34...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........31.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........31............(Al icja) 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........22............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo tak juz miec wszystko za soba.swoja droga pomylki sie tez zdazaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dzis mi troche kostki spuchły, a niby nie jest tak goraco jak wczoraj - to nie wiem od czego to zależy ? własnie jem mleko z płatkami bo mnie naszło :P Agness__tylko pozazdrościć , że mąż był prszy usg :) ja swojego też chciałam zeby był przy badaniu ale lekarza mam jakiegos takiego konserwatyste ze nie pozwolił mi na to - do tego nawet mi nie nagrał ani razu mojego maleństwa - :( - jak dotąd to dostałam tylko jedno zdjęcie i nic więcej :( i niby ma dobry sprzęt - ale ogólnie jest dosc gburowaty - zero uśmiechu nic - posranowiłam ze wytrwam juz do konća ciązy u niego - ale zaraz potem przeniose sie do tego lekarza afroamerykańskiego :) - który był wówczas na urlopie miesiac na poczatku mojej ciązy !!! Milla__ pierścionek razem wybieralismy - moj Skarb skoro mam go nosic to musi mi sie podbać - mimo ze gust akurat mamy podobny to generalnie chgodizło o rozmiar palca - bo ja mam malutkie palce - i od razu u jubilera powiekaszaja lub zmniejszają pierścionki - co jest bardzo fajne bo juz przy zaręczynach ma sie pierścionek na wymiar a nie np. 2 rozmiary większy....:P - akurat mój sie o jeden rozmiar powieksza - w poniedizałek odbieramy i 19 lipca pojedziemy do moich rodziców zrobić sobie z nimi zaręczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka____super!!!! Gratuluje,to w srodku to cialko zoltkowe, czyli juz Twoj dzdzius, najwieksze emocje, to jednak jak widac tetno, a potem w 13 tc jak malenstwo fika i juz widac raczki , nozki, chociaz moja gwiazdolina byla ciagle zaspana:D:D:D:D Agness___milo,ze sie odezwalas:Dmoj M byl na polowkowym, podobalo mu sie, ale mysle,ze emocje to jednak beda jak na rece wezmie:D Fasolka____no fik na lozeczko i nogi w gore, fakt ten upal nie jest dla nas najkorzystniejszy, ale jak ci nogi puchna to kontroluje czesciej cisnienie A ja sobie pomarudze.....😭 dzisiaj to mnie naparwde juz wszystko boli, kregoslup, kosc lonowa, nawet mm karku, mam schize, ze mam jakies dziwne uplawy,[dzwonilam do ginesa, mam przyjechac w pon jakby sie powtarzalo] cukier mi skacze, ciagle wisze zlekarzem n atel i nabiezaco sobie wstrzykuje insuline tak jak kaze, wiem, ze sie powtrzam bo pisalam o tym rano, ale caly dzien nic sie nie zmienilo, a dzien jakby trwal wiecznie,m z reszta ten czerwiec ma jak dla mnie 80 dni😭 ciaza jest napawde fajna, zniose wszystko dla mojej krolewny, codziennie dziekuje Bogu ze sie udalo i mam ja pod sercem, ale czasami to jestem tak wku....ze jestem bezradna! wiem, nie ma wyjscia trzeba spokojnie poczekac,jak sie uda to 5 tyg, takie mam marzenie, chociaz kurde powinno byc troche latwiej, wystaczylo,ze na poczatku bylo trudno, ale nie musza byc jakies przygody😠w sumie to jakbym mogla to gdzies bym sobie poszla, na pewno byloby mi lepiej, no ale przeciez nie moge.............ech dobra, wyzalilam sie i ide sobie cukier zmierzyc, pewnie znowu sie bede kula:D:D:D:D: milego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepszaa-po to tu jest to kafe by sie zalic i cieszyc z innymi.pomysl jak bedziesz sie cieszyla jak juz niedlugo bedziesz trzymala swoje malenstwo w ramionach :) to wynagradza kazde klopoty i potkniecia:) ja tez nie mialam latwo co jakis czas cos sie dzieje,ale najwyrazniej tak ma byc,ja z jednej strony ciesze sie ze to juz prawie 8 miesiac a z drugiej zaczynam sie bac samego porodu -nie bolu tylko by dziecku nic nie bylo i bym nie miala cesarki i tego znieczulenia w kregoslup.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___cc to pikus, serio, znieczulenie jedna chwila, dzierwczyny wstaja po paru godzinach i lataja bez problemu, sama cesarka 45 minut, jasne ze lepiej sn ale jakby co, to naprawde nie ma co sie bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie bardziej boje tego samego podawania znieczulenia w kregoslup jak sie ruszysz czy zle ci wymacaja kostki to moga cie uszkodzic prawda? a syszalam ze jak np ja mam wysokie cisnienie to moge miec cesarke,ale mam wielka nadzieje ze dzieciatko wyjdzie pipka tak jak to Asia mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! Ja się chciałam też wyżalić, ale poczytałam sobie malolepszą i nie będę dolewała już oliwy do ognia:P Powiem tylko że generalnie dzisiaj czuję się do d... bo się łudziłam do końca, że się uda, a tutaj z samego rana niespodzianka 😠 apropos obecności facetów przy badaniach - mój mężuś zawsze ładuje się do gabinetu, o czym już zresztą pisałam, twierdzi, że musi być na bieżąco:P a już odkąd jeździmy do gina-faceta to nie ma mowy, żebym wlazła do gabinetu w pojedynkę:P nie chcę Was dzisiaj zanudzać - wszystko mnie boli brzuch, cycki, a nawet głowa 😠 idę sobie zrobić budyń waniliowy..... staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........34...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........31.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........31............(Al icja) 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........22............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____kochan, to byla juz ost paskuda, no moze jeszcze jedna, ale porzadana przy programie, wiem co czujesz, tak samo ci smutno jak mnie bylo przed programem:( zal sie moja droga, zal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - nie będę się żalić, bo jak zacznę to się zaraz rozryczę i tyle z tego będzie:P Wiedziałam, że tak się skończy, ale do dzisiaj miałam jeszcze nadzieję, że może jednak... Ale nic to - to tylko przejściowe:P - jutro będzie lepiej - jadę gdzieś poszukać tego decapeptylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę, ze tu wszystkie mamy super humor :O W takim razie ja też się przyłączam do grona płaczek 😭 Jestem tak padnięta, że nie mam już siły na nic. Przed chwilą wróciłam z pracy, nawet kolacji mi się nie chce :( Dziewczynki miłego wieczoru wszystkim życzę i zmykam po prysznic, może trochę mnie ożywi :O:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - a ja nie wiem czego mi się dzisiaj chce - jestem po 12 godzinach w robocie, na dodatek w 1 dzień @ - z bolącymi wszystkimi częściami ciała - zjadłam pyszny budyń, ale i tak mi źle 😭 i na dodatek gorąco 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiem,wiem-rzadko sie odzywam,ale tak naprawde nic specjalnego sie u mnie nie dzieje,co wiecej zaczynam reagowac smutkiem na ciaze w moim otoczeniu tzn z jednej strony sie ciesze ale z drugiej jest mi przykro ze to nie ja(czego wczesniej nie bylo).Nie chodzi mi to o ciaze na topiku-bo to zupelnie inny temat-kazda z nas swoje przechodzi albo przeszla, ale o takie ciaze co sie pojawiaja bez zadnego wysilku,albo nawet i checi. Bylam wczoraj u gina-dostalam skierowanie na hsg bo stwierdzil ze skoro owulacja jest to znaczy hormony raczej ok bo to delikatna materia i na zachwiania rownowagi zaraz by reagowala i w ramach ciecia kosztow i czasu na pierwszy ogien droznosc, a znajac wyniki bedziemy patrzec co dalej.No i kazal przyjrzec sie diecie(nie to zebym byla gruba)tyle ze np weglowodany sprzyjaja stanom zapalnym itd.Mowi ze mial juz kilka pacjentek u ktorych wystarczyla zmiana zywienia zeby nastapil przelom.Dieta dieta, ale bardziej wierze w konkretne badania.Niestety musze z tym poczekac do nastepnego cyklu bo w tym juz sie nie wyrobie przed owulacja a po niej podobno nie mozna. Przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna ale kazda serdeczenie pozdrawiam. Buzki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AISZ
hejo babolki kochane pisze tego posta na palmtopie wiec moga byc bledy ;-P byla dzisiaj u mnie Nelcia I dzionek szybko minal ogolnie czuje sie dzisiaj niespecjalnie a jak sie ok 20 polozylam to wstalam o 22 bo mi komorka dzwonila zeby tabletke lyknac... odliczam juz dni do poniedzialku I mam nadzieje ze mnie w szpitalu zostawia I urodze w przyszlymi tyg :D powiem jedno ten 9 miesiac jest straszny jak dla mnie ... milla odliczam odliczam ale to sie tak ciagnie mam nadzieje ze przyszly tydz bedziee dla mnie szczesliwy 🌼 jagody a ty co kochana masz taki zly humorek? nie pracuj tyle I mam nadzieje ze nie masz dziurawych lapek jak brzuszek na wschod bede rzucac ;-P voltare jeszcze troszke I zaczynasz program wiec nie lam sie kochana niedlugo bedziesz z brzuchalkiem chodzic jak malolepsza np ;p rybciu kochana no wreszcie uwierzylas ten topik faktycznie magiczny jest gratulacje jeszcze raz🌼 omega mam nadzieje ze swoim dziewczynka dobry humorek chociaz przywiozlas ;p matko ale bym tak pojechala I odpoczela... betty piszac krotko ty to masz pecha do tego usg no ale mam nadzieje ze nastepnym razem twoje malenstwo nie zrobi nam swinstwa I sie ujawni ;D telesforka postaraj sie jednak czesciej odzywac... dla calej reszty niewymienionych duzy buziak I dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane to bylam ja ;p I nie dosc ze stronka moja to jeszcze kafe otwieram szkoda tylko ze o 1 w nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no I jeszcze tabelka... nawet nie wiecie jak sie ciesze ze jest juz bezpiecznie :D staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........37 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........34...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........31.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........31............(Al icja) 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........22............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Strasznie mi smutno i nawet nie wie mczy pisać tu o tym. Pisałam wam o mojej siostrze, że świeża męzatka, że zaraz dołaczy do staraczek. I... Dołączyłaby:( Wczoraj wylądowała w szpitalu, dziś operacja - ciąża pozamaciczna.... Jestem w takim szoku. Nie umiem mysleć logicznie. Nie wiem jakie sa tego konsekwencje, nie wiem dlaczego. Martwie sie o nią. Czy wszystko skońćzy się dobrze, jak mała sietrzyma. Muszę ją dziś odwiedzić - wczoraj już nie było sensu i tak gromada ludzi wokół niej.... :(((( W nocy miałam koszmary, sniła mi sięona w tym stanie, śnił mi się mój syn - chory... Jestem rozbita. Głupie myśli mi przychodzą do głowy. Moja siostra jest żoną brata mojego mezczyzny - my mamy problem z zajściem w ciażę i oni też będą miec problem? Bububu. Jest mi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki! omega3_---WITAMY W DOMU!!! AISZA-TERAZ BEDZIEMY PRZEZYWAC TWOJ POROD :) martuniadiablica-NO NIESTETY TAK SIE ZDARZA,ALE WIEM I CHYBA TO NIE TYLKO JA ZE OBIE BEDZIECIE MIALY SWOJE PIEKNE ZDROWE DZIECIATKA.NIE BEDE PODAWALA PRZYKLADOW ,ALE LICZY SIE WIARA I WYTRZYMALOSC,NIE WOLNO WAM SIE PODDAWAC I WATPIC CHOCBY PRZEZ CHWILE.DUZO O TYM MYSLALAS I RACZEJ Z TAD TAKI KOSZMAR.GLOWA WYSOKO I WIARA I WIARA.OWOCE BEDA SZYBKO -ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znow zapowiada sie duchota Wczoraj z mezem tak rozmawialismy o plci dzidziolka i jak bedzie chlopak to mowie do niego-jak ja sie naucze oporzadzac takie jajeczka zeby je myc i tak dalej i ze bede musiala zaczac praktyki na jego a on ze trzeba poszukac w internecie jak sie pielegnuje takie jajeczka noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia_____strasznie mi przykro:(najgorsze jest to ze wlasnie takie niespawiedliwe rzeczy maja miejsce na swiecie:( zalezy gdzie ciaza sie umiejscowila, najwazniejsze,zeby ratowac jajowod, jesli wlasnie tam ciaza jest. Bdzie dobrze, trzymam za nia mocno kciuki👄 Aisza____super, tez juz bym chciala byc w 37tc,albo chociaz w 35tc kurde, znowu jakas akcja sie szykuje, obudzilam sie z zjajas klucha w gardle, spuchl mi jezyczek co lekko utrudnia oddychanie, pojecia nie mam dlaczego tak sie stalo, czy cos mnie w nocy uzarlo, czy ja cos uzarlam, nie wiem......za godzine jade do lekarza ogolnego, niech mi to zobaczy, bo mnie to troche wkurza😠 niech sie juz ten jebany czerwiec skonczy nareszcie bo same przygody😭 milego dnia moje kochane smutasy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...widze że wszystkie mam y fatalny nastrój. Ja nie spałam całą noc..w ogóle nie wiem jak sobie poradze ze wszystkim.Nikt tu nie pisze o mężczyznach i wpływie ciązy na związek...a to istnieje. Mój generalnie zajmuje się sobą a ja mimo zgrozonej ciąży muszę, musze wiele robić. Ale nie ważne, wiem że jak Maciuś się urodzi to nie będzie tak jak teraz, nie będzie wszystko robione przeze mnie bo nie dam rady do cholery!Już nie daję.Dzieciaki sa od zeszłego piątku w domu wiec skacza mi po głowie, nie ma szans na lezenie..Wczoraj niestety o 16 :00 myślałam że padnę...jak mój m wrócił to sie ucieszyłam że mnie odciąży.Ale nie, obiad gotowy , nikomu sie nie chce nawet przygotować, nie wspomnę o zajęciu sie dziecmi.Więc on na basen , rower a ja dalej do roboty. Jutro już mała jedzie na kolonię , potem synek do babci...odpocznę.ale jest mi przykro.Przepraszam ale jestem zmęczona już tym wszystkim. Obejrzałam jeszcze głupia film o wcześniakach na you tube...i ni echce żeby małemu coś sie stało. od poniedziałku ni ewstaję już z łóżka i koniec! Martunia - jestem w szoku po tym co napisałaś...Jednak proszę nie szukaj związku z Waszym staraniem się. Wszystko będzie dobrze, wiem o tym. Proszę przestan się stresować dosłownie wszystkim a przede wszystkim praca. Musicie wyjechac na urlop .I troche oderwac się od nowego zwiazku siostry. Musicie żyć swoim zyciem.Wiem że teraz jestem jej bardzo potrzeba ale potem prosze zajmijcie się sobą. malolepsza - przed Tobą ostatnia prosta, dasz jeszcze radę!A co z tym sluzem masz? Voltare - wiem , kolejny zawód , jestesmy zTobą pamiętaj o tym.Na dobre i na złe. Betty - miałam znieczulenie zewnatrzoponowe. Nie ma się czego bać, to jest ratunek przy bolesnym porodzie i jest ci wszystko jedno.Ja osobiście bardziej boję się cc/ Telesforka - ciąże innych widzi się bardziej wyraźnie jak samemu sie człowiek stara. Dzieci same wybierają kiedy mają przyjśc na świat, pamietaj o tym. Aisza - to tylko 3 dni.na pewno, zostaniesz już do porodu i dobrze. W spokoju sie spakuj. Nie bedziesz czekała jak na szpilkach czy zacznie sie w domu...masz opiekę 24h, to ważne! Spędz relaksujący weekend i przygotuj sie jak przed maratonem..:-0 Omega - cięzko wracać do robory z urlopu...ech współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77-doskonale Cie rozumiem i podziwiam.ja tez nie mam chwili spokoju jak siedze sama z mala to musze ja pilnowac gdzie jest co robi -to juz nie ma mowy o lezeniu czy spaniu.m wroci -on jest bardzo glodny gdzie obiad! czasem ma nawet pretensje ze nie mam sily podlac roslin(wlasnie zaraz musze isc )-troche pozno ale nie bedzie wiedzial o ktorej. jedyna szansa na odpoczynek to jak mnie cos boli. ja wole rodzic bez znieczulenia i naturalnie tak jak to bylo z Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla_____kochana pogon swojego chlopa, przciez to ma byc partner a nie Wladca, bardzo fajnie,ze robi sobie relaksy, basenik, rowerek, ale jak teraz nie trzasniesz piescia w stol to jak sie macius urodzi to nie bardzo sie zmieni, w razie co zawsze na hormony mozna zwalic!! Troche wiecej asertywnosci kochana, przeciez masz jeszcze dwojke lobuziakow, napawde trudno czsami wszystko ogarnac!! ja tez jestem bez meza, ale niestety wyjechal, ale nie mam jeszcze dwojki dzieci, masz prawo do odpoczynku, tymbardziej, ze nie mozesz sie tak forsowac👄 nie czytaj o wczesniakach, czasami te maluchy daja sobie lepiej rade w 28tc niz 34.....nie ma regul, ja sie napatrzylam , to wiem, sluzu nie obserwuje juz, jade i tak w poniedzialek do lekarza, postawnoilam nie schizowc:P Betty____to samo! maz to nie krolewicz, a partner, raczki nie odpadna jak sobie sam wlozy obiad na talerz!! a ja bede zyla, gardlo nie wiadomo dlaczego spuchlo, ale sie nie udusze wedlug pani doktore, ujff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malolepsza, skarbie trzymaj sie !!!! Dzielna z cibie kobietka i dasz rade jeszcze tych kilka tygodni. Milla, meza trzeba pogonic. Ja mimo, ze nie mialam ciazy zagrozonej nawet raz nie musialam myc podlogi czy dzwigac zakupow. Ale trzeba po prostu wymagac..kochac i wymagac :) Betty, ty tez nie szalej za bardzo. Voltare, mysle ze to ostatnia @ i uda sie zlapac brzuszek Malolepszej :) Z reszta teraz mamy duzo brzuszkow do lapania. Aisza, no 9 miesiac trudny jak diabli, ale juz niedlugo bedziesz tulic Bartusia. :) A teraz wysypiaj sie ile mozesz ;) A u nas dzien za dniem..kazdy taki sam. Dzis odpadl nam pepuszek :D Nadal karmie piersia i dawo juz flachy nie dawalam. A w nocy nawet, nawet... No i wczoraj po raz pierwszy sama Ninke wykapalam (do tej pory robila to moja mama), ale sie zbuntowalam, bo kapala ja w poludnie a potem ubierala w cieple ciuchy i jeszcze do rozka..bo przeciez zimno dziecku po kapieli i potowek dostala moja mala. A teraz jest super :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×