Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witam w dzisiejszy poranek ja jakos bez Was nie moge sie obejsc:) ciekawe czy juz Aisza urodzila,co ja gadam od 18;30 to pewnie ze juz urodzila przecież tyle godzin nie bedzie sie kobicina meczyc. Jagody -i jak ....robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........37 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........25...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, Nie odzywałam sie bo znowu miałam akcje.W niedzielę wylądowałam w przychodni z bólem brzucha. denerwowałam się agatki kolonią to miałam zabawe w twardnienie brzuszka.Teraz musze dodatkowo brac oprócz duphastonu i nospy forte 2 x dziennie luteine pod język - fuuuu ale to okropnie sie rozpuszcza! całą godzine się maślakuje.No i leżenie plackiem w domu...już nawet po czereśnie nie wychodzę. Do tego wyszły mi znowu wyniki fatalne z toxo! 1734 Igg więc powtórka badan w szpitalu zakaźnym i....wyszło dobrze.Mam dosyć tych pomyłek w labo!!zawału można dostać. Ale się rozsypują cieżarówki- staraczki łapcie brzuszki! Aisza trzymam kciuki - obby było lekko :-) Malolepsza też się trzymaj - jeszcze troszkę! jagody - rób babo test ! Fasolka - ja rozumiem twój lęk , ja do porodu 3 raz podchodze i tez się boję:-0 Dziewczynki czy któraś jest z Warszawy i mogłaby doradzić który szpital wybrać? Całuję każdą z osobna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 Aisza ale wiadomości, a do domku miałaś iść :) :) :) czekam z niecierpliwością teraz ja w kolejce :) Fasolka ja będe rodziła 2 raz i bardziej się boje niż za pierwszym, ale już odwrotu nie ma ;) ;) jagoda jak tam ? a i wszystkiego najlepszego kochana 🌼 🌼 mila77 jak się czujesz? mam nadzieje że lepiej 🌼 malolepsza kochana jeszcze troszku i troszeczku ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pamiętajcie o mnie, ze ja ciągle w kolejce stoję, więc jeśli mężatkowy brzuszek wolny, to ja rezerwuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia - co u Aiszy?????!!!!!!!!!!! czyżby szczęście w postaci Bartusia cię tak oszołomiło, że zapomniałaś o drugiej babci???:P:P:P Jagody - mam nadzieję, że jednak puściłas kciuki i złapałaś brzusia od Aiszy:D:D:D:D:D Malolepsza się nie odzywa:(:(:( mimo słanych sms-ów:(:(:( z newsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciocie i babcie topikowa🖐️ Najnowsza wiadomosc --------------o 7.40 Aisza urodziła Bartusia waga 2750g dł.52.Moje kochane dziecko miało bardzo ciężki poród. Bartusia wyciagano próżnociągiem,ale teraz jest juz wszystko dobrze ,Aisza jest bardzo zmeczona zobaczyła tylko Bartusia i odpoczywa a własciwie musi sie przespać. Dziewczyny nie macie pojecia co to była za noc ,ja sie ciagle wpatrywałam w telefon a on milczał jak zaklęty,ale teraz jestem najszczesliwsza osoba na świecie,słyszałam pierwszy płacz mojego kichanego wnusia ale sie poryczałam 😭 Jagody no i co dobrze chwyciłaś? Dziewczyny badzcie takie dobre i zmiecie tabelkę bo ja nie mam głowy . Pozdrawiam -----szczesliwa babcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być kochanego wnusia.prosze sie ze mnie nie śmiać ,ale z tego wszystkiego literówki sie zdarzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia, ucałuj mą "córeczke" i "wniusia, a co do tabelki - mówisz-masz: staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........25...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............(Bartuś) ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ------------bardzo dziekuje \"córkę i wnusia\" ucałuje .Moja córeczka jest juz bardzo szczesliwa a pozostałym dziewczyna zyczy powodzenia. \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........25...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........25...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............(Bartuś) ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Baboki :) U mnie pogoda bez zmian leje i leje :( Przegnajcie to słonko choć odrobinke w moją strone co ?? Jestem senna przez tą pogode i jakaś taka marudna... Ale chyba mam prawo heheheee :) Ok uciekam teraz do kuchni pózniej cos jeszcze naskrobie papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelcia prosze przekazać córeczce gorące buuuuziaki i uściski i wycałować Bartusia!!!!!!!!! ach już tuli w ramionach takie maleństwo, niech szybciutko wraca do formy, buziaki i jeszcze raz ogromne gratulacje 🌼 👄 🌼 👄 malolepsza bo się niepokoje, co tam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - GRATULACJE !!!!!!!! Wracaj szybko do sil. Zycze duzo zdrowia dla Ciebie i malutkiego Bartusia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam, że tak późno piszę ale od rana w pracy a tam nie mam możliwości nic napisać bo stale coś. Nelcia - gratuluję wnusia :D Coś ten nasz topik ma wybitne szczęście do trudnych porodów :O ale najważniejsze, ze Bartuś zdrowy i cały, ale kruszynka z niego, co prawda gdyby się tak nie śpieszył to podrósłby jeszcze troszkę ale najważniejsze, ze jest już Wami i że zdrowy :D Ucałuj ode mnie Aiszę za to, ze była taka dzielna i mimo ciężkiego porodu rzuciła ten brzuch w dobrą stronę :D Zrobiłam po powrocie test i momentalnie wyszły dwie kreski, mimo, ze na teście pisze, ze wynik po 3-5 minutach no i pomijam fakt, ze zrobiłam go o 13 zamiast rano. Ręce mi się tak trzęsły, że ledwie go w rękach mogłam utrzymać. Poniżej dowód :D M aż sie bidula popłakał, zresztą ja nie byłam lepsza. Musiałam chwilę ochłonąć bo nie mogłam nic na klawiaturze odszukać, ca drżą, łzy w oczach czyste szaleństwo :D 😭 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c982e40544b1258c.html Dziewczynki ja nie mam pojęcia na czym to polega ale topik faktycznie jest magiczny:D A i żeby było jasne na żadną betę nie idę!!!!!! Wystarczy, ze w lutym się denerwowałam tym wynikiem. Będzie co ma być, tym razem jestem dobrej myśli za dwa tygodnie na usg mam zamiar zobaczyć bijące serduszko a na razie w miarę możliwości cieszyć się z faktu bycia w ciąży :D Omega - Malolepsza nie odpisuje bo skończyła się jej karta w komórce, mi odpisała na sms-a bo pożyczyła od kogoś telefon. Malolepsza - mam nadzieję, ze czytając moją wiadomość siedziałaś grzecznie na łóżku :D Mimi - miałaś rację cuda się zdarzają Moniś - dzięki za życzenia imieninowe ale one mi się nie należą :P Jagoda będzie miała na imię moja córka, o ile to będzie dziewczynka :D A wczoraj właśnie były imieniny Jagody - bo ona tylko raz w roku świętuje właśnie 2 lipca :D Betty - Ty penie akurat w drodze do gina :( U mnie jest koszmarny upał mam nadzieję, ze wszystko u Was ok i spokojnie wrócicie do domku. Dziewczynki przepraszam, ze ja tak chaotycznie i nie do wszystkich ale jeszcze nie doszłam do siebie :D Zupełnie się nie spodziewałam, zero jakichkolwiek sygnałów typu senność, niedobra kawa a w zamian wszystko normalnie nawet głowa mnie bolała w dniu @ Los jest przewrotny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - 👄👄 mała poprawka :D Przepraszam za literówki ale to wszytko ze szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody, az sie poplakalam ze szczescia :D:D:D Jeju jak cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje. Takie krechy swiadcza tylko o jednym - wszystko bedzie dobrze !!!! No i magia dziala..ciekawe, moze ktos w sierpniu zlapie blizniaki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ dzieki za info o Malolepszej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - nie płacz !!!! przestraszysz Ninkę :D Omega - proszę bardzo 👄 Dziewczynki ja sama normalnie nie wierzę a M co na mnie spojrzy to mu się gęba śmieje :D Jak ktoś z boku popatrzy to pomyśli zwariował facet :P:P Wyliczyłam sobie termin porodu wg OM wychodzi na 6 marca czyli będzie ryba :D A 3 marca urodziny świętuje moja mama :D Postanowiliśmy z M, ze ciążę będzie prowadził lekarz w klinice bo tam chce rodzić to się dr zdziwi jak zajedziemy na wizytę, jak byłam ostatnio to zaznaczył w karcie na czerwono IUI w lipcu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody , Nina przyzwyczajona. Ja ostatnio codziennie becze :P Jestem gorsza w tym pologu niz w ciazy...byle jaki film i ja w ryk :P A teraz jest powod do lez radosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku!!! aisza gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jagody!!!!!!!!!!!!!!!!!!udało się !! Aż się popłakałam z radości że złapałaś brzuszek.Dbaj o siebie!!:-))))) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Swoją drogą , jak to sie dzieje bo to jakas mega magiczna sprawa z tym przechwyceniem- działa za każdym razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla, chyba dlugo bedziemy zastanawiac sie jak to mozliwe..bo zbyt duzo brzuszkow przejetych w ten sam sposob by byl to zbieg okolicznosci. Jakas magia naprawde tutaj dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jestem po telekonferencji z Malolepszą!:D pozdrawia was wszystkie serdecfznie, mała ma już 1900 g, ale dzielnie leży dalej w szpitalu. Prosi o przekazanie, że: całkiem niedawno była w szpitalu, dostała smssa, że Surfitka urodziła, a za chwlę sms, że Rybka w ciązy:D dzisiaj - jest znowu w szpitalu, dostaje rano smsa ode mnie, że Aisza urodziła, i za chwilę sms, że Jagody w ciąży! To samo dwa razy!!!! Cuda, Panie, cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz robię analizę, która nastepna w kolejce... buziole, ale dzień, o kurczę, nawet mi się pracować odechciało!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, żeby nie było: teraz obstawiam parę Moniś -> Mimi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza !!!! moje GRATULACJE !!! Ciesze się że Bartuś już jest z Tobą Wracaj do sił !!! Nelcia Gratuluje wnusia :) prosze wyściskaći u ucalować Aisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody !!!! Az się poryczalam kochaniutka !!! gratuluje z calego serca bardzo się ciesze !!!! Dbaj o siebie i fasoleczke :) a jednak doczekałaś sie !!!!! Jejciu nasz topik jst naprawde magiczny :) :) :) Jeszcze raz całuski HUUUUURRRRRRAAAAA !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane jesteście :D Dziękuję bardzo za wszystkie ciepłe słowa. Chyba najbardziej one należą sie Aiszy bo to w końcu ona rzucała :P Nelcia chciałabym zobaczyć minę Aiszy jak usłyszy od Ciebie, że wyszedł mi pozytywny test ;) Omega - a możesz uzasadnić dlaczego Moniś przekazuje brzuch Mimi, nie chcę marudzić ale są w tabelce o wiele bardziej \"zasłużone\" :P Rozumiem, że Voltare czeka na spadek po Malolepszej ale po drodze jest jeszcze kilka innych staraczek przed Mimi????? Wiem, że jak się człowiekowi coś uda to mocniej wierzy w powodzenie innych ale Ani, Voltare, Telesforka, Milka, Martunia uda się wam na pewno. Mimi Ciebie nie przekonuję bo Ty już wiesz, że cuda się zdarzają, czasami tylko trzeba troszkę poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tu bede sie rozpisywać :D Aisza___gratuluję Kochana syneczka i masz już to za sobą więc już teraz bedzie coraz łatwiej ;🌻 HUUUURRRAAAAAA ------->>>>> JAGODY ----------cudownie --- ściskam cię mocno i wszystko bedzie dobrze :) złapałaś brzuszek i pozbędziesz się go za 9 miesięcy kochana :D :D:D:D SUPER - tak się cieszę Betty- brzuszek na nk - piękniutki Milla - babo - żadnego łażenia !!!!! zakaz totalny!!! Agnes ----ja dmucham tym słońcem w twoją stronę - mam go dość wolę deszcz i zimno !! po porstu umieram od tych upałów :( wyobraźcie sobie że dziś w słońcu było odczuwalne nawet do 49 stopni C :( okropne to....dawaj troche deszczu do mnie na dolny śląsk.... i zgodnie z waszymi radami i zgodnie z moim przekornym charakterkiem - olewam teściową - niech sobie sama zamyka klapę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - prosta matematyka:P:P:P, nie liczy się w tym przypadku staż, tylko zbieg terminów i tyle:D ale by były jaja jakbym, wykrakała:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz dziewczyno, co ty mi dzisiaj zrobiłaś???? Przecinki zupełnie oszalały:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×