Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfi nie ma co sie smiac!!!Wytrzymaj na takim filmie dwie godziny to ppotem to juz chyba nic nie straszne-jesli ogldac ufo to takie jak Fasolka juz wole:D:D.Dzis mi sie upieklo ale jutro juz pewnie pojedziemy-tyle ze jak pisalam moge zmienic sale-mezus juz mi proponuje ze to ja sobie pojde obejrzec Mamma Mia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wczoraj pokłóciłam sie z m i sie do niego nie odzywam a jak juz to tylko sluzbowo! a tak ogolnie to dzien jak codzien z jednym malym wyjatkiem-Ala jest taka przyjemnie ruchliwa ze tylko sie trzymam za brzuch :) spalam przy otwartym oknie i radio cala noc gralo. o 00;30 moja dalsza sasiadka pisala do mnie smsy bo ja jakies bole zaczely lapac-ma termin na 15 sierpnia.mowila ze co chwila sika i sika,mowilam jej ze jak beda czestrze i silniejsze to niech jedzie do szpitala,ale przeszlo! bo pisalam juz rano do niej. nie pisze do kazdej z osobna bo jestem jeszcze zaspana mimo ze juz sniadanie zjadlysmy z Asia.m przyszedl z pracy i mala juz nie chce spac od godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem jestem (Telesforka🌻) przekazuę wam - tym razem - ograniczenia dietetyczne:P:P:P, czyli czego nie jeść: http://wiadomosci.onet.pl/1795673,16,odkryto_pogromce_plemnikow,item.html pozdrawiam, jutro ide na chrzciny, więc mnie nie będzie ale nieobecne dalej przywołuję, w szczególności: MILKA, AGNESS, MILLA, MARTUNIADIABLICA, VOLTARE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie baboki !!! Juz jestem !! W nowym domku super a jaki on wielki przez pierwsze dni az mnie bolały nogi... szok.. Jest dokładnie taki jaki chciałam. Przez kilka pierwszych dni wieczorami paliliśmy w kominku ;) super !! No i w koncu podłączyli nam internet, czyli łączność ze światem już jest :) Przeprowadzka trwała raptem kilka dni ale padnięta bylam że szok mój P caly czas pracowal na 2 zmianę więc musiałam sama powolutku działać. Jednego dnia pomogla mi nawet sąsiadka :) przy pakowaniu gratów w starym mieszkaniu :) Dzidzia szaleje na calego az budzę się w nocy tak dokazuje... W minioną sobotę byłam u doktora w Dublinie (moja Pani doktor już tam nie przyjmuje tylko ponad 200 km stąd)... NIE BYŁO WYBORU I POSZŁAM DO NIEGO.Łooo matko jaki burak szok cwaniaczek jeden, młody szczyl a jak pajacował szok wyciągnąć od niego jakąś informacje graniczyło z cudem.Chciałam dowiedzieć się o sprawy związane z macierzyńskim a on na to a to co wy nie wiecie ??? Ręce mi opadły co za typ. Ledwie wyszliśmy a mój powiedział że już do niego nie pójdziemy... to chyba raczej oczywiste. Ok ja już uciekam :) Buziole dla Was papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jszcze tabeleczka :) staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........36............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........36............(Alicja).. 30.08.08 Fasolka81........27...........28............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........25............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............10............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........32.............7......(Jagoda/Michał) ok. 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepsza.......Marcelinka ...................2480.............20.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam M dzisiaj w pracy więc korzystając z wolności wysmarowałam długiego posta i mi go wcięło, tak się wkurzyłam 😡 no nic mi to nie da może uda się odrobić straty przynajmniej w skrócie :O Telesforka - może ja nie jestem najlepszym przykładem ale faktycznie dwa cykle po hag udało mi się zajść w ciążę i kto wiem może gdyby nie ta okropna angina dzisiaj zamiast mdłości męczyłaby mnie zgaga ;) Także próbujcie ile macie sił a i przy okazji starajcie się o tym nie myśleć :P Taaa łatwo powiedzieć. Ryba__lufa - moje mdłości to jedna wielka zagadka, czasami meczą mnie od momentu kiedy otworzę oczy przez cały dzień, są dni kiedy tylko rano a są też i takie kiedy atrakcje dopadają mnie popołudniu. Jedno w tym jest dobre - mdłości świadczą że maleństwo rośnie, na pewno od tego nie umrę chociaż momentami bywa ciężko :P Dobrze, ze jestem na urlopie i mogę żyć swoim rytmem. Surfitka - dobrze, że z Ninką już lepiej :D Ten leżak to teraz jedyny sposób żeby się dotlenić :( Omega miłego imprezowania jutro :D Aisza - Bartuś tylko marudząc jest w stanie przyciągnąć waszą uwagę i skłonić do tego żebyście zaczęli się zastanawiać co mu nie pasuje :( Miejmy nadzieję, że szybciutko mu się wszystko ureguluje tzn. spanie jedzenie itd i będziecie się mogli cieszyć wspólnymi chwilami bez obaw czy małemu coś nie dokucza. Betty - cokolwiek M przeskrobał to mu wybacz, faceci nigdy nie zrozumieją kobiet a tym bardziej tych w ciąży :P Mężatka plotki z psiapsiółką mogą sprawić cuda, mnie też ostatnio odwiedziła koleżanka, nie dość że poprawiła mi znacznie humor to nawet mdłości które mi dokuczały przed jej przyjściem przeszły :P Fasolka - w kazdym szpitalu jest inaczej, najlepiej zadzwoń i zapytaj. Agness - witaj ponownie :D Ja tam też takiego przemądrzałego gina bym nie zniosła 😠 W końcu jest od tego żeby udzielić odpowiedzi a nie tylko brać kasę :O Pozdrawiam wszystkie serdecznie i zmykam się położyć bo coś chyba moje mdłosci sobie o mnie przypomniały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - wybacz, ale ciśnie mi się na usta: a nie mówiłam KOPIOWAĆ przed wysłaniem?:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Omega to nie takie glupie co pisza-dawno juz czytalam o tym ze soja nie jeste dobra dla mezczyzn-wystarczylo ze wspomnialam o tym mojemu M i od tego momentu nie wezmie mleka sojowego do ust(wczesniej tez nie byl fanem) A moj gin stwierdzil ze moze powinnam sie zainteresowac zmiana diety-mial podobno kilka pacjentek ktore po zmianie zywienia zachodzily-dieta nazywa sie Paleo i jeste tym co jadal czlowiek pierwotny-jak najmniej weglowodanow i produktow macznych a jak najwiecej miesa i warzyw bo podobno weglowodany sprzyjaja stanom zapalnym.Ile w tym prawdy nie wiem. Agness-dobrze ze juz po przeprowadzce-teraz tylko czekac na dzidzie. Betty-dobrze ze Ala ruchliwa-przynajmniej to Cie uspokajaA na M sie nie zlosc-nie warto psuc sobie dnia;) Omega-dobrej zabawy na chrzcinach.Jak tu przyjechalam to bylam zszokowana co ludzie wyprawiaja na chrzcinach-wyglada to niczym wesele-lokal,tance ,kilkadziesiat osob itp. Jagody-mam nadzieje ze pojde w twoje slady,a jak nie to coz...bede szukac dalej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak urwalam bo musiala pogadac z babcia przez telefon a nie chcialam zeby mi post zniknal:P Ale trzeba sie i tak zbierac do sklepu to pozdrowienia dla wszystkich i sciskam cieplutko wszystkie z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!:) Nigdy nie myślałam, że będę się tak cieszyła na @:D staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................????:) Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........36............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........36............(Alicja).. 30.08.08 Fasolka81........27...........28............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........25............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............10............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........32.............7......(Jagoda/Michał) ok. 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepsza.......Marcelinka ...................2480.............20.07.08 A zatem w poniedziałek kierunek klinika i zaczynamy stymulację:D Dzisiaj miałam pierwszy kryzys przy zastrzyku:O Wczoraj w coś trafiłam - w jakieś naczynko - i zaserwowałam sobie go tak, że mam siniora na pół brzuchala, a dzisiaj nie mogłam sobie poradzić - nie miałam siły (bez sensu - w końcu to już 10zastrzyk i do tej pory szło bez zarzutu) w końcu zaczęło mi się robić żółto przed oczami i czułam, że za moment odfrunę - ale jakoś udało mi się opanować sytuację:O Głupie uczucie. Ale teraz już jestem w końcu szczęśliwa - @ się odnalazła - gin powiedział, że w poniedziałek mam się stawić z wynikami i zaczynamy:) Trzymajcie kciuki - obym nie musiała z powrotem wpisywać daty do tabelki;) Przepraszam, że nie piszę do każdej z Was, ale wymiękam - profilaktycznie od rana wojuję z oknami, firankami itp - nie chciałam tego zostawiać na potem.... Buziaczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwilke. dzisiejsza pogoda mnie wymeczyla ze szkoda gadac. z m lepiej,zaczyna zalatwiac prawko,doszlismy do nowych planow w domu-kolejne przerobki :( m dzis robil obiad i jutro tez mam na obiadek liczyc.przekupil mnie dzis lodami :P voltare- to powodzenia i lap brzuszek bo nastepny nie moze sie zmarnowac :) nie pisze do kazdej z osobna bo jestem padnieta ide spac papatki to do rana jak ktos bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Co to dzisiaj jakaś zmowa milczenia czy jak?! Chociaż dzień dobry wypadałoby powiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, mało pisze bo my z racji urlopu mojego M codziennie sobie gdzies łazimy i nie mam już chwilki żeby usiąść i popisać. Ostatnio postanowiliśmy z lekarzem odstawić duphaston ponieważ , ( nie mówiłam wam ) ale rzuciło mi sie na głowę i miałam wszystkie objawy przedawkowania progesteronu. Niestety najgorsza była depresja. Odkąd biorę tylko nospę i wspomagacze witaminowe to czuję się super. Nie mam skurczów i mam mn óstwo siły także wróciłam trochę do własnego ciała. W piątek zaczynamy szkołę rodzenia, byliśmy tez w jednym ze szpitali na zwiedzaniu ale totalna porażka..a to ponoć najlepszy w warszawie.No nic trzeba będzie znaleźć inny. Dobrej nocy brzuchate i te starające sie o bobaski. No i zmieniam tabelkę , zaczynam 27 tydzien , ale zleciało!! lekarka kazała mi wytrzymać od teraz równo 10 tygodni więc odliczam. Wiem wiem że ciąża trwa 40 tc..ale ja zawsze rodzę około 37:-) staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........36............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........36............(Alicja).. 30.08.08 Fasolka81........27...........28............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........27............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............10............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........32.............7......(Jagoda/Michał) ok. 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepsza.......Marcelinka ...................2480.............20.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję rady. chodzi o to, że wczoraj moja bardzo dobra koleżanka zaproponowała mi pracę. Praca lekka i przyjemna, zarobki dość wysokie, weekendy wolne, w godzinach 9-17. Pracowałabym z tą znajomą, szefostwo ma siedzibę w Krakowie także nikt by nam, nie truł nad głową. Ona pracuje w tej firmie już pięć lat i jest bardzo zadowolna. Wszystko fajnie, tylko jet przecież NATALKA[❤️ Zostawałaby z babcią, ale ja się mocno waham...Nie dlatego, że się boję ją zostawić z teściową, wręcz przeciwnie ta kobieta wychowała siedmioro swoich dzieci i odchowała już dwóch wnuk.ów! Natalce będzie u niej bardzo dobrze, tylko ja nie wiem jak to przeżyję....Boję się, że przeoczę najpiękniejsze chwile w życiu swojego dziecka...Może głupia jestem ale jak o tym myślę to boję się, że mała do babci zacznie mówić mamo itp. Z drugiej strony to dla mnie ogromna szansa i nie ukrywam, że dodtakowe pieniądze by się nam przydały. Tylko czy warto? Błagam dziewczyny co mam robić????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, ja nie jestem autorytetem w tej sprawie..ale ja wracam do pracy juz za 6 tygodni...a co gorsze, w sumie poszlabym juz. Kocham nad zycie Ninke, ale wiem tez ze i moja kariera sie liczy, a zarobione pieniazki moge przeznaczyc na cos wlasnie dla niej :) A z babcia krzywda sie jej nie stanie...a mi pozostana wieczory i noce z coreczka oraz weekendy:) Ja bym poszla do pracy na twoim miejscu, a jakby bylo bardzo zle mozesz zrezygnowac, czyz nie ? A co o tym mysli twoj maz? U nas wszystko dobrze, dzis Ninka spala cala noc w lozeczku :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki za ciaze ktore wkrotce sie objawia i te ktore juz trwaja. Buziaczki dla mam i ich dzidziow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie i zaczynam dzisiejszy dzionek na topiku:) Asia wczoraj chlapala sie w malym baseniku i byla dobrze wymeczona bo przed 20 juz spala.od rana mama gdzie jest moj basen,wllej wode do basenu.....i tylko baseen.... z lozka wstalismy wszyscy razem sniadanie zjedzone m kosi reszte podworka a ja ide rozwiesic pranie i wstawic kolejne. mimi1981-jak masz mozliwosc zostawienia malej w dobrych rekach to sproboj nic nie tracisz tak jak pisala moja przedmowczyni Surfitka bedziesz nadrabiala po powrocie z pracy i w weekendy. a gdzie reszta?moniś i reszta co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Faktycznie dopchać się wczoraj na topik graniczyło z cudem :P Mimi - ja co prawda mogę tylko mówić hipotetycznie bo póki co matka ze mnie żadna a wiadomo teoria, teorią a życie wszystko modyfikuje. Ja bym przynajmniej spróbowała pójść do pracy, tak jak powiedziała Surfitka zawsze możesz zrezygnować a niestety żyjemy w takich czasach ze bez pieniędzy nic nie zrobisz :( Z tego co pamiętam chcieliście zmieniać mieszkanie wiec tym bardziej pieniążki się przydadzą, Natalka ma już 8 miesięcy więc i tak spędziłaś z nią znacznie więcej czasu niż mamy, które zaraz po macierzyńskim wracają do pracy. Nie wiem może mi się wydaje ale zawsze będzie się miała dylemat czy to dobry moment aby wrócić do pracy. Wczoraj byli u nas znajomi których córka od września idzie do przedszkola i też koleżanka przeżywa że jak taka malutką dziewczynkę ona odda komuś pod opiekę, do tej pory były nie rozłączne. Omega - taaa dobra rada z tym kopiowaniem tylko jakoś nie zdążyłam :P:P:P Telesforka - co do diety i jej zwiazku ze stanami zapalnymi to jest w tym dużo racji, kobiety które kochają słodycze częściej cierpią np. na grzybice pochwy, cukier to doskonała pożywka. Zmiana diety pewnie Ci nie zaszkodzi ale z drugiej strony im więcej spontaniczności tym lepsze efekty, jak będziesz się zmuszać do zjedzenia czegoś za czym nie przepadasz to nie sadzę aby to miało dobry wpływ na poczęcie bo stale będziesz myślę a chodzi głównie o to żeby myśleć jak najmniej. ;) Malolepsza - mam nadzieję, ze Was dzisiaj wypiszą do domu, wracaj już do nas :D Poza tym nie mogę się doczekać na pierwsze fotki Marcelinki. Voltare - zaciskam kciuki za owocną stymulację. Jak wrócisz z kliniki skrobnij co powiedział gin. Betty - faktycznie pogoda wykańcza, ale w końcu mamy lato to nie ma się czemu dziwić, że termometr pokazuje 30 stopni, tylko niestety ciężko funkcjonować 😭 Ja też bym się chętnie pochlapała w basenie wiec nie dziwię się Asi :D A ty może od rana tak ciężko nie pracuj bo jest upał i znowu ciśnienie będzie szalało. Milla - jedna z moich koleżanek jak się okazało po fakcie wg akcji rodzić po ludzku rodziła w najgorszym szpitalu (nie potrafię przytoczyć) do dziś powtarza, ze gdyby ten ranking wpadł jej w ręce przed porodem to za nic nie dałaby się tam zawieść M a tak niczego nieświadoma spokojnie, pod dobrą i troskliwą opieką urodziła córcię. zresztą twierdzi, że jak jej przyjdzie rodzić kolejne dziecko to też tam pojedzie, także na rankingi tez trzeba patrzeć przez palce. Mnie tradycyjnie nad ranem obudziło siusiu i zaraz po tym jak wróciłam do łóżka stwierdziłam ze o niczym innym nie marzę na śniadanie jak twaróg z tego wszystkiego zadzwoniłam o 6 do M, że jak będzie wracał to ma mi kupić grahamki i ser w pierwszym momencie M się wystraszył, ze tak rano dzwonię a potem mocno zdziwił, ze chcę ser bo przecież niedobry ale kto zrozumie kobietę w ciąży. Myślałam ze się nie doczekam do jego powrotu z pracy :O ale jakie pyszne było to śniadanko jak bym jadła jakieś super wyszukane danie :D komedia mówię Wam. Zmykam na leżak do póki na tarasie nie mam słońca bo po 12 to tak jest patelnia i nie da się nawet pół minutki wytrzymać :O Miłego dnia WSZYSTKIM życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapomniałam Wam powiedzieć wiadomości dnia siostra M jest w ciąży, dwa tygodnie wyżej niż ja. Bardzo mnie to cieszy bo moja "ulubiona" T zajmie sie swoja córką zamiast mi udzielać cennych rad :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowe upalne południe:D:D:D:D Ja po chrzcinach - maluch (7-miesięczny) przesłodki:D:D Oto wiesci od Malolepszej z soboty: Marcela nadal pod lampami - jak sama to okresliła - wczasy i solarium. Mam wam przekazać, że ma najpięknijeszą córcię pod słońcem, chociaż umie dac mamusi wycisk:P:P:P dziekuje za pamięc i pozdrowienia i sama przekazuje mc buziaków. Na sali, w której lezy mała obowiązuje zakaz używania aparatów i komórek, więc zdjecia będą dopiero wtedy, jak wróci do domu, co mam nadzieję, nastapi niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - jak bym pracy spróbowała, zresztą zawsze możesz zrezygnować, a poczucia winy raczej nie miej, w końcu zobacz, ile matek pracuje, a dzieci u opikunek i w złobkach.U mnie w rodzinie własnie mama wróciła do pracy (tego malca wczoraj chrzczonego) i bobaskiem zajmuje się babcia. I wszyscy sa zadowoleni. I pamiętaj: spełniona matka (zawodowo) to spokojna matka. Betty - brzuchal wspaniały:D:D:D:D Jagody - ty leniuszku:P:P:P ale leniuchuj teraz, bo pptem nie ma przeproś:P:P:P pozdrawiam i oczywiście wzywam do raportu niezameldowane Milka - zdjęcia świetne, ale mogłabys się odezwać, tabelkę przetasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u nas nic nowego - stare śmiecie, że tak to ujmę :( upał i duchota mnie nie nastrajają do żadnego wysiłku nawet takiego co wymaga ruszania palcami (czyt. pisanie na klawiaturze) poce się i jestem jakaś napuchnięta :( buziaki dla was 👄 Mimi - ja bym spróbowała - zawsze bedziesz mogła sie zwolnić i wrócić do domu!! odwagi ! Betty_moze zaprosisz kolezanki do basenu - posiedzimy z tobą i AsiA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - duuuzy brzusio :) Widac, ze to juz koncowka. Alez bedzie dzieciaczkow na topiku :D:D:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, jeszcze jestem 2w1 ale strasznie męczą mnie te upały, przepraszam, że się nie odzywam, ale kompletnie nie mam czasu na kompa, zapinam wszystko na ostatni guzik, skurcze mam takie nieregularne i pewnie bardziej od ciągłego biegania, ale coś czuje, że to już niedługo, w środe znowu wizyta to dam znać co i jak, buziaczki dla wszystkich ps. moje nogi przypominają balony i to chyba jedyne co mi bardzo przeszkadza, ach jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka81 -z mila checia jak sie wszystkie zmieszcza! basen ma wymiary 70 pare cm na 40-50 pare pozdrowienia dla calej zalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_jakoś sie pomieścimy :P chociaż zeby stopy zmoczyć :P a brzusio śliczny :) ja musze tez porobić jakies zdjęcia ale nie mam ostatnio nastroju ani checi na fotografowanie sie - poczekam az spadnie deszcz .... własnie obejrzałam film na DVD i sie poryczałam jak bóbr, wczesniej czytałam książkę i też płakałam - ale to u mnie normalka - nie zaden objaw ciązy - zawsze ryczałam na ksiązkach i filmach :) już 20 a u mnie w tym małym wstretnym pokoju dlaje duchota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka81 ---- m ten basen wylicytowal za 1zl na allegro +7zl przesylka.mala ma pocieche-miala bo basen juz sie raczej nie nadaje do niczego jak do smieci.byly takie 2 oponki do nadmuchania i z jednej wylecialo wczoraj powietrze a jak dzis nalalam to basen ma kilka cm wysokosci i dla malej to lepsza juz miska niz basen :( u mnie tez duchota co chwila ocieram pot z czola,wlosy mokre ach te upaly!nogi popuchniete rece juz nie wspomne. ja sobie dzis porobilam kilka zdjec ale rzadne mi sie za bardzo nie podoba by je wrzucic na nk,przeciez nie bede ludzi straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Babole! Ja dzisiaj na sekund pięc - w ramach przerwy w kolacji:P Niecałą godzinę temu wróciłam z kliniki. Cały Boży dzień poza domem - myślałam, że się ugotuję:P Z rana na badania, potem do teściów na przeczekanie, potem po wyniki i do gina:) Otóż - wszystko pięknie ładnie tylko LH jeszcze zdziebko wysokie i 2 dni jeszcze pojechać muszę na samym dcapeptylu. W środę jeszcze raz badanie i stymulacja:) Po USG dowcipnym doktor stwierdził, że rokowania są dobre jako że w obu jajnikach znajduje się łącznie ok 11 maciupkich pęcherzyków (jeszcze przed rozpoczęciem stymulacji), więc powinno pójść dobrze i może być ich więcej - ale jak wiadomo życie czasem weryfikuje pewne sprawy. Ok - dojadam i spadam do kąpieli:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×