Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

zmieniam tabelkę - bo kolejny tydzien juz pełna para a ja sie opuszczam :P staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........40..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............38.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............20...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 Jagódka - dzięki :P zapisałam wiec w razie \" W\" spodziewaj sie info :P - co do komentarzy - ja wiem ze do wzrostu 152 to taki brzuszek moze wywołac sensacje - tylko ludzie nie mysla ze jak tak sie gapią to moze komus by przykro i te komentarze durne .... ale szczerze mówiac wole tak wygladac niz by mi miało pójsc w kazdą czesc ciała :P - cosik tam poszło gdzieniegdzie nie ma co kryc ale tragedi nie ma - większosc poszła w brzuch i w małego :P Justynka---badz dzielna - trzeba poskromic malego smoka - bo potem bedzie jeszcze trudniej ....uda ci sie :) ja tez ogladam \" super nianie \" i az szok ze ludzie doprowadzaja do takich sytuacji z włąsnym dzieckiem telesforka - to juz na 100% twoja ostatnia @ !!! Gabrys sie bedzie teraz decydował i brzuszek ląduje u ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki :) U nas znacznie lepiej :) Jeszcze odrobinke kataru ale już naprawde lepiej :)) Dziś Roksanka daje popalić i to niezle ... wierci sie i spina, brzusio taki twardy... Aaa juz niedługo i bedzie z nami :)) Już bym chciała być po tym wszystkim i tuić swą dzidzie :) Caluje Was paapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zapomniałam ... staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........40..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........40............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............38.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............20...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babole! ja dzisiaj tylko z króciutkim meldunkiem. Standardowo - śpię na siedząco, więc nie mam siły na pisanie:P Jagoda - a propos wózka - to na moją wiochę i tutejsze tereny to tylko się pompowane koła nadają:P Widziałam ostatnio taką młodą mamuśkę z wózkiem na małych piankowych kołach - najwyraźniej się spieszyła - wjechała z rozpędu na dziurę - maluch mało nie wyleciał przez babrierkę - dobrze, że był przypięty:O Ale na czysto miejskie spacerki jak najbardziej wystarczają chyba małe kółka:) My na dzień dzisiejszy na 99% zdecydujemy się na coś takiego: http://www.allegro.pl/item458890433_3w1_tako_fast_rider_fotelik_0_11kg_wys_gratis.html - chyba kolor nr 6 mi się najbardziej podoba. No i jest w porównaniu z innymi mały po poskładaniu - nie będzie problemu, żeby go do fury zapakować:P Widziałam go na żywca, słyszałam opinie i w ogóle mi się podoba:) buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! nie bylismy dzisiaj na szczepieniu bo nas nie zapisali dopiero jutro idziemy... bylismy natomiast na usg bioderek i sie okazalo ze Bartulek ma idealne :):) strasznie sie tego balam bo ja mialam dysplazje stawu biodrowego i musialam taki okropny aparat nosic... :(:(:(:( caly dzien byla u nas Nelcia z moim zmierzlym ojcem :P matko niech on juz idzie do pracy bo Nelcia chyba zwariuje :P:P zrobilysmy sobie dzisiaj z Nelcia wypad do Chorzowa i Katowic a faceci byli z Bartulkiem :) fajnie czasami zrobic sobie taki babski wypad :):):):) no i oczywisice kupilysmy cos do Bartusia bo jakze by inaczej :P:P w SMYKU dostalismy taki sliczny kombinezon na zime z rekawiczkami i kubek niekapek teningowy dla dzieci 3+ z TOMEE TIPPEE bo czytalam ze jak dziecko zaczyna juz soczki pic to lepiej uczyc z kubka niekapka zamist z butelki ze smoczkiem bo dziecko ma sie pozneij trudno do kubka przyzwyczaic...no zobaczymy czy Bartulek nauczy sie z tego wynalazku :P pic :):):) M jutro znowu idzie do ortopedy ... zobaczymy co powie ... JAGODY moj wozek ma przekladana raczke bo tez mi na tym bardzo zalezalo :) no kochana ale przyjemnosc w tym wybieraniu i przebieraniu :) a jezeli chodzi o tesciowa to nawet mi nie mow! ja tez nie wiem co to obiad u tesciowej ... Voltare ladny ten wozek mi w ogole sie podobaja wozki TAKO no i przede wszystkim u mnie sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aisza, Bartus ma sliczny wozek i bardzo mi sie podoba idea przekladanej raczki - bardzo wazne !!!. Ja nie mam i to jedyny mankament mego wozka. Za to moj wozio ma duze skretne kola, co znacznie ulatwia prowadzenie, biedne babki podnoszace wozek na kazdym zakrecie . Ale te dylematy to fajne sa :D Tez slyszalam, ze nalezy od poczatku dziecko przyzwyczajac do picia z kubeczka i jedzenia z lyzeczki - wiec Nina dzis po raz pierwszy dostanie pol gesta kaszke bananaowa z lyzeczki :D Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Oj popatrzcie jak ten czas leci-dopiero co dzieciaczki byly jeszcze w brzuchalkach a juz kubeczki niekapki,lyzeczki,siadania.Tylko patrzec a pozostale dziewczyny beda miec te dylematy:):) Co do @-staram sie nie rozstrzasac zeby sie nie rozpasc na kawaleczki ale coraz trudniej idzie mi godzenie sie z faktem ze miesiac za miesiacem uplywa i nic. Dziewczyny-wozki super-ja juz kiedys pisalam ze chyba ktos z rodzinki musialby mi takie cudo z Polski przywiezc:):):)Ale to nie problem na teraz. Jagody-jak ta Twoja tesciowa taktowna:D:D:D Martunia-szkoda ze @ przyszla,ale moze to Ty zlapiesz ktorys z brzuchalkow-w sumie to jeden masz calkiem bliziutko. Malolepsza-tyle czekalas na swoja dziewczynke ze nie dziwie sie ze piescisz ile mozesz. Agness-kurujcie sie zeby byc w super formie na final. Voltare-wozek fajny.No i spij KObietko ile mozesz. Aisza-dobre wiesci z tymi bioderkami.No i fakt-nie ma to jak babski wypad (szczegolnie jesli chodzi o sklepy) -nie ma stekania pod sklepem i marudzenia ze tyle czasu to zajmuje:) Surfitka-uwiecznij na zdjeciach piewszy \"dorosly\" posilek Ninki No dobra-zmykam sie przytulic do poduchy na chwilke Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY WRESZCIE ZNALAZLAM CHWILE BY DO WAS NAPISAC. DZIEN W DZIEN PADAM NA PYSK O CWICZENIACH OD KILKU DNI MOGE ZAPOMNIEC.-BRAK CZASU. JUTRO Z NATALKA NA SZCZEPIENIE I MIALAM ISC DO GINEKOLOGA ALE NIE WIEM JAK Z POGODA BEDZIE BO ZAPISANA JESTEM ALE M MA JUTRO JAZDY I MOGE SIE NIEWYROBIC I Z DZIECMI TO TAK NIE BARDZO. A JAK NIE TO TRUDNO POJDE ZA 2 TYG-CHOC WOLALABYM ISC JUZ JAK NAJSZYBCIEJ BO JAK PRZYJDZIE @ to kolejny tydz bedzie przesuniety. WIEM ZE POWINNO DO TEGO DOJSC I TO WW TAKI SPOSOB ALE DOSZLO I MAM NADZIEJE ZE BEZ KONSEKWENCJII. OTOZ W SOBOTE MIEDZY NAMI DOSZLO DO FAJNEGO PRZYTULANKA,ALBO BYLO TO TAK DOBRZE BO M SIE POSTARAL ALBO BYLO TAK BO JUZ DLUGO SIE NIE PRZYTULALISMY.CHOC NIEBYLO AZ TAK OSTRO TO BYM NIE CHCIALA.MIMO TO JUZ MI PRZEMKNELO PRZEZ MYSL CO BY BYLO GDY...ALE TFU,TFU NIE JUZ DOSC. W NIEDZIELE PRZYLAZL M KOLEGA I SOBIE LYKNELI I M MNIE TAK W..PIENIL ZE CALY PRAWIE DZIEN SIE NIE ODZYWALAM DO NIEGO,DO CZASU GDY SZLISMY DO KSIEDZA I MUSELISMY ISC DO KOSCIOLA A TU....ROZANIEC TO MY PO JAKIMS CZASIE DO KANCELARJI(NATALKA ZACZELA PLAKAC A ASI SIE ZACZELO NUDZIC) TERMIN WOLNY.KSIADZ ZADOWOLONY ZE SIE ZDECYDOWALISMY NA SLUB,A JAK ZAPYTALAM O NAUKI PRZEDMALZENSKIE TO STWIERDZIL ZE OSZALALAM...BEZ PRZESADY PIECIORO DZIECI I NAUKI CHCE MIEC...:)~~NIEWIEDZIALAM ZE MAM AZ TYLE DZIECI??hihi MUSSIMY MIEC AKTY CHRZTU I PO WSZYSTKICH SWIETYCH ZALATWIMY RESZTE CZYLI WPISY I ZAPOWIEDZI I TAK TAM DALEJ USTALIC. W TYM TYG MUSIMY JESZCZE ZALATWIC SALE-TERMIN. CZYLI 21 LUTY SLUB KOSCIELNY I 5 ROCZNICA SLUBU CYWILNEGO,NATALKI CHRZCINY. NIE PISZE DO KAZDEJ Z OSOBNA BO ZA BARDZO SIE NIE ORJENTUJE W TEMATACH FASOLKA----MOZE NIUNIEK CZEKA DO DATY CO MU GIN WYLICZYL TAK JAK NATALKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty---super ze załatwiacie sprawy ze ślubem :) byc moze ze Gabryś czeka do niedzieli...by miał wtedy urodziny jak ja - bo ja tez w niedziele urodzona i 19 był wtedy...:D a moze juz sie postara 16 wyskoczy w 30 rocznice wyboru papieża Jana Pawła II ...kto to wie? tylko mój szkrab...:P tak późno a ja spania nie mam jak zawsze ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow! no i zawsze cos, znowu musimy jechac na konsultacje do okulisty dzieciecego, wczoraj cos tam zobaczyla na oczkach i trzeba to sprawdzic no a ja zaczynam miec schize i sie martwic, ciekawe jak uda nam sie zalatwic wizyte, juz cala jestem w nerwach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Telesforka - jak tyko Maciuś postanowi pojawic się na świecie za jakiś tydzień (moze ciut mniej) to łapać będę :) Już nadstawiam łapki:) Dziewczętka - faktycznie czas leci - jak tu przyszłam lista staraczek była olbrzymia, ciezarówek i mamuś i wnucząt się zwiększa sukcesywnie:) U nas lepiej - po trudniej rozmowie we dwójkę, dość emocjonalnej mamy chyba mały renesans uczuć :) Oby tak dalej. W pracy troche spokojniej, choć powody do zmęczenia się znajdą. Mój syn po raz pierwszy złapał opryszczkę - biedak tak śmiesznie wygląda z górną wargą czerwoną. Boję się że \"małpa\" wsadzi sobie najpier paluchy do tego zimna a potem do oczu albo gdzie indzej. Dziś ma odpytywankę z tabliczki mnożenia - uczyliśmy sięchya ze 2 tygodznie a przerażony jest! Trzymam kciuki za niego! Jest też taki slodki jak patrzy na małe dzieci - uśmiecha się do nich, rozczula i mówi - ojej jakie słodkie... Byłby dobry z niego chyba starszy brat.... No to miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z góry przepraszam że wczoraj się nie odezwałam po wizycie u gina ale siadł internet. A więc tak - mam już spore postępy , szyjka 0,5 od str zew. od wew1,5. Miekka , weszły 2 palce i co najwazniejsze = główka przyparta do kanału nareszcie! Pani doktorka wsadzała mi te paluszki długo i namiętnie aż do krwi i powiedziała że do piątku urodzę! Fajowo nie ma co - wczoraj po tej grzebaninie w środku miałam już skurcze co 10 minut ale zadzwoniła położna i wytłumaczyła mi że to nie porodowe tylko przez to badanie i zleciła wziąć nospę...wzięłam jedną o 15:00 kolejną na noc i poskutkowało. Nadal plamię na brązowo.Skurczy teraz brak...ale kurcze...nie były wczoraj zbyt miłe...przypomniało mi się jakie to okropne. Wczoraj mój M miał 31 urodziny i nagotowałam się pyszności między skurczami - podałam wyśmienitą kolację z deserem jak w naj restauracji...taki miałam target. Aby dociągnąć do kolacji...na szczęście skurcze ustały. Zobaczymy co teraz będzie się działo - oby do jutra i wizyty położnej.Nogi mam już jak balerony spuchnięte i mam dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! padam na pysk:( maly sie chyba nigdy nie zmieni:( moment zaraz wroce zrobie sobie kawe bo jeszcze nie zdarze:( mam nerwice - wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darl sie dzis pol nocy! budzil sie co chwila i chcial na rece, co nam zasnal, wrocilismy do pokoju i dawaj od nowa! w koncu o 6rano zaczal sie nam dzien, no wlasnie super niania - mowila ze dziecko trzeba przetrzymac ok 2-3 tyg, postaram sie, nie wiem czy moj wysilek nie pojdzie na marne bo w pl bedzie spal ze mna:( fasolka tak jak piszesz jak rodzice na to pozwalaja, no niestety jestesmy tylko ludzmi a dzieci to wrodzeni terrorysci! jak byl malutki to poprostu nie mialam serca zeby go odrazu dyscyplina no to teraz masz babo placek, a moze wlasnie jednak za szybko zaczynam? sama nie wiem:( wczoraj od 3 mialam mily dzien bo m wrocil szybciej, wzial malego dada a ja lezalam 2h w wannie az mi sie choinki porobily:) super bylo, piana, swieczki, wino i maseczki:D no nic czas wracac do normalnosci, ide sie ogarnac bo dzis sroda, lecimy na play grupe:) buziolki kochane, sorry ze tak tylko o sobie... malolepsza nie martw sie na zapas! zawsze mi to klarujesz! bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze mialam napisac fasolka ja nosilam pas przez jakis czas, krotki bo cholernie to nie wygodne, jednak osobiscie polecam nr mniejszy niz twoj normalny rozmiar, mialam tez takie majty z pasem ale byly mki i za duze wiec niestety, najlepsze sa cwiczenia z tego co dziewczyny pisza, ja ich nie robilam bo szybko schudlam ale teraz chce zaczac, obudzilam sie po roku:P surfitka ty chodzisz do pracy to sie nie dziwie ze tulisz i ropieszczasz slodziutka ninke, ja jestem z moim 24/7 i innej opcji przez najblizsze miesiace nie ma, wiec musze sobie jakos dziecko wychowac bo nie chce skonczyc jak rodziny w niani😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ---dasz radę :) wierze w ciebie - nie jest łatwo ale trzeba byc twardym nie mietkim ;) i nie sadzę zebys zaczynała za szybko kochana - mysle ze to najlepsza pora na to by maly miał wyznaczniki tego co wolno mu a czego nie powinien robic ....jakbys poczekała dłuzej to byłoby jeszcze trudniej go potem poskromic... Milla - no to ładnie Maciunio ma parcie :) a mój nic...czuje ze przenosze bez dwóch zdan... na niego nie działa ani sex - ani 3 godzinne spacery - tak sie uparcie trzyma brzuszka mamusi ;) wczoraj zrobiłąm sobie nawet godzinną kąpiel z pianą (tak jak Justynka) - maseczkę na twarz nałozyłam - wczesniej ogoliłam wszelkie mozeliwe miejsca :P - po kąpieli smaorawnko balsamami - i czułąm sie prawie jak bogini :P tyle ze z piłka lekarska z przodu ... ide polezec jeszcze bo jakas nie dobudzona jestem :P strasznie mi było goraco w nocy - nie wiem czemu bo nie grzalismy w centralnym - a tak sie spociłam jak szczur ze 3 razy chyba - ze masakra, można było podkoszulkę wykręcac .....:( chyba ze to jakies objawy porodowe to bede szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - ja tez się bardzo pocę, ciągle śpię odkryta - no i jestem mega spuchnięta . ale Ty pewnie jeszcze bardziej masz ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy, pogoda pod psem, maly zasnal wiec zabieram sie za sprzatanie! ale puchy, gdzie sie podziewacie? jagoda nie opierniczaj sie:P 40tygodniowki piszcie piszcie bo pozniej czasu na wszystko za malo:) na play grupie babki jedna za druga zachodza w ciaze, zeby miec 2-jke, no fajnie ale o dziwo to te ktore maja juz dziewczynki, hmmmm??? :D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podczytuje was na bieżąco, ale nie piszę bo zanim przeczytam to mały sie budzi albo coś ktoś chce ode mnie mnie i nie starcza mi czasu!!! Mam pytanko do mamusiek: jak wyglądała wasza pierwsza @ po porodzie???? Bo coś leci ze mnie od 4 dni, ale to racej takie plamienie niż krwawienie, sama nie wiem co to jest. Zaczęłąm brać tabletki anty i może po nich tak plamie??? Ale nie jestem pewna w końcu co to jest, nic mnie nie boli, ale krwi z dnia na dzień więcej.... Widzę, że dzieciaczki nie spieszą sie do wyjśćia na świat, jedynie Milla coś pisała, że do piątku ma urodzić, no to super, powitamy chociaz jednego maluszka na świecie, a potem to już poleci: Fasolka Agness....ale będzie wesoło i dzieciaczkowo, a nasze staraczki niech łapia te brzuchale---powodzenia :-) Co do wózków to najtrafniejszy moim zdaniem wybrała Voltare, a juz wam mówie czemu. Bo kółka sa duże!!!! I nie będą wpadywać w każdą napotkana dziurę na chodniku, wózek jest genialny, ja mam taki: http://www.allegro.pl/item453323565_wozek_adbor_arte_3x3_3w1_przesylka_gratis.html i wszystko było by w nim Ok, gdyby nie te kółka z przodu!!! Są małe i każda dziura na ulicy jest zaliczona lece bo maly wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikt za mna nie tesknil:( Natalka juz po szczepieniu,wymierzona,wazona. wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak pojawi się płodny śluz to znaczy że jajeczko się uwolniło i jest ,czeka na plemniczki, czy dopiero sie uwolni, ja wczoraj miałam jak nigdy taki śluz ciągnącyi i bardzo go dużo, bolały mnie piersi i kręgosłup no i oczywiście brzuch jak na okres ale mierzyłam dziś rano temp. i była 36,6 to chyba niska .dzisiaj znowu śluz jest i bóle brzucha. nigdy tak mnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze co do wózka: tak z doświadczenia ;-) Ja mam w wózku kólka pompowane tylko z tyłu a z przodu takie małe (niby sa fajne bo sa obrotowe), patrzcie na to żeby kólka były pompowane z tyłu i z przodu i żeby były równe bo w dawnych czasach robili podjazdy przy schodach tylko na koła, a jak ja teraz mam z przodu mniejsze to nie mogę wjechać i muszę zawsze sie kogoś prosić!!! I patrzcie na wage wózka, mój jest taki cięzki, że sama nie dam rady go podnieść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się bo już mnie wzywają do raportu :P raptem kilka godzin nieobecności, o losie 😭 Betty - jak to nikt za Tobą nie tęskni, a lanie dawno dostałaś za takie pomysły :P Dobrze, że z Natalką wszystko ok, napisz ile podrosła od ostatniego mierzenia. Przynajmniej macie jakiegoś normalnego księdza, który podszedł do sprawy po ludzku i nie każe wam chodzić na te nauki przedmałżeńskie :P Martunia - poziom hormonów może się zmieniać a 20 dniowy cykl to raczej normalny nie jest. Na pocieszenie dodam,z ę moje cykle były zwykle 29 dniowe a miesiąc przed tym jak zaszłam w ciążę @ spóźniła się 6 dni, rano zrobiłam test a wieczorem już się @ odnalazła więc jak w kolejnym cyklu znowu się @ zaczęła się spóźniać to byłam na nią wkurzona że sobie ze mnie żarty robi a tu niespodzianka. Może małe zawirowanie ma swój ukryty cel? Malolepsza - lepiej dwa razy sprawdzić niż raz coś przeoczyć. Niektórzy lekarze są przewrażliwienia ale z dwojga z tego lepiej niż mieliby coś zaniedbać :( Agness - jeszcze zatęsknisz za tymi kopniaczkami, przynajmniej tak twierdzą moje koleżanki, które mają dzieci,z e z całego okresu ciąży to najbardziej tego im właśnie brakuje. Dobrze, ze zdrówko się poprawia. Voltare - w zasadzie wózek, który wybrałaś spełnia wszystkie moje oczekiwania tylko dlaczego jest taki ciężki?????? No ale nie ma ideału a ten jest prawie idealny i cenę ma bardzo rozsądną więc na pewno bede go brała pod uwagę. Aisza - masz rację noszenie frejki przez maluchy to żadna przyjemność także super, że z bioderkami wszystko ok. Surfitka - i jak Nince kaszka? Telesforka - o tak moja treściwa jest bardzo taktowna :P Wczoraj nawet pól słówkiem nie wspomniała o mojej ciąży, jak się czuję itd. Natomiast wspomniała patrząc przy tym na mnie, że nie ma jej kto okien umyć, odpowiedziałam że mi tez nie :O Podczas tej wizyty M się bardzo zdenerwował i moje szczęście, krótko byliśmy początkowo nie wiedziałam o co mu chodzi??? Ale dzisiaj jak mi oświadczył,z ę jego mama to w ogóle się nie cieszy, że on ojcem zostanie to mnie oświeciło. Zaskok to ja mam :P Biedaczek chciał się pochwalić mamusi, poopowiadać a ona udała, ze nie ma tematu. Fasolka - Gabryś ma swój ukryty plan tylko Ci o nim jeszcze nie może powiedzieć ;) Milla - widzisz jakiego grzecznego macie synka nie chciał psuć tatusiowi imprezy urodzinowej :D postanowił jeszcze poczekać. Justyna - szkoda tylko, ze super niania nie daje przepisu jak przetrwać te 2-3 tygodnie histerii? :( Mężatka - ja niby mieszkam w mieście ale dziur w chodnikach nie brakuje i z tego właśnie powodu chcę duże kółka tylko to niestety wpływa też na wagę wózka, no ale coś za coś. Nosić go nie będę musiała wiec w zasadzie to sprawa drugoplanowa, no ale gdybym musiała tachać np. na 4 piętro to wózek 20 kg dziecko 10 kg to chyba bym ducha wyzionęła, zero szans. Wypadałoby porzucić wózek ;) ANNA - żeby odpowiedzieć na to pytanie to trzeba się kilka cykli poobserwować, poza tym jednorazowy pomiar tempki też nic Ci nie powie. Kochan Ty nie myśl tylko rób tego dzidziusia bo im więcej kalkulacji tym gorsze efekty. Do roboty. Moniś - dawno do nas nie zaglądałaś :( Jak się miewa Konrad? Dziewczyny dzisiaj rano było tragedia, nie zmieściłam się w stanik, który do tej pory był dobry. Już od kliku dni bolał mnie mocniej niż zwykle biust no i proszę rano niespodzianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody obserwowałam cykle i temp. w drugiej fazie podskakiwała do 37,0 a 36,6 miałam w pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - to w takim razie jesteś przed owulację i tym bardziej bierzcie się z M do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - WOW :D ależ ślicznie wyglądasz..:D 🌻 prześlicznie wprost :D Betty__skąd ci takie mysli przychodza do głowy ?? jasne ze tesknimy za tobą - ja ciebie czasem widze na NK dostępną a na kaffe nie wchodzisz -to weim ze nie masz czasu pewnie ....alke tesknimy no jakby inaczej głuptasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKA-NO BRAK CZASU A NA KAFE ZAGLADAM TYLKO NIE PISZE BO BRAK CZASU. WAZYLA PO URODZENIU 3330G I MIALA 50CM DL A TERAZ MA 4440 I 55CM DL. NADAL JEJ ROPIEJE LUB LZAWI OKO ALE JA WIEM ZE TO ALERGJIA A NIE -...NIEDROZNE KANALIKI.TRAFILAM NA TAKA NIE MILA ZAROZUMIALA DR.I ZAPOMNIALAM O SKIEROWANIU NA ECHO SERCA. TERAZ JEST NIESPOKOJNA PO TYCH 3 ZASTRZYKACH BO WYDAWAC 150 ZL ZA JEDEN ?NO COZ MUSIALA POCIERPIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×