Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

TELESFORKA---moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄🌼🌼❤️❤️:D:D:D Ja 'odpoczywam "mam tydzien urlopu wprawdzie bezpłatnego ale zawsze na osłode ze nie mam małego chuligana i z okazji ze bede miała urodzinki kupiłam sobie telewizor LG a ze jestem taka mądra baba to zablokowałam sobie kanały i za chiny ludowe nie wiem jak je odblokować😭 i mam tylko 15 kanałów:(:(:(:( i teraz musze czekać na wsparcie mojej kochanej córeczki i żięcia:P:P:P:P. Widzicie moje kochane wnuki jaką macie mądrą babcie;););) Dla wszystkich{usta}{usta][usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że po wczorajszym dniu nastąpiła cisza jak makiem zasiał ;) Telesforka - oswoiłaś się już z myślą, że jesteś w ciąży? ja dzisiaj rano byłam nieprzytomna :O ale jakoś dotrwałam do końca a po powrocie zdrzemnęłam się trochę z Michasiem i zregenerowałam siły do papierkowej roboty, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje wszystkim za gratulacje-dla mnie ta ciaza to jeszcze calkowita abstrakcja:)Natomiast pamietam jak mowilyscie ze po zajciu zaczynaja sie dopiero schizy:)D)Juz wiem co mialyscie na mysli.Czyli do lipca bede je miala:)A potem kolejne:DAle jestem szczesliwa:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Telesforka naprawdę bardzo sie cieszę że wam sie udało :-) Pisz teraz do nas jak najczęściej, zadawaj pytania i daj znac jak sie czujesz??? A mnie od soboty zaczął pobolewać ząb, ale nie tak jak to zazwyczaj boli ząb tylko bolał mnie jak coś nim ugryzłam, a od wczoraj wokół tego zęba i obok następnego napuchły mi dziąsła, normalnie nie wiem od czego, zęby zdrowe a ten jeden zaleczony, ale zaczyna boleć coraz bardziej. Może ja taka wspólczujaca matka jestem-moje dziecko cierpi z powodu zębów to ja tez ??? :-P Nawet posmarowałam dziąsła tym żelem co Kubusiowi smaruje :-P To żart, ale jak mnie nie przestanie bolec do czwartku to będę musiała odwiedzić dentystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - a przypadkiem nie zrobiło się zapalenie w kieszonce przy zębie? To właśnie tak może boleć przy nagryzaniu. Prawdopodobnie coś się dostało z jedzenia miedzy dziąsło i ząb i stąd ból. To może być coś naprawdę malutkiego. Jak nie dasz rady nic wyjąć nitką lub wykałaczka to polecam szczoteczki do czyszczenia przestrzeni miedzy zębowych. Te są bardzo dobre ale raczej w normalnej aptece nie kupisz :( to tylko info http://www.e-stom.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=99&category_id=20&manufacturer_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=30 zapytaj w aptece o czyściki między zębowe albo szczoteczki do czyszczenia protez (to tylko tak strasznie brzmi ;) tylko jak najmniejsze żebyś mogła między dziąsło a ząb włożyć). Jeżeli to faktycznie zapalenie na skutek tego, ze coś utknęło to po wyjęciu/przepchnięciu przejdzie momentalnie. Będziesz musiała ewentualnie usta popłukać trochę szałwią, żeby dziąsło wróciło do normy, ewentualnie sachol - żel stomatologiczny też możesz użyć. Telesforka - oj schizy jeszcze przed Tobą ale to standard więc najlepiej jest się wygadać. Początek jest najtrudniejszy, przynajmniej dla mnie był. Potem jak już dziecko kopie to będziesz mieć namacalny a nawet czasami bolesny ;) dowód że wszystko w porządku :D Nelcia - zawołaj na pomoc Bartusia na 100% Ci wszystko odblokuje :D Jak byłam ostatnio u rodziców to Michaś dopadł do pilota od telewizora - nawet dobrze go do rączki nie zdążył wziąć i zablokował pilot na tyle skutecznie, ze telewizor musiałam wyłączyć ręcznie na panelu a potem do rodziców zadzwonić jak uruchomić przycisk bo kombinowałam i nic nie chciało działać. Także widzisz nie tylko Ty jesteś taka spryciara ;) Voltare - apropos tego, że Ania nie bardzo chce jeść zupki? Jak rozszerzałaś dietę to co dałaś pierwsze? Marchewkę czy jabłuszko? U nas była marchewka i Michaś długo nie chciał jabłuszka nawet gardził marchewką z jabłuszkiem a za sama marchewką to po prostu przepadł. Teraz też deserki nie są na pierwszym miejscu - kisiel też jest be, tzn. zje dwie-trzy łyżeczki i koniec odwraca głowę, buzię zaciska, nawet jak dodam mu jabłuszko to tak otwiera buzię żebym nic nie włożyła :P Słodkich snów Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, bardzo się cieszę i gratuluję! Tak bardzo chciałam, żeby Ci się udało. U mnie smutne wieści. Prawie cały miesiąc spędziłam w szpitalach. W poniedziałek urodziłam martwą dziewczynkę. Nie mam siły więcej o tym pisać. Jest strasznie. W przyszły piątek mamy pogrzeb, bo dopiero w przyszłym tygodniu jest najbliższy termin kremacji. Jestem wrakiem człowieka, którym byłam do niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybenko kochana, tak strasznie mi przykro. :(:(:( Nie ma słów które mogłyby ukoić twój ból, życze dużo sił i spokoju. [ ' ] [ ' ] [ ' ] dla malenkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, jak wiesz cały czas brak mi słów:(:(:( dla aniołeczka...:(:(:( Ale musisz się trzymac dla Ola przede wszystkim i dla R. Pamietaj o nich... wiem, że ból tak szybko nie minie i zawsze będzie w Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno opisać żal matki która utraciła swoje ukochane serce.....nie potrafię tego zaakceptować i żadne słowa tu nie pomogą :( Rybko mogę tylko napisać że jest mi bardzo przykro....... dla Twojego aniołeczka Smutno mi się zrobiło strasznie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko tak strasznie mi przykro , nawet nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czujesz ty i twoj M... buziaki dla was i dla kochanego Aniołeczka, badz dzielna dla Olusia trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info od Malolepszej: Nie odcięla się od topiku, ma po prostu małe problemy techniczne - zrypany komputer... Rybce: :(:(:( Telesforce: :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko tak mi przykro ja wiem ze zadne słowa nie ukoją bólu ale masz jeszcze Ola i dla niego bądz dzielna:(:( Dla Aniołeczka{*}{*}{*}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko__trzymaj się dzielnie masz Ola i męża i dla nich musisz się podnieść i iść dalej. Nie będe pisac ci żadnych słów pocieszenia bo to i tak nie pomoże. Trzymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko przyjmij moje wyrazy współczucia nawet nie wiem co napisac, bo żadne słowa nie ukoją bólu :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko-przykro mi ,nie wiem co mam Ci napisać bo i tak nie ukoi Twojej straty i BÓlu.Masz jeszcze męża i Ola i dla nich musisz być musisz żyć .Los czasem bywa okrutny :( dla ANIOŁKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - przykro mi:( trzymaj się jakoś!:( Czasem los potrafi sobie okrutnie zakpić - szkoda tylko, że z tych, którzy wcale z nim nie igrają:( {*} dla Aniołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - przykro mi:( trzymaj się jakoś!:( Czasem los potrafi sobie okrutnie zakpić - szkoda tylko, że z tych, którzy wcale z nim nie igrają:( {*} dla Aniołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - przykro mi:( trzymaj się jakoś!:( Czasem los potrafi sobie okrutnie zakpić - szkoda tylko, że z tych, którzy wcale z nim nie igrają:( {*} dla Aniołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforko - wiedziałam, gratulacje! Pięknej i radosnej ciąży życzę! Rybko - przykro mi, bardzo. Trzymaj się jakoś, choć to głupio brzmi :( Kurcze, to głupie i niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko-dziekuje Ci Kochana za to pomyslalas o mnie w tak trudnych dla Ciebie chwilach.Nie napisze Ci ze bedzie dobrze-swiat juz nigdy nie bedzie taki sam....Przykro mi i smutno ze Twoja malenka coreczka nie miala szansy by cieszyc sie zyciem.To takie niesprawiedliwe.....Trzymaj sie jakos.W swojej radosci jestem z Toba w smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko-nie znamy się ,ale ta wiadomość poruszyła mnie do głębi. Ciężko napisać i wymyśleć mądre słowa w takich okolicznościach,mam nadzieję,że moje słowa choć odrobinę przyniosą ulgę w twoim cierpieniu; *Ci, których kochamy nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna. Już na zawsze zostają w naszych sercach* Trzymaj sie skarbie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia, wszystkiego naj, naj z okazji urodzin🌻🌻🌻 i teraz nie pozostaje nic innego jak zyczyć ci wnuczki...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zlozylam zyczonka na nk :) dzis ide do stomatologa i sie boje-o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia: To jest bukiecik dla Ciebie malutki, aby odpędził smutki, żeby Ci kwitł i w zimie i w lecie nawet wówczas gdy śniegiem miecie. Jeden kwiatek to uśmiech, drugi to miłe słowo, trzeci to szczęście dla Ciebie i jeszcze listki to moje serdeczne uściski. W Dniu Urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni !!! ....... .•´—) ¸,o¤°``°¤o,¸(—`•.¸ .•´—),o¤°``°¤o,¸¸,o¤°`°¤o,¸(—`•.¸ ,o¤°``°¤o,¸¸,o¤°``°¤o,¸,o¤°``°¤o ....._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{;..\,__...-'/} .{..'-`.._;..-'; ....`'--.._..-' ........,--\\..,-"-. ........`-..\(..'-...\ ...............\.;---,/ ..........,-""-;\ ......../....-'.)..\ ........\,---'`...\\ .....................\ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz ziemski Aniele, ile jeszcze zalet chowasz w swoim ciele, Ile pomysłów, dobroci, ile cierpliwości w zapasie masz? Traktujesz wszystkich równo, w otwarte karty grasz. Służysz dobrą radą, pocieszasz z opresji ratujesz, Ale Ty sama więcej jak inni pomocy potrzebujesz. Mało się uśmiechasz bo zmartwień masz zbyt wiele, Ciężkie chwile miną pomogą Ci w tym przyjaciele. Życzymy Ci zdrowia, radości , dużo uśmiechu na twarzy, I wszystkiego tego co ze szczęściem ci się kojarzy. Dużo przygód pięknych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń. Naszym życzeniem jest, abyś spotkała na swej drodze bratnią duszę, Która wyzwoli w Tobie radość, spełnienie i dziką pokusę. Bądź jak ptaszek kolorowy zdobywać świat na nowo gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nie ma słów które mogłyby choć odrobinę ukoić Twój ból..Jestem z Tobą myślami, trzymaj się kochana... Nelcia wszystkiego naj🌻🌻🌻 U nas ok, Natalka coraz więcej mówi i z każdym dniem jest coraz mądrzejsza. Moje plany odnośnie sklepu na razie muszą poczekać dopóki mała nie pójdzie do przedszkola. Myślałam, że może pogodzę to jakoś ale niestety nie da się. No i mam cały czas dylemat czy sama, czy z koleżanką. Wiem że njalepiej byłoby samej, muszę to jeszcze dokładnie przemyśleć. Jakoś stanęłam w miejscu i nie wiem co dalej...Mija dzień za dniem a mi nic się nie chce, wogóle nie mam mobilizacji.. Pozdrawiam wszystkie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×