Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

czesc laski ja na moment:) dzieci sa kochane jak spia! tak mi skarbek dal wczoraj popalic ze najpierw malo zawalu nie dostalam jak zwrocil mi cale jedzonko, nosem i buzka na raz!!! tak ze oddechu nie mogl zlapac, a pozniej darl sie ze 4h bo chyba nadal sam byl w szoku! mowie wam malo mi serce nie stanelo....koszmar! ale tak to jest on je tak lapczywie, zachlannie jakby mial juz wiecej nie dostac! az komicznie to wyglada! taki z niego pazerniak ze szok! a najlepsze ze moja mam mowi ze ja sie zachowywalam tak samo:O:O:O w zyciu sie o to nie podejrzewalam:O no nic radze sobie jakos i trzymam sie mysli ze czym starszy tym bedzie lepiej;) kregoslup wchodzi mi w dupsko po wczorajszym nianczeniu:) uroki macierzynstwa coraz wyrazniejsze:D fakt jestem przeszczesliwa ze go mam ale mowie wam jazda na maxa! jesli zdecydujemy sie na kolejna dzidzie to serio po pierwsze cesarka w pl, po drugie wracamy do pl i to biegiem, bo samej jest mi tu bardzo zle:( aisza, mezatka dzieki laski za foty:) mimi, surfitka🌻 poglaskajcie brzuchy surfi wyslij mi fote z usg! pozdrawiam was wszystkie serdecznie, lece zmieniac pieluszke bo kupa poszla ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przysnal, wiec poczekam z 5min:) jagodko, tak z ta soda to wyczytalam na kafe, ze na potowki dobra, 1lyz na szkl wody i przemywac:) nie wiem czy dziala bo myje go tez rumiankiem:) malolepsza w dupsko dostaniesz! masz swietny suwaczek, czekam z wami❤️ ryba bidulko wylaz z tej robociny, stanowczo za duzo pracujesz! a stresy nie wskazane! ani77 ja nadal czekam na fotki! kurde zawsze 01.11 uwazalam za takie smutne i ponure i \"nieciekawe\" swieto, myslalam sobie jak fajnie sie ludzie bawia na halloween, a teraz tak tu siedze i zmieniam kompletnie zdanie! to piekne swieto, tutaj nie ma zniczy itd...a przeciez pamiec o zmarlych jest tak wazna i zapalenie im tego swiatelka ma tak wielkie znaczenie i ta chwila zadumy nad grobem, mam nadzieje ze za rok uda mi sie wybrac na grob do taty, nie bylam juz tyle lat...ach ja sie starzeje... teraz to juz serio lece - buziole!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisalam ze wrocilam z pracy i czytalam wyniki badan,ktore przyslali mi poczta.W CZTERECH ROZMAZACH WYKONANYCH POMIEDZY 19.O9 A 10.10 STWIERDZA SIE SLABY ODCZYN ESTROGENNY ,BRAK ODCZYNU PROGESTERONOWEGO. WNIOSEK W BADANYM OKRESIE NIE BYLO OWULACJI.....tak opisali moje badanie ,wiec niewiem dlaczego tak twierdzisz ze lakoicznie to napisalam.moje leczenie jest pod kontrola lekarza a monitoringu nie mialam bo moze dlatego ze nie chodze do dr. prywatnie -sama niewiem!to lekarz mnie leczy a nie ja sama wiec to on powinien mi powiedziec co mam robic jakie badania!zadalam takie pytanie bo moze jest tu jakas kobietka ktora przechodzi/przechodzila przez cos podobnego co ja!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mimi no dobrze że sie odzwałaś wreszcie;-) A do mnie to zapomniałaś wysłas foteczek :-( Wyślij jak możesz Jagody, a może jednak nie dostaniesz @ Aisza jak tam głowa? Przestała boleć. Dzisiaj spotkałam sie z koleżanką (z taką c nie utrzymuje kontaktów) i powiedziała mi że śniło jej sie że urodziłam córkę. Powiedziałam jej że jek to sie spełni to ze szczęścia ją wezmę za chrzesną ;-) Ciekawe...... Pozdrawiam gorąco was wszystkie i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____skoro jestes pod kontrola lekarza to wszystko chyba wiesz, chodzilo mi o to ze napisalas lakoicznie tzn bardzo oszczednie w slowach, dawno sie nie odzywalas i nie wiedzialam na jakim jestes etapie leczenia i to bardzo dobrze ze pytasz na forum, bo to skarbnica wiedzy. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze poczulas sie urazona, jesli tak to wybacz👄 Justi____:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ryba_____co gotujesz????? Aisza___ja poslalam foty Mimi__codzienny meldunek rzecz swieta a ja nuda, odpoczywam ,relaks:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja zloze odmelduje sie. :) U nas rzeczy po staremu, wybieram sie do bossa w koncu z dobra nowina, ale jego gabinet daaaaleeekoooo ;) Denerwje sie, ta moja firma jest troche chora, sprowadzaja goscia z Angli do pracy, a swoich nie umieja docenic :o Wlasnie sie wscieklam, bo niby zmienili nam ubezpieczenie, stare przestalo dzialac, a nowe nie ma jeszcze aktywacji 😠 i musze leki wykupic za 100% ceny. 😠 A gdybym wiedziala o tym wczoraj kupilabym jeszcze wczoraj na stare...:( No nic, koniec gledzenia. Pozdrawiam. Mimi, fajnie ze sie odezwalas no i Natalka sliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza----NIE,nie jestem obrazona a pisalam bo woedzialam ze ktoras z Was mi cos podpowie i doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, podpisuje liste co do głowy to mam i ja dzisiaj pękającą, ale to jakby na @ plamienie mi się zaczęło a miałam iść na badania w 3c, więc termin fatalny i sama nie wiem, bo jak pojdę jutro to pierwszy a jak w poniedziałek, to 4. No ni w pięć ni w dziewięć A może to plamienie to jeszcze nie to plamienie, tylko to drugie plamienie ;) Czy u Was też reklama vichy sprawia, że nie można podczytac postów?? Justyna, zdjęcia posłałam Mimi - dzięki za zdjątka - cudnie wyglądacie, aż się popłakałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja po pracy-pofarbowalam mamie wlosy,usiadlam skrobnac kilka slow i trzeba bedzie pojsc do kosciolka i chociaz tak uczcic ten dzien-tak wazny przeciez.W styczniu bedzie juz 8 lat jak zmarl moj Tata-brakuje mi wizyt u niego na cmentarzu ale wiem ze zawsze jest przy mnie. Aisza -mnie tez Halloween nie rusza ale tu jest taka tradycja ze te dzieciaki laza od odmu do domu i bez przerwy dzwonia do drzwi za cukierkami.A od kosciotrupow az sie pod domami roi-paskudne to ale coz-sa u siebie w kraju i nie mnie ich krytykowac. Justynka to widze ze uroki macierzynstwa daja Ci sie we znaki-podobno kazda mamuska przez to przechodzi i chyba bedzie coraz latwiej. Mimi-Tatus ma talent i corcie wyrysowal super.Dobrze ze wszystko w porzadku. Surfitka-teraz to Ciebie dobrze sie czyta-taka spokojna radosc.Mam nadzieje ze na kazda z nas przyjdzie jej pora.Poglaszcz brzusio. Mezatka oby kolezanka miala racje . Jagody-no i rozkrecila sie @ na dobre czy falszywy alarm? No nic -bede uciekac. Pozdrwaiam Was wszystkie. Buzki dla kazdej i mocne usciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja tylko podpisać listę bo jak wyszłam z domu o ósmej rano to wróciłam pół godziny temu. @ w pełnym rozkwicie. Więcej napiszę jutro bo ledwie żyję, zmykam pod prysznic i lulu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo spicie jeszcze ?? wstawac leniuszki !! ja tu juz dzielnie w pracy walcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My jesteśmy:) Noc jakaś nieszczególna, nie mogłam spać i budziłam się co godzinę. Wczoraj z M posprzatalismy domek, aż miło popatrzeć:D Dziś już tylko zostało nam ugotować obiadek (M mi we wszystkim pomaga, pewnie boi się, że mogę urodzić w każdej chwili). Jutro pewnie mnie nie będzie bo musimy jechać i dokupić rzeczy do zamontowania w domu typu półki, drewniany regalik itp. żeby juz było przed urodzeniem Natalki wszystkodopięte na ostatni guzik. Pozostanie nam jeszcze przegląd i wymiana opon w samochodzie i to by było na tyle;) Natalka moze się rodzić, tak bardzo na nią czekamy!!!! Jagody jednak przyszła ta franca a już powoli liczyłam, że to...Ale nie martwmy się - za miesiąc (niecały) przekazuję brzuszek:D Ryba świetny pomysł na rybę! Ja uwielbiam pesto więc pewnie zrobię. Justynka❤️ Widzę, ze macierzyństwo daje ci się we znaki;) Ja mam takie przeświadczenie, że ze wszystkim sobie poradzę, że nigdy nie najdzie mnie chwila zwątpienia i zmęczenia, że tak długo czekałam na tą istotkę, że nic nie jest mi straszne...I ty Justynko pewnie myślałaś tak samo i na pewno nie zamieniłabys tego na nic innego. Mężatka zdjęcia wysłane! Życzę ci aby sen koleżanki się spełnił. Malolepsza ty się kobito wczoraj rozpisałaś, że ho ho:D:D:D:D Wybaczam-nawet Malolepsza potrzebuje relaksu;) Surfitko mam nadzieję, że czujecie się dobrze i mdłości cię nie męczą? Pogłaszcz brzusio🌻 Ani to bardzo miłe co napisałaś, dziękuję 🌻 Aisza, Omega, Telesforka 🌻 Mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam. Postaram się coś naskrobać później i od razu uprzedzam, że jutro moze mnie nie być na cafe:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie chce mi się pisać, gdzie jestem i co robię, bo jestem monotematyczna :| Jagoda, przykro mi, ale zawsze znajdzie się miejsce w kolejce listopadowej. Mimi, dla mnie to jesteś supermenką :D Czy Ty w ogóle odpoczywasz? Sprzatąnie, zakupy, remonty, gotowanie, żebyś znalazła czas na poród :) A natalka w wykonaniu M - śliczna :D Pozdrawiam Was wszystkie przesyłam 👄 i wracam do roboty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko dziękuję za miłe słowa🌻 Ja już taka jestem, że albo mam takiego lenia, że nic nie robię cały tydzień, albo sprzątam bez przerwy dwa dni;) A co tu taka cisza dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cisza jaka cisza :) ja jestem :P czesc wam na wstepie glaskanko w brzusio mimi i surfi :) siedze w pracy i nic mi sie nie chce spiaca jestem przez ta pogode chyba 🌼 mimi ty oszczedzaj sily dla Natalki pewnie wszytsko i tak juz macie na ostatni guzik zapiete wiec sie nie stresuj i odpoczywaj :)🌼 nie wiem dlaczego ale zdjatka do mnie nie doszly w ogole :( nie wiem co jest jagoda przykro mi z powodu @ a moze jeszzce nie zdazy sie rozkrecic ? ryba a co ty masz taki zly humorek co? malolepsza ani telesforka voltare surfi gdzie jestescie moje drogie - o omedze to juz nawet nie wspominam :) buziolki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam juz sie poprawiam a ty mezatka gdzie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czarownice🌼 Mimi____no masz racje, nawet Malolepsza czasami ptrzebuje lenia na maksa:Ppotwierdzam zdanie Rybki, masz czasem Power kobieto, podziwiam, podziwiam👄 zostal juz niecaly miesiac, czekam z niecierpliwoscia👄 Jagoda___cholera jasna, mialam nadzieje,ze malpa sie nie rozwinie, przykro mi,pociagne cie za soba, wszystkie was pociagne👄 Telesforka____milo cie widziec,ze zagladasz i juz troche nabralas dystansu, tak trzymac:D Ryba____myslalas,ze znowu strona bedzie twoja:P????Pracowita jestes pszczolka👄 Surfitka_____poglaszcz brzusio od cioci👄najwazniejszy jest krasnalek, wiec jakby w robocie bylo zbyt ciezko uciekaj naamerykanskie L4👄 Voltare_____pani tez dzisiaj zapracowana, jeszcze sie dzisiaj oddaje blogiemu leniswtu, ale od jutra harowa:( Mezatka, Aisza, Ani, Omega, Milka, po 🌼 probuje nie myslec o tym wszystkim co mnie czeka, moj M jest chyba przerazony, nie zdawalam sobie sprawy,ze to bedzie wielka proba dla naszego zwiazku, wiem ,ze wyjdziemy z niej obronna reka, ale jednak mezczyzni sa od nas duzo slabsi, mam to ramie na ktorym moge sie oprzec,ale moje ramie tez potrzebuje wsparcia, ach pojebane to wszystko:( milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nikogo?? dołączam do grona rozkręconych @ gdzie się podziewacie dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U nas chyba wszystko dobrze :) Troszke ciagnie mnie dzis brzusio, ale to chyba dlatego ze macica sie powieksza :) W koncu w pracy sie przyznalam :) A trzeba bylo wczesniej, wszyscy gratuluja, i wogole male swieto :D:D:D Moj menager obiecal przeniesc mnie do pokoju z oknem, boss obiecal podwyzke, zatrudnili dziewczyne, Polke ktora mam przyszkolic :) I wogole prawie wszystko jak marzenie. Nastepna wizyte u poloznika, a wlasciwie pierwsza mam juz w srode..i tu mnie troche martwi bo nie wiem jak to bedzie z tym nowym ubezpieczeniem. No nic, juz dzwonilam do ubezpieczenia i powiedzialam facetowi ze ide do lekarza i wrazie problemow bede do niego dzwonila i on bedzie gadal z baba od lekarza :P Dziewczyny, chodzcie wszystkie za mna :D:D:D:D:D:D:D:D i nasladujcie mnie, przynajmniej w kwestii brzuszka. Wiem ze to nie jest latwe, ale wierze, ze wkrotce wszystkie bedziecie ciezarowkami :) Szkoda, ze dostalyscie te @, trzeba wierzyc, ze ktoregos dnia po prostu o was zapomna. Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Och, jak ten czas leci :) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze duuzo optymizmu :) Mimi, buziaki dla Natalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, i moje dziecko nie ma juz ogonka !!! :D:D:D:D:D:D:D:D Moze drugi urosnie, ale tylko wtedy jak bedzie taka potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! malolepsza - no ja to rzeczywiście zapracowana na maxa dzisiaj jestem:P - najpierw zerwałam się 2 godziny z pracy - pojawiały się przebąkiwania o nadgodzinach i pracującej sobocie, więc trzeba się było zwijać stamtąd jak najszybciej (jakby co to nic nie wiem:P:P:P ) Potem pojechaliśmy z K. honorowo oddać męski \"materiał\" do badań (moje słoneczko zobaczyło, że kupiłam na zapas 2 pojemniczki i po raz setny zarzeka się, że to już ostatni raz on się tak do tego pudełeczka męczy:P ) a teraz z wrażenia poszedł spać i tak już chyba zleci do wieczora, a potem wypad na nockę do roboty! I ja znowu sama...:( Wyniki jutro rano. Super to laboratorium - nie dość, że można jechać sobie po południu, to jeszcze i w sobotę da się conieco załatwić:) Za to jutro wybywamy na cały dzionek - tyłek w samochód, psiura na tylne siedzenie i jazda do teściów w odwiedziny, na obiadek, a przy okazji jakieś zakupy... - taka mała odskocznia. A ja sobie tak dzisiaj pomyślałam, że ja to jestem chyba wybitnie ciężki przypadek - no nie potrafię przestać o tym myśleć!!! 😠 I to nie jest tak, że to taka obsesja czy coś - ja po prostu o tym myślę... Nie wiem jak to \"wyłączyć\" i skoncentrować się na czymś innym... Wynajduję sobie różne nieraz głupie zajęcia, ale to i tak nic nie daje... Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna, ale wynalazłam sobie kolejne zajęcie ze skanowaniem fotek - pożyczyliśmy album od teściów z fotkami i sobie skanuję. Tzn. kiedyś część poskanowałam, a potem słomiany zapał minął, a jutro przydałoby się im tem album zwrócić, a nie chcę pożyczać drugi raz - dzisiaj mam więc całą noc:P na dokończenie roboty:P (ale od czasu do czasu będę sobie podczytywać;) )🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka a zauważyłaś, że ten ogonek wchłonął mu się w międzyczasie - pomiędzy Twoimi wpisami - zobacz oba linki - przy pierwszym i drugim wpisie;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volatre, bo sama dopomoglam :D nie zgadzal mi sie wiek dzieciatka pomiedzy suwaczkami i zmienilam ten drugi na date porodu taka jak z usg no i niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, ogonek to może nie, ale dzieciom to czasem różki rosną :D Swoją drogą, oglądałyście \"Jańcia Wodnika\" (tam chyba było to dzieko z ogonkiem? )? Fajnie, że wszystko dobrze się uklada. Także z pracą. Oby tak dalej. Powodzenia, Ani, szkoda z tą @, też do listopadowej kolejki wskakuj :) Mimi, ciekawe, czy Natalka też bedzie taka pracowita, skoro tak wcześnie zaczyna zaprawę. Nawet zakupy nosi :) Może przed wysiłkiem, jaki Was niedlugo czeka to trochęodpoczniesz? Ciągle ta głupia reklama przeszkadza w czytaniu. Omega, gdzie siepodzialaś? 🌼 Telesforka, trzymaj się i pamiętaj, że wszystko bedzie dobrze. Tyle czarownic nie może się mylic 🌼 Justynka, moze w jakiejś wolnej minucie wrzucisz zdjęcia Adrianka, bo już pewnie wyrósł :D Malolepsza, no przecież mamy plan i musimy go zrealizowac, będzie dobrze 🌼 Jagody, rybe robię też z taką pierzynką z chrzanu. Służę przepisem na 1 kilogram ryby: kostka miękkiego masła ubijam na gładką masę (tak zazwyczaj piszą w przepisach :) ), dodaję pół szklanki bułki tartej i duuużą łychę chrzanu, do tego trzy żółtka i to razem ubijam. Osobno ubijam białka i dodaję do reszty. Taką masę kladę na rybę (najczęściej kupuję kostki łososia, ale może być inna) posoloną, pokropioną sokiem z cytryny i zapiekam z pół godziny. Jest naprawę w porządku. Ta warstwa masy jest mniej więcej tej samej grubości, co ryba. To smacznego, jakbyś chciała skorzystać :D I nie martw się tą @. Mamy przecież plan na listopad 🌼 Aisza, humor mam całkiem dobry, tylko nie lubiętyle pracowac, a czeka mnie jeszcze niedziela na dyżurze. Mężatka, niestety zdjęć ciągle ine wyslałam. Problemy techniczne :), ale postaram się poprawić 🌼 Milka, a co u Ciebie? Odezwij się 🌼 Pozdrawiam wszystkie i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, ja mam tak samo z tym myśleniem. Praca to chyba nie jest rozwiązanie :O bo wpędza w stresy, które też nie są dobre. Jak wynajdziesz jakiś dobry sposób na totalne wyluzowanie się (chemiczne środku wspomagające nie wchodzą w grę :D ) to mam nadzieję, że siępodzielisz. I też chce poskanowac zdjecia, żeby na naszą-klase powrzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko daję znak życia i wracam do nospy, koić bóle @ całuski dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ryba_lufa - przepisy fajne i na pewno skorzystam. Muszę od razu zapisać w swoim kajecie bo potem znowu będę musiała topik wertować. Voltare - podziwiam zapał w skanowaniu ja stale to odkładam. Justyna - takie domowe sposoby na rożnego typu dolegliwości są najlepsze,lepiej zacząć od naturalnych sposobów a nie od razu dziecko chemią szpikować - na to przyjdzie czas.Popieram pomysł z fotkami Adrianka on zaraz skończy miesiąc -przydałaby się jakaś imprezka topikowa :D Mimi - ten brzuszek to chyba będziesz musiała ukradkiem przekazać bo zobacz jaka kolejka sie do niego ustawiła ;) Aisza - niestety moja @ się pięknie dzisiaj rozkręciła także nie pozostawiła mi złudzeń. Na domiar wszystkiego dowiedziałam się dzisiaj, ze dwie moje kuzynki są w ciąży - epidemia czy co? Malolepsza - mam nadzieję, że pisząc o tym, ze pociągniesz mnie za sobą nie miałaś na myśli inf. ;) :D:D Surfitka - to naprawdę miłe, ze w firmie tak dobrze przyjęto wiadomość o twojej ciąży. Pamiętacie tego angielskiego szefa Justyna - głupek, zapatrzony w siebie. Voltare - jeszcze jakiś czas temu Surfitka mówiła o sobie,z ę jest beznadziejnym przypadkiem a dzisiaj proszę - na każdą z nas przyjdzie pora. Tylko to czekanie jest dobijające zwłaszcza jak naokoło epidemia ciąż :( Naprawdę sie ucieszyłam jak się dowiedziałam, ze moje kuzynki są w ciąży ale gdzieś w głębi duszy czai się pytanie dlaczego nie ja??? Miałam dzisiaj ciężki dzień - wizyta u teściowej 😠 po prostu słów brakuje, całe szczęście, ze kolejna kurtuazyjna wizyta dopiero w Boże Narodzenie. Zgodnie z zaleceniem poprawiam tabelkę. Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10................29.11 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×