Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

a i jeszcze poprawiam liste: Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki !:) siedze sobie zajadam sie jablkiem i mam ochote do was cosik napisac:) dopiero niedawno wrocilam do domku - po pracy tzreba bylo tesciow odwiedzic a potem na zakupki :) mezus sobie wymyslil ze jeszzce lodowki w media markcie zobaczymy - bo nasza jest troche maal no i tak nam zeszlo :) surfi sliczne te twoje dzieciatko :) jagoda i ani nie martwcie sie pewnie niedlugo do was dolacze z @ ale coz ustawimy sie do listopadowej kolejki :0 voltare ty pracusiu ! dlaczego wys ei dziewczyny tak przemeczacie ? ja wiem ze praca jest praca no ale wszystko ma sowje granice nie sadzicie ?? 🌼 ryba podziwiam - ja jestem ostatnio jakas taka zmeczona ze nic mi sie nie chce a co dopiero zdjecia skanowac :) malolepsza kochana uspokoj tego twojego M. - wiesz faceci to tacy panikarze ze szok - i kto by pomyslal :) ryba ja tez czesto siedze na nasza klasa :) telesforka 👄 omega 👄 mimi tradycyjnie glaskanko brzusia :) buziolki dla was {usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zdjatka mimi nadal do mnie nie doszly :( jagody ja uwielbiam tworczosc agnieszki osieckiej - cudna a ta piosenka - brak slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... przeczytałam, 5 stron tylko, a mnie boli kręgosłup i łzawią oczy od monitora. Ale M. jeszcze nie wrócił, więc musiałam wykorzystać ten czas :) Czytania nie ułatwiały mi ciągłe opisy JEDZENIA!, placki, kaszanki, sałatki, 3 razy odwiedzałam kuchnie (lodówke ;) ) Mam ostatnio straszny kocioł w pracy, który potrwa jeszcze jakiś czas, godzinami siedze przy komputerze, ale nie mam czasu was poczytać :( Małolepsza to co opisujesz to jakiś normalnie Kosmos, jestem pełna podziwu dla ciebie, że tak dobrze sobie radzisz, na pewno za twój trud i poświęcenie zostaniesz wynagrodzona pięknym, zdrowym bobaskim dla ciebie 🌻 Surficiu czy ja również mogłabym zobaczyć twoje szczęście ?? Mężatko jeżeli jeszcze nie masz moich fotek, to zaraz ci je prześle. A co u mnie? Rodzinka od paru dni stacjonuje, w związku z czym M. chodzi naburmuszony, staranek w tym tygodniu w ogóle nie było, bo albo mieliśmy gości albo się kłóciliśmy, do tego ta paskudna praca, nie jest za dobrze, łykam pigułki od endo i mam nadzieję, że to coś zmieni. dla wszystkich psiapsiółek po 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze lista, co by babcia topikowa nie krzyczała ;) : Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ilość cykli, cholerka kto to wie Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - na chwilę:D Chyba się nie zrozumiałyśmy - dzisiaj mój nastrój był wybitnie nie do pracy!:P Dlatego...sobie poszłam szybciej do domku:P Ryba ja się staram w pracę nie uciekać - jest niedobrze, bo marnie idzie mi koncentracja na robocie - dobrze, że do tej pory jeszcze udało mi się niczego nie spieprzyć - bo ktoś by mógł to przypłacić conajmniej utratą zdrowia!:O Staram sobie po pracy przynajmniej wynajdywać dodatkową robotę... Ale i tak kicha - nawet czytanie książek idzie mi coraz gorzej - malolpsza to chyba Ty pisałaś o czytaniu bez zrozumienia - no - to ja właśnie zaczynam obserwować coś takiego u siebie - nigdy nie miałam z tym problemu, a teraz czytam po 2 razy nim coś do mnie dotrze:P ryba - sposób na wyluzowanie? - pisałam że ja jestem ciężki przypadek - na mnie nie działa nawet chemia - gin nie wiedział co ze mną robić, więc przez 3 miechy łykałam jakieś psychotropy - takie dla kobiet przy menopauzie - nawet mi jeszcze paczka została - nie mogłam przy nich jeździć autem i takie tam - bo niby miały mnie wyciszyć, uspokoić i wyluzować, ale wiesz co - czułam się całkiem normalnie - chyba w ogóle na mnie nie działały - jak zresztą cała reszta! Ale optymizm dzisiaj ze mnie bije!:P Jagoda - a to skanowanie to by pewnie do skutku nie doszło, jakby nie jutrzejszy wypad do teściów i widmo tłumaczenia się że przez 4 miesiące nie miałam czasu...:P Ech chyba prędzej K. z nocki wróci nim ja skończę!:P Wracam do pracy... Buziaki dla wszystkich bez wyjątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 😴 a mnie wciagla nasza klasa...chociaz z braku polskich znakow mam szukanie troche utrudnione :o Ale zmykam do spania, chociaz dopiero 8, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz, dwa, trzy PIERWSZA!!! no to się zaklepałam, a Wy jeszcze śpicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................37...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Dziewczynki melduję sie i uciekam na zakupy, postaram się napisać wieczorem. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ani - nie śpicie, nie śpicie tylko ciężko pracujecie od rana ;) A w miedzy czasie mała przerwa na kawkę i rzut oka na kafe :D Dziewczęta - zwróćcie uwagę na aktualność tabelki, którą kopiujecie - ja już zmieniłam u siebie termin @ itd a tu znowu pojawia sie stara tabelka - bałagan sie nam w ten sposób robi :( Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10.................29.11 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................37...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek*
mam pytanie:) czy jest tu jakas kobieta doswiadczona ktora zna sie dobrze na kobiecych sprawach,ciaza,cykle i najwazniejsze zmiany w piersiach...jakies plamy i kropki ??Bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste obecności i zmykam bo dzisiaj i jutro amm gosci wiec tzreba jakos dom ogarnac i jakies jedzonko zrobic :) buziaki dla wszytskich i sie nie zdziwcie jak odezwe sie dopiero w poniedzialek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na poprawę humoru Mama, tata i synek wybrali sie do cyrku. Gdy na arenie pojawił się słoń, tata poszedł kupić słodycze. Nagle chłopiec wstaje i wyciągając rękę, krzyczy: - Mamo, mamo, co to jest? Zaskoczona pytaniem mama odpowiada: - To jest ogon słonia. Syn jednak wykrzykuje dalej: - Nie! Pod spodem. Zakłopotana mama odpowiada: - Tooo... nic takiego. Wraca tata, ale zapomniał kupić napojów, wiec idzie po nie mama. Gdy tylko się oddaliła, synek wiesza się ojcu na ramieniu. - Tato, tato, co to jest? - To jest ogon, synu. - Nie, pod spodem. - To jest siusiak słonia. Chłopiec chwilę się zastanawia, po czym mówi: - A mama powiedziała, że to nic takiego. Ojciec z dumą rozpiera się na fotelu: - No cóż, synku. Tatuś trochę mamusie rozpuścił Wraca facet do domu i od progu krzyczy: - Jessss wygrałem w lotto, jest udało sie SZEŚĆ, SZÓSTKAAA! wydziera sie zadowolony z siebie. Patrzy, a tu zona siedzi smutna i płacze. -Co sie stało - pyta. Na to żona: - Mama mi dziś umarła. Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss K**wa KUMULACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez sie odmeldowywuje :) U nas wszystko dobrze, aczkolwiek w nocy zle spalam, czesto sie budzilam i skonczylo sie tym, ze jak usnelam okolo 6 rano wstalam po 11-ej :O A jak wstaje tak pozno zle sie czuje..no i mam nudnosci gotowe..maz smazy bekon a ja juz w pelnej gotowsci do lazienki :( Na zewnatrz zimno, pochmurno...wiec pewnie sennie weekend minie. Wlasnie widzialam wnuczka sasiadow :) No i nie powiem, jest problem zeby wniesc wozek po tych schodach do mieszkania...ach jak to bedzie za te 7 miesiecy :D:D:D:D:D Nie moge sie doczekac. Cukiereczek, jak masz jakies pytanie to pytaj, pewnie wszystkiego nie wiemy...ale mowiac skromnie sporo ;) Pozdrawiam was dziewczynki i kibicuje jak zwykle w staraniach. Na zachete troche wiruskow XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - Ty to wiesz jak nas zachęcić :D A wnoszenie wózka to picuś w porównaniem z zajściem w ciążę ;) Nie ma co się martwić na zapas, jak już maleństwo będzie na świecie to mężuś będzie śmigał po schodach z karocą bez słowa skargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trretrt
:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka, nie ma to jak dobre nastawienie :D Ja tam sie o wozek nie martie..ale jakos tak zobaczylam siebie za te pare miesiecy :) A zajscie w ciaze to cud i zdecydowanie MOZLIWY i PRAWDOPODOBNY cud :D Glowa do gory, zanim sie obejrzysz bedziesz chodzic z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! ja tylko w przerwie miedzy garami wpadlam zeby spojrzec czy wszystkie w komplecie albo czy stan sie nie powiekszyl.Od rana zaganiana-bo a to do banku,a to do sklepu cos tam dokupic a teraz kroilam pieczarki do krokietow. Tak w ogole to sie smieje ze tu to czlowiek na jakies imprezki(polskie) to szykuje zwykle rzeczy -np krokiety z barszczem albo pierogi bo reszta zazwyczaj nie ma czasu zeby na codzien cos takiego zrobic i wszyscy chetnie zajadaja.Dobrze ze to mama dzis rzadzi w kuchni a ja\"przynies,wynies,pozamiataj\" i pokroj;) Wieczorem za to z mezusiem wybywamy sami do knajpki na jakas kolacyjke. I tak jak Wy stwierdzam ze nie da sie nie myslec-to po prostu jest w glowie tak jak zakodowana jest milosc i obawa o najblizszych ,tak i chec posiadania dziecka jest zakodowana w glowie i obecna w kazdej chwili. Dziewczyny nie pisze za duzo bo nie chce mamy zostawiac samej w kuchni a siedziec [przy kompie. Buzki dla wszystkich. Zaciazone dziewczynki glaskac brzusia i czule pozdrowic dzieciatka.A Ty Justynka ucaluj Ksieciunia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuusiuuu - ale tutaj dzisiaj burzliwie na topiku - szok!:P:P:P Nie wiem gdzie są wszyscy - nawet nie ma komu dobrej nocy 😴 pożyczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×