Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dziewczynki gdzie jestescie? ja zaraz wychodze a myslalam ze ktosik sie odezwie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie jestescie? ja zaraz wychodze a myslalam ze ktosik sie odezwie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest dzisiaj 28dc lub dalej, to mozesz zrobić o dowolnej porze dnia, trzymam kciuki u rąk i nóg, oby wyszły II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega___ o ja pierdziele, zapomnialam wyslac ksiazke rybie, wlasnie sie spalilam ze wstydu i patrze na polke z ksiazkami. wybaczcie, w srode posle:POME___wybacz👄 Rybka____kochana, dla mnie jestes ciazowym pewniakiem, obie wiemy,ze to stres, zadne tam fizjologiczne sprawy, jestes twradą i zajebistą babą i wygrasz z psychiką czego ja jestem absolutnie pewna,wygrasz juz calkiem niedlugo, troche cie juz poznalam, co bardzo sobie cenie i wiem,ze dla ciebie z reszta podobnie jak dla mnie ODPUSCIC to kompletna chinsczyzna rownie chinska jak dla warzyw z biedronki:Pszukanie luzu na sile nic nie da, trzeba poprostu spokojnie poczekac, miec nadzieje, probowac i probowac, troche sie nabijam z testomani, ale wiem po sobie ze jakbym wpadla w jej sidla rownie ciezko byloby mi wyjsc z niej jak tobie👄 Bedziesz matka, bo skoro ja bede i skoro kula jest ojcem, to juz masz dwie osoby ktore wroza ci sukces, takze moja droga, uszy do gory:) zauwazylas????specjalnie dla ciebie kilkarotnie uzylam Ą w poscie:) Ani___laparo to pikus:Pteraz to ja mam naprawde stracha, takie laparo moglabym teraz lykac kazdego dnia na sniadanie:) Mimi____Natalka u mamuni, a juz niedlugo z mamunia:) Surfi____jestem juz naprawde zkochana w kubusiu, ten suwaczek jest boski:) Jagoda, Voltare, Mezatka, Aisza, Telesforka❤️ ale mam sraczke przed jutrzejszym dniem,zobaczymy, jak ja kocham adrenaline:)ja ja kocham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolpesza - ty??? sraczkę???:P:P:P Nie wierze... Co do ksiązki, to sie nie wstydź, ale za to Ryba się zdziwi jak przeczyta moje pytanie!:P:P Kobieto, kto jak kto, ale TY - jedna wielka ODWAGA. Naprawdę. Tak wiec jutro luzik, moja droga, luzik. I pozdrów Gdańsk ode mnie, bo mi już teskno za morzem...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza- jak laparo przeszlaś to jutro bedzie z gorki, w imię dziecka to jesteśmy w stanie zniesc wszystko, ja sobie tak powtarzam, jutro bede cieplutko o Was mysleć, posyłam mase pozytynwej energii, niewiele mi zostało ale jakieś resztki wykrzesam!! i pamiętaj od razu daj znać, zebym mogla kciuki puścić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____no sobie wyobraz ze tchorz mnie oblecial, ale jutro jak mnie zbierze adrenalinsko to rozniose klinike:P e tam......kokietuje, wiadomo,ze sie nie boje:Pa Rybka bidna czeka na ta ksiazke, bo wie,ze mialam jej poslac, ech ze mnie listonosz jak z koziej...... no chyba,ze wam dzieciaki sle, to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, listonosz jak sie patrzy..do mnie paka doszla. Mam nadzieje ze o reszcie nie zapomnialas jak o ksiazce i paczuszki jada ;) Bo jak tak..to juz wiem czemu @ przychodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dudpa, znowu mi gadu szwankuje😭 idzie sie zalamac normalnie, tak mnie to blokuje towrzysko,ze szok!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudypampuch
hej dziewczyny widze ze sie znacie na rzeczy mozecie mi odpisac co jak wymiotowalm czy mam kupic nowe opakowanie aby nie zaczyna szybciej tygodnia przerwy czy moze zaczac go szybciej tylko jak kupie nowe opakowanie to zaszw bded do tylu ta jedna tabletke co mam zrobic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi____znasz mnie w kwesti dziecka zawsze priorytet, nie ma nic wazniejszego pod sloncem, takze paki z dzieciakami jada, kwestoia czasu, nie biore odpowiedzialnosci za te francowate@..... @ MOJ wrog!!!!!!!!!!!!!! Kubulek jest slodziutki, niech jutro zaciska swoje male raczki za ciotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rydypampuch____fakt znamy sie na rzeczy, ale chyba nie clakiem na antykoncepcji....antykoncepcja nasz WROG:P ja bym skonczyla opakowanie, zrobila normalna przerwe, a zabezpieczala sie doatkowo gumka....a pozniej zacela normalnie nastepny listek...a fe...przeszlo mnie przez usta, slowa o antykoncepcji:)a fe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie puscialm ci tekscik malolepsza na gg a tu mnie tez wywalilo 😠 Rudy pampuch nie bardzo wim o co chodzi, sorki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojego slodziutkiego malenstwa, narazie paluszki sciska za Voltare 😘 , a jutro poprosze go o doping dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - musze Cie jeszcze o to zapytac, jeśli pamiętasz, ile dawek szczepienia na żółtaczkę miałaś przed laparo, kompletnie o tym zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tym gadu😭😭 Surfi____rudypampuch dostrzegl ze znanmy sie na rzeczy, no ja napewno, lykam antyki juz od dwoch tygodni:)hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudypampuch, wybacz, ale my nie bierzemy tabletek (z jednym małym wyjątkiem :P ) Nie wiem, czy zauwazyłaś, ale staramy się zajsć w ciązę. To się trochę jakby wyklucza :O Przykro mi, ale ja Ci nie pomoge. Może na jakimś innym topiku, takim o antykoncepcji, byś poszukała pomocy? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____wystarcza dwa, w odstepie miesiaca, w aptece ci sprzedadza bez problemu, sczepionka kosztuje okolo 60zl, szczepienie na zoltaczke jest konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba____:):):):):):) no wlasnie to napisalam, jestem w szponach antykow juz prawie dwa tygodnie:P wlacz gadu w domu, surfi, do ciebie tez poslalam komentarz, ale mnie wywalilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - dziekuję kochana!!! to mi sie troche przeciągnie, zobaczymy jeszcze w piątek jak sie "chłopakom" w moim śluzie podoba a potem decyzja zapadnie o laparo, ale ale dość tam o mnie, jutro Twój Dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, wcale nie chciałam nikomu stronki ukraść, ale skoro już moja to może na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lekarz w piątek stwierdzi ze nie mam wrogiego śluzu, to dostaje skierowanie no i jak się zaszczepię, czyli jednak troche to potrwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___szczepienie i tak trezba zrobic przed ciaza, przynajmniej wypadaloby. Jutro to bedzie naprawde dluuuugi dzien, ech:)zawsze do uslug, jak bedziesz miala jakies pytania wal:) Ryba_____a ja nie mam gadu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale styki robisz w połowie cyklu, a laparo chyba tak jakoś na początku? To może zdążysz z tymi szczepieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×