Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

wam tez tak net chodzi jak pijany???????nic nie moge zrobic, ale macie chociaz moje trzy posty, chociaz zaluje ze wszystkie tej samej tresci, bo gadac to ja lubie duzo bardziej, niz sie zamrtwiac:P super,ze jestescie, bede to wam powtarzac kazdej stosownej sposbnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam tez tak net chodzi jak pijany???????nic nie moge zrobic, ale macie chociaz moje trzy posty, chociaz zaluje ze wszystkie tej samej tresci, bo gadac to ja lubie duzo bardziej, niz sie zamrtwiac:P super,ze jestescie, bede to wam powtarzac kazdej stosownej sposbnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam tez tak net chodzi jak pijany???????nic nie moge zrobic, ale macie chociaz moje trzy posty, chociaz zaluje ze wszystkie tej samej tresci, bo gadac to ja lubie duzo bardziej, niz sie zamrtwiac:P super,ze jestescie, bede to wam powtarzac kazdej stosownej sposbnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - poczytałam sobie Twoje przezycia z laparo - matko! podziwiam i jestem posrana ze strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! pisze szybciutko bo mam mnostwo roboty... @ dalej nie ma i do tego strasznie cycki mnie bola... odezwe sie dopiero wieczorem chyba :( test strasznie mnie kusi ale boje sie go robic a tak chociaz mam troszke nadzieji i zludzen, nie chce zeby to pryslo jak banka mydlana... jak niewytrzymam i zrobie test a wyjdzie tylko jedna paskudna kreska a @ dalej nie bedzie to pojde juz do gina no bo ile mozna czekac? jak sie rozregulowalo to trzeba to naprawic... problem jest tylko taki ze niedawno sie przeprowadzilam i teraz musze nowego gina szukac... buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomnialam suwaczek usunac bo narazie jest nieaktulany ze tak powiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusia z córusią nadal razem:) U nas spokojnie tej nocy nie było skurczy. Posprzatałam wczoraj mieszkanko i wyprałam ostatnie rzeczy dla maleństwa. Zostało nam dwa tygodnie, czas bardzo mi się dłuzy. Czuję sie dobrze, tylko te nogi wciąż mam bardzo spuchnięte, czasem tak, że nie mogę zgiąć palcy. Śpię dobrze, budzę się tylko na siusiu ze trzy razy. Dziś jedziemy odstawic samochód do mechanika i to by było na tyle jeśli chodzi o przygotowania-Natalka może się rodzić:D Jutro M ma kolejny egzamin na prawko, zobaczymy... Jakby co Omega bądź w gotowości:D Malolepsza wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Wiem, że przychodzą chwile zwątpienia i w sens wszystkiego ale mijają tak szybko jak sie pojawiły. Dzielna babka z ciebie MYŚL POZYTYWNIE a wszystko samo się ułoży. Dla ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Voltare ja też bym sie nie obraziła jakbym miała wczesniej oddać brzuszek:D Chciałabym juz przytulić tę małą istotkę❤️ Widzę, że przyjdzie nam czekać razem:D Dobrze-w kupie raźniej;) Trzymam mocno kciuki za Ciebie🌻 Aisza ty kochana leć po ten test i ie trzymaj nas w niepewności. Justynka bzuaiki dla was👄 Musisz być przeszczęśliwa:D Mały jest cudny!!!! Moniś witak na topiku🌻 Mężatka a jak twoja @? Mam nadzieję, że się nie pojawiła. Surfi Kubuś coraz ładniejszy, pogłaszcz brzusio❤️ Jagody, Ryba, Ani, Telesforka, Milka i pozostałe po 🌻 Ps. Nie dostałam zdjęć od Justynki, proszę o podesłanie. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ............29.11 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ome
Mimi, adrianek już do ciebie frunie... Jak dzisiaj nastroje dziewczynki? Mam nadzieję, że lepsze i wszelkie rozterki i smutki za wami... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, poznałam Cię nawet pod tym pseudonimem :) Witam, nie było mnie w weekend, wprawdzie miałam dostęp do neta, ale nie miałam chwili spokoju. Sobotę i niedzielę spędziłam z rodziną mojego K (od konkubent :D) i gromadą jego bratanków i siostrzenic. Skończyłam z testami raz na zawsze, więc chyba wybiorę się na usg :) Bo jak tu żyć w takiej niewiedzy? Jestem w pracy, wiec nie mogę się za bardzo rozpisywać, ale pozdrawiam wszystkie i przesyłam tysiące 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam, że z mojego suwaka wynika, że jestem jeden dzień przed owu, ale z moich obserwacji coś innego. Raczej wydaje mi się, że owu miałam ze dwa dni temu. Omega, masz trochę racji. Przestanę się chyba tym wszystkim przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak tu się wyluzowac i zapomnieć o staraniach, jak organizm co chwila daje jakieś znaki? :( Właśnie mam znowu to głupie plamienie, a już sie ucieszyłam, że w tym cyklu mnie ominęło. Czyli jednak chyba owu dopiero teraz, według planu. Ale skąd te dwie kreski wcześniej? Już nie wiem. Ale ja Omega byłam wyluzowana naprawdę długo i też bez efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Rybeńko jak masz to zrobić, ale wiem jedno - niemyslenie i niekrążenie wokół tematu baaardzo dużo daje:D Postaraj się w jednym cyklu nie mierzyć, nie liczyć, nie myśleć o dniu cyklu, nie patrzeć czy sluz jest czy go nie ma, po prostu \"przytulać\" się tylko wtedy jak jest ochota itd. itp. Wiem także, że to trudne... ale do zrobienia. Zajmij mysli i głowę czyms innym, np. zacznij robic sweter na drutach:P:P:P dla ukochanego na gwiazdkę:D Książkę przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli i to nie przyniesie efektów - pozostaje gabinet lekarski. Przyjeź do mojego gina - on cie od razu do pionu postawi:P A tak na poważnie - Twój K. się badał? Ty miałas monitoring? Hormony, wrogośc sluzu, tarczyca, prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki :) Witam po weekendzie :) Omega maz absolutna racje z tym luzem..w koncu sama zaszlas w ciaze i urodzilas dwoje dzieci :D Ja wiem, ze to cholernie trudne..nie myslenie. Dlatego swietnie nadaja sie do tego wakacje lub jakies wydarzenia zyciowe ktore odwroca uwage od dzidzi. Ale jestem pewna ze wszystkim wam sie to wkrotce uda :) Rybeczka, skoro badanka zrobione i wszystko gra to jednak zostaje sprawa pychiki. Malolepsza ma racje, odrzuc testy i sprobuj kilka miesiecy na luzie :D Mimi, corcia juz taka duza..i nie dziwie sie ze chcialabys byc juz po wszystkim. Tez sie nie moge doczekac :) Justynka, Adrian fajny chlopak..ale dostalabys porzadny ochrzan od lekarza mojej siostrzenicy. Bylam swiadkiem jaki dostala moja siostra jak mala przybyla w miesiac 1,2 kg..tkanka tluszczowa utworzona w dziecinstwie nigdy nie zniknie. Udowodniono, ze dzieci z nadwaga w wieku niemowlecym maja znacznie wieksze szanse na otylosc w wieku doroslym. Ja wiem, ze Adrian urosnie i poki co nie ma co robic z igly widel, ale...chyba pora go troche oszukiwac na jedzonku skoro z niego taki glodomorek ;) Aisza...juz chyba pora na test, no nie? Ani, nie martw sie, wszystko sie ulozy 🌻 malolepsza 😘..wiemy wszystko ;) A ta ilosc wpisow to chyba byl atak na nowa stronke :) Voltare, luzik 😘 Jagoda, nie zazdroszcze bolu glowy.. Mnie cos ostatnio jak zab poboluje...a dentyska nie dawno wszystko sprawdzala :o Pozdrawiam wszystkie serdecznie. U nas wszystko dobrze, dobrze sie czuje, czasem brzusio zakuje albo pociagnie, ale to podobno naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, macie rację. Dzisiaj byłam na spotkaniu i wzięłam dodatkową pracę :P Wiem, ze i tak dużo pracuję, ale to jest całkiem coś nowego, w innym miejscu, z innymi ludźmi i w bardzo fajnej atmosferze :) Czuję się dość podekscytowana nowym wyzwaniem :D Zobaczymy, co z tego bedzie. Omega, z wymienionych przez Ciebie badań, to tylko wrogości śluzu nie sprawdziłam. Jakoś nie mogę sięwybrać. Surfitka, z tym tłuszczem to różnie bywa. Ja byłam bardzo utuczonym dzieckiem :) A potem się jakoś wyrównało. W szkole podstawowej juz byłam dosć chuda i tak już zostało. Teraz może nie widać mi kosci, ale na nadwagę nie narzekam. Chociaż nie wiem, co mnie jeszcze czeka ;) Malolepsza, gdzie się podzialaś? 😠 Wejdę tu jeszcze wieczorkiem, to moze pozostałe przyszłe mamy i jedna obecna się pojawią :) Dla wszystkich na dobry początek tygodnia 🌼 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeczko, ja wiem ze roznie bywa..ale ;) Wiem, ze przyjdzie czas jak Adrian zacznie biegac i wszystko zgubi :) Ja pisze tylko to co slyszalam od lekarza, ze nie wolno by dziecko za szybko przybieralo na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu, specjalnie dla ciebie wyszperane na jakims topiku: 23:00 rzeczywiscie latwo zachodzi sie w ciaze, jak sie o tym nie mysli. bo skad tyle slubow przez wpadki. a czasem jak kobieta sobie wmowi,ze nic z tego, rezygnuje, to wtedy psychika sie odblokowuje, i bach ciaza. pierwsze ciaze sie czesto roni, kiedys kobiety nawet nie wiedzialy, myslaly,ze to spozniona miesiaczka.wiem to od mojego meza ginekologa. wszystko bedzie dobrze, olej temat, sluchaj swojego lekarza, odczekaj, a potem po prostu cieszcie sie soba! jedzcie w gory lub nad morze, ze znajomymi, zeby bylo wesolo, wroc do tego co lubilas w dziecinstwie (moze masz jakies ulubione ksiazki- wroc do nich, cofnil sie do beztroskich czasow!!!) wyluzuj!!! a ciaza sama sie pojawi. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta ksiązka, o którą pytałam, to o tę, co ci Malolepsza podesłała... jak sie podobała? jakieś wnioski?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na dobry początke tygodnia, omega - podziwiam za ten dar podtrzymywania na duchu malolepsza - jutra od rana trzymam kciuki!!! Aisza - coś mnie siem zdaje ze Ci sie udało :) ale Ty widze twarda sztuka, niezle sie trzymasz bez testu, twardzielka no,no mimi - niech jeszcze kruszynka troche poczeka, na taką pogodę to i ja bym się nie spieszyła, ma tak cieplutko u mamusi Mężatka - jak @? ryba - znam problem z luzowaniem, chyba wszystkie nakręcone to przezywają tak samo :( surfitka - jak się miewacie z maleństwem :) wszystkie pominięte przepraszam pogodziłam się z myslą o laparo, trudno trza to trza :) na piątek się umóiłam na wrogość sluzu, rano mały bzyk bzyk a popołudniu sprawdzam, czy się tam chłopcy gubią, czy coś im się \"tam\" nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ............29.11 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........................09.12 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Witam! chyba nic już nie muszę dodawać, zajrzę później bo mam kiepski dzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - tak mi przykro, jeszcze kilka dni i humor Ci się poprawi :) bo \"nowy cykl - to nowa szansa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale dzisiaj mialam schiza ... siedze sobie w autku i juz mam jechac do domu a mnie taka fala goraca zlapala...nie no mysle @przyszla franca i tyle jade do domu od razu do wc a tu nic! wbrew pozorom dziewczyny nie ludze sie jak na 26 dc zrobilam i wyszla pskudna jedna kreska...to nie wiem czy teraz sie cos zmienilo bede dzisiaj w aptece to kupie test...powiedzcie czy moge zrobic dzisiaj wieczorem test czy czekac do rana?? trzymajcie kciuki chociaz ja sceptyczna jestem... dzieki ze jestescie ze mozna z kims pogadac i w ogole aha mierzylam tempke 37.5 wyszlo buzioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×