Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

moje gadu tez nie dziala:( maly sie kisi nie chce lub nie moze zasnac od 2 praktycznie, ciekawe jak tam nocka nam minie:) malolepsza ucze sie ucze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna___jestem z ciebie dumna👄naprawde, niech sie chlop uczy, a ty relaks, relaks, relaks, czasem nawet super mama musi odpczywac❤️ Ani____mam nadzieje,ze sie uda i laparo nie bedzie potrzebna, ale jakby, to naprawde nic strasznego, ja mialam skutki uboczne,ale u mnie co innego robili, z reszta ja jestem egzeplarz, wiec nie ma co sie sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to musi byc boski widok jak facet zmienia pieluszke :D:D:D:D Zycze Adriankowi dobrej nocki :) U nas jak sie plany nie zmienia, ja bede z dzieckiem przez pierwsze 3 miesiace a potem najprawdopodobniej moj maz :) Jeszcze zobaczymy czy nam to wyjdzie..bo jakos na mame ciezko jest mi liczyc, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie namialam gadu.....cale dziesiec sekund:( moze czas jakas strawe zrobic, wyslalam M do spania, bo mial noc, a jutro w droge, dzisiaj nie spal ani minuty, musi uwazac przeciez zeby mojego dziecka rodzicow nie pozbawic, tfu, tfu, tfu dziewczyny a co ja mam w pracy, istny cyrk, nawet nie umiem tego opisac, no i jedyne wyjscie dla mnie to ciaza i zwolnienie i rozkosze kury domowej, jak ja o tym marze, jak ja marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka____no nie ma jak mama przy boku, to prawda, ale mysle,ze sobie z M poradzicie, przyjdzie czas bedzie rada👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maloelpsza, ale o to chodzi ze ja wlasnie nie chce mojej mamy przy boku :P Jak czlowiek chce byc zdrowszy psychicznie lepiej sie trzymac od niej z daleka ;) A poradzic sobie poradzimy na bank :0 Byle tylko zdrowko bylo :) A tobie zycze jak najszybszego L-4 :D I tez mialam gg przez 1 min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka dacie rade, na bank:) jak moj potrafi sie zajac dzieckiem to i twoj:) fakt faktem pomoc mamy przez pierwsze 2 tyg zycia malego byla niezastapiona:) ale zobaczysz ze dasz rade, sytuacja was do tego zmusi:) strach ma wielkie oczy a zycie nas wszystkiego uczy. ide sie kompac i drzemnac glowa mi peka! dobrej nocy kochane! malolepsza powodzenia jutro, votare, aisza czekamy na wyniki, buziole dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi___no ja nie mowie zeby z mama zamieszkac, bo ja sie tez nie widze, ale instytucja babci gdzies niedaleko, zawsze sie sprawdza... w razie co oczywiscie:) no jak mi sie by jakim cudem udalo, to przy typie mojej pracy konoiecznie L4, obys mi wywrozyla, obys, obys👄👄 kurde, obrazilam sie na gadu:( Ryba____jestes, patrzysz czy sie gady wlacza, czy gotujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie to dluga historia..ale instytucja babci w wykonaniu mojej mamy jest inna niz ogolne wyobrazenia :) Moja mama ma 1000 porad ale zeby wziela dziecko na rece i sama cos zrobila to nie..wiem jak bylo z Laurka, tlumaczyla ze sie boi. I jak co to ciocia byla niezastapiona :D , a nie babcia. A o poczatki wogole sie nie martwie, umiem zajmowac sie dzieckiem :) , oby tylko zdrowko bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemożliwe, w piątek po bzykaniu mieliśmy jechać na badanie a ja mam dzisiaj gluty, cholerka :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszly dwie kreski!!!!!!! ale jedna jeszcze taka slaba pod koniec tygodnia powtorze.... matko nie zasne teraz.....:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to mi sie nie śni!! meza zawolalam i pokazuje mu czy widzi ta kreske czy mam zwidy matko kochana zeby to byla prawda..... niewierze normalnie niewierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano sie odezwe z pracy dziewczyny narazie ide niby spac ale i tak nie zasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - super :D:D:D:D:D Może zamiast powtarzać test zrób bete z krwi to będzie na bank czy jesteś w ciąży czy nie ?Trzymam kciuki i cichutko gratuluję tak żeby nie zapeszyć. Wszystko jest możliwe trzeba tylko mocno wierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodko myslisz ze test sie nie myli?nie wiem co myslec musze to przetrawic szok normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, no super !!!! :D:D:D:D:D Ale tak jak pisala Jagodka, lec rano zrobic betke, bedziesz miala pewnosc :) No i juz sie ciesze :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! rano musze byc w pracy kurcze... cos wykombinuje z ta beta:) a powiedzcie czy moze sie jednak okazac ze test sie pomylil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza___no i mam piekny poczatek dnia!!!!!!GRATULUJE!!!!! jesli druga kreska jest blada to dla mnie jestes na bank w ciazy, ale dziewczyny maja racje, zrob bete bedzie sto procent pewnosci. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) teraz dbaj o siebie🌼 dziewczyny to co sie dzieje za oknem nie wrozy spokojnej podrozy, wyjezdzamy za godzine, mama ndzieje,ze pojdzie gladko. Zycze milego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! juz sie umowilam w prywatnym laboratorium ze przyjade ok 16 i tak siedze do 15 w pracy a jutro tez tak ok 16 bedzie wynik :) no zobaczymy:) ale kawe dzisiaj rano sobie juz odpuscilam... cigale mam stresa ze test sie pomylil... 🌼 dla wszystkich psiapsolek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa strona moja!!!!!!!!! pierwszy raz od dawna..... to musi cos znaczyc :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza__spokojnie, bedzie dobrze ,a test sie myli jak pokazuje dwie kreski, moze sie pomylic ale w druga strone, takze ja mysle,ze beta bedzie wysoka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki malolepsza dzisiaj jestem taka podminowana :) przepraszam za te moje bzdurne wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza____nie przepraszaj, ja cie rozumiem, tez bylabym podniecona ta mysla, wytrwaj spokojnie do tej 16, a zobzcysz ze bedziecie dzisiaj z mezem swietowac radosna nowine👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wow!!!! czekam jak na szpilkach! mam godzinke mniej od was;) aisza proponuje kawke inke, smak nie ten sam ale oszukac sie mozna:) malolepsza❤️ mimi jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aisza - ja tam Ci się w ogóle nie dziwię, ze siedzisz jak na szpilkach :D Jutro po odebraniu bety będziemy miały imprezę na topiku ;) A może dałoby sie pod jakimś pretekstem uciec z pracy i zrobić dzisiaj tą betę???? Malolepsza - jedźcie ostrożnie bo faktycznie pogoda nie najciekawsza. Jedyna co dobre, ze główne trasy są odśnieżane w pierwszej kolejności więc nie powinno być niespodzianek. Mimi - może wyjdę na egoistkę, ale mam nadzieję, ze nie rodzisz ;) I ciąża Aiszy jest poza kolejnością a swój brzuszek przekażesz tym z dłuższej kolejki :D:D:D Voltare - wyobrażam sobie jak musi Ci sie czas dłużyć. Mój lewy jajnik dalej gada oby nie na darmo także równie niecierpliwie jak Ty czekam kolejne dwa tygodnie na efekty. Ty i tak jesteś lepsza bo tobie zostało jakieś 8-9 dni. Miłego dnia WSZYSTKIM życzę ja dzisiaj pracuję w domu także pełen luz, bez jakiegokolwiek pośpiechu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody! ja dzisiaj o 16 robie bete a jutro tez o 16 do odebrania :) no niestety jeden dzien trzeba czekac :( mysle czy dzisiaj jeszcze raz testu nie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×