Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dziewczynki piszę szybciutko bo jadę do mamy i wrócę dopiero jutro. Dziś w nocy mała się tak wierciła, że szok! A potem zaczęły sie skurcze, nieregularne. Przy tym chodziłam siku co chwila, no i od paru dni mam biegunkę. Wzięłam nospę i skurcze minęły. Dziewczyny chyba poród się zbliża:D Ściskam was wszystkie bardzo mocno👄 Zajrzę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi kochanie :) co ci powiedziec? szykuj sie moja droga na przyjscie Natalki i trzymam kciukasy zeby poszlo szybko i sprawnie :):):):):):):):):) matko, ty bedziesz rodzic a mnie na sama mysl adrenalina skacze :) - to co bedzie jak kiedys ja bede w twojej sytuacji... mezatka jak tam test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mimi dasz radę, już niedługo zobaczysz swoją dzidzię, ale ci super ;-) Voltare chciałam życzyć ci dzisziaj duuuuuużo szczęścia to dla ciebie 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ A ja zrobiłam dziś test i wyszła mi jedna paskudna krecha ;-( :p :p :p no cóż moze w przyszłym miesiącu sie uda (tak tak nadzieja matką głupich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mimi - podobnie jak dziewczyny myślę, że Natalka chce do mamusi na rączki bo w brzuszku jej już za ciasno ;) Trzymam kciuki za spokojny poród. Meżatka - a niech to, chociaż do czasu kiedy @ nie zawita dalej nic nie jest przesądzone. Czekamy. Telesforka - witamy w listopadowej kolejce. Malolepsza - jak tam Twoje samopoczucie. Ja dzisiaj jestem bez życia - zwalam wszystko na pogodę. Myślałam, że jak wypije kawę to trochę się ożywię, taaa tak sobie poprawiłam ciśnienie, ze aż musiałam się położyć bo byłam jakaś rozdygotana. Voltare - Wy już zapewne po wszystkim i zostało Wam czekać następne dwa tygodnie co z tego wyniknie. Mocno trzymam kciuki, bo przecież brzuszek jest do przekazania i zanosi się na to, ze już bardzo niedługo :D Aisza - ten tydzień do 40 dc to na szpilkach wytrzymamy ale byłoby pięknie gdyby się udało :D Słuchajcie ja poza tym, ze samopoczucie kiepskie mam dzisiaj dzień dobrych wiadomości. Znalazła się w końcu moja zgubiona paczka z allegro (wysłali ją nie tu gdzie trzeba chociaż adres był poprawny) i zadzwoniła super miła pani z Urzędu Miasta, ze zaprasza po odbiór decyzji - normalnie aż mnie zamurowała swoją uprzejmością. Szok ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dręczy mnie to wszystko? To już trzeci dzień spóźnia się @ czy myślicie, że test mógł sie mylić? Gin dał mi ten duphaston na wyregulowanie @ a ta franca znów ma zamiar przychodzić jak chce-to niby jak ja mam policzyć sobie dni płodne-na chybił trafił :p zaczytnam sie wku.... denerwować tą całą sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mezatka, kurcze szkoda...i wiem jak frustrujace jest to oczekiwanie na @ ...w sumie w iekszosci przypadkow @ dostaje sie od 3-5 dni po odstawieniu duphastonu. A ile dni ty juz go nie bierzesz ? Jagody, No to superowo ze paczuszka sie znalazla :D:D:D:D mimi 😘 dla ciebie i Natalki..jeszcze ma w sumie czas do przyjscia, ale skoro sie pospieszy to widocznie tak ma byc ;) Aisza, a tobie ile jeszcze dni zostlao do testowania? I jakie byly twoje cykle przed tabsami? Voltare..nie musze nic mowic ❤️...tylko z wlasnego doswiadczenia powiem..nie denerwuj sie i postaraj sie o jak najwiekszy luz !!!! I dziewczyny..zastrzyk przy tym wszystkim to najmniejszy pikus ;) Telesforka, szkoda ze i ciebie franca dopadla :( No i jak sie bedziesz przeprowadzac to moze gdzies blizej mnie ? ;) Przydalaby sie ciocia na miejscu :p Malolepsza, spojrz na suwaczki. Kubus wreszcie wyglada jak czlowiek :D:D:D:D Juz zaczynamy 10 tydzien...za tydzien cwiartka ciazy za nami :D:D:D:D:D Pozdrawiam serdecznie i 😘 dla kazdej z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - widzę, że imię dla chłopca już wybrane :D A jak będzie dziewczynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, nasze gusta co do imion sa drastycznie rozne i jakos nie mozemy sie z mezem porozumiec...co do Kubusia to tez jeszcze nie wiadomo. :) Widzisz jak moja siostra byla w ciazy jej syn Adrian ochrzcil dzidzie Marcin...i mimo ze juz wiedzial ze to dziewczynka potem, dalej mala byla Marcinem :P Jak bedziemy znac plec bedziemy sie zastanawiac i to bedzie prawdziwa burza mozgow i awantur :P A poki co krasnal musi sie jakos nazywac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi- dziś jest 5 dzień jak nie biorę duphastonu Co do imienia chłopca to szczerze przyznam że ja też mam upatrzone imię i również jest to Kuba :-) też bardzo mi sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, witam się i wracam do stron, których nie czytałam surfitka, widziałam Twoje maleństwo na skanie :) sle słodziutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeczytałam, no i ja wrzucam pare ciekawostek, bo nie wiem czy mam się cieszyc, czy raczej płakać, wyniki męża rewelacyjne, nawet pan doktor powiedział ze dawno takich nie widział (no i to na pewno jest dobra wiadomość) co do moich hormonków, to troche podniesione LH mam regulować przez podanie w 23dc progesteronem, teraz czekam na dni \"sluzowe\", żeby zrobić test \"po stosunku\" no i posiew jednocześnie i jesli będzie ok, to czeka mnie laparoskopia i tego się boję najbardziej. Pan doktor podejrzewa ze to moze być endometrioza :( no i co o tym myślicie?? się rozpisałam, ale tak mi to popłynęło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a skad takie podejrzenia endometriozy ? Masz bolace, dlugie i obfite @ ? Ciesze sie, ze z mezem wszystko super :) Przynajmniej jedno jasne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad podejrzenie, ale faktycznie mam długie cykle, długie @ i bolesne dosyc właśnie szukam czegoś o endometriozie, lekarz powiedział ze to wyleczalne ale to niewielkie pocieszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem!:) No więc już po wszystkim:D Było miło i sympatycznie ;) - kilka chwil i po robocie:P Litania nakazów i zakazów i za 2 tygodnie o ile @ się nie pojawi - beta:) Surfitka - sama wiesz, że jakby nie kombinować, to całkowite rzucenie na luz graniczy z cudem! Chociaż i tak wykrzesałam go z siebie maksymalnie dużo;) Teraz też luzik, chociaż podszyty lekkim zniecierpliwieniem i ciekawością. Boże - oddałabym chyba wszystko, żeby się tylko udało...:) Siedzę jak na szpilkach. Nie czuję nic (no - bo pewnie - wolałabym żeby po kilkunastu godzinach wszystkie objawy ruszyły od razu pełną parą:P ) ani77 - przynajmniej trafiłaś na dobrego specjalistę, dzięki któremu dowiesz się w czym tkwi problem. Zawsze lepsze to niż leczenie w ciemno:) A laparoskopia nie jest taka straszna - serio - a dużo przy okazji możesz się dzięki temu zabiegowi o sobie dowiedzieć - zresztą zapytaj malolepszej - 🌻 ją nawet na tą okoliczność w pończoszki w szpitalu wystroili:P:P:P mężatka - test testem - życzę Ci żeby @ spóźniła się o następne trzy dni, potem jeszcze trzy i jeszcze ;) Dawaj znać co i jak 🌻 jagoda - ta pani od decyzji z urzędu to ta sama którą wcześniej chciałaś zlinczować za złe potraktowanie Twojej osóbki?:P Widzisz jak to się można nieraz pomylić w ocenie?:P Mi zabronili tymczasowo pić kawę i alkohol. Przynajmniej narazie. Niech będzie - da się to zrobić, byleby jakieś rezultaty były:) mimi - a zdążyłaś chociaż z zakupem folii malarskiej?:P A tak serio to Natalka to już wielka panna i nie dziwota, że chce w końcu się troszkę rozprostować:) Trzymam kciuki za sprawny poród - i - będę samolubna - ale nie mam nic przeciwko żebyś rzuciła brzuszek w moją stronę;) aisza - no niech będzie ten 40dc. Chociaż suwaczek mówi coś innego:P Telesforka - najgorzej to z tymi badaniami zacząć, ale jak się już wystartuje, to się leci jak na fali:) Nam wcześniejsze badanka - na własną rękę - przyspieszyły o miesiąc szansę na dzidziusia...🌻 malolepsza - a z Tobą co się dzisiaj dzieje?🌻 omega, milka - przerwa w topikowaniu?;) 🌻 justyna - 😘 dla księciunia;) a dla Ciebie 🌻 😘 dla wszystkich a w ogóle to dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i idę zaraz spać - jutro idę do pracy (ryba - z własnej nieprzymuszonej woli:P ) bo w domu nie wytrzymam, a poza tym tam szybciej mi zleci czas. Co to robić, żeby następnych 14 dni przeleciało szybciej niż przelatuje normalnych 14 dni?;) :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmieniam tabelke Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ............29.11 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................37...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Wzielam ostatbnia jaka pojawila sie ,mam nadzieje ze nie powielam nieaktualnej;) Mimi-no to trzymamy kciuki zeby Natalka przyszla na ten swiat szybko i w miare bezbolesnie no i oczywiscie szczesliwie. Surfitka-Kubus cudo,ogonka nie ma-dobry ten suwaczek bo mozesz sobie dziecko wyobrazic jak wyglada na danym etapie. Violtare-moze wizualizacja pomoze-wyobraz sobie tych smokow zasuwajacych w strone bezbronnego jajeczkai szturmujacych bez umiaru:)Zycze powodzenia. Mezatka moze @ nie przyjdzie? Justynka jeszcze nie dziekowalam za zdjecia-synus marzenie i rzeczywiscie dzielnie trzyma glowke a to przeciez ciezka praca jak na takiego maluszka. Dziewczyny musze teraz zmykac bo chce podjechac do sklepu.Jak mi sie uda to jeszcze dzis cos tam skrobne. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Czarownice Wiadomo,ze jak nie ma mnie z wami dziewczyny to albo pije albo pracuje, dzisiaj ta druga mniej przyjemna opcja:P Voltare____dzisiaj moje mysli krazyly wokol ciebie, mam nadzieje,ze ten listopadowy dzien bedzie nalezal do WAS❤️ oszalejemy przez to czekanie, ale nic innego jak czekac teraz przez dwa tygodnie nie mozemy, ech, mam ndzieje,ze nie bede zmuszona klnac jak przy inseminacji Surfi, wiec prosze nie rob mi tego,zebym kolejny raz nie wyszla na menelke topikowa, zrob to dla mnie i sie postaraj, bo ja sonety tez umiem tworzyc, trzymam mocno kciuki Surfi____no ejjj, Kubus to juz calkiem przywwoity facet calkiem do rzeczy kawaler i ja chyba muusze sie postarac o jakas urodziwa Malolepsza juniorke, moze sie zaitreresuje prawie amerykanskim kawalerem do wziecia:P Ryba___a cos ty za zdjecia wyslala????? a mnie juz tak duma rozpierala👄 Mezatka_____ krechy sungielki na tescie sa bardzo frusrujace, ale doczekasz sie na dwie, zobaczysz wczesniej czy pozniej pojawia sie piekne dwie blizniaczki kreseczki Aisza____rany czekac do 40dc, to nawet ja bym nie wytrzymala, chociaz jestem pogromca testomaniakow:Pnie jestes ciekawa, ani troche??? Telesforka____no i piekne podejscie, pogonisz meza na badania, ruszycie z miejsca👄 Ani___nawet jesli endo to jeszcze nie koniec swiata, tzreba to sprawdzic nie ma co gdybac, mam nadzieje,ze bedzie oki Jagoda____mnie tak wczoraj zlapalo, troche, pogoda jest naprawde do dupy😭 MImi____juz bardzo niedlugo, juuz za momencik, odpoczywaj u mamci, wszedzie dobrze ale u mamy najlepiej:D[ Boze zeby tak kiedys powiedziala moja corka, Boze zeby taka corka w ogle byla] Omega___👄 pisze do was i konsumuje kolacje, jak dobrze jest wrocic do domu w taka parszywa pogode i dostac cieply posilek, i ze ktos czeka, jakie to cudowne, ide podziekowac mezowi za to ze jest.....:):):) zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! dziewczyny, poczytałam o endometriozie, jestem mocno przerazona :( poryczałam się normalnie może to tylko podejrzenia ale straszne :(( czytam jeszcze o laparoskopii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - nie czytaj bo jeszcze nie wiadomo czy faktycznie Ciebie to dotyczy. Nie można się martwić na zapas, dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesamowite, że ja dzisiaj jestem pierwsza :) Voltare, trzymam kciuki i oby te nasze kciuki i zaklęcia pomogły :) Trzymaj się. Ja do pracy dziś nie pójdę, chocby nie wiem co :P Wczoraj wróciłam tak późno, że od razu padłam :( Ani, nie czytaj tych opisów w necie, bo to pewnie tak, jak z ulotkami od leków. Jak się bierze coś na głupie przeziębienie, a potem przeczyta ulotkę, to można się zdziwić, że się jeszcze żyje. Uważam, że nie ma się co nakręcac. Wszystko bedzie dobrze. Ja się na te styki wybieram z pół roku i jeszcze nie dotarłam :O W tym cyklu już przepadło, może w nastepnym się wybiorę. Chociaż tak bym chciała, żeby juz nie było to konieczne :( Malolepsza, najpierw wysłałam inne zdjęcia Mimi (te na łózku), bo Aisza nie sprecyzowała, o ktore jej chodzi :P A potem to ja nie wiem, dlaczegonie doszły załączniki? :( Jak sama widzisz, nic mi nie wychodzi 😭 Jagody, Telesforka, zobaczyłam datę Twojej @ i zyczę Ci już Mikolajkowego prezentu :) Aisza, czy Ty w końcu masz te zdjęcia Mimi z dzidziusiem na brzuchu? Bo już się pogubilam :) Mężatka, zawsze możesz zrobić sobie drugi test :P Odezwij się Mimi, dla Ciebie i Natalki ❤️ ❤️ I po 🌼 dla Justyny i jej dzielnego krasnalka Adrianka :) Surfitka, fajny ten Twój Kubuś :) Wydaje mi się, że dobrze mu w tym Twoim brzuszku, bo ma taki błogi wyraz twarzy :D U mnie raczej średni nastrój. Przez trzy dni robiłam sobie test owulacyjny i za każdym razem miałam dwie wyraźne kreski. Za pierwszym razem sięucieszyłam, za drugim mialam pewne obawy, a za trzecim to się już załamałam. Na szczęście, testy mi się skończyły. Chyba jednak musze powtorzyć te hormony. Mam już tego dość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ani - takie są skutki zbierania informacji w sieci, zamiast naładować sobie akumulatory wyobrażasz sobie od razu najgorsze. A przecież spokój, wola walki z przeciwnościami losu są najważniejsze w drodze do wyleczenia. Na razie to tylko podejrzenie, trzeba poczekać na ostateczną diagnozę. Może warto skonsultować się z innym ginem?I myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć pozytywnie a wtedy na pewno będzie dobrze - mamy na topiku sporo takich przykładów. Voltare - nie mam pewności, ze to ta sama kobieta ale jak w poniedziałek pójdę po odbiór dokumentów to wszystko się okaże. Ryba___lufa - daj spokój z tymi testami bo w ten sposób też wpływasz na psychikę. Nie mamy innego wyjścia tylko musimy próbować i czekać. Miłego dnia wszystkim życzę i idę zjeść śniadanko bo M w pracy a ja tylko oczy otworzyłam i od razu na kafe ;) Nałóg normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, z testami daję spokój, bo mi się skończyly :) I postanowilam już więcej nie kupowac żadnych. Nawet ciążowych :O Ja dzisiaj wybieram się na imprezę: pierwsze urodziny :D Już musze się szykowac, bo niedługo się zaczyna :) Na razie umyłam włosy :classic_cool: Acha, zastanowiło mnie picie kawy po inseminacji. Voltare, może wiesz coś więcej o przyczynach? Bo ja piję ogromne ilości kawy, ale jak trzeba bedzie to ograniczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pierwszy raz w tym tygodniu byłam pierwsza na stronie to się ucieszyłam, drugi raz - też sie ucieszyłam, trzeci- wydało mi się to zastanawiające, a czwarty - to już nie wiem, co o tym myśleć. Dziewczyny! Czy ja moge być w ciąży??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brak @ ciąg dalszy... Ani_ myślę, że dziwczyny mają rację, niepotrzebnie sie nakręcasz, nie martw sie na zapas-po co ci to? Tylko niepotrzebnie sie stresujesz, zaczekaj na wizytę u lekarza a on napewno wszystko ci wyjaśni 🌼 Rybcia_ widzę że nie tylko ja mam kiepski nastrój. Rybciu myśliszże mnie nie chodzi po głowie zrobienie drugiego testu :p Ale nie zrobię tego, bo nie chcę sie znów rozczarować, lepiej jest żyć w nieśwaidomości (wiem że to oszukiwanie samej siebie, ale tak będzie mi łatwiej) Rybka_ mam prośbę jak masz zdjęcia Mimi te z namalowaną dzidzą to prześlij mi proszę bo nikt mi nie chce ich wysłąć. A i twoich zdjęć również jeszcze nie dostałam To czekam.... :-) Jadoda_ smacznego śniadanka :-) Telesforka_dołączam sie do życzeń Rybki 🌼 Voltare_ trzymam kciuki za Ciebie, oby ci sie udało :-) Ale by super było, dla ciebie wspaniała wiadomość a dla nas nadzieja, że jednak się wszystko da 🌼 Aisza_ @ nie przyszła? Trzymam kciuki!!! Mimi_ a co uciebie?? Jak wyglądają sprawy??? 🌼 miłego dzionka, odezwę sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - a Ty nie pomyliłaś testów ciążowych z owulacyjnymi ;) Bo to może ciążowe dwie kreseczki. A poważnie to byłoby super gdyby się udało :D Miłej zabawy na urodzinach. Voltare - no właśnie o co chodzi z ta kawą? Bo ja dzisiaj wypiłam jedna i czuję się jak pijana, pewnie ciśnienie atmosferyczne i moje nie mogą się dogadać ;) Meżatka - skoro Ryba się nie odezwała to ja wysyłam zdjęcia Mimi - najwyżej będzie podwójnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka na razie nic z tego nie mogę się zalogować do poczty bo mi wyskakuje błąd strony, spróbuję później Omega - w moim przypadku to każda poczta sie buntuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meżatka - udało się, poszły tylko teraz czy dotarły ??? A i nie przejmuj się tym, ze napisałam, ze nie mam Twoich fotek - coś mi się przestawiło - oczywiście, że mam :D Normalnie nie jestem sobą czuję się jak pijana - gdyby to było trochę później w cyklu to pomyślałabym, ze jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×