Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Aisza, wysłałam te zdjęcia, o ktore Ci chodzilo :D Mam nadzieję :) Voltare, to super wiadomości! No i gratuluję zrobienia zastrzyku. Ja bym nie dala rady, a jeśli bym sięzdecydowała, to cała kamienica by chyba o tym wiedziała :) Zrobiłam sobie test owu :P Dwie grube krechy. To spadam. Zobaczymy, co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny trzymam mocno kciuki za starczki pelna geba :D:D:D:D:D Rybka, voltare 😘 Aisza...hmm...chyba surficiatko nie bedzie narysowane przes tatusia, bo co jak co ale do dziecka na pewno nie byloby podobne :P Poki co nie wyslalam wam zadnych zdjec bo zawalona jestem robota i skaner stoi w bardzo niefortunnym miejscu..pod samym biurem szefa i menagera :o Obiecuje jednak tym razem zrobic podwojne zdjecie, bo mam juz dwa babelki ( dwa zdjecia, nie dowje dzieci :P ):) Dzis moje kochanie ma 22 mm i podobno jest PERFECT :D:D:D:D Nowy gin mnie dzis oblukal, obmacal, zrobil wywiad, usg i stwierdzil jednym krotkim zdaniem ze wszystko perfect. Gratulacje :D Oby tak dalej. Oczywiscie uslyszlam litanie na temat tego co jesc, a czego unikac i ze ciaza to nie choroba, a cudowny stan..i moje zycie nie powinno sie zmienic. Oczywiscie nie mozna sie forsowac, ale to nie znaczy ze nalezy np. ciagle lezec :) Ciesze sie, ze wszystko sie dobrze uklada, ze dzidzia prawidlowo rosnie, wg usg ma juz 8 tyg i 6 dni, ale gin jakos inaczej policzyl date porodu ( jakies tajemnicze tabelki) na ok 20 czerwca. Jak zmienie suwaczki to mi sie wiek dzieciatka nie bedzie zgadzal, ale jakie to ma znaczenie, grunt zeby szkrabek byl zdrowy :) Nastepna wizyta z gruntownym przegladem i porzadnym usg 5 grudnia, czyli za 4 tygodnie, beda sprawdzac przeziornosc karkowa i oczywiscie mam nadzieje, ze wszysko bedzie dobrze. Nowy gin jest przyjemny, ale bardzo konkretny co mi odpowiada. Do tego dal mi od razu nr swojej komorki i 5 innych numerow, zebym mogla dzwonic jak tylko bede miala jakies watpliwosci. Malolepsza, uroki tabsow ;) Glowa do gory, moze to przesilenie jesienne ;) Dasz rade, jestesmy z toba 😘 Voltare, bardzo sie ciesze z pomyslnosci w klinice :) Oczywiscie bedziemy razem za ciebie tym razem trzymac kciuki ;) Przejmujcie dziewczyny ten brzusio od Mimi :) A ja wam posle laczke fluidkow 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny trzymam mocno kciuki za starczki pelna geba :D:D:D:D:D Rybka, voltare 😘 Aisza...hmm...chyba surficiatko nie bedzie narysowane przes tatusia, bo co jak co ale do dziecka na pewno nie byloby podobne :P Poki co nie wyslalam wam zadnych zdjec bo zawalona jestem robota i skaner stoi w bardzo niefortunnym miejscu..pod samym biurem szefa i menagera :o Obiecuje jednak tym razem zrobic podwojne zdjecie, bo mam juz dwa babelki ( dwa zdjecia, nie dowje dzieci :P ):) Dzis moje kochanie ma 22 mm i podobno jest PERFECT :D:D:D:D Nowy gin mnie dzis oblukal, obmacal, zrobil wywiad, usg i stwierdzil jednym krotkim zdaniem ze wszystko perfect. Gratulacje :D Oby tak dalej. Oczywiscie uslyszlam litanie na temat tego co jesc, a czego unikac i ze ciaza to nie choroba, a cudowny stan..i moje zycie nie powinno sie zmienic. Oczywiscie nie mozna sie forsowac, ale to nie znaczy ze nalezy np. ciagle lezec :) Ciesze sie, ze wszystko sie dobrze uklada, ze dzidzia prawidlowo rosnie, wg usg ma juz 8 tyg i 6 dni, ale gin jakos inaczej policzyl date porodu ( jakies tajemnicze tabelki) na ok 20 czerwca. Jak zmienie suwaczki to mi sie wiek dzieciatka nie bedzie zgadzal, ale jakie to ma znaczenie, grunt zeby szkrabek byl zdrowy :) Nastepna wizyta z gruntownym przegladem i porzadnym usg 5 grudnia, czyli za 4 tygodnie, beda sprawdzac przeziornosc karkowa i oczywiscie mam nadzieje, ze wszysko bedzie dobrze. Nowy gin jest przyjemny, ale bardzo konkretny co mi odpowiada. Do tego dal mi od razu nr swojej komorki i 5 innych numerow, zebym mogla dzwonic jak tylko bede miala jakies watpliwosci. Malolepsza, uroki tabsow ;) Glowa do gory, moze to przesilenie jesienne ;) Dasz rade, jestesmy z toba 😘 Voltare, bardzo sie ciesze z pomyslnosci w klinice :) Oczywiscie bedziemy razem za ciebie tym razem trzymac kciuki ;) Przejmujcie dziewczyny ten brzusio od Mimi :) A ja wam posle laczke fluidkow 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu i surfi moj blad przeciez to mimi do szkoly rodzenia chodzila i wyslala takie fajne zdjata ale do mnie na poczte nie doszly och sierota ze mnie juz nawet dziwczyny myle normalnie tragedia :) voltare podziwiam odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie My juz po śniadanku i dobrze przespanej nocy. Miałam nad ranem głupi sen, że ktos do mnie strzelał i moja malutka tak zaczęła mnie kopać, że mnie obudziła:D I dobrze! Teraz sobie śpi❤️ Wydaje mi się, że brzuch mi się troszkę opuścił, ale już sama nie wiem. Boję się czy zdążę ze wszystkim przed porodem, ale jestem nastawiona bardzo pozytywnie! Aisza zdjęcia zaraz wyślę:) Co do kompa to jak za długo posiedzę to bolą plecki. Brzusio wygłaskany, dziękuję🌻 Ani77 bardzo się cieszę, że z chłopakami M wszystko super:D A nie udaje się pewnie dlatego, że za bardzo o tym myslisz, najlepsza metoda na ciążę to \"nie myślenie\"! Sprawdziłam na sobie, działa!!!! I kopie teraz mamę w żebro;) Kochana zobaczysz już niedługo będziesz mamą! Malolepsza biedactwo, organizm pewnie tak reaguje na tabsy, ale nie martw się wszystko sie unormuje. Dziękuję za suwaczek🌻 🌻 🌻 Ryba skoro dwie krechy to przytulaj M;)Ja zawsze jak sobie cos kupię na allegro z ubrań to mi nie pasuje, nie wiem dlaczego. Za to sama sprzedaję bardzo dużo ubrań i zawsze wszyscy są zadowoleni, ale staram się bardzo dokładnie wszystko opisać i robić dokładne zdjęcia. Co do siedzenia na kanapie to mój M stwierdził, że trzeba na materac w sypailni położyć folię bo jak mi wody odejdą to będzie po materacu;) Kupię dziś folię malarską;) Voltare bardzo się cieszę:D:D:D:D:D:D:D:D Dzielna z ciebie kobitka, ja bym sobie chyba nie zrobiła tego zastrzyku, chociaż dla dzidzi wszystko! Surfitko oczywiscie, że jest PREFECT!!!Wysyłaj szybciutko zdjątka i dbaj o was❤️ Omega mam nadzieję, że z ręką już lepiej? Napisz jak po wizycie. Jagody, Justynka i pozostałe po 🌻 Buziaki👄 Ps. Chyba zacznę pakować dziś torbę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie mogłam wczoraj popołudniu w ogóle wejść na cafe :( Voltare - czasami najlepiej tak z marszu, nie masz czasu na zastanawianie się co to będzie jak to będzie, martwienia się na zapas itd. A tak jak wszystko pójdzie dobrze na Mikołajki będziecie mieli piękny prezent :D Mimi - a ja myślałam, ze jesteś już spakowana i zapięta na ostatni guzik ;) A tak poważnie to lepiej się jednak spakuj bo teraz to już w każdej chwili może się rozpocząć akcja porodowa - tym bardziej, ze do przejęcia brzuszka ustawiła się spora kolejka :D W sumie to nie naciskam ale wiesz jak coś to biorę bez mrugnięcia okiem ;) Surfitka - maleństwo sobie rośnie i prawidłowo się rozwija - chyba nie ma lepszej wiadomości :D Najcudowniejsze 22 mm szczęścia :D Skoro kolejne usg 5 grudnia to też trochę jak prezent mikołajkowy ;) Malolepsza - wiem, ze wytrzymasz bo jest dla kogo - może to chwilowy kryzys samopoczucia? Aisza - bo za mało bywasz na topiku, stąd te pomyłki ;) Ryba__lufa - miałam dzisiaj odebrać okulary i nic z tego, optyk nie mógł mi dopasować oprawy, żadne podginanie zauszników czy nosków nic nie dało ciągle było krzywo. Tym samy nie miałam ostrości widzenia. W końcu stwierdził, ze coś jest nie tak z oprawą i ma zamówić drugą, zobaczymy czy to coś zmieni. Jak wybierałam oprawki wszystko było w niej w porządku a po wyjęciu tymczasowych szkieł i wstawieniu moich - klapa 😠 Ja więcej rzeczy sprzedaję na allegro niż kupuję bo tak jak napisałaś rożnie bywa. Wyobrażenie wyobrażeniem, zdjęcie zdjęciem ale nie ma jak przymierzyć. Jedyna rzecz, którą najczęściej kupuję na allegro to staniki :( Polscy producenci zupełnie ignorują kobiety z większym biustem. Mam już swoje firmy, które mogę kupować w ciemno, ale parę razy też trzeba było coś odsprzedać.Mi teraz poczta zgubiła paczkę 😡 i muszę czekać 14 dni roboczych żeby złożyć reklamację. Znowu coś mówią o podwyżkach a ze swoich obowiązków się nie wywiązują 😠 Telesforka, Ani, Milka, Mężatka - jak sytuacja z @? Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja to sie wogole wyleczylam z zakupow przez inetrnet po kradziezy numerow karty. Pozostal tylko ebay, ale tam ciuchow raczej nie kupowalam i nie bede :) A ja te zmam czerwone okulary i to od ponad roku :D Nie wiedzialm ze mam je zgodnie z obowiazujaca topikowa moda :) Dziewczyny poslalam wam zdjecie malenstwa. Mam nadzieje ze doszlo i cokolwiek tam zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - to nie mogłaś tak napisać od razu, wybrałabym czerwone oprawki i ciąża gwarantowana :D:D:D:D Ryba___lufa - ty daj spokój z tymi soczewkami, zakładaj okulary i działaj a jak nic za dwa tygodnie obwieścisz dobrą nowinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, spokojnie...ja mam te okulary od ponad roku..a dzidzia dopiero niedawno postanowila urosnac w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko dziękuję za zdjątka! Dzidzia jak się patrzy:) I oczywiście, że ją widać:) Szczęściaro wiem jak bardzo się cieszysz, ja nie mogłam się napatrzeć na pierwsze usg Natalki, patrzyłam i płakałam ze szczęścia. Jagody ja brzuszek to bym chciała oddać każdej z was, ale mam tylko jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Czarownice🌼 To na pewno pogoda:P, dzisiaj juz troche lepiej z moim samopoczuciem, biala pigulka lezy na biurku i sie usmiecha, ja na nia zerkam z niechecia, ale dam rade, no bo kto jak nie zdetrminowana Malolepsza:P:P:P:PMartwi mnie caly czas tarczyca, mam nadzieje,ze szybko sie z nia uporam i bede mogla uczestniczyc w programie, dowiem sie wszystkiego we wtorek. Voltare____no kochana, bardzo sie ciesze, mam nadzieje,ze szybkie dzialanie ze strony kliniki przyniesie rownie szysbkie efekty, bede trzymala wszystkie palce zacisniete w kciuki zeby inseminacja byla owocna, cudnie,bo czuje ze ma POWER a o to tu wlasnie chodzi👄 Ryba____dostaniesz w dupsko:Pa juz po pierwszym poscie mialam o sobie cudowne zdanie jako terapeutki z sukcesem w leczeniu testomanii, a w nastepnym coz slysze, jakies zakusy na wykonanie jednak owulacyjnego😭 jeslli chodzi o roztrzygniecie zakladu to sie dogadamy, miejsce bez znaczenia byle przechylic \"zakladowe:\":P Surfi____a widzisz PERFEKT w jezyku polskim oznacza to samo co w angolskim, jak ja sie ciesze, licze tez na fotke skanika krasnala do kolekcji👄 Mimi_____rany jak juz niewiele zostalo, dziewczyny szukujcie sie bo lada chwila brzuchol do przejecia👄 Ani____najwazniejsze ze wyniki sa ok, reszta pojdzie jak po masle, kwestia czasu👄 Aisza___a ja na twoim miejscu zrobilabym test, ale rozumiem,ze nie chcesz sie nakrecac, bardzo mocno trzymam kciuki Omega____wiem,ze odpoczywasz od kompa, ale mam nadzieje,ze czytasz, wiec moc👄 Telesforka___cieszez sie ze jestes w lepszym nasrtoju👄 Jagodka_____kochana, a na ciebie licze w tym cyklu, mniej wiecej caly czas jestesmy blisko w cyklu, ja dostane@ wiec mam nadzieje,ze ty nie👄 Mezatka{usta]____zagladaj A milka gdzie?????? no gwiazdy milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, strasznie dziekuje za zdjecia Adrianka. Jaki duzy z niego chlopak i jaki silny :D:D:D:D:D Wszystkiego najlepszego z okazji 1 miesiaca :D Volatre, zdjecie poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przepraszam,że sie nie odzywałam wczoraj, ale bykiśmy zaraz po pracy wymienić opony i trochę nam zeszło a potem byłam już nie do życia Voltare_ no to super wiadomości, napewno będę trzymać kciuki jutro za ciebie ;-) ;-) ;-) Aisza jak tam @ może jednak??? ;-) Mimi ;-) 7 dni do porodu, jak twoje sampoczucie??? A mnie sie spóźnia @ drugi dzień, czy przy zażywaniu duphastonu to normalne??? Spece od tych spraw wypowiedzcie sie, co mam mysleć o tym spóźnieniu??? Ale cały czas sie czuję jakbym miała w każdej chwili dostać @ Dla całej reszty 🌼 i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spec juz nie raz pisal, ze tez tak sie czul jak zaszedl...dokladnie jak na @, nawet dotal plamien a i tak fasolka juz rosla. Wiec nadzieja jest, ja bym juz myslala o tescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pewnie zrobię niebawem test jak ni sie nie zmieni, ale ciekawi mnie to czy przy tym duphastonie jest możliwość że nie dostanę @ o czasie. Przez dwa ostsnie cylke miałam jak w zegarku, raz nawet miałam 2 dni przed!!! A teraz cisz, zaczyna mnie to wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_____uroczy, piekny, czysta mama👄 Surfi_____ja tam widze chlopaka jak sie patrzy:) Mezatka____po test!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mezatka? Bralam duphaston z przerwami prze 5 lat i @ sie spoznila mi moze 2 razy o kilka dni, tez juz lecialam po test. Ale prawdopodienstwo ze sie spoznia ot tak z siebie po df jest male. wiec spokojnie, bez szalenstw lec po test i sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meżatka - ja na Twoim miejscu biegłabym po test - Malolepsza z Surfitką żyć Ci nie dadzą. Poza tym wiesz kobiecie w ciąży się nie odmawia :D Co do @ to wg instrukcji ma sie franca pojawić w ciangu 10 dni a miałaś w różnych terminach wiec wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki, ale byłoby super :D Justyna - nie wiem o jakie fotki chodziło Surfitce ale ja żadnych nie dostałam więc się upominam, nie wysyłaj na stary adres tylko na ten pod nickiem. Surfitka - fotki znalazłam pod starym adresem - taka ze mnie ciekawa baba, ze sprawdziłam wszystkie konta :D Słodkie maleństwo - ja też takie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!:) Justynka - mały kransnal super!!! dziękuję za fotki - 😘 dla Adrianka! malolepsza - co to za niechęć do białych uśmiechniętych pigułek?!:P Co Ty już zapomniałaś, że każda z nich to taki malutki kroczek po dróżce na końcu której znajduje się mały fasolek?:) Bierz się w garść i w kupę i łykaj wszystko jak trzeba i luzik - będzie dobrze!:P ryba - a miało być bez testów!:P Nie to, żebym była stronnicza, ale mój werdykt brzmi tak, że zakład wygrała malolepsza:P jagoda - a propos czerwonych okularów to już wiem, czemu nam tak do tej pory nie szło! Ani ja ani K. nie nosimy żadnych:( Może chociaż sobie na wiosnę jakieś słoneczne kupię (z czerwonymi szybkami :P) ;) Skoro jeszcze oprawek nie zabrałaś do domu, to może dawaj i kupuj te czerwone?:) mimi - ja tak jagoda - przejmuję brzuchal o dowolnej porze dnia i nocy! Możesz przekazywać;) Acha - (ryba i to do Ciebie również) i zapewniam Cię z tym zastrzykiem, że jakbyś musiała to byś zrobiła:D Ja też tak myślałam wtedy jak surfitka pisała o zastrzykach:D A wczoraj siedziałam z trzęsącymi się rękami i byłam gotowa przysiąc, że ta igła się we mnie nie chce wbić:D A potem poszło zawodowo;) Ani77 - skoro żołnierzyki ok, to połowa sukcesu za Wami 🌻 aisza - litości kobieto - może jednak spróbujesz z testem? Piszesz, że jestś niecierpliwa, a tak wszystkich w niepewności trzymasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - widzisz czego to się człowiek na topiku może dowiedzieć :D:D Sukces tkwi w okularach, jak kolejna oprawa będzie zła to na bank wybiorę czerwoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi może podesłać fotki Adrianka bo nie chcę Justynie zawracać głowy, bardzo proszę. Aisza - a Ty nam dzisiaj pobudkę zrobiłaś i przepadłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszło :D Voltare dzięki 👄 Justyna - nie masz litości dla małego tak od razu na brzuch i główkę każesz dźwigać ;) Bardzo dobrze niech chłopak ćwiczy a tak serio to koniecznie trzeba kłaść na brzuszku, żeby wzmacniać obręcz barkową i tułów, a jak się nauczy odwracać (co powinno mu jeszcze trochę zająć) to będzie pierwszy malutki kroczek w stronę raczkowania. Jeszcze zatęsknisz za takim maleństwem, które można było samo bez opieki np. na łóżko położyć. I Malolepsza chyba miała rację jest do Ciebie podobny - to podobno przynosi szczęście. Synowie powinni być podobni do matek a córki do tatusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. czy któraś z was mogłby mi przesłaś zdjęcia mimi i jej maleństwa na brzusiu bo do mnie nie doszły i poproszę o zdjęcia małego Adranka bo o mnie sobie ktoś tu zapomniał, z góry dziękuję pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! U mnie @ przyszla i ma sie dobrze-lekarz od zolnierzykow juz obczajony-nawet godziny przyjec juz mam -teraz tylko zmobilizuje m do wziecia wolnych godzin i dawaj.......A ja na wyniki dalej czekam. Ja wczoraj juz zrobilam bure mezusiowi zeby zaczac na powaznie szukac mieszkania-juz zaczely sie zimne dni i noce a w tym mieszkaniu obecnym zimno jak w psiarni-wlasciciel nie wpadl na pomysl zeby zapalic piec-dopiero trzeba bylo isc i go poprosic.Biora mase kasy za mieszkanie a wlasciwie nic nie wolno. Mezatka mam nadzieje ze tescik bedzie pozytywny. Voltare-trzymam kciuki jutro-mam nadzieje ze za pierwszym podejsciem pojdzie jak burza:) Surfitka to masz najfajniesze 22 mm pod sloncem:)Poglaszcz brzusio. Mimi-na pewno zdazysz ze wszystkim a jak nie zdazysz to swiat sie nie zawali-byle Natalka przyszla szczesliwie na swiata reszta to pikus. Malolepsza-jak bys sie dobrze tej pigulce przyjrzala to zobaczylabys ze ona sie tak do Ciebie slicznie usmiecha zebys ja polknela.:)No i jak dziewczyny pisaly kazda kolejna tabletka to kolejny kroczek w tej wyprawie po Malolepszatko. Aisza,Omega,Ani po 🌼 Justynka ucaluj w czolko swoje cudenko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczynki !!! u mnie @ jeszcze nie przyszla- myslalam ze dostane rano takie jakies bolesci mialam podbrzusza, pozniej myslalam ze dostane wieczorem bo znowu mnie bolalo i nic nie robie testu (chociaz mnie strasznie kusi) bo boje sie ze bedzie jedna kreska dziewczyny nie meczcie mnie tak o ten test -pamietajcie ze ja dopiero tabsy odstawilam ze to mzoe byc z tego ... nie no ja juz sama nic nie wiem...jak na 40dc nie dostanew to juz na 100% test zrobie 🌼 jagody dziekuje za mailika :) ale sie usmialam - to szczera prawda kobiety zawsze maja ostatnie slowo - sama taka jestem :)🌼 surfi sliczne sliczne sliczne brak slow - ja tez chce takie :) glaskaj od cioci topikowej koniecznie🌼 rybciu :) wyslalas mi maila ale tam nie bylo zadnych zdjec - no ja nie wiem czy ja mam jakiegos pecha czy jak? 🌼 justynko jaki on sliczny i taki duzy ze szko jakbym nie wiedziala to bym nie powiedziala ze maly ma dopiero miesiac bo wyglada na starsza dzidzie i glowke trzyma -cudenko prosze wycalowac od cioci topikowej:)🌼 mezatka trzymam kciuki za jutrzejszy test :)oby byl pozytywny :)🌼 voltare o tobie tez pamietam w piatek i trzymam kciuki uda sie normanie sie uda i bedzie juz z gorki 🌼 malolepsza nie mysl o tym lykaj te male biale promyczk inadzieji , do kazdych przyjmowaych tabletek tzreba sie przyzwyczaic - daj organizmowi chwile czasu🌼 mimi teraz to ci juz poleci odpoczywaj slonko duzo glaskaj Natalke od ciotki topikowej -no teraz to ci niedlugo zamiast mimi to mamusku bedziemy mowic :) 🌼 telesforka nie martw sie ja tez przymarzam -grzejemy w mieszkaniu ale jeden pokoj jest szczytowy i strasznie w nim zawsze zimno - a pomysl jak w pl moze byc zimno :) 🌼 omega, ani, milka- gdzie sie podziewacie???? 🌼 buzioki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×