Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

kurde weszlam jeszcze na forum invicty, dziewczynom sie nie udalo, mialy dzisiaj weryfikacje, jedna z nich chyba widzialam na sali, bo to byla jedyna tak zaplakana dziewczyna, cholera jasna, jakie to popieprzone wszystko, ale.....znacie mnie, brne jak czolg.....najwazniejsze,ze do przodu teraz juz naprawde dobranoc moje slodkie👄 dzoiekuje wam za kciuki, kubusiowi tez👄 Gdansk wypozdrawiany od was wszystkich za wszystkie czasy, juz sie tam czuje jak u siebie,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza ja swiecie wierze ze Tobie sie UDA!!!wlasnie za to uparte dazenie i konsekwencje.Tak samo czulam co do Surfitki-tez byl zastoj a potem jak zaczela robic milowe kroki to migiem byla w ciazy(pozdrowienia dla Kubusia:))Ty te swoja koncowa podroc do celu zwanego dzieciatkiem rozpoczelas i jestem pewna ze zakonczysz mega sukcesem Buzki🌼 I dla kazdej z Was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza podziwiam cie z tymi zastrzykami normalnie :) Uda wam sie wierze w to - tylko uwazaj kochana co zaznaczasz - biedny bylby twoj M :) :P Wazny jest efekt a przy tak dobrym nastawieniu wszytsko jest mozliwe :) 🌼 dziewczyny wyniki mam dopiero dzisiaj po 15 takze telesforka musisz jeszcze poczekac troche :) no i oczywisice reszta dziewczyn tez:) buziolki wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza NARESZCIE! Z opisu wynika, ze wszystko poszło gładko i bardzo dobrze! A za to czytanie lanie na gołe dupsko sie należy!!! TOBIE SIĘ UDA!!!!!!PAMIĘTAJ O TYM!!!! I zlituj sie nad biednym M-biopsja jąder? Brrr...;) Aisza czekam niecierpliwie na wyniki, ale jestem pewna🌻 Dziewczynki mnie całą noc męczyła biegunka i mdłości, może to objaw zbliżającego się porodu? Chciałabym być juz po...Tak bardzo nie mogę sie doczekać kiedy przytulę moją kruszynkę❤️ Porodu się nie boję wcale. Tak jest skonstruowany organizm kobiety, że pod koniec 9 miesiąca ciąży już nic nie jest straszne:) Wczoraj spakowałam ostatecznie torbę do szpitala, a raczej torby, dwie:D Tyle tego jest, że ledwie to upchnęłam. Same podkłady poporodowe, ręczniki papierowe i papier toaletowy zajęły prawie jedną torbę! Zabieram się za ubieranie łóżeczka małej, potem zakryję folią żeby się nie zakurzyło. Całuje was wszystkie bardzo mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza, bo wszystkie czekamy z zacisniętymi kciukami na wynik bety:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza :D:D:D GRATULACJE razy tysiąc pięćset sto dziewięćset!!!! Wiedziałam, że teoria prawdopodobieństwa nie zawodzi :P Musiało Ci się udać :D Bardzo sieciesze razem z Toba. Beta to już tylko formalność :) Ja niestety, musze wracać do roboty, więc napisze coswieczorkiem. Z nowości u mnie, to w koncu kupiliśmy dzisiaj ten samochód na V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoniłam do laboratorium! pani byla tak uprzejma ze powiedziala przez telefon wynik : ponad 860 !!! no to bede mama :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aisza - trzymam kciuki :D:D:D Tak w zasadzie to nie wiem po co bo i tak jestem przekonana o ciąży ale trzymanie na pewno nie zaszkodzi. Justyna - dzięki za fotki. Będzie z Adrianak kiedyś prawdziwy kibic, szalik już ma a jak podrośnie to tatuś go poduczy jak należy dopingować swoich - akurat na Euro 2012 jak znalazł ;) Malolepsza - przez przypadek oglądałam wczoraj program o inf. Wypowiadali sie ludzie, którzy dzięki tej metodzie mają dziecko lub dzieci, lekarze pracujący w klinikach niepłodności. Rodzice zachwyceni, lekarze konkretni - w ich ustach wszystko wyglądało tak prosto i łatwo a jednak to co podkreślali to fakt, ze udaje się tylko połowie. Nie wiem jak to zrobisz ale musisz znaleźć się w tej właściwej połowie !!!! I nawet nie myśl, ze może być inaczej. W końcu taka optymistka jaka Ty musi dostać nagrodę za swoją wytrwałość. Szukaj tego endo i działaj dalej, my wszystkie za Ciebie trzymamy kciuki 👄 A w zasadzie to za Was ;) matko biopsja jąder????? Ale byś M urządziła :D Nie zapomniałby Ci tego do końca życia. Ryba__lufa - samochód na V ?????? Przyznaje, ze to bardzo wyczerpująca informacja ;) Rozumiem, ze teraz trwają jazdy próbne i testowe - trzeba się nacieszyć nowym autkiem :D Mimi - no niestety tyle tych rzeczy jest, że to cala wyprawa ale co tam do domu i tak przywieziesz swój najcenniejszy bagaż - Natalkę :D:D Fotelik też przygotowałaś? A tak w ogóle to popatrzyłam na Twój suwaczek i wg niego to cześć z nas będzie mogla testować w czasie gdy Natalka będzie przychodzić na świat :D Ciekawe, która teraz następna?? Telesforka - skoro do tej pory nie ma wyniku to na pewno jest wszystko ok. Strach ma zawsze wielkie oczy. Super, ze M idzie na badania coś się zaczyna dziać. Moniś - jak Aisza dzisiaj zmieni tabelkę to będziesz mogla poczytać ile nas jest, ile mamy lat no i ile się staramy. Apropos tego, ze z pierwszym razem udało sie zajść w ciążę bez problemu a teraz pojawiły się schody to najlepiej to ujęła ostatnio Omega - jak się myśli żeby nie zajść w ciążę to się zachodzi w drugą stronę jest znacznie trudniej. Ale co się odwlecze........:D Ani - bardzo dobre postanowienie, luz, luz i jeszcze raz luz to jest nam teraz najbardziej potrzebne. Voltare - kolejny dzień za Wami :) Milka, Mężatka, Omega, Surfitka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!!!!! To teraz już mogę oficjalnie gratulować 👄 👄 👄 👄 👄 :D:D:D Koniecznie zmień tabelkę - w końcu nie jesteś już staraczka tylko przyszła mama :D:D:D A to zobowiązuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - a Ty masz jakieś koneksje z byłym premierem ;) :D:D:D Coś Ci się mamusi na klanach ciasno zaczyna robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - tak, łączy nas to, że mieszkalismy razem przez jakis czas (w jednej miejscowości:P:P:P) a kolana duże (babcia zresztą też:P), wszystkie wnusie się zmieszczą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie sporo Was łączy :D:D:D:D A gdzie się podziewa reszta jak tu takie wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza jeszcze raz serdecznie GRATULUJĘ 🌻 🌻 🌻 🌻 Ale ja wiedziałam, że tak będzie;) w końcu dwa testy nie mogą sie mylić! Ja troszkę posprzątałam, później jedziemy z M po zakupki. Bużki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za gratulacje :):):):):):) beta dokladnie wyszla 861,5 :) do ginekologa juz zapisana na 23.11 w ogole bylam sie zapisac mowie ze sie przeprowadzilam i w ogole , a babka mi ze do konca roku nie ma terminow - ja sie troszke zdziwilam i mowie ze robilam bete iu jestem w ciazy a oni mi ze w takiej sytuacji to w przyszlym tyg znajdzie sie dla mnie miejsce :):) zaraz kochane zmienie tabelke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ............29.11 Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... . .................20.07.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 kochane tydzien i termin wpisalam na oko :P zobaczymy co powie gin buziolki dla wszystkich jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, no to teraz moge zloyc juz pewne GRATULACJE !!! :D:D:D:D:D Bardzo sie ciesze :D Mimi, poglaskaj brzusio poki go jeszcze masz 😘 Jagodka, co ma byc to bedzie..wedlug moich statystyk az 90 % nieplodnych par doczeka sie wlasnego potomstwa, wiec szanse sa naprawde wielkie :) A ivf w jednym podejsciu to tylko 50 % szans...:( A naturalnie zaledwie 25 % przy spelnionych wszystkich warunkach. wiec ta nasza plodnosc wcale nie jest taka wspaniala, niestety. Ale jak sama mowisz, co sie odwlecze...;) omega, no zaczyna sie robic tloczno i oby tak dalej..w koncu sie work rozsypal po tym wiosenno - letnim przestoju ;) malolepsza, glowa do gory..z takimi kibicami sie udana bank :) Pozdrawiam was kochane psiapsioly :D U nas wszystko dobrze, znowu mnie przesladuja nocne mary...czyzby rzeczywiscie przeszlo wszystko z Justynki na mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - jak tak na to spojrzeć to faktycznie z inf są większe szanse i Malolepsza nie ma wyjścia tylko zajść w ciążę :D Tak popatrzyłam na tą tabelkę i mam nadzieję, ze na dwójce się nie skończy tak jak poprzednio. Zresztą podobno w wakacje roi się najwięcej dzieci zatem nie mamy wyjścia trzeba zachodzić w ciążę bo Aisza już sezon urlopowy rozpoczęła ;) Kolej na sierpień a może jeszcze i w lipcu coś sie upchnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooo to ewidentny znak, że ktoś sie w końcu musi urodzić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza____no to oficjalnie skladam juz najszczersze gratukacje:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dziewczyny co to za chory system lecznictwa, od rana wisze na telefonie zeby sie wbic do endo, juz nawet nie mowie o przychodni, bo nawet nie zadalam sobie trudu zeby isc ta droga, tylko szukalam gdzies prywatnie na juz, a najlepuiej na wczoraj, kanalami udalo mi sie wbic na poniedzialek, znajoma, zanjomej zna pana osbiscie, i on jej zrobil przysluge,zeby mnie przyjac poza kolejnoscia, wrrr nie wiem jak to poukladac jeszcze wszystko z praca, z jednej strony mam swiadomosc zeby sie troche teraz oszczedzac, ale z drugiej w mojej pracy nie da sie oszczedzac i kiedy wychodze rozsadnie do domu po 8 godzinach pracy, to mam wyrzuty sumienia,ze inni musieli zostac, ech....jeszcze oczywsicie nie mam wolnego na te wyjazdy i musze sie prosic, zamieniac kombinowac, gimnastykowac,zeby gralo z terminami wyjazdow, a teraz jeszcze na miejscu ten endo, znowu troche pojezdze do niego, postanowilam chyba jednak isc do szefowej, nowej i tez ja wtajemniczyc, bo poprostu nie dam rady wszystkiego pogodzic, a nie chce zeby ktos bral mnie za leniucha:Pa domniemane dziecko jest teraz najwazniejsze:) poza tym to chyba wplyw decapeptylu bo mam hm....jakby sie wyrazic TAKIe buch, przyplyw energii, potem spadek, uderzenia jak baba w menopauzie......na pewno sie przyzwyczaje, ale nie dziewie sie ze babom, ktore przekwitają ze im czasem odbija, jaka to burza w organizmie, a w moim przypadku to buch musi byc w przyspieszonym tempie, mam na nia 10 dni, potem wracam do stymulacji.....jaka to jazda, chyba sobie zakupie worek treningowy, bo mam tyle energii, ze zwykle sprzatanie nic tu nie da:P.... Dam rade oczywiscie, nawet sama z siebie mam ubaw, oj te moje dzieciaki beda mialy szlabany od urodzenia za te jazdy mamusi:P caluje was mocno i lece pranie powiesic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - jesteś baaardzo dzielna, w końcu cały ten trud się opłaci, żego Ci życzę z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AISZA na początku serdeczne gratulacje, naprawdę cieszę sie razem z Tobą, że ci sie udało ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ja sie załamałam, że znów sie nie udało, wiem,że łatwo sie poddać i narzekać, ale naprawdę sie załamałam, bez przerwy beczę :-( jestem zrezygnowana i cały czas wmawiam sobie, że jestem do niczego. Postanowiłam zapisać sie do innego gina, bo ten poprzedni jak ma zamiar przepisywać mi duphaston (po którym i tak mi sie @ nie uregulował) to prędzej mi garb na plecach urośnie. Tak więc idę do nowego gina w przyszłą środę i mam nadzieję,że wreszcie wyśle mnie na jakies konkretne badania i zacznie coś ze mną robić w kierunku zajścia w ciążę bo inaczej zwariuję. przepraszam,że nie piszę do każdej z was osobno,ale naprawdę mam doła i napiszę innym razem Pozdrawiam was goraco,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - a może spróbuj znalezc lekarza, ktory zajmuje się leczeniem niepłodności, może jakaś klinika? ja też chodziłam do \"zwykłych\" ginów i w końcu stwierdziłam, ze szkoda pieniędzy i przede wszystkim czasu trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×