Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

kochane odezwe sie jutro wpadlam tylko zeby powiedziec : dobranoc kotki na noc karaluchy pod poduchy:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Malutka jeszcze w brzuszku, dziś znowu miałam skurcze przepowiadające, ale minęły. Idę spać dopiero wrócilismy i jestem padnieta. Buziaki kochane psiapsióły👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie kobietki!!!! Gratuluje wszystkim którym się udało!! trzymam kciuki za starające się! My z mężem też się staramy, to jest już czwarty cykl :(, 8.11- jajeczko w jajniku \\\"21\\\" zaraz się uwolni!!!! (ocena owulacji u ginia)-działamy- mam nadzieje, że się uda!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Moje Drogie🌼 straszna zimnica, buuuuu😭 na szczescie mam wolna niedziele i wiekszosc jej zamierzam spedzic pod kolderka:) omega____ze ja wczesniej nie pomyslalam o lunacepacji, ominalby mnie gdansk, alez ze mnie sierota:P mimi____cale szczescie,ze zlozylas meldunek, czekamy juz bardzo niedlugo, jestes na dniach Justa____wciaz ogladam adka:):):):):):):):):):):) Ryba_____i po co ci testy, wystarczy,ze zaczniesz strone to bardsziej wiarygodne niz test, wszystko juz wiemy, teraz czekamy,zeby nam sie przypuszczenia potwierdzily👄 Jagoda__-a wyobraz sobie,ze przekazalam mamie zyczenia:) monis___witaj,zycze owocnego wykorzystania jajeczka, wiem,ze to banal co powiem, bo kazda sie nicerpliwi niezaleznie od dlugosci staran, ale to wymaga cierpliwosci, niestety calej reszcie moich czarownic po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Moje Drogie🌼 straszna zimnica, buuuuu😭 na szczescie mam wolna niedziele i wiekszosc jej zamierzam spedzic pod kolderka:) omega____ze ja wczesniej nie pomyslalam o lunacepacji, ominalby mnie gdansk, alez ze mnie sierota:P mimi____cale szczescie,ze zlozylas meldunek, czekamy juz bardzo niedlugo, jestes na dniach Justa____wciaz ogladam adka:):):):):):):):):):):) Ryba_____i po co ci testy, wystarczy,ze zaczniesz strone to bardsziej wiarygodne niz test, wszystko juz wiemy, teraz czekamy,zeby nam sie przypuszczenia potwierdzily👄 Jagoda__-a wyobraz sobie,ze przekazalam mamie zyczenia:) monis___witaj,zycze owocnego wykorzystania jajeczka, wiem,ze to banal co powiem, bo kazda sie nicerpliwi niezaleznie od dlugosci staran, ale to wymaga cierpliwosci, niestety calej reszcie moich czarownic po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie karmie niedobrotke;) je i je i je caly jego swiat to papu i raczki! jagoda masz racje miesnie mi sie wyrabiaja;) do wagi z przed ciazy pozostalo 1,5kg do zrzucenia:) a do tej z przed zeszlorocznych swiat 2kg czyli mam razem ok 4kg do pokonania:) a ze maly coraz wiekszy to do swiat chyba dam rade;) ciesze sie bo te jego krostki ladnie schodza:) i na miejscu lysinki odrastaja wloski:) dobra czas na odbicie:) napisze pozniej, podeslalam wczorajsze foty:) mam nadzieje ze kazda dostala:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!! melduje sie grzecznie :) @ dalej nie ma objawow czegokolwiek tez zero ... justi dzieki za zdjatka :) on jest taki sliczny ze schrupac mozna 🌼 buziolki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wróciłam do świata żywych ale czuje się jakbym miała kaca. Ładny weekend nie ma co :( zaraz poczytam co tam u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nawet nie wiecie, jak miło zacząc dzien BEZ BÓLU!!!!! Justynko - dzieki za fotki, wnusio przepiekny, pulpecik jak się patrzy:D nic dziwnego, że ciagle głodny:P ale nie obraź się na mnie za to c, powiem, ale wyrzuć mu spod głowy z łózeczka poduszkę. Lepiej, żeby maluszki od urodzenia, przynajmniej przez pierwsze 3-mce spały tylko na materacyku, zdrowsze to dla ich kształtującego się kręgosłupa i główki, a poza tym wtedy możesz bez obaw położyć nawet do spania Adrianka na brzuszku!:) mój synio spał na brzuchu od urodzenia, a teraz ma kształtny łepek (nie spłaszczony z tyłu), a iekarze mówią, że spanie na brzuszku jest bardzo zdrowe. Warunek - BEZ PODUSZKI!!!! Voltare - mam nadzieję, że się udało!!!!🌻 Malolepsza - Gdańsk - piekne miasto, możesz jeździć i podziwiac przy okazji widoki widoki, kto wie, może lunacepacja by jednak pomogła????:P:P:P Jagody - jak okulary, odebrane? pochwal się jakie wybrałaś. Ja ostatnio znowu zrobiłam sobie nowe, tym razem czarne:D plastiki, a do czytanie błekitno-brązowe, i tyż plastiki. Okazało się, że mam astygmatyzm i musze miec cyilindry, więc zeby odróznić które szkła są w których oprawach, wzięłam plastikowe, ale w sumie fajne:) Aisza - może jednak @nie przyjdzie????{serce] Mimi - czekamy na Natalke, ale dawaj znak, że jeszcze jestes w domu, jakby co to daj znać, zawiozę cię do szpitala:D Rybenko - nie kupuj testów, zacznij mysleć, że musisz zacząć się zabezpieczac przed ciążą, że nie chcesz zajść, nie wyliczaj dni płodnych w celu poczęcia, tylko żeby nie zajśc, nie mierz temperatury, nie obliczaj dni cyklu, kup czerwone świecie i zastosuj lunacepację:P - to ponoć działa!!!!!🌻 Milka, Nowa, Agness - do raportu! Gdzieście przepadły???!!! Milka - mam nadzieję, że leczysz tarczycę (chyba nie pomyliłam Twojej osoby z kims innym?) Nowa - wyścigi formuły 1 się już chyba skończyły, co z tobą dziewczyno? Agness - tak się zagrzebałaś w wyrobach jubilerskich, że nie masz czasu na jedno zdanie do nas? Odezwijcie się do \"mamuśki\":D poza tym pozdrawiam wszystkie pominięte z imienia, za co szczerze przepraszam🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dowcip przeczytany na jakimś topiku, ale rozbawił mnie do łez: Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie \"specjalisty\". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek. - Dzień dobry, madame, ja jestem... - Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka. - Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach... - Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy? - No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować... - \"Dywan w salonie...\" - Myśli kobieta. - \"Nic dziwnego, że mnie i Harryemu nic nie wychodziło...\" - Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. -kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu... Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej: - Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania... Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia... - Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy... - Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta. - Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt... - Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć,że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..? - Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal...No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty. - STATYW ? - No a jakże, muszę na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić... Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera, ZEMDLAŁA!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga trochę \"brzydkich\" słów Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyna siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego - Stary, założę się z toba o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - mysli ten drugi i klepie łysego w glace. Łysy się odwraca, a koles : - Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam.. Łysy: - Żaden Krzychu, k...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci j...e! i się odwraca. Na to ten pierwszy koleżka do drugiego: - Stary, swietnie to rozegrałes , ale idę z toba o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - mysli sobie ten drugi i pac łysego w glace. Łysy zjeżony się odwraca, a koles : - Krzychu, no k...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzielismy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie? Łysy: - k...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przy.......e, że się nie pozbierasz! Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi: - No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegos cieniasa bił, chodz do pierwszego rzędu i ogladajmy... Łysy niezadowolony idzie z dziewczyna do pierwszego rzędu, siadaja. Pierwszy koles znowu do drugiego: - Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nie zle to wymysliłes , ale idę o 1000 zl, że go trzeci raz nie klepniesz. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - mysli ten drugi. Ida do drugiego rzędu, siadaj a za łysym i koles wali \"łysego\" w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koles : - Krzysiu, to ja tam na górze jakiegos łysego w glace napi.....am, a Ty tu k...a w pierwszym rzędzie siedzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moniś - witam na topiku, dla Ciebie 🌻 Właśnie wróciłam z urodzin babci. Dzisiaj skończyła 77 lat, także dla nas 11 listopada to podwójne święto :D Mimi - wielkimi krokami zbliża się wielki dzień :D Voltare - ja na studiach mieszkałam z taka dziewczyną, która też spała jak zabita jak mnie nie było to nastawiała dwa budziki żeby na uczelnię nie zaspać. Mnie znowu one tak budziły, ze siadałam na baczność prawie z zawałem serca ;). Więc z dwojga złego wolałam robić za budzik i ją obudzić rano nawet jak sama miałam na trochę późniejszą godzinę. Przynajmniej spokojnie zaczynałam dzień :D Omega - no niestety nie mam nowych okularów - czekam na reklamacje oprawki. Jak te, które przyjdą będą złe to wybiorę inne - oczywiście postaram sie żeby były czerwone ;) Justyna - a może ta wysypka na buzi małego to uczulenie na coś Ty zjadasz?? Probowałaś wyeliminować nabiał ze swojej diety - bo bardzo często dzieci mają skazę białkową? Aisza - czekamy dale, oby ta franca nie przyszła !!!! Ani - wiem co czujesz, migrena - kto to w ogóle wymyślił???? Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, co tam u Was? Aisza - mam nadzieje ze @ nie ma i przez 9 mcy nie będzie... Mimi - jak się czujecie, jak Natalka? Mężatka - jak u Ciebie z @? mam nadzieje, ze cisza!! Voltare - ciągle trzymam kciuki :) Ryba - ja już o swoich przygodach z testami owu pisałam, pokazywał dwie kreski przez trzy dni, kolejnego poszlam na monitoring a tam ciągle nie pęknięty pęcherzyk, zeby było jeszcze bardziej pogmatwane to już było po skoku tempki, lekarz kazał testy wyrzucić i z przyjemnością to uczyniłam Dziewczynki głowy i uszy do góry bo wszystko muuuusi być ok, jak się tak przejmujemy za bardzo to źle sobie robimy, jestem najlepszym dowodem, całą sobotę spędziłam w sypialni tak się nakręciłam swoją domniemaną endometriozą i laparoskopią, będzie co ma być, dziecko się pojawi jak będzie gotowe, widocznie to jeszcze nie ten czas... ale jak już się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam i ja :( a ketonal to mój brat, staram się teraz jednak ograniczać, ale czasem trzeba :( moja mama dzisiaj mnie odwiedziła i mowi do mnie, \"wiesz słyszałam, ze jak się ktoś stara zajść w ciąże to dobrze jest kochać się... (i tu się zaczerwieniła) ...od tyłu\" :) no rozbawiła mnie ta pruderia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - mama chciała pomóc :D Nigdy nie probowałam ketonalu na ból migrenowy, raczej leki musujące, które czasami były skuteczne a czasami nie. Moje migreny są ściśle związane z dniami cyklu i jak twierdzi moja mama przejdą kiedy przekwitnę - też mi pocieszenie. Przynajmniej tak było w jej przypadku i jej mamy. Poza tym wiem, ze nasilają je kakao także nie jadam czekoladowych rzeczy w ogóle może raz-dwa razy w roku ;) W zamian nadrabiam wszystkim co ma wiórki kokosowe - trzeba mieś jakieś przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malolepsza, zauwazylam :( Trzymaj sie kochana i pamietaj ze wszystkie jestesmy z toba 😘 Nie martw sie, bedzie dobrze ! Kochaniutkie, u mnie bez zmian, weeknd pomalu chyli sie ku koncowi, od jutra od nowa do pracy... Wczoraj bylam u mamy, nie widziala mnie tydzien i patrzy na mnie i mowi, ze ogolnie na buzi to schudlam, ale mam juz mala pileczke :) Pozdrawiam i zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - a co to znowu za smutki? Uśmiech poproszę, za dwa dni wielki dzień, jeden z wielu kolejnych wielkich dni, które przed Tobą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Dziewczyny zróbcie coś niech ten czas szybciej leci!:D Dzisiaj przeczytałam chyba wszystko na temat ins. jej skuteczności, warunków i takie tam bla, bla, bla i wmawiam sobie, że u nas nie ma możliwości żeby się nie udała - o naiwności!:P Dopiero 2 dzień jezcze \"tylko\" 12:( W brzuchu mnie coś ciągnie, ale przed wizytą w klinice też mnie po owulce ciągnęło - więc to akurat nic nowego i pewnie na tym etapie jeszcze niczego nie wskazuje. A ja głupia od razu chciałabym wszystkie objawy naraz - pewnie mi to jeszcze kiedyś bokiem wyjdzie:P Jagoda , Ani - oj macie Wy z tymi Waszymi głowami! A na dodatek żeby trzeba było na to konto z czekolady i kakao rezygnować - nie do pomyślenia!:O Ani ciekawe czy Ty będziesz kiedyś swojej córci (albo jeszcze lepiej - synusiowi;)) tłumaczyła bez rumieńca na twarzy skąd się biorą dzieci:P:D mężatka - jak tam @? Mam nadzieję, że nadal jej nie ma i mam nadzieję, że jutro skusisz się na testowanie:) mimi - ja wiem, że Ty masz termin nieco późniejszy niż termin mojej @ ale może jednak wypuścisz Natalkę na świat 4 dni wcześniej i przekażesz brzuchalek?:) justyna - Maluch słooodki! I faktycznie - kawał chłopa!;) Dzięki za fotki:) aisza - a Twoja @? Trzymam kciuki by nie przyszła!:) malolepsza - koniec lunacepacji :P- zajrzyj tu do nas choć na chwilę! Ech Tobie to tylko pomysła podrzucić!:P Dla całej reszty po 🌻 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - a co to znowu za smutki? Uśmiech poproszę, za dwa dni wielki dzień, jeden z wielu kolejnych wielkich dni, które przed Tobą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, a cóż to za zmartwienia??? i to u Ciebie??? Najwiekszej optymistki:D:D:D:D!!!! jaką znam??? dla ciebie🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spóźniłam się - malolepsza zajrzała szybciej. Ale za to moja stronka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane👄 jakos mnie dzisiaj zebralo na przemyslenia kompletnie bez sensu, moze dlatego,ze M w pracy, caly dzien bylismy w domu, rodzina zadawala duzo pytan, ja probowalam ich podtrzymac na duchu i wmowic im ze bedzie sukces i tak jakos mna tapnelo ze szok, no i nawinela sie surfi👄, troche mnie juz postawila do pionu,i wy teraz moje kochane czarownice z tymi millymi slowami, wiec co ja moge musze sie usmiechnac:) szczerze wam powiem,ze bywaja gorsze dni, gorsze myslenie, ogolnie wszystko gorsze, ale masz racje Omego👄 urodzilam sie i umre optymistycznie nastaeiona do swiata, mimo tego wszystkiego co napotykam na swoijej drodze, a nie jest tego malo:PIVF to czesc skladowa tej calej ukladnaki, ktora co dzien ukladam i ukladam:P wiem,ze kazdy ma problemy i kazdego dnia musi sie z nimi borykac, takie zycie, ale pogoda ducha to jedno z najlepszych lekarstw:) fajnie,ze jestescie, naprawde fajnie:) Voltare, zrob sobie suwaczek, ja tez z toba odliczam, juz bardzo niedlugo caluje was mocno👄 cholera i znowu mi gadu ucieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane👄 jakos mnie dzisiaj zebralo na przemyslenia kompletnie bez sensu, moze dlatego,ze M w pracy, caly dzien bylismy w domu, rodzina zadawala duzo pytan, ja probowalam ich podtrzymac na duchu i wmowic im ze bedzie sukces i tak jakos mna tapnelo ze szok, no i nawinela sie surfi👄, troche mnie juz postawila do pionu,i wy teraz moje kochane czarownice z tymi millymi slowami, wiec co ja moge musze sie usmiechnac:) szczerze wam powiem,ze bywaja gorsze dni, gorsze myslenie, ogolnie wszystko gorsze, ale masz racje Omego👄 urodzilam sie i umre optymistycznie nastaeiona do swiata, mimo tego wszystkiego co napotykam na swoijej drodze, a nie jest tego malo:PIVF to czesc skladowa tej calej ukladnaki, ktora co dzien ukladam i ukladam:P wiem,ze kazdy ma problemy i kazdego dnia musi sie z nimi borykac, takie zycie, ale pogoda ducha to jedno z najlepszych lekarstw:) fajnie,ze jestescie, naprawde fajnie:) Voltare, zrob sobie suwaczek, ja tez z toba odliczam, juz bardzo niedlugo caluje was mocno👄 cholera i znowu mi gadu ucieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane👄 jakos mnie dzisiaj zebralo na przemyslenia kompletnie bez sensu, moze dlatego,ze M w pracy, caly dzien bylismy w domu, rodzina zadawala duzo pytan, ja probowalam ich podtrzymac na duchu i wmowic im ze bedzie sukces i tak jakos mna tapnelo ze szok, no i nawinela sie surfi👄, troche mnie juz postawila do pionu,i wy teraz moje kochane czarownice z tymi millymi slowami, wiec co ja moge musze sie usmiechnac:) szczerze wam powiem,ze bywaja gorsze dni, gorsze myslenie, ogolnie wszystko gorsze, ale masz racje Omego👄 urodzilam sie i umre optymistycznie nastaeiona do swiata, mimo tego wszystkiego co napotykam na swoijej drodze, a nie jest tego malo:PIVF to czesc skladowa tej calej ukladnaki, ktora co dzien ukladam i ukladam:P wiem,ze kazdy ma problemy i kazdego dnia musi sie z nimi borykac, takie zycie, ale pogoda ducha to jedno z najlepszych lekarstw:) fajnie,ze jestescie, naprawde fajnie:) Voltare, zrob sobie suwaczek, ja tez z toba odliczam, juz bardzo niedlugo caluje was mocno👄 cholera i znowu mi gadu ucieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam tez tak net chodzi jak pijany???????nic nie moge zrobic, ale macie chociaz moje trzy posty, chociaz zaluje ze wszystkie tej samej tresci, bo gadac to ja lubie duzo bardziej, niz sie zamrtwiac:P super,ze jestescie, bede to wam powtarzac kazdej stosownej sposbnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×