Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Cześć:) A ja właśnie przy wieczornej kawce:) Gorączka już chyba minęła na dobre, tylko jeszcze mnie katar męczy i resztki kaszlu (omega - \"wreszcie\" miałam okazję przetestować herbatkę z majeranku;) ) ale raczej będę żyła;) Widzę, że część z Was już się pożegnała i przymierzacie się powoli do witania Nowego Roku - mam nadzieję, że mail dotarł do wszystkich - a dla tych wszystkich do których ewentualnie nie dotarł, jak również dla wszystkich topikowych \"gości\" życzenia - aby najgorszy dzień w Nowym 2008 Roku był taki jak najlepszy dzień w Starym Roku, i żeby przyniósł nam wszystkim spełnienie naszych najskrytszych marzeń – nawet tych prawie niemożliwych do spełnienia;) malolepsza - masz rację - nie przejmuj się tym, że spodnie zaczynają się kurczyć - Dzidzia przyjdzie na świat, to na pewno rozciągną się z powrotem;) Życzę dużo zdrówka dla męskiej części Twojej rodzinki - mam nadzieję, że problemy są tylko przejściowe i trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wszystko wróciło do normy:) Surfitka - jutro do roboty? Qrcze nie mają litości w tej Ameryce dla kobiet w ciąży nawet w Sylwestra...:P Ja się wymigałam od jutrzejszej pracy - pożyczyłam moim chłopom w firmie Szczęśliwego Nowego Roku i dopiero się z nimi spotkam 02.01.:) A propos fotek brzusia - skoro już oficjalnie na forum zostały obiecane, to mam nadzieję, że prześlesz choć jedną w zestawie ze świeżą porcją wirusków;) omega - ja Małysza ostatnio nie oglądam - u mnie ostatnimi czasy na topie są zawody strongmenów:P I nie wiem co K. ma za frajdę w oglądaniu bandy napakowanych facetów! Po pierwsze kojarzy mi się to z bandą dzieciaków urządzających sobie zawody na podwórku pod blokiem, a po drugie - emocje żadne - z góry wiadomo kto zajmie 1 miejsce:P A czy Twój inwalida poradzi sobie z niesprawnym kolanem z witaniem Nowego Roku?;) jagoda - K. czasem jak dorwie jakiegoś dzieciaka, to też załącza mu się instynkt ojcowski;) Latem nawet urządził dzieciakom od sąsiadów huśtawkę na naszym trzepaku (nie powiem, żebym z niej przy okazji nie skorzystała:P ) Ani, Ryba, Aisza, Nelcia, Mimi, Justynka, Telesforka, Moniś, Milka, mężatka - po wielkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany boskie, wlasnie jutro sylwester:p z tego wszytkiego kopletnie zapomnialam, w pierwszej wersji miala u nas byc domoweczka, ale z racji mojego odmiennego stanowiska:Pchyba zwalimy sie na chwile do znajomych:) jeszcze zajrze,wiec tez jeszcze nie skladam zyczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - a ja się chyba starzeję (kolejny objaw:P ) - mi się marzy jutrzejszy wieczór po prostu w domu. Z szampanem, z muzyczką i tylko we dwoje. I właśnie mieliśmy wybyć z domku, ale się cały czas waham i jakoś wcale mi się nie chce i tak najnormalniej w świecie chce mi się od tego wymigać;) I chyba tak zrobię. A w ogóle to u nas czas staranek;) A tutaj brzuchal mi nap... równo i to wcale nie jajniki, a na środku i czuję każdy swój krok właśnie w samym środku brzucha. Najchętniej to bym się walnęła w miękki fotel i się z niego nie podnosiła... Właściwie każdy nowy cykl pojawia się razem z jakąś nową "niespodzianką", która wcześniej u mnie nie występowała...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, skoki to ja uwielbiam oglądać (M nie), zawsze to trochę młodej krwi:P:P:P A inwalida musi wytrzymac, bo sam chce:P Mnie też by się wolało w domku posiedziec, ale znajomi nas wyciągają do siebie... Malolepsza - to kiedy podróż do Gdańska? Czy już wtedy pojawi się suwaczek? Na tym dla Surfitki fajnie widać rozwój dzidziulka:D:D:D:D:D Voltare - zyczenia jak najbradizej doszły, dziekuję serdecznie, ja wam porozsyłam jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega______kierunek Gdansk 3 stycznia:) Suwaczek Surfitki jest slodziutki.......taki sam zrobie, jak zobacze serduszko....do tego czasu, czekam z dusza na ramieniu Myslalam,ze mnie otoczy wcheogarniajace szczescie, jestem szczesliwa, ale bardziej przestraszona, jeszcze sie nie potrafie ucieszyc pelna geba, oczywiscie ciesze sie, juz do mnie dotarl ten fakt, czuje sie inaczej, czuje sie wyjatkowo i odliczam juz kazdy dzien. poza tym mam siwadomoisc,ze nie jestem juz sama i wszystko co robie robie z mysla o malej istocie, a juz nie o sobie, to jest naparwde cudowne, jednak chyba kazdej ciazy oprocz szczescia towarzyszy lek, zeby jak najszybciej przebrnac ten pierwszy trymestr, podobno drugi trymestr jest euforyczny....juz sie nie moge doczekac.... Voltare____chyba taki czas, gdybym miala jakis miekki fotel tez najchetniej to bym w nim przesiedziala....ale Ty kochana to do dziela, sio do roboty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i ja podpisuje się pod wieczorną listą wróciliśmy od kuzyna i strasznie mnie łeb boli, a ze kuzyn ginekolog no to oczywiście miałam całą listę pytań; ja z racji mojej żałoby po tacie sylwester spędzam w domu z M na kanapie przed dvd ale jakoś nie jest mi smutno, nawet mi to pasuje :) ale Wam oczywiście życzę szampańskiej!!! zmyakm położe się wcześniej. Do jutra, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poszly zdjecia ;0 malolepsza, a ja wiem czemu jeszcze nie zrobilas suwaczka..po prostu twoje dziecko ma byc od razu bez ogonka :P A drugi trymestr nie jest bardziej euforyczny niz pierwszy, przynajmniej dla mnie. Chyba najbardziej euforyczne jest stadium Justynki i Mimi :D Ja tez spedzam sylwestra w lozkowicach, nie jestem ostatnio wyjsciowa i towarzyska, o 8-9 ej wieczor bardziej interesuje mnie ziewanie niz rozmowa :P I wcale Voltare nie uwazam to za objaw starzenia sie :P Sylwester we dwojke ma swoje uroki :D:D:D:D:D:D:D:D No to kolorowych snow dziewczeta. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - Ty mnie odganiać stąd nie musisz - ja tu wpadam tylko \"w międzyczasie\":P:P:D Surfitka - No będę miała romantycznego Sylwestra:P - w normalnych warunkach jutro wypadałby mi termin kolejnej inseminacji, ale nie będę Doktorkowi łba w Sylwestra zawracać - może sami sobie tym razem poradzimy:P Za zdjęcia dziękuję - maleństwo już bardzo ładnie się przez brzusio prezentuje;) - obowiązkowe głaskanko!:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, no to data boska na robienie malenstwa :) Bedziesz latwo pamietac kiedy co i jak ;) A moj brzusio jak brzusio, pomalu maluszek sie pcha :P Dobranoc, kolorwych snow 😴 A ja nie moge cos w domu usiedziec i chyba wyciagne meza do dziecinnych sklepow :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale cisza :( Dziewczynki w związku z tym, że dziś żegnamy stary rok życzę Wam aby ten Nowy Rok 2008, który nadchodzi był taki, że za dwanaście miesięcy z westchnieniem powiedziemy \"szkoda, że już się kończy\". Do siego roku :D Voltare - dokładnie rok temu o tej porze zaczynałam swoje pierwsze starania, ech nie wiem kiedy zleciało te 12 miesięcy. Malolepsza - zobaczysz 3 stycznia to będzie cudowny dzień. Wierzę w to mocno. Surfitka - niech się Kubuś rozpycha z całych sił :) To jeden z dowodów, że mu u Ciebie dobrze. Już niedługo dowiemy się czy to faktycznie Kubuś ;) Ja już prawie jestem gotowa do witania Nowego Roku, w tym roku w gronie znajomych w domu. Rany jak ten czas leci przecież dokładnie pamiętam co robiłam rok temu w Sylwestra i Nowy Rok a tu do drzwi puka już kolejny. Pozdrawiam WSZYSTKIE 👄 serdecznie, do zobaczenia za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja również dziewczynki chciałam wam złożyć najserdeczniejsze Noworoczne życzonka, oby rok 2008 był dla nas jeszcze lepszy niż poprzedni, życze Wam dziewczynki owocnego roku, oby wszystko poszło po waszej myśli i oby spełniły się wasze najskrytsze marzenie 🌼 👄 ❤️ Surfi_ ja nie dostałam fotek :-( 😭 Mimi_ od Ciebie też 😭 Jeśli ktos bedzie tak miły to poproszę o podesłanie zdjątej małej Nataliki i brzusia Surfi :-) Z góry dziękuję Idziemy dziś na wielki bal ale..... ja tam chyba nie wytrzymam do białego rana-jak wytrzymam do północy to bedzie dobrze :p Jagódka coś rzeczywiście wywiało wszystkich, może wszyscy juz świętują :-) A my jeszcze w domu :p Voltare to mogę zrozumieć bo ona teraz zajęta-i słusznie :-) Pozdrwaiam i życzę szampańskiej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wzystkim \"samotnym\" zyczę, aby następny Nowy Rok spędzały we trójkę, a nawet czwórkę, albo i piątkę:P, żeby w Nowym Roku było jak najmniej zmartwień, a za to jak najwięcej radości:D dla was wszystkich moc 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 My - tak jak pisałam - wychodzimy z domu, jedziemy do znajomych na prywatkę:P (jak za moich casów się mówiło - a teraz \"domówka\") Do usłyszenia w przyszłym roku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Nowy Rok tuz-tuz, Nowe plany, marzenia, Radości, smutki, nowe miłości, rozstania, Nowe powody picia za sukcesy, Porażki i za cale życie, Które nam dano, za to żeby się nam udało. Dziewczyny, zycze wam aby w Nowym Roku spelnily sie to najwazniejsze marzenie. By nie zabraklo milosci, ciepla i zrozumienia. Byscie odnosily tylko sukcesy w zyciu zawodowym. Mezatka zdjecia wysle ale dopiero z domu, bo nie mam ich w pracy. Pozdrawiam. PS. bawcie sie dobrze na balach, prywatkach, domowkach czy tez na \"bialej\" sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z sąsiedniego topiku :) Pragnę dzisiaj, w przeddzień Nowego Roku, trochę nietypowo i niebanalnie, życzyć sobie, Wam i Waszym najbliższym 366 dobrych dni bez złych emocji, bez pośpiechu, bez zmęczenia, bez urzędów, bez polityki, bez rozłąki, bólu i samotności. Życzę Nam wszystkim szczęścia i miłości oraz budowy duchowego imperium o niedoścignionych kształtach. Wierzę że prawdziwa moc drzemie w Nas każdego dnia, budzi się z Nami i z Nami zasypia, a My ciągle jesteśmy zbyt zabiegane i zmęczone aby ją uwolnić. Może w tym roku się uda,zwłaszcza tym które się starają od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!:D Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. życzy Daniela🌼🌼🌼 Kochane dziewczynki niech ten nowy 2008 Rok bedzie jeszcze lepszy niż poprzedni.❤️❤️❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................17......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................9 ......................01.08.08 mezatka...........24........................6,5......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................6......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Ja w tym zabieganiu wciaz cos gubie-dzis pol dnia szukalam dwoch czekow na moze nie najwieksza ale dosc spora sumke-\"szukajcie a znajdziecie\"-znalazlam.Tak wiec moge witac Nowy Rok w lepszym nastroju. Ryba_lufa-nie mialam okazji zeby powiedziec Ci ze bardzo mi przykro-ale pierwsza mysla jak przeczytalam to byla ta ze szwagier przetrwal jeszcze swieta zeby pozostac wsrod Was-niezbadane sa sily czlowieka.Badz z siostra-czas nie goi ran ale uczy nas zyc z bolem.Jak sie pozbieracie to wroc-zawsze tu czekamy na Ciebie. Surfitka-wczoraj bylam w NY zeby sobie ogladnac choinke-to byl blad-najpierw bladzenie za parkingiem a potem przepychanei sie przez tlum-wariactwo.:) A wszystkim na ten nadchodzacy Nowy Rok zycze spelnienia nadziei,zdrowia i pozostawienia wszystkiego co zle w tym starym roku i obysmy za rok mogly powiedziec ze byl to pierwszy z kolejnych wspanialych lat.🌼🌼 Ja zostaje w domku-po tych szalenstwach ostatnich dni chce odpoczac i nigdzie sie nie musiec ruszac. Zycze wszystkim udanej zabawy a tym ktore zostaja w domkach rownie milych chwil. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane dziewczynki🌼 W Nowym Roku zycze Wam spelnienia wszystkich najskrytszych marzen,. powodzenia, usmiechu, zadnych trosk i zeby kazdy dzien to byla sama radosc.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️.❤️❤️❤️erce]❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i ja się przywitam w Nowym Roczku:) 😘 Życzę Wam i sobie🌻, aby żadna z nas w tym roku nigdy nie zaznała smutku, ani chociażby powodu do smutku, aby każdy dzień przepełniony był radością :D, żeby po kolei spełniały się wszystkie nasze marzenia, no i żebyśmy wytrzymały ze sobą jak najdłużej:P 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :D Mam za oknem piękną zimę i dopadł mnie trochę nostalgiczny nastrój - co ten rok nam przyniesie, czy będzie lepszy niż ten, który się właśnie kończy, czy uda się zrealizować nasze plany, ech.... Pierwsze postanowienie noworoczne (jedno z wielu ;) ) zgubić 2 kg bo po świątecznym obżarstwie spodnie zaczynają uwierać ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 i śpiochy meldować się na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja Noworocznie i oczywiście życzę Wam wszystkich spełnienia wszelkich marzeń, ciepła, radości, spokoju i pogody ducha Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie i idę dalej odpoczywać. Skłądam Wam kochane babolki najserdeczniejsze życzonka Noworoczne, oby spełniły sie Wasze wszystkie marzenia 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w Nowym Roku. Jeszcze raz zycze aby ten 2008 byl lepszy od 2007. Zaczal sie deszczowoo i bolem glowy :o chociaz nocka minela normalnie. Nawet wybylismy z domu, mezus powital rok tradycyjne ;) Ale w lozku bylismy kolo drugiej wiec sie wyspalismy :) Mam nadzieje, ze teraz po swietach bedzie co czytac...:) Na ten nowy rok sle duuzo swiezych wiruskow XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się w Nowym Roku przywitam!:D:D:D:D Jeszcze raz zyczę wam wszystkim NAJSZCZĘŚLIWSZEGO ROKU 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!! u mnie Sylwester bardzo sie udał - pobawilismy sie za wszystkie czasy :) wczoraj kiepsko sie czulam ale to z niewyspania i jakos tak przelecialo :) buziolki dla wszystkich 👄 no i jeszcze aktualizacja tabelki :):):):):):) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................17......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................11 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................9 ......................01.08.08 mezatka...........24........................6,5......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................6......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, wszystkiego najlepszego na ten Nowy Roczek!!! spelnienia marzen a przede wszystkim zdrowka i jeszcze raz zdrowka!! tesciowie pojechali, nawet bylo fajowo:)) polatalam troche po sklepach:)) sylwester wiadomo w domciu - ze wzg na brzdaca ale tez bylo milutko:D w swieta tez przybralam z 2kg dzis od rana latam, z malym do lekarza bo ma katar i kaszel i naturalnie olali sprawe bo nie ma goraczki, wiec nic powaznego...lecze go po swojemu wiec, zakupilam kropelki do inchalacji i syropek:) mam nadzieje ze mu szybko minie...wkurzylam sie na mojego bo to od niego sie zarazil😡 az nie moge uwierzyc, misiak za 6 dni skonczy 3miesiace:)), wczoraj dalam mu polizac jabluszko, walil smieszne minki:)) za kilka dni znow cos mu dam do sprobowania:)) mam nadzieje ze misiulina grzecznie mi zasnie popoludniu to poczytam co tam u was:) pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×