Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No nie Malolepsza - od Twojego słowotoku mozna dostac zawrotu głowy!:P:P:P:P Odezwijże się w końcu kobieto! Bo Gdańsk dopiero jutro, a dzisiaj???? Ja się o ciebie zaczynam martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Omega - \"słowotok\" udzielił się chyba nam wszystkim ;) Ale mam nadzieję, że to tylko przejściowe i wrócimy wkrótce do normalności. Jeżeli w tym roku będę otrzymywała takie dobre wiadomości jak dzisiaj to uznam ten rok za bardzo udany :D Moja mam miała dzisiaj gastroskopię (nie ma jak dobrze zacząć rok) bo podejrzewali problemy z żołądkiem i okazało się, ze wszystko jest ok a objawy, które ma ściśle wiążą się z sytuacjami stresowymi. Bo przed badaniem o mało \"ducha nie wyzionęła z bólu\" a jak jej lekarz powiedział, ze w środku nie ma nic niepokojącego to nagle ozdrowiała :D Co to znaczy siła podświadomości. Dziewczynki musimy wbrew wszystkiemu żyć nadzieją na lepsze jutro a wtedy na pewno się uda. Milka, Telesforka - może jeszcze od Was usłyszymy dobre wiadomości na początek roku? U mnie zima w pełni -7 C a do tego silny wiatr, że miałam odczucie, ze jest przynajmniej -20 C. Mało nos mi dzisiaj nie odpadł jak wracałam z pracy. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A co to za zmowa milczenia? Chyba do postanowien noworocznych nie dopisalyscie unikania kafe? My dzis idziemy do doktora, zobaczymy co u malenstwa slychac. I tez zimno, super sie spalo, ale niestety krotko. Czlowiek sie przyzwyczail do poznego wstawania i poznego chodzenia spac :o Pozdrawiam. No i piszcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No rzeczywiście coś mało nas widać na naszym topiku, ledwo go znalazłam :p Surfitka_ daj znać jak tam maleństwo? Malolepsza_ ty też daj znać jak tam po wizycie? Czekamy Mam do was pytanko. Zaczynam mieć schizy, wiem że to pewnie normalne, (ale wolałabym sie upewnić). Otóż myślicie, że jak nie boli mnie brzuch ani nie krwawię to z maleństwem jest wszystko wporządku? Bo ja oczywiscie już mam przed oczami czrne myśli i jak tylko by sie dało to chodziłabym do lekarza codziennie, a wizytę mam dopiero 16 stycznia a to dopiero za 2 tygodnie!!! Piszcie dziewczynki coś więcej, wiem dzisiaj jeszcze wszyscy pewnie dochodzą do siebie po sylwestrowej imprezie, ale KONIEC TEGO LENISTWA :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................17......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................11 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................9 ......................01.08.08 mezatka...........24........................7......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................6......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Justynka_ucałuj małego smyka od cioci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ode mnie to za bardzo nie ma dobrych wiesci na Nowy Rok-nic dodac nic ujac Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................17......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................11 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................9 ......................01.08.08 mezatka...........24........................7......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................6......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Pozdrowienia dla wszystkich.Surfitka i Malolepsza-co nowego u malenstw.Mezatka- moze wszystko sie unormowalo i organizm zaakceptowal ciaze i nie miej schiz:) Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! A ja myślę, że nasze rozmowy powoli dopiero zaczną się rozkręcać na nowo - po świątecznej labie część pewnie jeszcze do siebie nie doszła, a druga część nadrabia to czego przez ten świąteczny czas robić nie wypadało:P Ja dzisiaj tylko na chwilkę, bo nie wyrobiłam z robotą i w efekcie jak chcę się załapać na dzisiaj na film, to powinnam zaraz startować do wanny! Surfitka - dawaj znać co tam u Maleństwa! Pewnie wszystko w porządku - innej opcji nie ma ;) więc pytam tak tylko dla potwierdzenia ❤️ Malolepsza - Ty tak samo po jutrzejszej wizycie melduj się natychmiast, bo żebyśmy drugiej przez Ciebie tutaj nie zarywały!:P Nadal trzymam mocno OBA kciuki! ❤️ I wiesz co - ja wiem, że Ty się oszczędzasz, pewnie śpicie sobie słodko po całych dniach i w ogóle - i bardzo dobrze! Ale zlituj się i chociaż listę obecności od czasu do czasu podpisz!:) mężatka - z bólem brzucha to różnie bywa, ale że nie krwawisz to chyba dobrze? Gorzej by było jakby było odwrotnie! Nie zamartwiaj się na zapas! Dzidzia z pewnością czuje się znacznie lepiej, kiedy udziela się jej Twój dobry nastrój 🌻 jagoda - nowy rok - nowy zastrzyk optymizmu:) No jasne, że się uda! Oby więcej takich wiadomości! justyna - 3 miechy to już kawał chłopa z Adrianka! Ani się nie obejrzysz, a sam będzie jabłka wcinał i śmigał za nimi po drzewach;) Po tych Twoich opisach zaczynam deceniać polską służbę zdrowia:P Dla wszystkich obecnych i nieobecnych, zapracowanych, zmęczonych, skacowanych:P itp - po dużym 😘! (no gdzie Wy wszystkie jesteście?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciągłam książke z angielskiego no walczę, coby ją otworzyc no a kafe swietnie sobie radzi z ochotą na naukę :) Telesforka, nic się nie łam - zaczął sie Nowy to i nowe starania, za dwa tygodnie ruszaj do dzieła!! Małolepsza - a cóż tam się u Ciebie Internet skończył, czy jak?? Mężatka - ja myślę, ze wszystko ok, ale dla świętego spokoju bym zadzwoniła do swojego gina, całej reszcie ukrywających się życzę raz jeszcze spełnienia marzeń w Nowym 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Byliśmy dziś z maleństwem u lekarza-wszystko super, 16 stycznia mamy mieć szczepienia. Uwaga Natalka waży już 4020 kg!!! Teraz siedzi sobie w swoim bujaczku i zaraz idziemy się kąpać. Dziewczyny ona jest przesłodka, przecudowna i najpiekniejsza na świecie! Normalnie zaczynam wariować na punkcie mojego dziecka ale to chyba normalne:P Uciekam bo mnie woła;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. mimi, napewno Natalka slicznie wyglada :) A najwazniejsze ze jest zdrowa. Ani, angielski nie zajac nie ucieknie ;) A na kafe zawsze cos sie dzieje :) Voltare, no nie wiem czy te rozmowy sie rozkreca. Wiekszosc wpada, napisze dwa zdania i ucieka ... Nie mowiac ze niektorym calkiem mowe odebralo:( Malolepsza, chociaz liste podpisuj, ze wszystko oki... Telesforka, no szkoda, szkoda :( Ale jak pisza dziewczyny, nowy rok, nowy cykl i calkiem nowa nadzieja :) A ja choinki do dzis nie widzialam :) Przeciez ja nie turystka :p Mezatka, ja takie bole mam do dzis..i za kazdym razem sie pytam lekarza o co chodzi i za kazdym razem slysze te sama odpowiedz. Macica rosnie i sie rozciga. Naciska na rozne organy i czasem zaboli. Grunt by bol nie byl bardzo silny i nie bylo krwawienia. Oczywiscie skonsultuj sie z lekarzem. Omega 😘 Jagody, ciesze sie ze z mama wszystko dobrze. Mysle, ze z nami tez tak troche jest, chwila zapomnienia i sie nagle udaje :) Justynka, jak pisalam na gg Adrian jest boski i naprawde duzy :) Kawal chlopa z niego ;) Aisza ❤️ No i napisze co u nas. Wszystko ksiazkowo. Wszystkie wyniki bez zastrzezen, nie ma o czym wogole mowic. Dzis po raz pierwszy slyszalam bicie serduszka mojego malenstwa zaklocone co nieco, bo sie jak zwykle krecilo. :p Polozna po badaniu stwierdzila, ze to pewnie chlopak ;) A juz za 2 tygodnie poznamy czy bobas to rzeczywiscie Kubus czy Kubusia ;) Mam usg tzw. polowkowe. Jak to szybko zlecialo :) Od poczatku ciazy przytylam 2,5 kg. Gin sie mnie pyta czy poszalalam na Sylwestra, ja ze nie bo dzidzia i ze moze za rok. A on zaczal sie smiac i mowi, ze od czerwca to balangi mi sie skoncza a nie zaczna :D:D:D:D:D No i dzis maluszek bardzo sie krecil przez caly dzien. Coraz wyrazniej go czuje. No i znowu paczka wiruskow dla was :) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dobranoc, kolorowych snow. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No nie mogę dalej cisza :( Jedynie Malolepsza ma usprawiedliwienie a gdzie się podziewa reszta? Rany wczoraj marudziłam, ze zimno - tak mi się tylko wydawało dzisiaj było -12C, o mało nos mi nie odpadł w drodze do pracy ;) Omega - ręce opadają na takie teksty :( Mimi - Natalka jutro skończy miesiąc - kiedy to przeleciało? Telesforka - uparta ta @ :( Ale musimy wierzyć, ze w nowym roku się uda, co nam zresztą zostaje, przecież się nie poddamy to nie wchodzi w grę 😠 Ani - niestety kafe to nałóg ;)Wiem coś o tym, ledwie weszłam do domu i od razu do kompa, ech.... Mężatka - typowe jak nie ma kłopotu to chociaż go sobie stworzę w podświadomości!!!!Myśl pozytywnie i nie strasz swoimi obawami dzidzi ;) Przecież my wszystkie trzymamy za was kciuki więc musi być ok. Voltare - taka dobra nowina może bardzo poprawić nastrój, bo przecież jeżeli u innych jest ok to i nam się uda :D Malolepsza - jak dzisiaj nie napiszesz co powiedział docencik to lanie masz jak w banku. Bo my tu kciuki za dwa bąbelki trzymamy, ale nawet jak jeden postanowi z Tobą zostać to i tak będzie cudownie. Myślę, ze jak zobaczysz bijące serduszko/a to kilka łezki w oczkach się zakręcą? Sufritka - skoro mała wiercipięta tak bryka to ewidentny znak, ze u niego wszystko ok, ale to musi być cudowne uczucie czuć pierwsze ruchy maleństwa. Ale ja też kiedyś to poczuję :D Ryba__lufa, Moniś, Milka, Aisza, Nelcia 👄 Zmykam do kuchni bo komp na obiad dla M raczej nie przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest jak się przed wysłaniem nie czyta tego co się napisało 😠 Miało być, ze się łezki zakręcą skąd się wzięło kilka????? Ale myślę, ze zrozumiałyście co miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kuleżanki no normalnie szlag mnie chyba trafi, dzwonili z kliniki, ze moje laparo ze względów \"niezależnych\" przeniesiono na 9-tego az sie pobeczałam z nerwow juz mi lepiej ale od poniedzialku i tak chyba pojde sobie na L4 Surfitka - ciesze się ze u Was w porządku, niech się malutki kręci, ma widać charakterek :) Malolepsza - daj znak życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jagody, no pewnie ze poczujesz jak sie malenstwo bedzie krecic w brzuszku :) I zobaczysz i uslyszysz bicie serduszka :) Ani, glowa do gory. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki po laparo. Cos mi sie wydaje, ze kafe znowu szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - wiem, ze najgorsze jest czekanie, ale zobaczysz wszystko będzie dobrze i zrobisz kolejny kroczek do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strzelajcie:P oczywiscie caly czas myslami jestem z wami, ale nie zawsze moge usiasc do kompa, ze wzgledu na stan,[dopadly mnie nudnosci] i rodzinke, na szczescie juz lepiej, ufffff Surfitka____ja caly czas obstawiam chlopaka, mowie ci,ze bedzie Kubus:), zadroszcze tyvh 2,5 kg, ja juz mam szesc na plus, prawie wszystko co zrzucilam:P, polowa to woda po luteinie, ale to naprawde jest do przejscia:) Jagodka_____ja wlasnie tak mysle,ze nam sie po swietach dopiero jezory rozkreca:) Justi____👄Adrianek juz chlop, dzisiaj jak zobaczylam na wyswietlaczu numer to sie naprawde ucieszylam, niesety ni moglam odebrac, siedzialam u lekrza:P Omega____juz jestm kochana❤️ i spiesze doniesc, ze u wnuka bije serce jak trzeba, wszystko jest w normie, za dwa tygodnie mam sie zjawic na patologie ciazy w moim szpitalu i od tej pory tam maja mnie prowadzic, oczywiscie pod nadzorem mojego gina. To bylo cudowne zobaczyc kropeczke z pulsujacym serduszkiem, nieodwolalnie jest to ciaza pojedyncza, tak wiec dzisiaj pozegnalam sie juz z Gdanskiem, to miasto na zawsze juz bede kochala calym sercem❤️❤️❤️ dla calej cudnej reszty czarownoic wielka👄 teraz juz bede czesciej zagladac, wszystko idzie ku lepszemu, takze i czasu bede miala wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uffffffffff, słyszałas jak puknęło? To ten kamień, co mi z serca spadł:P:P:P Najważniejsze, że wszystko ok, bo to że się udało, to my wiedziałyśmy już wcześniej:P i bardzo prosze, odzywaj się częściej, pisz codziennie choćby jedno słowo - ŻYJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega___kochana❤️jasne......oslabil mnie ten poczatek, poza tym balam sie jak cholera i nie chcialam wam marudzic, ale jak dzisiaj zobaczylam ta malenka pulsujaca krpoeczke, to rowniez spadl mi kamien z serca, teraz juz naprawde musi buyc dobrze..... wiec na pewno bedzie relacja z kazdego dnia:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - a nie mówiłam :D ;) Przepraszam ale nie mogłam się oprzeć ;) Ech jak to niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba - wystarczy malutka kropeczka :D:D:D:D Dlaczego masz się pojawić na patologii ciąży? Mam nadzieję, ze Cię nie położą do szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - uff, cieszę się niezwykle!!! teraz to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza__________❤️❤️❤️❤️❤️ Bardzo fajnie że zobaczyłaś bijące serduszko teraz już wszystko będzie dobrze dbaj o siebie.Kilogramami się nie przejmuj ja w czasie ciąży przybrałam 25 kg i póżniej wszystko wróciło do normy.:P Aisza też przybiera na wadze i fajnie wygląda.:) Dla wszystkich czarownic👄👄🌼🌼 Omega__trenujesz już kolana?oj!!!!!!!!!! będzie tych wnuków oj !!!!!!!!!!!!!!!bądzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki❤️ Jagoda____no wlasnie nie wiem,dlaczego na patologii, tak sie prowadzi ciaze po IVF, dowiem sie od mojego konowala wszystko, wizyta nastepna 16 stycznia. Dobra zarty sie skonczyly, teraz natychmiast wzywam cala reszte do zaciazenia.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................17......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................11 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................9 ......................01.08.08 mezatka...........24........................7......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................7......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, co to znaczy w stopce - chyba sie udalo? Jezu ale ty uparta jestes ;) Ciesze sie ze dzidzio rosnie :D:D:D:D:D:D:D Gratuluje jeszcze raz i jest tak jak ci mowilam od samego poczatku !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×