Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka_____fakt....cudowna z Ciebie Czarownica👄 A M pyta doktora czy jeslii jest jeden to zanczy,ze drugiego nie ma, myslam,ze padne z e smiechu, juz od tamtego tygodnia wiedzialam,ze to bedzie jeden kruszonek. dzisiaj bylismy 10 raz w Gdansku, teraz jak tam pojade to chyba po to zeby odwiedzic justynke:P ciesze sie ze Kubulek zdrowo rosnie i buszuje w brzuszku, mowie ci chlop bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Malolepsza_ no to SUPER :-) Już sie nie zamartwiaj, chociaż wiem jak sie czułaś. Ja tez mam nastepną wizyte u gina 16 stycznia i też juz sie nie moge jej doczekać :-) Dziewczynki_źle przeczytałyscie mojego ostatniego posta, mnie wcale nie boli brzuch, tylko mam schizy czy oby napewno z maleństwem w porządku. Tak juz mam (wiem że nie warto martwić sie na zapas, ale taka juz moja natura) Ja chyba jak juz urodze to uwierzę :p Lekarz przepisał mi luteine podjezykowo, ale jest mi bardzo nie dobrze jak ona się rozpuszcza, myslicie, że jak jej nie bedę zażywać to coś może sie stać???? Pozdrawiam was wszystkie i przesyłam buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, rzeba bylo podmienic luteine na duphaston, po prostu sie go lyka :) A 16 stycznia widze ze w trojke idziemy do gina :D:D:D:D:D ktos jeszcze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza❤️ ❤️ ❤️ ❤️ tak bardzo się cieszę!!! Musisz być bardzo szczęśliwa to niesamowite zobaczyć serduszko swojego dziecka. Cieszę się razem z Tobą teraz już wszystko się ułoży i niedługo każda będzie w ciąży! Surfitko super, że maluszek tak bryka! Mężatka na pewno wszystko jest dobrze, nie martw się🌻 Natalka dziś cały dzień nie spała tylko u mamy na rączkach. Muszę ją troszke odzwyczajać bo jest coraz cięższa:) Co do 16 stycznia to my mamy szczepienie i ortopedę:D Pozdrawiam wszystkie buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - Tobie to się dowcip wraz z ciążą wyostrzył ;) wzywasz nas do zaciążenia? wiesz jaki ścisk w naszej kolejce do II kresek :D:D To 16 stycznia będzie dniem medycznym ;) Justyna - czy dobrze zrozumiałam wybieracie się w lutym do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Super sie Was teraz czyta-tyle dzieciatek w drodze to widze ze i optymizm sie udzielil reszcie-mam nadzieje ze do mnie tez dotrze:) Malolepsza-urodz po terminie jeden dzien to wstrzelisz sie w moje urodziny-ha-bedziemy sobie z twoim malenstwem razem swietowac:) Surfitka-nalezy Ci sie spokojna o ksiazkowa ciaza za te lata walki. Mezatka- pozbadz sie schiz i ciesz sie ciaza. Omega,Nelcia-to Wam sie sypna wnuczeta teraz-chyba bedziecie musialay notatki prowadzic kiedy czyje urodziny. Jagody-my tez kiedys sobie posluchamy serduszka. Ani-odwleka sie to laparo ale juz blizej jak dalej i bedziesz miala za soba. U mnie @ w pelni-zaczynam powoli obojetniec-chyba nawet przestalam to tak przezywac-widocznie tak byc musi.Samochodu jeszcze nie mam-bedzie w poniedzialek-moj maz dzis mi dzwonil ze moge miec samochod w niedziele-ale ze stara i zgieta maska a w poniedzialek bede go musiala przywiez po nowa-to zapytalam gdzie sens i ze juz poczekam na nowa-jeden dzien mnie nie zbawi. Zrobilo sie bardzo zimno-chyba pierwszy w tym roku taki mrozik no ale od jutra juz znowu cieplej.Trzeba cos pomyslec o wypadzie na narty-tu polozenie jest o tyle dobre ze w lecie blisko na plaze nad ocean a w zimie-niemal rzut beretem na narty. No ok,zmykam cos poogladac.Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zgodnie z obietnica meldunek od rana:P Mezatka____mialam to samo z luteina, a wiesz mi,ze calkiem sporo jej biore, po kazdym razie ladowalam w ubikacji, na szczescie nie wymiotowalam, ale mdlolio mnie po tym sporo czasu. Nie odstawiaj w zadnym wypadku luteiny, skoro lekarz ci ja przepisal widocznie byl jakis powod, po konsultacji z ginem zaczelam brac luteine dopochwowo, ta zwykla podjezykowa i po problemie, luteina ma sie rozpuscic w sluzowce i chyba bez znaczenia w jakiej:P Jagoda____alez w zadnym wypadku nie zartowalam z zaciazaniem, poprostu zamierzam Was sumiennie dopilnowac i dopingowac❤️ Mimi____to musi byc cudowne karmic malenka:) wszystkiego najlepszego dla Natalki❤️❤️❤️ dzisiaj nasza kochana dziewczyneczka konczy 1miesiac:) Surfi____no to rzeczywiscie wspolne ginekologowanie:P Telesforka___mowisz masz:Pten jeden dzien wytrzymam dla Ciebie👄 Justi___❤️ Rybka____mam nadzieje,ze sie trzymasz, codziennie o Tobie mysle❤️ Milego dnia dla wszystkich kochanych czarownic❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza tak bardzo sie ciesze :):):):):):):):) nie przejmuj sie nudnosciami ta pikajaca kropeczka wszytsko ci wynagrodzi z nawiazka :) widze ze masowe trzymanie kciukow przynosi rezultaty teraz trzeba trzymac za reszte babolek :) Mezatka ja bralam dupahston a to sie lyka wiec bez problemow :) spytaj o to gina jak bedziesz albo wejdz tylko na konsultacje w sprawie leku dupahston kosztuje jakos ponad 40zl Mimi ucaluj malutka ode mnie 👄 ja ostatnio kiepsko sie czuje i ciagle boli mnie glowa z jedzenia nic mi nie smakuje i juz M powiedzial ze strasznie mi sie smaki zmienily - nawet jedzonko inaczej doprawiam... zmienilam witaminy dla kobiet w ciazy z elevitu na feminatal n i sa o wiele lepsze a przede wszystkim mniejsze i tansze - nie odbija sie po nich jak po elevicie we wtorek na 19:10 ide na wizyte a w czwartek o 9:00 mam usg genetyczne i juz sie denerwuje a z drugiej strony sie ciesze ze znowu mojego dzidziolka zobacze :) Jagoda Ryba Voltare Telesforka Ani Milka Omega Nelcia 👄 Surfi Monis glaskanko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jagoda tak tak jedziemy ochrzcic baka:) poniewaz mamy zamiar wrocic na stale wole zeby metryka chrztu byla \"pod reka\" ale sie topik zmienia:) oby tak dalej:)) mam tyle do nadrobienia.... mimi super ze natalka pieknie rosnie:)) urocza dziewczynka a w tych rozowiutkich ciuszkach to ja jestem zakochana:) ach ten 2008 bedzieprzepiekny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tu taka cisza:P teraz ja Was bede wzywala do raportu!!!!!!!!! poslalam Wam moja kochana kropeczke, jak ktoras krpoki nie ma, nich krzyczy, kropka jest bardzo do mnie podobna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, dzisiaj byłam u dyrektora powiedziec o zmianie terminu mojego L4 ale wyrozumialy i taktowny z niego gość, nawet nie zapytał dlaczego do tej kliniki idę :) dobrze, bo bałam się ze tłumaczyć, ze jajowody i takie tam :) Malolepsza - chyba pora usunąć ze stopki słowo \"chyba\" no i chętnie przygarnę jakiegoś kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_____to na kiedy masz w koncu termin???? wlasnie juz Wam paczek nie wysylam tylko kropki, moze to bedzie lepszy sposob: .................................................................................................................................................................................................................................................................... masa swiezych kropek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - faktycznie kropka bardzo do Ciebie podobna :) Wypisz wymaluj Malolepsza :D Justyna - w takim razie połączycie przyjemne z pożytecznym. Dziadkowie pewnie już się cieszą, ze zobaczą wnusia, nie mówiąc o ciociach i wujkach. Telesforka - oczywiście, że nam się uda, tylko ja należę do tych mniej cierpliwych więc chciałabym już zobaczyć malutkie serduszko. Aisza - zobaczysz, że wszystko będzie ok, ale fakt pozostaje faktem, że stresujące jest to czekanie. Ani - to dobrze, że szef przyjął do wiadomości i nie zadawał zbędnych pytań a najważniejsze, ze nie utrudnia. W przyszłym tygodniu będzie już po wszystkim i będzie można zacząć działać. Ja dzisiaj od rana w biegu, zaczęło się od tego, ze wczoraj wieczorem M mnie oświecił że skończyły się badania techniczne auta i w razie kontroli mogą mi dowód rejestracyjny zatrzymać. Jechałam więc na stację kontroli z duszą na ramieniu żeby przypadkiem jakiś patrol mnie nie przechwycił. A wiadomo na złodzieju czapka gore ;) Gdyby mnie M nie uświadomił to pewnie z tydzień bym sobie spokojnie jeździła żyjąc w nieświadomości. Badanie trwało chwilę a potem pan mnie skasował na stówkę, wbił nową pieczątkę do dowodu i życzył szerokiej drogi. W pracy sesja za pasem więc szaleństwo zaliczeń. Czasami mam wrażenie, że studenci w takim momencie się klonują jest ich przynajmniej trzy razy więcej niż zwykle ;) Po pracy szybkie zakupy, obiadek i nareszcie chwila przyjemności - kafe :D Dobrze, ze jutro sobota to troszkę zwolnię tempo bo po tym świąteczno-noworocznym lenistwie jakoś nie mogę wrócić do równowagi ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - mogą być i kropki oby zechciały z nami zostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza__________Holo ja protestuję:(:( Jako babcia topikowa też chcę dostać zdjęcie kropeczki.która babcia by nie chciała widzieć swojego wnuka lub wnuczki😭 9(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____🖐️ a ja Wam nie opowiadalam jak mnie smerfy zgarneli, tak mi sie przypomnialo jak Jagoda zaczela o przegladzie,:P jechalam sobie beztrosko bez pasow i po zakazie i mnie zaskoczyli, bo wyskoczyli z jakiegos zielonego auta a ja bylam kompletnie nieswiadoma co jest grane, no ale dobra zlapali i sie zatrzymalam, po czym oni prosza mnie o dokumenty, a ja nie mam nic, sama bylam w szoku, ani prawka, ani dowodu rejestr, ani nawet dod osobistego, troche mi sie cieplo zrobilo, ale,ze moim glownym objawem ciazy jest agresja niczym niuzasadniona zaczelam panom policjantom pyskowac, teraz to mi wstyd jak sobie pomysle, w kazdym razie kazali komus z rodziny przywiesc papiery, bo w przeciwnym razie chcieli mi auto odholowac.....dzwonie wiec do M, a ten w pracy, ale jakos sie wyrwal z kolega, zeby te papiery dostarczyc, jak tylko zajechal juz widzial moja bojowa mine wiec kazal mi milczec i on z wladza rozmawial, nie wiem co tam gadali, ale smiali sie i pokazywali mnie panowie palcami, jak sie okazalo M sie skarzyl, ze ja w domu od tej ciazy tez taka agresywna jestem:P chcieli mi za ten wybryk wplepic 3 stowki, ale wladza laskawa dla kobiet w ciazy i dali mi 50 zl za brak dokumentow, bo fakt ten musieli zglosic.....kierowca z bombowca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - no, no musze uważać co mówię, bo jak mi się oberwie, waże słowa... ale czy mogę skromnie poprosić o zdjęcie kropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia zaraz wysle.....nie mialam adresu, sekunda! Jagoda_____cala brygada kropek, na pewno da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - bo zamiast na władzę krzyczeć trzeba było rozśmieszyć.;) Jakiś czas temu moja kuzynka ze znajomym wracała z pracy. Ciemna noc, wyprzedzają jakiś samochód a tu nagle pan z lizakiem. W pierwszym momencie się przestraszyła, że przekroczyła prędkość i pewnie jej wlepią mandat. Podchodzi policjant, przedstawia się i prosi o dokumenty. Ona w swojej przepastnej torebce zaczyna szukać: dowód rejestracyjny - jest, ubezpieczenie - jest, nawet dowód osobisty jest a prawa jazdy nie może znaleźć. Wysiada z samochodu i dalej przetrząsa torebkę, pan władza usłużnie świeci jej latarką do torebki - prawa jazdy jak nie było tak nie ma. W końcu się zdenerwowana postawiła torebkę na masce samochodu i przerzucając zawartość torebki. Pada komentarz policjanta, że kobiety mają bałagan w torebkach i dlatego niczego nie mogą znaleźć na co kuzynka odpowiada, ze nie ma bałaganu w torebce tylko jakiś gamoń zrobił to prawo jazdy takie małe ze nie można go znaleźć w normalnej torebce ;)Policjant zaczął się śmiać i tym sposobem dostała tylko pouczenie. Po powrocie do domu prawo jazdy znalazła w torebce bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagpda____:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w sumie juz tyle razy mnie zlapali i jeszcze nigdy az tak bardzo nie ukarali, mam szczescie:) dziewczynki poszly kropki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się zamelduję, żeby mi się od naszej ciężarówy nie oberwało:P:P:P, skoro taka rozkrzyczana jest:P:P:P Ja zalatana, codziennie za kierowcę robię, nie mówiąc o 2 godz. czekania na rehabilitacji, za daleko od domu żeby wte i wewte jeździć, a centrum handlowym pt. Arkadia już rz.....m, przerabiałam to rok temu i znowy powtórka z rozrywki... jeszcze 2 tygodnie takie zwariowane, a póxniej mój inwalida już sam chyba będzie mógł jeździć za kólkiem... Malolepsza - kropeczka śliczna, podobna jak nic do mamusi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - kropeczka dotarła, mała kropka a ile radości :) mam nadzieję, ze i ja będę się taką niebawem cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) No mówiłam, że po świętach się bardziej rozmownie zrobi;) a nas dzisiaj złapała drogówka:P, jak pan władza poszedł sobie z papierami do swojego pojazdu - prawie wmówiłam K. że to przez to, że nasze auto jest dzisiaj tak brudne, jakby brało udział w rajdzie Paryż-Dakar i cały syf z całej trasy osiadł właśnie na nim:P. Ale pan policjant o dziwo powiedział, że wszystko w porządku (pewnie się dobrze nie poprzyglądał dookoła:P) Tak czy inaczej trzeba by w końcu jutro pojazd trochę umyć:O malolepsza - nawet jakby fotka nie była podpisana, to od razu widać, że to Twój bąbelek! Podobieństwo mówi samo za siebie:P Tak czy inaczej możesz maleństwo założyć już album - pierwsza fotka już jest. Chociaż czekaj - bo pierwsza to jest jeszcze ta poprzednia z kliniki ;) Nie rozumiem tylko tej \"patologii ciąży\" ale pewnie nam to wkrótce wyjaśnisz. A u nas w miasteczku obok to jest tak bez sensu, że większość kobiet w ciąży ląduje w szpitalu czy jest taka potrzeba czy jej nie ma. Czasem tylko po to żeby zrobić jakieś jedno czy dwa badania. Tak niby ludzie gadają, że to przez to, żeby wykazać że oddział ginekologiczny w tym szpitalu ma rację bytu. Ale ja już wiem, że w razie czego i tak nie będę chodzić raczej do miejscowej przychodni. Jak leżałam 2 dni podczas HSG to widziałam, że te dziewczyny bardziej się denerwowały z tego, że każą im się kłaść bez sensu na 2-3 dni do szpitala - z całą tą papierkową oprawą przyjmowaniem, wypisami, wynikami itp. Ktoś to powinien zmienić, ale trwa to już tyle czasu, że chyba wszyscy uważają to za naturalne, że zdrowa kobieta w prawidłowo rozwijającej się ciąży ląduje co chwila w szpitalu po to tylko żeby dowiedzieć się że wszystko jest ok - i wynocha do domu! A w sumie wszystkie badania trwają w sumie może z pół godziny. ani77 - u mnie w pracy biorę na wszystkie wypady do lekarza i badania po prostu urlop. Dopóki nie będę musiała - nie chciałabym, żeby całe to nasze leczenie ujrzało światło dzienne. Zresztą - co będę chłopom tłumaczyć babskie problemy! mimi 😘 dla naszej mini-jubilatki:) justyna - a jedziecie do Polski autkiem? Szkoda, że Dawidek nie jest ździebko starszy - mali chłopcy uwielbiają jazdę samochodem! A tu jeszcze tyle godzin jazdy, że ho, ho. Ale pewnie to jeszczee nie ostatnia jego podróż!:) Ja sobie przypominam, jak mój chrześniak był mały 4-5 lat, to wlazł do auta, którym jego tata miał wieźć babcię do Kościoła, zwolnił ręczny (samochód zaczął się delikatnie toczyć po nierównści) i zaczął kombinować przy kluczykach. Musiałybyście widzieć babci minę!:D jagoda - studenci się nie mnożą - oni choć raz w roku zjawiają się u Ciebie - wypadało by poznać swojego wykładowcę przecież przed końcem semestru:P A jeszcze sobie przypomniałam jak poszłam kiedyś z brata indeksem po wpis do jego wykładowcy. Młody pojechał sobie szybciej do domu, a ja rzecz jasna nie miałam bladego pojęcia jak jego profesor wygląda. Wcześniej dostałam od niego instrukcję, gdzie mam się zgłosić + rysunek :P jak ów profesor wygląda:D:D:D Poszłam. Znalazłam. Ale okazało się, że wpisów nie dawał bo nie wziął ze sobą arkuszów ocen i kazał mi tyko zapisać sobie gdzie mam się zgłosić następnego dnia i o której godzinie. Ja mądra zapisywałam wszystko z wielkim zaangażowaniem dopiero potem połapałam się, że piszę to wszystko na kartce z wizerunkiem owego profesorka:P opatrzonym na dodatek wyraźnym opisem i jego nazwiskiem! Zastanawiałam się tylko, czy on zdążył to spostrzec, ale w sumie nic się nie odezwał:P telesforka - jakoś poradzisz sobie przez weekend bez autka, a tych gór i morza w zasięgu ręki to Ci zazdroszczę! Ja niby do gór mam niedaleko, tylko co mi z tego, skoro ja uwielbiam morze i wodę i ciepełko mmmmm.... i się rozmarzyłam;) surfitka, mężatka, malolepsza, mimi - skoro 16 jest \"topikowym dniem służby zdrowia\", to przecież gdzieś zostało to tak zorganizowanie, żeby ten 16 stał się kolejnym topikowym świętem - nie ma bata - będą same dobre wiadomości!:) aisza - Ty też się zaprogramuj, że wszystko gra! ❤️ Ryba, milka, omega, nelcia, moniś - 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare:D dawidek to u dianki:) moj to adrianek:D:D:D podeslalam wam cos, tam tez fota malego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - no tak - tak to jest jak się ma 2 okna otwarte i pisze się na 2 fronty:P Na jednym należna pochwała dla Dawidka, a tutaj oczywiści miałam na myśli Adrianka!:) Hmm samolotem - jeszcze lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×