Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagody - zdecydowanie herbetkę poprosze, z tym że już bez swernika, wczoraj się tak objdłam, że ho ho, ale był pyszny! i te brzoskwinie!:D:D:D:D Surfitko - w związku z tym, że czerwone już są, tym razem czarne, a od środka lekko fioletowawe, takie muśnięcie fioletu, z daleka wyglada jak biały... Malolepsza - ach ty, a już miałam nadzieję na prywatnego, osobistego rehabilitanta...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczytałam co napisałam, to się za głowę złapałam - pani korektorka a literówki stąd na kilometr:P:P:P wszystko przez tę moją klawiaturę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki! wreszcie sie do kompa dorwalam :) obiadek juz na gazie mezus wyprawiony na uczelnie takze wszytsko gra dzisiaj dziewczyny pierwszy raz w ciazy dostalam takiego powera ze szok moge gory normalnie przenosic coz za przyjemna zmiana nastroju wreszcie :) w piatek bylismy z M w kinie - rocznica slubu byla mozna tak powiedziec chociaz do pelnej to jeszcze duzo brakuje :) objadlam sie niezdrowym popcornem i nachos ale taka mialam ochote ze szok :) w sobote jakos tak przelecialo sprzatanko zakupy i w ogole a dzisiaj caly dzien dla mnie M dopiero o 18 bedzie wiec laba totalna :) nie moge doczekac sie wtorku bo mam wizyte i zobacze moja kruszynke na usg jak dostane zdjecie to wam od razu posle na maila ale to bedzie wieczorkiem poznym bo wizyta dopiero o 19:10 :) lasagne to bym zjadla a le serniczek niebardzo ciagle za mna chodzi zupa szpinakowa... surfi kochana ja to sie wole w pasie nie mierzyc szczezre mowiac i na wage nie wchodzic narazie bo jeszce zawalu dostane i tyle bedzie 🌼 telesforka i teraz to pilnuj M co sie chlopak nie wystraszy bow eisz jak jeszcze czas to gotowi na wszytsko a jak przyjdzie co do czego...🌼 malolepsza no wreszcie uwierzylas zaakceptowalas malenstawo i te chyba to mam nadzieje ze na zawsze zniknelo :) oczywiscie popieram opinie dziewczyn kropeczka cala mamusia :) 🌼 mimi mala jest slicza cudowna do schrupania normalnie :) 🌼 justi ale Adrianek juz duzy no tak ten czas leci ze ani sie obejrzysz a pierwsze urodzinki beda...🌼 nelcia,jagody,mezatka,monis,voltare,ani,rybcia,omega 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek :) Jagody to ja tez bym wypila herbatke, bo kawki nie pije :) Omego, to ja pisalam o tym, ze Minimonia jest w ciazy w grudniu. 2 stycznia dowiedzialam sie ze niestety jej dzidzius juz nie zyje. Nie pisalam tego na forum u nas, jest to tak tragiczne i smutne ze nawet nie jestem w stanie czytac tego topiku do ktorego wlasnie podalas link. Strasznie smuta historia :( Malolepsza, ty naprawde spac nie mozesz ? Mnie by koniami w wolne nie sciagli z lozka o taakiej porze !!! Aisza, nie przesadzaj z tym brzuszkiem i zaden zawal. Ja to sie ogromnie ciesze, ze juz..a wlasciwie dopiero widac :) Bo dopiero teraz slysze komplementy, ze juz mam taka mala, slodka pileczke :) Kolega z pracy mi powiedzial, ze jak dla niego kobieta w ciazy jest najpiekniejsza, bo nosi w sobie nowe zycie. Kochane zycze milej niedzieli i oczekuje swietnych wiadomosci ( wiadomo jakich) w najblizszych dniach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dzisiaj liste podpisuje i zmykam na serial :) w tle kawa i nicnierobienie, czyli tradycyjna niedziela w domu panstwa Sz. Dopiero co wrocilismy z zakupow i obiadu, wiec ide pomarzyc o szpitalach jak w Leśnej Górze :) moze lekarze beda tacy mili dla mnie w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie zle ze sie nie odzywam a dla was zolta kartka normalnie jako ostrzezenie :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane ❤️ 🌼 małolepsza kochana tak bardzo się cieszę, że wszystko jest ok. wiedziałam, że będzie, buziaczki 👄 👄 👄 :D :D :D jestem w domu mała jest chora (oskrzela) :( najgorsze są noce bo zrywam się jak ma napady kaszlu :( :( jutro jade na wizyte bardzo się boje, ostatnio nie było widać zarodka :( :( :( mam bardzo mieszane uczucia, coś kiepsko jest ze mną ostatnio, mam straszny dół i właściwie niewiele mnie cieszy, chyba nie nadążam za tym galopującym światem, choć bardzo się staram to jestem coraz bardziej zmęczona i coraz mniej wydajna :( :( :( pozdrawiam was moje drogie, naprawdę bardzo się ciesze, że wszystko u was ok :D :D :D buziaczki dla wszystkich babć, mamuś, przyszłych mamuś i naszych kochanych staraczek - nie poddawajcie się 👄 👄 👄 i dziciątek śliczniutkich :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odplepuje Moniś - głowa do góry, musi być dobrze i basta! Aisza - no dobrze że jest ktoś na psterunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znowu są jakieś problemy z kafe :( Ja dzisiaj podpisuję listę i zmykam. Dopadła mnie mega migrena. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja odbebnie obecnosc. U nas po staremu. :) Monis, jak to nie widac zarodeczka? W ktorym ty jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Idzie wiosna chyba bo cieplo sie zrobilo dzis-a jutro ma byc wg prognoz nawet 19 st C-tak to ja lubie.Samochod mial byc na dzis ale bedzie dopiero jutro bo jeszcze nie wysechl zderzak na 100 %-chyba kogos (czytaj meza) udusze😠. Czytalam historie Minimoni-smutna bardzo.Wspolczuje jej i zycze sobie i Wam obysmy nigdy nie musialy czegos takiego przejsc. Aisza-to wysylaj zdjecie swojej fasolki jak tylko dostaniesz. Surfitka-ty to mi sie kojarzysz z chlopcem-moze dlatego ze sama od poczatku piszesz o Kubusiu;) Monis-zdawaj relacje jak wizyta jak tylko bedziesz mogla. Jagody-oj straszne te Twoje migreny-wiem cos o takich bo sama miewam. Omega-Twoje literowki to takie malenki pryszczyk przy moich ze nawet sie nie zauwaza-ja sie staram zawsze popatrzec co napisalam ale nieraz pisze w takim biegu ze nie zdazam a potem sie za glowe lapie. Malolepsza-ja mam kolezanke ktora zawsze na wszystko reagowala odmiennie niz inni-moze ty z tym niespaniem w ciazy tez jestes takiem nietypowym przypadkiem? No zmykam dziewczyny bo znowu do szkoly czas-skonczyly sie ferie:/ Buzki dla wszystkich niewymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze, ze nastala prawdziwa cisza....Kazdy wpada i tylko podpisuje liste, a nawet i to nie. Telesforko, o Kubusiu zaczela pisac nasza topikowa czarownica - malolepsza :) Kiedys spytala mnie na gadu o potencjalne imie i tak sie zaczelo :P Dla mnie samej jest to calkiem obojetne..ba jesli to jest rzeczywiscie chlopak na 99% nie bedzie sie nazywal Kubus :P Najwazniejsze jest by babel byl zdrowy, i licze dni do podgladania - jeszcze 9 :D:D:D:D:D Aisza, no to czekam jutro na relacje z ogladania. Dzidzia juz duza, pewnie ma z 5 cm :D No i czekam na fotki :) Mimi, fajne te portale ze zdjeciami bobasow :D Jagody, dorwalo cie biedulko :( Ani, jak samopoczucie? A dla reszty druga zolta kartka za nieodzywanie sie :P U mnie jak pisalam juz bez zmian, dorwalo mnie przeziebienie w zwiazku ze zmianami pogodowymi..jak pisala telesforka w piatek bylo jeszcze -5 a dzis juz +15 a jutro ma byc nawet wiecej i jak tu sie czlowiek ma nie meczyc przy tych zmianach. Wiec katar wczoraj dreczyl, dzis troche lepiej na szczescie :) Ale dzidzio ma sie dobrze :) Kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odbieram żółtej kartki, ja mam usprawiedliwienie:P:P:P A że jeszcze nie śpię o zgrozo, to się zameldowałam:D:D:D:D Surfitko, mam nadzieję, że podeslesz nowości po podlądaniu:):):) a różnica temperatur całkiem niezła! Ja też chcę +15!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Malolepszą znowu zamurowało????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jestem.....jestem:P Tez chce 15 stopni ciepla, wygladam za okno i prawie jak zakopane, pelno sniegu i wielkie zaspy, mam nadzieje,ze ta zima szybko zleci, srednia przyjemnosc miec zwolnienie i tak wiekszosc czasu siedziec w domu:P Omega____matko swieta o ktorej Ty kobieto jeszcze pracujesz, na trzecia zmiane czy jak???? Surfitka____o raju no to jak,jak nie Kubus to jak????zzera mnie ciekawosc, jakie imona Wam teraz po glowie chodza?? Monis____obawy w ciazy normalna sprawa, mnie juz na szczescie powoli przechodza leki, na pewno zobaczysz w koncu fasoleczke. Aisza___no to czekamy na relacje❤️ Telesforka____bez samochodu jak bez reki, osobiscie sobie nie wyobrazam, ale......odkad jestem w ciazy, zachowuje mega ostroznosc, juz nie jest ze mnie taki pirat:P dla calej reszty kochanych czarownic po👄 AAAA Justyna___i jak?????? milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................18......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................11 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................9 ......................01.08.08 mezatka...........24........................7......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................8......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 zaczelismy dzisiaj 8 tydzien wlasciewie od jutra,:Pale juz dzis poprawiam i przyblizam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maloelesza, to nie była praca, tylko przyjemność. Nareszcie miałam czas dla siebie:P:P:P A u mnie po wczorajszym śniegu pozostało jedynie wspomnienie, dzisiaj leje deszcz i jest +2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega__-skoro przyjemnosc, to wszystko w porzadku, ja wlasnie oddaje sie przyjemnosci, mala kawa, a raczej mleko z kawa,:P no i kafe oczywiscie, z pzerwami na allegro, poluje na ksiazke\"W oczekiwaniu na Dziecko\",swietna pozycja, 500stron porad dla kobiet w ciazy, rzeczowo bez zbednego czarnowidztwa, moze uda mi sie upolowac w pakiecie razem z druga pozycja\"Pierwszy rok zycia dziecka\", widzialam u kolezanki, super ksiazka, po kolei opisane etapy rozwoju,z terminarzem niezbednych badan,opisem niepokojacych objawow i mnosto porad. Omega a tak apropos podeslij mi adres na gadu albo na maila, odesle ci w koncu Twoja ksizaeczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka___ratunku, chcialam wkleic suwak z babystrology, kopiuje i nie moge wkleic, nie wiem co robie nie tak😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, że wkleiłam wam tę smutną wiadomość o Minimoni, ale wydawało mi się, że skoro kiedys z nami pisała, warto wiedzieć co u niej... ale nie pomyślałam, że może was to zdołować... :(:(:(:(:(:( SORRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×