Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

o widzisz a ja na to nie wpadłam ??????? Może coś w tym jest? A swoja drogą to nie wiadomo co mi bardziej "pomogło" zbieżność terminów, celność Aiszy cz te wianki co je ostatnio puszczałam na św. Jana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZOK poszłam sie poopalać a tu takie CUDA!! normalnie się mi w oku łza zkręciła, szok... cuda... czy magia topicowa... nie ważne Aisza, Jagody - GRATULUJĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - dobrze, że podpisałaś, że to lody bo bym nie wpadła, ale mi narobiłaś ochoty chyba wyślę M do sklepu bo sama wizualizacja nie wystarczy :P A swoja drogą jak takie lody smakują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie iwerzę własnym oczom :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Aisza__gratuluje syneczka :-) Teraz wracajcie szybko do nas i czekamy oczywiście z niecierpliwościa na fotki :-) Jagody__magia działa!!! GRATULUJE CI KOCHANA !!!!! Jestem po prostu w szoku!!! Ach ten nasz topik kochany...... Ani__mój brzusio jeszcze nie zarezerwowany także z miłą chęcią oddam go w twoje ręcę :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest kulka lodów śmietankowych obtoczona w panierce z maki kukurydianej i wiórków kokosowych, zanurzona na 30 sek. w głebokim oleju. W środku sa nieroztopione. A smakują wyśmienicie! wyslę ci jeszcze zdjęcie "środka":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jesteście w szoku???? To co ja mam powiedzieć? M od 13 się zastanawia w którym dniu tak byliśmy tak skuteczni :P:P Do tej pory nie wymyślił a co gorsze ja nie potrafię mu pomóc, pomimo,z ę byłam przy tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody___a czy to ważne w tej chwili??? myślę że nie...naważniejsze że w te słodkie buciki ze zdjęcia ktoś za 9 miesiecy włozy swoje stopki maleńkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - to impreza za imprezą teraz na topiku :D Tylko przyjdź na swoją studniówkę bo zgodnie z topikową tradycją zawsze dziwnym trafem wszystkie giniemy :p Te buciki a raczej skarpetki jakiś rok temu dostałam od koleżanki na szczęście i dopiero dzisiaj ujrzały światło dzienne ;) Omega - M wysłany do sklepu, takich pyszności to mi nie przyniesie ale zawsze coś na otarcie łez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - a jaką masz date OM? to ci zrobię dzidziusia:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś mogła to zrób :P:P 30 maj chciałam wstawić w podpisie zdjęcie testu ale coś fotosik szalej 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało się - cud jakiś, mam nadzieje, że nie zginie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - u mnie sie normalnie otwieraz twoja stopka od razu na zdjęciu testu :D czyli zgodnie z Twoim założeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku było, potem gdzieś przepadło a teraz znowu jest, może to coś z serwerem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - dzięki 👄 wstawiłam link zobaczymy czy zadziała, ale powiem szczerze nie wiem po kim to nasze dziecko ma urodzę bo ni jak sie dopatrzeć nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody!!!!! Jezusie, aż mi łeski lecą po polikach!!!! tak się ciesze!!!! test 100% a te paputy przecudne 🌼 👄 🌼 👄 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) normalnie nie wiem co napisać.... :) :) :) :) teraz ja w kolejce rzucam brzuszek, najchętniej to obdarowałabym was wszystkie 🌼 :) :) :) :) to jest magia... nic innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, cieszę się, że nas posłuchałaś i ten brzuszek Aiszy jednak złapałaś :D :D :D Gratulację, tysiac buziaków i tak bardzo sie cieszę, ze nie wiem, co napisać. Dla Ciebie ❤️ Obejrzałam wizualizację babci Omegi i powiem Ci, że masz calkiem podobne dziecko do mojego :) Aisza, gratulacje również i ucałuj Bartusia 👄 👄 Więcej nie pisze, bo jestem w pracy, ale juz ostatni dzień. Jutro to formalność :) A moja lekarka już powiedziała, że zaraz po urlopie wypisze mi zwolnienie. A potem mówi: a po co po urlopie? Po co ma pani sobie urlop marnowac, zawsze będzie więcej czasu na bycie z dzieckiem. I od razu chciała mi dać zwolnienie, ale ja powstrzymałam. Trzymam się planu :) Buziaki dla wszyskich jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! wiedziałam!!!!!! Jagody z całego serca Ci gratuluję🌻 🌻 🌻 🌻 A nie mówiłam, że topik magiczny i cuda się zdarzają. Aisza Tobie również gratuluję. Poród faktycznie ciężki, ale najważniejsze, że z wami wszystko ok i już masz swoją kruszynkę. Jak czytam o waszych porodach to ja miałam wielkie szczęście, tylko dwie godzinki. Omega ja się nie obrażę, mogę przejąć brzuszek po moniś, zwłaszcza, że M po urlopie bardzo aktywny:P Milla odpoczywaj kochana i się tak bardzo nie denerwuj. Betty jak po wizycie? Malolepsza z Marcelinki to już kawał baby, zaraz dobije do dwóch kg! Myślę o Tobie, dbaj o was i ściskaj nogi! Ryba musisz być bardzo szczęśliwa, to aż bije z twoich postów. I bardzo dobrze tak trzymaj! Pozdrawiam wszystkie niewymienione, uciekam bo mała wzywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - no jasne uroda po babci ;) ciekawe czy coś będzie po mamusi :P:P Moniś - masz rację, rzucaj brzuchem tylko oby celnie bo nie wypada takiego dobra marnować :D Ryba__lufa - faktycznie podobieństwo naszych dzieci jest wręcz uderzające :D Ja na urlop wybieram się dopiero 25 lipca, muszę pozamykać wszystkie sprawy, po bronić moich chłopaków :P Mimi - M aktywny bo wypoczęty :D szkoda, ze tak mało tego urlopu w ciągu roku :O Betty - odezwij się, jak po wizycie, wszytko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam na kafe a tu malo ze tyle stron do czytania to jeszcze taka nowina -wiedzialam ze tak bedzie ja tu czytam a mi mleko dla malej z garnka wylazi.:) Jagoda-----GRATULACJE :) ja teraz obstawiam voltare.:P a u mnie droga do lekarza straszna samo dojscie do stacji mnie zmeczylo w taki upal (30minut w samym sloncu)kupilam bilet i zaraz przyjechal pociag.ze stacji do gabinetu myslalam ze juz blisko-przystanek tramwajowy a tu tak dopiero sie zaczyna ta ulica i tak szlam prawie 2 km i znalazlam.godzine czekalam do samego lekarza-wizyta 80 zl.wchodze i mowie boli mnie pod brzuchem-kluje,mam takie lekkie bolle jakby miesiaczkowe(kojarzy mi sie z miesiaczka albo ze skurczami porodowymi)brzuch twardy,zapomnialam o bolu w plecach jakby nerki czy cos.cisniienie 145/70 i wniosek-SZPITAL! chcial mnie dzisiaj polozyc ale dzwonil niema miejsca.(ze porod przedwczesny nie jest raczej brany pod uwage chyba ze bedzie sie cos dzialo)zbadal brzuch i tyle nawet na fotel nie wlazilam.mowil ze skierowanie wypisuje na nadcisnienie ale przy przyjeciu mam powiedziec o bolu brzucha. na jutro z samego rana mam byc w szpitalu. s i jeszcze pytal sie o ruchy mowie ze czuje ale jakby mniej dzisiaj na to on zebym szla na zapis tetna dziecka i kosztuje 20 zl -to mu powiedzialam ze ja nie mam tyle przy sobie bo wzielam tylko na wizyte i bilety ...a on to pani przyjechala pociagiem?-ja ze tak a on-jutro prosze zeby pania ktos przywiozl. i jutro kolo 7 rano wyjezdzam do szpitala.m wyslal mi z tel smsa o gg wiec mam num gg do telesforki i voltare.i kom do fasolki to jak bede cos wiedziala to sie odezwe to którejś z nich.chyba ze nie moge to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - nie ma żartów z ciśnieniem, dobrze, że się tym zajmą na oddziale :( Oby tylko nie było to weekendowe leczenie przez leżnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie tak wydaje ze jak ostatnio bede tam tak lezala i tylko tyle co do toalety to bede miala za niskie a w domu co prawda nic nie robie i tak mam dosc duze.ale martwie sie tez tym twardym brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×