Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

zmienilam stopke :):):) a co do zdjec to nie wiem jeszce czy bede wrzucac na fotosik czy wysylac buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrzucilam na fotosik kilka nowych fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ja mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz :( Porządnie się wystraszyłam. Zgodnie z tym co napisałaś to u mnie dzisiaj mija 5 tyg. i 5 dni czyli 6 tydz. zatem na usg powinno być widać zarodek ale serduszka raczej nie :( Ech i dalej ta niepewność. Kiedyś mi się wydawało, że jak zajdę w ciążę to już będzie z górki a teraz mi się wydaje, że całe Himalaje jeszcze przed mną :P Krotko mówiąc potwierdza się teza, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ;) Voltare - oj jak ja nie znosiłam rozmrażania lodówki. Jeszcze w akademiku miałyśmy takiego rupiecia, ze po 2 tygodniach już drzwiczki od zamrażalnika (bo zamrażalnik był taki mały wewnątrz lodówki) obrastały lodem i były dwa wyjścia albo rozmrozić albo zapomnieć o tym co jest w zamrażalniku bo drzwiczki nie dały się po tym czasie otworzyć :P W kółko rozmrażałyśmy tą lodówkę i nawet żadna słówkiem na nią nie mruknęła bo to wtedy był super luksus mieć lodówkę w akademiku, nawet takiego rupiecia ;) Większość trzymała swoje rzeczy na parapecie w reklamówce i wystarczyło stanąć po akademikiem, spojrzeć w górę a tam cała feeria barw, czasami ptaki się do tego potrafiły dobrać i nici rano ze śniadania :P Aisza - i oby Bartuś pozostał takim słodkim maluchem :D A co do kąpieli to dziecko musi ćwiczyć struny głosowe wiec może lepiej jak robi to przy kąpieli niż nocami ;) Zmykam bo dzisiaj i tak trochę sobie odpuściłam leżakowanie a nie ma co przesadzać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, mam nadzieje, ze tak mu juz zostanie, ze bedzie grzeczny i polubi sie kapac..moja od poczatku ma dosc donosny glos, ale za to kapac sie uwielbia :D A krzyczy ( nie placze) tylko jak jest glodna, a kweka jak robi kupe :P Jagody, a kiedy masz usg? Bo sie zgubilam. Moze juz zobaczysz swoje dzieciatko na usg, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki :) 🌼 aisza bartuś jest taki słodki, że można go schrupać ;) ucałuj go w ten maleńki nosek od forumowych ciotek 👄 surfitka moja mała też bardzo lubiła się kąpać, do tej pory trudno ją wydostać z wanny, chyba zaczne ją straszyć, że jak jej się zrobią kreseczki na palcach to zacznie się rozpuszczać ;) ;) :P :P :P ale ze mnie matka :) ;) ;) voltare tak rozmrażanie lodówki... eee bleee, ja mam nową i tak nie lubie tego robić Jagody tylko proszę się nie stresować, pamiętasz u mnie też nie było widać srduszka, dopiero chyba w dziewiątym tyg, nie martw się na zapas, wiem wiem łatwo mówić, sama przez to przeszłam, ale grunt to pozytywne myślenie, malolepsza, betty buziaki i ogromne przytulanki, trzymajcie się kochane 🌼 🌼 milla odpoczywaj ile wlezie, a co tam też nam się coś należy :) :) buziaczki dla wszystkich 👄 👄 miłego dzionka życzę, tymbardziej, że się ochłodziło i czekam na deszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE! wczoraj wyszlam ze szpitala voltare -dziekuje za informacje dla dziewczyn:) cisnienie spadlo wiec juz nie chcieli mnie dluzej trzymac. bol brzucha ustapil choc nie do konca tak jak i stawianie sie brzuszka. w karcie szpitalnej mialam napisane-nadcisnienie ,obrzeki,zagrozenie przedwczenym porodem. dziewczyny ile sie tam dzieci rodzi! w sama niedziele 9-cioro w poniedzialek-taka kobitka rodzila 38 lat -3 dziecko od 3 lat cukrzyca i chlopak mial miec 4600 gram a urodzil sie przez cc i mial 5400 i dl 63 ciesze sie ze juz jestem w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka w poniedzialek mialam usg i bedzie dziewczynka wazy 1825gram staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........33............(Alicja).. 30.08.08 Fasolka81........27...........26...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitka - z racji tych plamień idę dzisiaj do gina, nie ma co ryzykować :O Moniś - mam świadomość, ze jeszcze mogę nic nie zobaczyć na usg i dlatego pierwotnie chciałam pójść na wizytę najwcześniej 19 lipca, no ale jak widać moje dziecko od początku lubi stawiać na swoim :P Charakterek to jak nic będzie miało po mamusi ;) Betty - o tym, ze rodzi się masa maluszków słyszałam ostatnio w tv, chodziło co prawda o warszawskie porodówki, nawet jakaś kobieta urodziła w windzie bo ja odsyłali ze szpitala do szpitala. Rany nie dość, że stres związany z samym porodem to jeszcze problem z miejscem :( Uważaj teraz na siebie bo nie dość, że pogoda niestabilna i ciśnienie raz w górę, raz w dół to jeszcze szalejesz z porządkami. Porządki nie zając nie uciekną!!! A ja dzisiaj zgodnie z wcześniejszym założeniem zwiałam z pracy. Tzn. pracuję ale w domu :P Zrobiliśmy nawet z M pranie tzn. ja palcem pokazałam co M ma wrzucić, który proszek wsypać itd. bo u niego białe czy kolorowe to nie ma znaczenia. A za moment będą nadzorował wieszanie tego prania, M co prawda nic nie komentował ale miny najszczęśliwszej nie miał, chyba do niego dotarło do czego się przyczynił i co go może czekać przez następne miesiące :P:P Natomiast mi się coraz bardziej ta ciąża zaczyna podobać ;) Miłego dnia WSZYSTKIM życzę :D Najbardziej tym zapracowanym, Omega może jakaś przerwa na kawkę i kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w Poznaniu też są takie przypadki, że rodzące odsyłają od szpitala do szpitala, bo brak miejsc, mam tylko nadzieję, że mnie się jednak uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Baboki :) Moja dziecinana ogół jast bardzo ruchliwa, wierci się i kręci kopie aż czasami mnie boli takie ma mocne te kopniaczki :) W poniedziałek o południu wszystko było ok wieczorkiem niewiele się wierciła az w końcu przestala, stukałam i pukałam w brzuszek chyba z 15 minut aż w koncu dała o sobie znać.OK poszłam spać. Rano aż się poryczalam bo jej długo nie czułam,(zazwyczaj rano budzi mnie kopniaczkami że jest głodna :))a tym razem cisza !!! Stukam w brzuszek i stukam i nic. Polecialam do doktora narobiłam ambarasu że nie czuje dzieciątka.Już jak siedziałam na poczekalni zaczela się wiercić :D Jezu Kochany jaka ulga !!!! Ale siedziałam nadal w zaparte i myśle że dopuki nie usłysze jak bije serduszko to nie wyjde !!! Poczekalam chyba z 15 min i przyjeła mnie doktorka przystawiła do brzusia taką machine i było slychać jak bije serduszko i uspokoiła mnie że wszystko jest ok że czasami tak się dzieje że dzidzia jest mniej ruchliwa i żabym obserwowała przez jakiś czas co ile się rusza. Jejciu dziewczyny przeżylam szok tak się wystraszylam !! Teraz wszystko jest ok Mój P nagadal malej aby już nas tak nie straszyła :) Dziś już normalnie obudziła mnie kopniaczkami. :) :) :) Myślę że wpływ może mieć też pogoda, nadal leje i jest szaro buro i ponuro i może dzidzia potrzebowała sobie dłużej pospać... Fakt faktem pogoda bo bani 😡 !!! Dziewuszki dziś jedziemy podpisać umowę na nowy domek i wpłacimy kaucje. Na przeprowadzkę mamy tydzień to spokojnie bez pośpiechu wszystko zrobimy. A i na nasze mniejsce już mamy nastepną pare z dzieckiem :) Dziewczyny ja uciekam :) miłego dzionka Wam życze buziole papap... Jagódko - nie dziwie się że się wystraszyłaś ja też w 5 czy 6 tyg miałam taki śluz różowawy tak się wystraszyliśmy że z miejsca pojechaliśmy do gina !! Wiem o czym mówisz różne myśli przychodzą do głowy.Ale lekarz uświadomił nas że wszystko jest w jak najlepszym pożądku. Wtedy na usg też widzieliśmy tylko małą fasoleczkę. Serduszko dopiero póżniej tak w 9 tyg. Trzymaj się cieplutko kochana i wypoczywaj !! Pozdrowionka dla wszystkich sraraczek, ciężarówek, mam i przyszłych mam BUZIOLE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze tabeleczka :) staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........33............(Alicja).. 30.08.08 Fasolka81........27...........26...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........26...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, daj znać jak tam po wizycie u gina - ale nie martw sie wszystko jest ok. Czasami ma sie nawet plameienia w czasie implantacji zarodka:-) agnes - a ty gdzie ten domek kupiłaś? w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........33............(Alicja).. 30.08.08 Fasolka81........27...........26...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........26...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........24............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatas86
jestem od kiedy sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza-zdjecia przesliczne niech Wam sie zdrowo chowa-GRATULACJE ja dzis do gina bo mi sie zwolnienie konczy.zobaczymy czy uda mi sie bez oplaty za wizyte prywatna,bo tylko zwolnienie mi potrzebne. a tak wogole to mi sie urlop wychowawczy nie bedzie chyba nalezal.z tego wzgledu ze przekroczymy chyba zarobki bo jest 504 zl na osobe.:( tak sobie pomyslalam ze jak bede 20 tyg na macierznskim potem urlop potem .....albo do pracy(z dziecmi bedzie mogla siedziec ta dziewczyna co pilnowala Asi) albo z 2-3 miesiace na zwolnienie i jak zwolnia to na kuroniówkę i miedzy czasie jakas praca domowa. blagam i namawiam m na prawo jazdy i nie wiem czy mi sie uda.chcialabym bo juz mam dosc tego lazenia pieszo i wogole jak bedzie 2 dzieci to jak ja sie rusze. moze jutro mi sie uda go wyslac do auto szkoly i niech zalawia by szybko skonczyl i juz jak bedzie dzidzia kupic jakos samochod i jezdzic nawet na zakupy czy do lekarza. bardzo bym chciala ale zobaczymy czy mi m ulegnie.:/ pozdrowienia dla pozostalych kobitek ,a u mnie tez pada i jest pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatas86
do justyna m. tak znalazła sie jedna o tej porze staraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Beata, topik ma juz prawie 2 lata a Justyna prawie rocznego bobasa :) Betty, a moze sama pomysl o prawku. Nie musialabys nudzic meza, a przydaloby ci sie wlasnie na zakupy czy podrzucic dzieciaki do szkoly lub przedszkola :) Jagody, no to pisz co slychac? Trzymam kciuki. A maz niech sie przyzwyczaja, moj tak sie wczul, ze nadal robi pranie, wiesza je i zmywa podlogi :D Monis, a jak samopoczucie przed wielkim dniem? Agnes, wiem jak to sie wyczekuje na ruchy. Ale na tym etapie ciazy nawet nie musisz wszystkich ruchow malenstwa czuc jeszcze, bo jest malutkie, ma duzo wod plodowych. Na pewno wszystko bedzie dobrze :) U nas nocka przespana, zaczynam sie przyzwyczajac do tego :) , ze moj kwiatuszek spi w nocy a w dzien troszke rozrabia :) Wlasnie sobie lezy, dzemie ( bo trudno nazwac spaniem jak sie lezy z jednym okiem otwartym ;)) i smieje sie albo gada sama do siebie :D I taki puchatek sie z niej robi :D Pozdrawiam serdecznie wszystkich !!! Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatas ____justyna już m dzidziusia - :) musiałaś przeczytać pierwsza stronę topiku a mamy ich już tutaj sporo i sporo starających się i cieżarówek i mamusiek w końcu :) zapraszamy do nas - napisz nam coś o sobie - ile sie staracie cykli itd. Agness__mój tez kopie jak szalony - dziś na kursie dziewczyny widziały jak mi brzuch do góry podskakuje :) i sie smiały - a ja sie popłakałam ze smiechu przez te wariatki :P i też mnnie boli - ale ruchliwośc nie jest złym znakiem więc sie ciesze nawet jak boli - rozmawiam wtedy z nim i sie troszke uspokaja :) albo mój M do niego mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, ja bujalam brzuszek ;) Bo tez czesto skakal :D W pracy sie smiali i nie wierzyli ze moze tak skakac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi ___bujać to też się bujam :) niby udaję ze płyniemy statkiem :P hahahah jak tam twoja córeczka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie zapraszam was na studniówkę w piątek _ :) obecność obowiązkowa !!!! o każdej porze dnia :) - widzicie jaka ja łaskawa dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale mam ostatnio kiepskie dni, że aż szkoda pisac-wpadłam chyba w mały dół, wszystko wokół mnie wkurza (przy czym słowo wkurza to tak delikatnie mówiąc) Oby jak najszybciej przeszło... Jagódka__daj ciotkom znać co powiedział gin??? Czekamy na wieści :-) Aisza__Bartuś jest po prostu przesłodki :-) Małe cudeńko, ucałuj go od cioci :-) Betty_no nareszcie w domu, jak sie tak człowiek napatrzy co sie w tych szpitalach dzieje to aż szkoda gadać. Fasolka__mnie też synus tak kopie, że aż czasem boli, albo jak wypnie swoje małe nóżki lub pupkę. Mój brzuch też faluje jak wzburzone morze :-) Małe rozrabiaki :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nic nie wiem bo gin nie dojechał :( Ale się wkurzyłam 😠 Powinien w nocy wrócić z urlopu ale podobno był jakiś problem z samolotem i zamiast dotrzeć do domu o 1 w nocy dotarł o 1 ale w południe :( A ze dojeżdża do mojej miejscowości ponad sto km więc praktycznie od razu musiałby wsiąść w auto i przyjechać na wizyty, a ja dziękuję za takiego \"wypoczętego\" lekarza, więcej szkód z tego mogłoby być niż pożytku :( Była jedynie położna i w jego imieniu przepraszała pacjentki, tylko co mi z tego jak ja się martwię czy aby wszystko ok. Dobrze, ze nic się nie dzieję bo wtedy to bym szukała ratunku w szpitalu. A najgorsze, ze nie bardzo jest do kogo pójść w zastępstwie mówię Wam co ja mam w tym mieście za konowałów, żeby gin usg w gabinecie nie miał :( A pacjentek do nich jest masa, ja chyba za mało szkół skończyłam żeby to pojąć :P Muszę się uzbroić w cierpliwość i wytrzymać do piątku. Betty - mam świadomość, że w Twoim stanie to chwilowo trudne do zrealizowania ale Surfitka ma rację zrób prawo jazdy sama będziesz niezależna. W każdej chwili gdy zachodzi potrzeba siadasz i jedziesz a nie prosisz czyjejś łaski, M też nie zawsze będzie mógł Cię zawieźć bo będzie np. w pracy Agness - a co wg Twojego gina było przyczyną pojawienia się podbarwionego śluzu? Dostałaś wtedy leki czy na zielonej wyspie też panuje zasada, ze przed 12 tyg. nie ingerujemy w przebieg ciąży. Akurat wczoraj oglądałam program o rozwoju płodu i tam padła taka informacja, że im starsze dziecko tym dłuższy czas odpoczynku, krótko mówiąc ucina sobie drzemkę tak jakby uczyło się rozróżniać czas na zabawę i czas na sen :) Ale mogę sobie wyobrazić co przeżyliście, człowiek normalnie głupieje i przestaje w takich chwilach racjonalnie myśleć :( Oby takich doznać w ciąży było jak najmniej. Zmykam leżakować, dobrze, że jutro mam tylko dwie obrony to też się nie zmęczę zbytnio, a pojutrze już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko wiedzę że ani Ty dziś nic nie załatwiłaś ani ja... Byliśmy umówieni dziś na 17z babeczką od wynajmu aby podpisać umowę o domek. Pojechaliśmy ok 60 km do jej biura a tam cisza babki nie ma musiala pojechać gdzieś na pogrzeb... Smutna sprawa ale mogła choć zadzwonić... Hmyyy co do tego sluzu.. lekarz powiedzial że wszystko jest dobrze że wszystkie narządy powiększa się zozszerzają , dzidzius robi sobe miejsce. Tak mi powiedział :) Nie martw się Kochaniutka będzie wszystko dobrze :) Dziś dzidzia szaleje na calego napędziła nam niezlego strachu, myślałam że oszalejemy... Caluski papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno ja chodzę co miesiąc do doktor GP czyli takiego rodzinnego. Tu tylko mierzą ciśnienie, badają paskami mocz i od czasu do czasu warzą i taki wywiad ogólny i to wszystko prowadzi pielęgniarka tylko na chwilkę przychodzi pani doktor pomacać brzusio. Miesiąc temu pielęgnirka słuchała czy bije serduszko. I to tyle. Są też wizyty w szpitalu ( w którym się będzie rodzić) ostatnio byłam w kwietniu następną mam 31 lipca. Te same badania co u GP plus pobranie krwi chyba z 5 fiolek i usg. Wszystkie te badania są bezplatne. Same wiedzcie nic więcej. My dodatkowo jezdzimy do Dublina do polskiego doktora. Inaczej sobie tego nie wyobrażam... Tutejsi lekarze mówia im mniej ingeręcji tym lepiej. Tak już tu jest. My dla spokojności wolimy sprawdzić co i jak inaczej mym nie usiedziała spokojnie :) Pozdrawiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram dzionek :) już oddałam charytatywnie mocz i krew :P po południu mają być wyniki to wam napisze jak nie znajde wyjaśnienia :) wstałaam dziś lewą noga jak narazie na cały świat - zupełnie ot tak sobie .... jak mi przejdzie to sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baboliny, stesknilam sie przeokropnie, ale zaczne od : SERDECZNE GRATULACJE JUPI!!!!! JAGODA A NIE MOWILAM!!!! LAPY NIE DZIURAWE!!! BABO TY JEDNA!!! A TERAZ NIE PANIKUJ TYLKO ODPOCZYWAJ !!!! I WYKORZYSTUJ ZE MAZ TAKI NADOPIEKUNCZY!!!:p:p:p:p AISZA SERDECZNE GRATULACJE I DLA WAS - tak jak pisalam w mailu slicznusi szkrabus:) lezka sie zakrecila ze i moj byl taki malusi a teraz 12kg wazy, sam stoi i tylko patrzec kiedy zacznie chodzic, tzn chodzi sobie ale razem z takim fajowym wozeczkiem:) aktualniemamyna planie wychodzenie gornych zabalkow,jak on cierpi:(...ale nocki nawet nawet:) mimi wow! jak ujrzalam ta tabelke to az sie zastanowilam:P ale jednak ja musze jeszcze poczekac...mam nadzieje ze szybciutko sie uda:) moze tym razem pisiolek bedzie:) omega - mam to ale nie wyslane jeszcze - wybacz...nadrobie :) malolepsza 3 majcie sie! a wy dziewczyny szykowac sie na brzuchy! troche sierpniowych do oddania jest:) buziole musze leciec😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wysyłałam co niktórym z was moja morfologie martwi mnie stan mojego RBC, HGB i LYM% :( , bo są na minusie, reszte porównałam z morfologią, która robiłam w kwietniu - i wyniki są gdzie niegdzie odrobinke wyższe lub takie same więc wnioskuję ze jest dobrze :) ale te trzy na minusie :( co wy o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee laseczki gdzie Was wszystkie wywialo ??? Dziś w końcu koleżanka zrobiła mi balejaż wyszedł super :) Mój zachwycony :) Pogoda bez zmian :( Dzidzia szaleje na calego !!! Buziaki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×