Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Babolki - pozdrowienia od Betty:) Troszkę spadło jej ciśnienie, ale nie o tyle, co podczas poprzedniego pobytu w szpitalu. A przez weekend, jak to przez weekend - szpital pracuje na zwolnionych obrotach, więc nasza koleżanka ma nadzieję, że jutro zajmą się nią jak należy. A swoją drogą - kładą kobietkę do szpitala - w końcu nie bez powodu, bo Betty pisze, że brzuchal ją cały czas pobolewa i jest twardy -a potem przez 3 dni i tak nic z nią konkretnego nie robią :O Jak tu mieć normalne ciśnienie i się nie denerwować:O aisza - witaj mamusiu:) To dzisiaj pierwsza \"domowa\" nocka przed Wami;) Oby była jak najmniej stresująca, a najlepiej całkowicie przespana:) Czekamy na fotki tego Twojego brzdąca;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare o calkowicie przespanej to Aisza musi zapomniec na dluzszy czas ;) dobrze jest jak jest jedna krotka pobudka na karmienie :) Aisza, powodzenia w domu z Bartusiem. Uroczy z niego maluszek. Betty, oby jutro przystapili do dzialania. Jagody, rozumiem, ze jestes pod wrazeniem. I super ze maz sie tak przejal:D U nas weekend minal w spokoju. Bylismy na spacerku, poklocilam sie troche z mama, mam dosc jej komentarzy co do mojego sposobu wychowania dziecka, a szczegolnie ubierania :o najlepiej na 25 stopni ubrac dziecko w spiochy i zawinac gruby koc by przypadkiem nie zmarzlo :O No nic, nie zanudzam, dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pierwszy dzien wrazen za nami malutki jest słodki taka mała kruszynka. Surfitka------------jak mały wda sie w mamusie to bedzie przesypiac cała noc.Aisza jak była mała to praktycznie tylko jadła i spała ja nie wiem co to sa nieprzespane noce,jak ja ją nakarmiłam ostatni raza o godz.12 w nocy to przesypiała do godz 5-6 rano.😴 No zobaczymy w kogo sie wda Bartuś ;) Ninka jest śliczna wiadomo jaka mama taka córka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie..........
jestem w ciazy, chcialabym sie dowiedziec czegos na temat porodu. chce byc do tego przygotowana bo bede rodzic pierwszy raz. najbardziej boje sie bolu, bo mam bolofobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko-bardzo dziękuje za życzenia,i pamięć. Całuski dla Ciebie i prześlicznej córuni ,z dnia na dzień coraz ładniejsza. Podglądam na NK.Niech rośnie zdrowo 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kolejny cykl poooszedł... W związku z tym poprawka tabelki. A wogle to na szybko - ostatnie sprawy pracowe w locie i urlop.... Nie będzie mnie pod komputerem pewnie ze dwa tygodnie - i dobrze. należy mi się w końcu. Za bardzo wszystkim się przejmuję i żyję nie tym co trzeba. No to luz teraz! Pozdrawiam was wszystkie. staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........37 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........25...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A co tu taka cisza????? Omega Was chyba dawno nie pogoniła;) U nas wszystko ok, mała coraz grzeczniejsza, minął jej katar i już tak nie marudzi. Wczoraj cały dzionek spędzilismy na działce, dziś M do roboty a my same:) Teraz mała śpi a ja biorę się za sprzątanie. Jagody super, że M tak się wczuł w rolę! Aisza Bartus jest uroczy! Pisz do nas. Surfitka ucałuj Ninkę👄 Malolepsza i Betty wracajcie do nas! Dla pozostałych buziaki 102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aisza__witajcie w domku :-) Piszą dziewczyny, że Bartuś uroczy czyli Aisza wysłałą jakieś foteczki, a ja nie dostałam, więc prosze żeby ktos mi przesłął---ja też chcę zobaczyć 😭 Beetty__trzymaj się tam w tym szpitalu :-) Malolepsza__ty też :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki witam się tylko żeby nie było, że zapomniałam, buziolki aisza ja też poproszę o foteczki :) zmykam bo mam fatalne dni i ciągle rycze, mam mega doła i nie chce psuć nastroju, buziaczki kobietki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cierpiąca:( ale moje oko zawodowe sie skrzywiło - Martuniadiablica \"zgubiłaś mi wnuka!!!:P:P:P Więc poprawka: staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........25...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nelcia, wszystko zalezy jak kto traktuje noc ;) Moja Nina tez tak spi, zje wieczorem i 5-6 h potrafi przespac. Ale dla mnie 5-6 rano toz to noc zarwana ;) Monis, nie placz, glowa do gory !!! Mimi, nie ma jak dzien na swiezym powietrzu :) Ciesze sie ze Natalka juz zdrowa. Martunia, masz racje - luz to podstawa. Jadiro - jeszcze raz wszystkiego najlepszego !!! mam pytanie, a czego chcesz sie dowiedziec..porod boli jak nie wiem co, dlatego wszystkim polecam znieczulenie zewnatrzoponowe. A moj maz wczoraj po grymaszeniu Niny - jak zwykle nie chciala isc spac, wypila mi cale mleko z piersi i nadal byla glodna itp. zapowiedzial, ze nie czuje sie zeby znowu kiedys mial byc ojcem, moze mu sie to kiedys zmieni, ale na razie on nie chce wiecej dzieci :( Ale moja w tym glowa by go przekonac ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - meldujemy sie :) na chwilkę - jestem jakaś senna dziś - wróciłam po kursie i chyba sie legnę spać....💤 mam pytanie czy wasze dzidzie - też was tak mocno kopią?? bo mój od 3 dni upodobał sobie jedno miejsce i wali tam takie kopniaki ze ja az podsakuje i boli jak nie wiem - dopiero jak mój M. z nim pogada to mały sie robi spokojniejszy i przestaje - (chyba idzie spac wtedy) - ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Aisza ___synuś przecudowny - a ta czuprynka jego - bomba :) buziaki dla was - dzielne istoty :) biedna Betty :( - Voltare ucałuj ją i pozdrów od nas 🌻 zostały nam 4 dni do studniówki :) zmieniam tabelkę - wg. co niektórych źródeł zaczynamy dziś 3 trymestr...dobrze mówię czy coś namieszałam??? staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........26...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aisza - Bartuś cudo :D Niech teraz zdrowo rośnie i za bardzo nie dokucza rodzicom ;) Surfitka - przejdzie M zobaczysz, niech Ninka podrośnie, ustabilizuje swój tryb życia to na pewno M da się przekonać do rodzeństwa dla niej. Voltare - no właśnie to jest takie weekendowe leczenie przez leżenie :( Zawsze mnie to wkurzało bo jak nie umierasz w dosłownym sensie to nie ma co się zbytnio angażować w opiekę nad pacjentem. Przepraszam, ze nie napiszę do wszystkich ale wczoraj wniknęły problemy :( Wczoraj poszłam ok 15 do toalety i zobaczyłam bardzo lekko podbarwiony śluz, nie można tego nazwać plamieniem bo bielizna była czysta ale to co zobaczyłam na papierze spowodowało, że serce mi stanęło :( Nic absolutnie mnie nie boli i tego śluzu było malutko nie mniej jednak możecie sobie wyobrazić co wczoraj przeżyłam. Do powrotu M przerobiłam wszystkie najczarniejsze scenariusze 😭 Chyba jednak się przemęczyłam na tym weselu :( A najgorsze w tym wszystkim jest to, że gin w BS jest na urlopie będzie dopiero w czwartek a mój miejscowy też dopiero w środę popołudniu :( Głowa to mnie tak zaczęła boleć, ze myślałam, ze mi czaszkę rozsadzi, było mi niedobrze, słabo, gorąco, zimno i wszystko na raz. Generalnie cały wczorajszy dzień leżałam plackiem. Byłam już gotowa iść na do szpitala tylko z moich doświadczeń jeżeli chodzi o koleżanki wynika że i tak mi nic nie dadzą tylko położą więc z dwojga złego już lepiej leżeć w domu i nie słuchać opowieści. Postanowiłam dzisiaj pójść do obojętnie jakiego gina prywatnie na wizytę gdyby coś się działo ale całe szczęście jest spokojnie więc do pracy poszłam tylko na 2 godziny bo miałam obrony i zaraz ponownie do łóżka, jutro mam jedną obronę więc wyjście z domu można potraktować jako przewietrzenie głowy a we środę coś wymyślę żeby się nie pokazywać w pracy i popołudniu idę do swojego gina :( Jak się wali to zawsze na całej linii, zmówili się czy co z tymi urlopami :O Dziewczynki idę leżakować, M w pracy i w zwiazku z tym mogłam do Was napisać bo gdyby zobaczył, ze siedzę przed kompem jak nic urwałby mi głowę :( Trzymajcie za mnie a w zasadzie to za nas mocno kciuki i oby do środy, może do tego czasu całkiem nie osiwieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak to się właściwie liczy te tygodnie ciąży, liczymy pełne skończone czy rozpoczęty tydzień????? Bo zachodzę w głowę czy u mnie wciąż jest 5 tydzień czy to już można traktować jako 6 tydz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
już nie mogę sie dioczekac kiedy bedzie wiadomo czy zaciazylam czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - ja Ci zgubiłam wnuka, Ty mi jeden cykl:) Ah gratuluję Aisha! :*:) Siostra byla dziśu lekarza - za 3 miesiące moze znowu starać sięo dzidziusia. Z jednej strony się ciesze, z drugiej jakoś mi tak markotnie:/ Czuję się wredna. Jutro pakowanie walizek i w świat, uf odpoczne w koncu! Dobrej nocy wszystkim z osobna. staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................3........ ................3.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........36...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........33.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś ) 30.08.08 Fasolka81........27...........26...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........23............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ......................2750.............03.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!:) Jagoda - Ty babo kładź się i nie zamartwiaj - chyba większość z dziewczyn ma jakieś lekkie przebarwienia śluzu albo plamienia i to potem mija. Przestań tworzyć czarne wizje, tylko puść sobie jakąś komedię, albo jakąś lekką książkę poczytaj do poduszki i nie myśl w kółko o jednym. A swoją drogą przydałaby Ci się bura od M. za nękanie dziecka takimi scenariuszami:P Wiem, wiem, że każda z nas martwiła się, martwi, lub martwić się będzie aby jej dziecku nie stała się żadna krzywda i aby szczęśliwie dobrnąć do końca wyczekiwanej ciąży - sama też pewnie kiedyś będę przewrażliwiona na tym punkcie;), ale w końcu ktoś Cię musi sprowadzić do pionu!My Cię tutaj będziemy dzielnie wspierać i duchem jesteśmy z Tobą, a Tobie pozostaje tylko pozytywne myślenie;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - a duphaston bierzesz???????? why not??????? Ciekawe, jak nasza Rybka w podróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey nie no dla mnie to przegięcie jakieś jest notka do UNIJNY TEST IQ SPRAWDZ SIE - juz raz sie tu pokazałeś osobniku na naszym topicku i starczy . nie możan napisac normalnej nottniki tylko sobie jaj robisz????????? za przeproszeniem wypieprzaj stąd ale już !!! nie potrzebujemy tu zaśmiecaczy naszego topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Aisza robiła podobny test i straciła 40 zł nie wiem dlaczego na tym topiku sie ogłaszaja to chyba nie jest na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelcia__ jak dla mnie to tylko zaśmiecanie czyjegoś forum - a kazy moze sobie zrobić test IQ w zupełnie inny sposób nie tracąc kasy...no to raczej ktoś kto rozśiewa takie długgie posty powinien sobie zorbić ten test !! szkoda gadać!! idź lepiej na strony rządowe się ogłaszaj - tam powinni sobie porobić testy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry kobietki ja tylko na sekundke i uciekam aisza prześliczny Bartuś, słodasek, do przytulania taka kruszynka, naprawdę moje gratulacje, jest cuuuuudowny 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - dzieki za fotki - Bartuś to krusynka tak słodka że brak słow - buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki! mamy piękny lipiec same burze ale dla mnie to super bo już nie znosiłam tych upałów! Nie odzywałam się bo pojechałam na 2 tygodnie do rodziców leżakować. Mój niech pisze doktorat, ma do poniedziałku za tydzien już złożyć i przez to tylko siedzi przy kompie. a mi tak było nudno i smutno że stwierdziłam nie ma jak u mamy:-) \\Pozdrawiam z wrocławia! Maciuś kopie jak szalony a ja no cóż leżę...tylko w innym miejscu. Dzieciaki na wakacjach a ja taka bezdzietna i słomiana wdowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cały dzień coś szwankowało na kafe i nie mogłam wejść na stronę :( U mnie spokojnie już drugi dzień ale oczywiście uważam na siebie jak mogę i jutro zgodnie z planem maszeruję do gina Voltare - dzięki za postawianie do pionu 👄 Jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić, próbowałam jak mogłam odwrócić swoja uwagę ale jak człowiek się tak przejmie to na niczym nie może się skoncentrować :( Ani książka, ani film w sumie jedyna sposób na częściowy relaks to nie być samej w domu ale chciał, nie chciał M do pracy mysi chodzić. Omega - nie mam duphastonu, gdybym go miała to bez zastanowienia bym go sobie zaaplikowała i pewnie stres byłby mniejszy. No ale sytuacja chyba opanowana, zobaczymy co gin powie. Będę go molestować jeżeli oczywiście stwierdzi, że go nie potrzebuję brać to i tak niech mi napisze receptę. W końcu przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu a wizyta w szpitalu gdzie panuje totalna znieczulica mi się nie uśmiecha :( Aisza - już Ci pisałam w e-mailu ale co tam powtórzę - Bartuś jest słodki :D Jak sobie dajecie teraz radę w domu? Milla - w takim razie miłego leżakowania :D Przynajmniej Ty masz z tego powodu frajdę bo ja to się czuję przykuta do łóżka fatalnie :( Fasolka - oj Tobie podpaść ;) Spokojnie, wlazł na forum to i sobie pójdzie jak go zignorujemy i nikt na tą stronę nie będzie wchodzić a po co się tak denerwować? To maleństwu nie wyjdzie na dobre. Dziewczynki zgodnie z nakazem Voltare idę obejrzeć głupawa komedię :D A Wszystkim życzę miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Ale jestem zmachana - odmrażam lodówkę :O Muszę już grzmota wymienić na nowszy samoodmrażający się model:P ale póki działa, to zawsze sobie wynajdę pilniejsze wydatki - a odgrażam się tylko w dzień rozmrażania:P A żeby się w międzyczasie nie nudzić - ugotowałam sobie (i trochę mężusiowi:P) gar pysznej botwinki - od wczoraj za mną chodziła - mniam! Jutro mnie będzie mniej, bo muszę wyczyścić kompa i pozgrywać na płytki wszystkie \"potrzebne\" rzeczy z dysków - muszę chyba przeinstalować system, bo już mi mało co hula - na przykład poczta na wirtualnej polsce wcale:( kafeteria też jak chce - a to już przegięcie ze strony kompa:P Trzeba go więc ponownie zmusić do współpracy;) Za to na interii wszystko działa - Aisza - Bartuś przeuroczy! ❤️❤️❤️ Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis byla awaria kafe :( Jagodko, trzymaj sie dzielnie, ja tez mialam plamienia, ale chyba na moje szczescie jeszcze wtedy nie wiedzialam ze jestem w ciazy. Wierze, ze wszystko jest w porzadku i mala boroweczka rosnie sobie u ciebie :) A tygodnie ciazy liczylam tak , ze jesli bylo 5 tyg i 2 dni to byl szosty tydzien. Voltare, nie zazdroszcze odmrazania zamrazalki a jeszcze mniej robienia porzadku z kompem :o Betty i Malolepsza, pozdrowienia szczegolne - trzymajcie sie dzielnie !! Milla, milego odpoczywania. Fasolka, nie denerwuj sie i zignoruj takie reklamy. Aisza, Bartus przeuroczy :) POzdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! ja tylko na chwilke dzieki za mile slowa :D Bartus uroczy w ogole nie placze budzi sie tylko na karmienie ale nie placze tylko tak fajnie cmoka :D a pozniej dalej spi :) dajemy sobie rade ale malutki absorbuje caly nasz czas :D kapac sie Bartus nie lubi i to jest jednyna sytuacja jak placze lub piszczy - a tak w ogole kapie Bartusia tatus :D i bardzo dobrze mu to idzie no to narqa kochane caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×