Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

dea-----> hahahaha no tak wyszlo szydlo z worka wszyscy na kilometr sa martwi....:) hehehe nie nie nie ja juz powoli zdrowieje i nie bede miala tyle czasu na siedzenie przed kompem wiec spoko odpuszcze Tomkowi.... nie jestem taka cierpliwa jak briggs on chyba najdluzej usilowal cos wskorac w te sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa:P już zaczynają się nowe zaliczenia na jednym, a na drugim magisterki nawet nie ruszyłem....studia to nie jest dobry temat na piątkowy wieczór:O jestem kompletna dętka dziś ....a wizja sprzątania a później imprezowego chlania szczerze mnie przeraża :O nic mi się dziś nie chce...chyba założę nick Tomek_1983 i zacznę podrywać wszystko co się wpisuje na erotycznym;) a co u Ciebie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko ciągle jestem na tych studiach więc tam czasem jadę:D:D a Ty wczoraj gdzie latałaś e? :P miałaś być za godzinę a tu nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek-----> tak jedna fotka z tego linku co podales mi sie podoba:) no moze dwie ale na drugiej to mi sie bobasek podoba:) no i to zdjecie jest tam jeszcze, zreszta ja juz kiedys dokladnie pisalam ktore to :) i powiedz mi jak jakas dziewczyna ma podejsc do Ciebie nie widzac Cie?? dodam , ze ja jestem osoba otwarta ale do facetow z reguly nie podchodze i nie zagaduje ich:) dea-----> no jeszcze studiuje hmm nie to za duzo powiedziane;) ja juz po i niedlugo sie bronie:P no a potem zaczynam cos jeszcze :D bronie magisterke a raczej narazie bronie sie przed bronieniem hahahahha no ale bez zartow juz czas najwyzszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zajęcia dwa dni w tygodniu bo olewam wykłady...mój kierunek to rekreacja nie studiowanie...potem jak jadę na te 5 godzin to mnie to tak wydoi że już tylko spać nie to co na ekonomicznej codziennie 6godzin albo więcej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja paczka;)? (ależ kobiety są pamiętliwe)....Twoja paczka od kiedy przypadkiem weszła na kafe nie może się oderwać od kompa i całe tygodnie spędza tylko na dietach wdając się w dyskusję nad plusami i minusami diety 1000 kalorii;) jestem zmęczony, ale wieczorem z pewnością wypiję za naszą i Sygrydy wyspę marzeń ;) pa spadam (jak już smęcę na kafe to znaczy, że trzeba spierdalać) udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs wczoraj tak tesknil dea za Toba jak moglas spac:P a tak na marginesie obstawialam,ze pewnie zasnelas nad ksiazkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wchodziłaś na diety? jakieś masowe wyrabiasz? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja raz jak mialam taka ciezka sesje to wiecie co uczylam sie do 21 -22 a potem spanie i nastawialam budzik na 3 w nocy i sie uczylam do 6-7 no zalezy na ktora na zajecia mialam i tak przez kilka dni:) no ale zdalam bez poprawek wiec :P ale pamietam jaka padnietam potem bylam hehehehe ale z wiekie zmadrzalam i az sie tyle nie uczylam chociaz od momentu jak zaczelam ciagnac 2 specjlizacje to trzeba bylo troszke sie pomeczyc tez no ale juz bez takich jazd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pieredol juz Tomek o tym co zobaczymy a czego nie-zobaczysz coś w tv jak puiszczą albo nie zobaczysz jak nie puszczą...tu masz sam działać-tutaj mama nie załatwi za Ciebie, nie powie: \"synu, pannę Ci wyrwałam-wez teraz ja ogarnij...\" czy gadka musi być na konkretny temat? przemiany polityczne na sril ance a przełomie tysiącleci?! zawsze podchodzi się i ględzi nawet o bzdurach bo ważne że ktos widzi intencje zagadania!!!!!! możesz nawet o tym czemu stoi ktoś po lewej od drzwi a nie po prawej (!?) tylko żeby było widać że kontaktu chcesz...rajt?czaisz kwestię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek -----> jak nie wiesz czy mozesz?? no daj spokoj rozmowa nie jest karalna:) no wiadomo ,ze jakbys usiadl na molo w Sopocie i zaczal zagadywac do obcych dziewczyn to mozesz byc dziwnie potraktowany ( no przynajmnije jakbys trafil na mnie to sa szanse, ze bys oberwall swlonie:P) no ale sa inne ciekawsze miejsca i sposoby na rozmowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jakimś kalwinistą ? a moze karme masz taką i w ogóle najlepiej sobie juz pajęczynę w tej chacie snuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kierunek hmmm nie tyle, ze ciezki ale ja jestem raczej humanistka a studia koncze raczej z przedmiotami scislymi wiec niektore przedmioty mnie kosztowaly nauki :P ja sie lubie uczyc wiec mysle o jakis studiach jeszcze podyplomowych juz podczas jakiesj pracy ;) a potem hmm za kilka lat moje studia ukochane czyli psychologia stosowana lub socjologia:) taki plan na dzis, a ze uparciucha jestem wiec mam nadzieje, ze to osiagne;P co do budzika to ja mam tak teraz nastawiam ze np o 6 czy 7 wstane popisac prace, budzi dzwoni ja go wylanczam i stweirdzam eeee sto razy jeszcze to napisze i klade sie na 2 bok:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Tomek znowu z tym losem ehhh.... briggs----> nic nadzwyczajnego ZiM :( a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym na los liczył też bym nie wiedział jak to będzie wyglądalo...na tym to polega, takie konsekwencje... ja nie powiem bo za duzo danych o mnie juz macie... wszytskie tu ZiM studiujecie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek wiesz co masz takiej podejscie, ze mozna Cie porownac do osoby, ktora nie kupujac losow na totolotka siedzi w domu i czeka czeka az los przyniesie jej milionn w totka!! Twoje postepowanie jest nielogiczne, ze tez tego niewidzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu facet wyjasnien tanich szukasz-los to kategoria którą sobie tworzy ktoś kto mysli że nic od niego nie zależy...i w efekcie - nie zależy...więc miał rację...:D:D:D thug life :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs-----> pieknie to ujoles:) czyzbys byl polonista??:> pooowiedz co studiujesz i tak nie jestesmy z tego samego miasta wiec??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam widzisz ze w domu za dużo ludzi się nie przewija u Ciebie to chyba prędzej jak wyjdziesz nie?? z tego co mówiła to tak-ale ona często kręci...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy nie będzie problemu z ustalenie mej tożsamości-a cholera wie kto to czyta...rozumiesz...:) w każdym razie nie jest to polonistyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznasz kogos tylko wtedy jezeli bedziesz tego chcial:) a chciec to nie tylko siedziec i twierdzic ale bym dzis chcial kogos poznac :P tylko chociaz ciut checi wykonac w kierunku poznania 2 osoby:) ja znam kilka niesmialych osob nawet bardzo i maja dziewczyny i znajomych, duzo ciezej im to przychodzi ale sie staraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idziesz do sklepu po świerszcza to na pewno nikogo nie poznasz jak pakujesz do koszyka i w długą do chałupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczepia się obcych? co ty gadasz? zapewniam Cie że trudno kogoś zaciekawić bardziej niż gdy jesteś całkiem obcy lub znany tylko z widzenia... cholero?:D:D ładnie...a ja tak ładnie pisałem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×