Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

10:38 hmmm ciekawosc dziekuje ci slicznie za odp.. od razu mi lepiej:*:* Ale mam jescze jedno pytanie czy myslisz ze ta podrozw s tyczniu jest najlepszym rozwiazaniem? czy byc moze warto zostac w Polsce? i tu mnei cos czeka? byc moz emilosc i wszytsko ulozy mi sie tu .. tzn praca tez? ale z tego co napislas warto wiazac zycie z wyjazdem? ale czy koniecznie to bedzie Anglia? bo chciaz uslalony wyjazd jest na 18mastego stycznia dostaje jescze rozne prpozycje... i niekoniecznie jest to Anglia.. jejq ale zamotalam sylwia 18.09.1984 Nie bardzo mam teraz czas, chciałam tylko powiedzieć lupicie, to co powiedziałam. Ale wzięłam karty zaczęłam tasować i jak 2xrazy wypadła mi karta kochanków, to już Ci piszę o co chodzi. Wyjazd - Angia i miłość też tam Sukces, ambicje zaspokojone, miłość -możliwe małżeństwo, nawiązanie dobrych kontaktów. Wyszło CI tak pieknie,że z przyjemnoscią piszę. Miłego. Pochwal sie jak będziesz hapyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
czasem zagladam, ale zawsze mam takie szczescie ze wchodze jak Ty sie pojawiasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Łezkaaaaa
witam proszę o pomoć kiedy spotkam mężczyzne swojego życia i jaki on bedzie tak długo czekam :( czy uda mi się zostać stałym pracownikiem firmy w której aktualnie jeste zatrudniona na okres probny? moja data 8 sierpień 1981 rok pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
ok, wiec do wieczora, wyslalam imie na Twojego maila :) moje pytanie brzmi: czy mezczyzna mna zainteresowany to wlasnie ten, ktorego imie podalam, czy od dawna sie mna interesuje i dlaczego to robi? kiedy sie ujawni? moze teraz bedzie widac cos wiecej. moja data urodzenia 15.04.79, godz. 15.24 bede wdzieczna za odpowiedz, jestes kochana ze chcesz mi pomoc!!!! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...moge spytac o co chodzi w tym temacie?:) czy to jakies wrozby?..nie ukrywam ze jestem koszmarnie rozdarta wewnetrznie i moze mi ktos popchnie historie do przodu..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Lupita chyba już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
udalo sie? hurra, tak juz teraz ok!!! jak to zrobilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Łezkaaaa
prosze o pomoc ..... moje pytanka troszke wyżej pozdrawiam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
14:46 Mała Łezkaaaaa witam proszę o pomoć kiedy spotkam mężczyzne swojego życia i jaki on bedzie tak długo czekam czy uda mi się zostać stałym pracownikiem firmy w której aktualnie jeste zatrudniona na okres probny? moja data 8 sierpień 1981 rok pozdrawiam serdecznie Witam. Raczej samotność, aż do urodzin. Bedziesz sie podkochiwać, ale bez wzajemności. P: Powiedzie się stałość pracy, gdy jesteś pracownikiem umysłowym(Twórczość lub podróże) Wychodzi Ci podróż zagraniczna i nowe możliwości w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Lupita. postawiłam dla Ciebie rozkład i nie pytaj mnie o nic więcej. Facet, jak facet, pogadaj z nim kiedy chcesz i czekaj na inną miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
14:53 bloomoo witajcie...moge spytac o co chodzi w tym temacie? czy to jakies wrozby?..nie ukrywam ze jestem koszmarnie rozdarta wewnetrznie i moze mi ktos popchnie historie do przodu..? Witam. Podaj datę ur. i pytanie. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
ok, pytac nie bede (i tak zrobilas dla mnie tyle razy wyjatek) tylko ze nie zrozumialam nic z tego co napisalas powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria1984
17.08.1984 jak bedzie wygladac moja ścieżka kariery? i czy mój chłopak mi sie oswiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mała
07.01.1973, Jak ułoży się moje życie rodzinne i zawodowe w niedalekiej przyszłości? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thidien
29.12.1983 czy mam szanse na nowe szczęście z kimś innym? czy długo będę czekać? czy odcięcie się zupełne (przynajmniej na dłuższy czas) od ex to dobry dla mnie pomysł? przepraszam, ze tak ciagle dopytuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
21:26 maria1984 17.08.1984 jak bedzie wygladac moja ścieżka kariery? i czy mój chłopak mi sie oswiadczy? Witam. Facet nie dojrzał do oświadczyn. Nie , nie oświadczy Ci się. NO będzie sukces. Pokonasz wszystkie trudności i zrealizujesz swoje plany/zamierzenia. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie;) chcialabym wiedziec jak rysują sie me kontakty towarzyskie. tzn. czy mams zanse na nowe ciekawe przyjaznie? czy w otoczeniu swej klasy jestem lubiana? 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
21:49 myszka mała 07.01.1973, Jak ułoży się moje życie rodzinne i zawodowe w niedalekiej przyszłości? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Witam, Cie Myszko... Jeśli jestes w związku, to problemy nawet rozstanie, ale po Twoich urodzinach możliwość dogadania sie i zaczęcie od nowa. Jeśli nie w związku, to bardzo szybka nowa znajomośćz kimś niezwukłym, ale romans w obcym kraju. Zawodowo; zakonczenie wszelkich misji, możliwość wyjazdów służbowych. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
09:11 thidien 29.12.1983 czy mam szanse na nowe szczęście z kimś innym? czy długo będę czekać? czy odcięcie się zupełne (przynajmniej na dłuższy czas) od ex to dobry dla mnie pomysł? przepraszam, ze tak ciagle dopytuję.. 16:58 3em Oeil Witam. Masz potężną naturę, silny charakter, zdecydowany. Odcięcie się od ex daje samotność i bezradność. Czy to dobry pomysł, to samemu trzeba ocenić. Po urodzinach jest szansa na załagodzenie konfliktu. Nowe zdarzenia i przygody pojawiaja się, ale raczej towarzyskie. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
17:00 Some Bizarre witam ponownie chcialabym wiedziec jak rysują sie me kontakty towarzyskie. tzn. czy mams zanse na nowe ciekawe przyjaznie? czy w otoczeniu swej klasy jestem lubiana? 22.12.1989 10:50 Witam. Karty mówią, że źle oceniasz ludzi i sytuacje. Twoje kaprysy i kompleksy nie dają Ci zawierac kontaktów towarzyskich. Przyjaźnie mogą pojawic sę w klasie. Tak, jesteś lubian. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Żegnam, jak zwykle do poniedziałku. Miłego wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil Dziękuję bardzo, ale czy to znaczy że mam wyjechać z kraju za miłością A te zakończenie misji w pracy to co zmiana pracy????? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz zadam pytanie na poniedzialek. Mam nadzieje, ze uzyskam odpowiedz. 25.05.1982 Czy obecny mezczyzna jest tym wlasciwym? Czy w ciagu najblizszego roku zajde w ciaze? Z gory dziekuje Pozdrawiam Udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
cierpie na bezsennosc 😴 podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:34 myszka mała 3em Oeil Dziękuję bardzo, ale czy to znaczy że mam wyjechać z kraju za miłością A te zakończenie misji w pracy to co zmiana pracy????? Dziękuję za odpowiedź Moja Myszko.... Zadajecie tak nie precyzyjne pytania i tak wychodzi. Sama wiesz czy jestes w związku czy nie czy chcesz go odbudować czy nie. Jesli nie jesteś, to jakis wyjazd słuzbowy spowoduje, ze spotkasz człowieka z daleka byc może obcokrajowiec i przezyjesz romas, a gdzie-tam gdzie sie zgodzisz. Miłego. Wejdźcie na N+F+S na o2 , tam jest temat Zbieram na laptopa do nauki. Poczytajcie i ustosunkujcie sie do tego. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien pan
moja data ur. 1.09.1960 Jak się ułożą sprawy z moją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:43 ysl Witam Ja juz zadam pytanie na poniedzialek. Mam nadzieje, ze uzyskam odpowiedz. 25.05.1982 Czy obecny mezczyzna jest tym wlasciwym? Czy w ciagu najblizszego roku zajde w ciaze? Z gory dziekuje Pozdrawiam Udanej niedzieli Witam. Ten rok aż do maja liczy się/ważna jest dla Ciebie rodzina Mimo trudności, to jest popprawa i koniec obecnych trudności. Zmiana losu na lepsze, obfitość i powodzenie. Jeśli nie jestes w ciąży, to dopiero mozesz o tym myślec po upływie pół roku. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×