Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość jenix
Jakiś czas się nie odzywałam ale z racji tego ze dziś dzień jaki dzień więc piszę z pytaniem a nawet trzema:-) Czy coś się zmieni w moim życiu? Czy zmienią się moje relacje z R? Czy będzie jeszcze dobrze między nami? 20.11.1984 - ja 22.05.1983 - on Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
14.12.1977 czy w najbliższym czasie czeka mnie jakis związek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. ___________________ 21:30 czy znajdę jakąs fajną pracę ur 25 12 1979 ---- Pożądasz sukcesu za wszelka cene. Jesli wyeksponujesz sibie w tej pracy, to bedzie dla ciebie bardzo satysfakcjonująca praca. Ciekawa przca pojawiać się bedzie po połowie stycznia przyszłego roku. __________________________ 21:35 malinka1983 witam, dziękuję za odp. Wiem, że wybór należy do mnie; przepraszam, że tak drążę temat ale bardzo Cię proszę o rozwinięcie jeszcze tej wróżby (Z Marcinem jestes w kropce na bezdrozu, ale z Arturem to raczej nie wyjdzie. On traktuje to jako towarzyskość, jest nieuczciwy w postepowaniu. Wybór nalezy do Ciebie. Pozdrawiam --- Proste, jesli pódziesz zArturem to wiesz, co bedzie. Z Marcinem jest na zasadzie chciałabym, ale nie, ale wybierzesz Marcina. ________________________ 21:37 To teraz ja poproszę o wróżbe Rozstałem sie dziewczyna kilka tygodni temu, lecz nie moge powiedzeic,ze nic do niej nie czuję - wrecz pzreciwnie. Zejdziemy sie jeszcze czy nie ma na to szans? Jak to wygąda wg tarota bo na poczatku kontaktowaliśmy sie a od tygodnia nie piszemy juz smsów ani nie rozmawiamy przez telefon Moja data 21 października 1983 rok , Szymon --- Dzięki za zaufanie i podanie imienia, przykro mi, ze nie mam danych o dziewczynie i wrózba jest mnie dokładna. Wyglada, ze wszystko będzie ok. To wymaga troche czasu i cierpliwosci z Twojej strony. Ona ma jaies sprawy do uporzadkowania, musi je poukładać, musi zakonczyc inny zwiazek i dopiero wtedy zaswieci Wam słońce. Będziecie bardzo szczęsliwym zwiazkiem. To potrwa dośc długo do 9 m-cy jak bedzie razem. _________________________ 22:31 nienada Niedawno zakończył się mój 4 letni związek. Czekam na miłość prawdziwą i szczerą 27.o2.1971 Smutno mi Gdzie moje szczęście?? Dziękuję że Jesteś Pozdrowionka ---- Przyjdzie za ok. 4m-ce. Masz jeszcze jakies przeszkody, pokonaj je szybko. On juz jest koło Ciebie i czeka. To bedzie człowiek bardzo wrazliwy, unikajacy konfliktów, jakis terapeuta. ________________________ 00:26 bociek o jakze sie ciesze to moze zdadzisz mi wrozko kiedy wezmiemy slub? czy w roku nastepnym czy jeszcze sie zwlecze? bo zareczeni juz jestesmy --- To Ty nie masz jeszcze załatwionego tego slubu? Maj jest blisko, to korzystny termin, a pózniej lipiec/sierpień. _______________________ 00:35 lolettka to teraz ja bym chciala cos wiedziec. Chodzi o mojego bylego partnera bylismy z soba bardzo dlugo ja go kochalam, wiem ze i on mnie lecz popsulo sie.on poznal kogos i zostalam sama. Nie widzielismy sie juz 2 lata lecz wciaz o nim mysle. czy on o mnie rowniez? czy chce sie spotkac ze mna? moze teskni? moja data ur.80.03.03 --- Brak danych o facecie. Przykro mi, ale nie powróci. ________________________ 15:28 GLORIA+++ czy coś z tego będzie? Ja - 30.07.1967 - Małgorzata on - 16.04.1961 - Janusz ---- To jakieś przypadkowe spotkanie mówiąc w cudzysłowiu. Tu są nieuregulowane sprawy urzędowe i mimo, że będa pomyslnie załatwione, to z relacji z dziecmi wyniknie konflikt i nie widac by cos z tego zwiazku było. Przykro mi. __________________________ 16:38 Witam Adam 18.11] 09:42 Witam Adam Witam 13.12.1979 Jestem od niedawna z dziewczyną Czy widzisz dla nas wspólną przyszłość?? Pozdrawiam Adam --- To jest/bedzie szczęśliwy czuły związek, ale nie na całe życie. Spełnią się Twoje marzenia, a póxniej pojawiają się problemy. Hm problemy?? A kiedy pojawi się ktoś na całe życie?? Czy jest ktoś taki?? Szukam i szukam Pozdrawiam Adam ---- W przyszłym roku ok. wrzesnia. _____________________________ 17:46 jenix Jakiś czas się nie odzywałam ale z racji tego ze dziś dzień jaki dzień więc piszę z pytaniem a nawet trzema Czy coś się zmieni w moim życiu? Czy zmienią się moje relacje z R? Czy będzie jeszcze dobrze między nami? 20.11.1984 - ja 22.05.1983 - on Pozdrawiam cieplutko --- Sorka, ale z R zmieni sie na gorsze. W przyszłym roku w listopadzie pokazuje sie człowiek z którym będziesz szczęśliwa. XIX _______________________ 18:31 szurum burum 14.12.1977 czy w najbliższym czasie czeka mnie jakis związek?? --- Na Twoje pytanie, dziś karty nie odpowiadają, sory i do jutra. __________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja poproszę o wróżbe
21:37 To teraz ja poproszę o wróżbe Rozstałem sie dziewczyna kilka tygodni temu, lecz nie moge powiedzeic,ze nic do niej nie czuję - wrecz pzreciwnie. Zejdziemy sie jeszcze czy nie ma na to szans? Jak to wygąda wg tarota bo na poczatku kontaktowaliśmy sie a od tygodnia nie piszemy juz smsów ani nie rozmawiamy przez telefon Moja data 21 października 1983 rok , Szymon --- Dzięki za zaufanie i podanie imienia, przykro mi, ze nie mam danych o dziewczynie i wrózba jest mnie dokładna. Wyglada, ze wszystko będzie ok. To wymaga troche czasu i cierpliwosci z Twojej strony. Ona ma jaies sprawy do uporzadkowania, musi je poukładać, musi zakonczyc inny zwiazek i dopiero wtedy zaswieci Wam słońce. Będziecie bardzo szczęsliwym zwiazkiem. To potrwa dośc długo do 9 m-cy jak bedzie razem. Wróżko ona nie jest z nikim od tego miesiąca na 100% od kiedy nie jesteśmy razem, wiec nie musi zakańczać żadnego związku. Jej data to 7.09.1984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdelek
witam,znowu glowe zawracam. Ostatnio w naszym zyciu zjawil sie ktos z przeszlosci mojej zony;( osoba ta jest nastawiona negatywnie do mnie. Obawiam sie o losy mojego zwiazku..dla mojej zony byl to ktos wazny (jej były mąż) Czy ona go jeszcze kocha? ja -80.06.29 ona Ola??boje sie ..napisz jesli cos wiesz wrózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
18:31 szurum burum 14.12.1977 czy w najbliższym czasie czeka mnie jakis związek?? --- Na Twoje pytanie, dziś karty nie odpowiadają, sory i do jutra. Ok dzięki.... Czy moge ufac koleżance?? 31.07.1974??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1983
Witam, teraz to ja już się pogubiłam. Przesyłam Ci moje pytania i Twoje odpowiedzi: ************************************************************************************ 1) 20:52 malinka 1983 hej zakochałam się w przyjacielu (4.04.1981) ja- 1.01.1883 będziemy razem; jeśli tak to kiedy? pozdrawiam --- Urzeczywistnia sie twoje marzenia o miłosci. To moze poptrwac do 4 m-cy jak bedziecie razem. ____________________________ 2) 22:01 malinka 1983 witam mam kolejne pytanko : czy powinnam iść na imprezę do mojego przyjaciela (04.04.1981), który ostatnimi czasy kręci mnie bardziej niż mój chłopak( 21.08.1981). Moje urodziny- 01.01.1983 --- Pewnie juz po imprze i sama zadecydowałas. Zmiana okazę sie lub juz okazała, że jest dla ciebie szczęsliwa. _________________________ 3) 17:00 malinka 1983 witam, masz racje sama dokonałam wyboru: na imprezkę poszłam i... jeszcze bardziej Artur(04.04.1981) mnie zabrał; czy to tylko zauroczenie czy coś więcej (przyjaźnimy się od 1,5 roku; przez najbliższe pare mies. będzie jeszcze w Angli i tylko na gg rozmawiamy). I co teraz mam zrobić z moim chłopakiem (Marcin 1981), z którym jestem od 7 lat. --- Z Marcinem jestes w kropce na bezdrozu, ale z Arturem to raczej nie wyjdzie. On traktuje to jako towarzyskość, jest nieuczciwy w postepowaniu. Wybór nalezy do Ciebie. ___________________________ 4) 21:35 malinka1983 witam, dziękuję za odp. Wiem, że wybór należy do mnie; przepraszam, że tak drążę temat ale bardzo Cię proszę o rozwinięcie jeszcze tej wróżby (Z Marcinem jestes w kropce na bezdrozu, ale z Arturem to raczej nie wyjdzie. On traktuje to jako towarzyskość, jest nieuczciwy w postepowaniu. Wybór nalezy do Ciebie. Pozdrawiam --- Proste, jesli pódziesz zArturem to wiesz, co bedzie. Z Marcinem jest na zasadzie chciałabym, ale nie, ale wybierzesz Marcina. ******************************************************************************** Z Twojej odpowiedzi na pytanie nr 1 wynika, że z Arturem będę w ciągu 4 mies, natomiast jeśli chodzi o kolejne odp. to są one na korzyść Marcina, czyli mojego chłopaka; i w takim razie co oznaczają Twoje słowa: "Z Marcinem jest na zasadzie chciałabym, ale nie..." To juz było moje ostatnie pytanie, gdyż już swój limit wykorzystałam :) Dziękuje, że poświęciłaś mi tyle czasu :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_PAX
proszę o wróżbę. Trzy miesiące temu rozstałem się z partnerką. 31.07.1983 uczucia. Wrócimy do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platoneczka
wrozko czy spotkam na swej drodze kogos z kim spedze reszte zycia? chcialabym malzenstwa i miec swoja rodzine? co mowia o mnie karty? ewa-1980.02.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolettka
smutno mi ze tak jest i wiem ze musze z tym zyc:( a jelsi dodam jeszcze jego imie to cos zmieni ? moze cos sie dowiem co u niego slychac? bo nie mamy ze soba kontaktu w ogóle. (PIotr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaaaaaaa
19.08.1986 - Kasia, uczucia -> czy do siebie pasujemy (ja i moj partner, razem prawie 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie1
04.12.1982 pytanie- rozstalam sie z mezczyna ktorego kocham czy bedziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..........
pytanie1 04.12.1982 pytanie- rozstalam sie z mezczyna ktorego kocham czy bedziemy razem? bylismy razem 3.5 roku.......czy wrocimy do siebie,czy jestesmy sobie pisani dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...................
pytanie.......... pytanie1 04.12.1982 pytanie- rozstalam sie z mezczyna ktorego kocham czy bedziemy razem? bylismy razem 3.5 roku.......czy wrocimy do siebie,czy jestesmy sobie pisani dziekuje Przepraszam ze 3 raz ten sam post ale imienia nie napisalam a chyba musi byc..........Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinka1983
Czy aby nie przesadzasz? Nie za bardzo wierzysz wróżbom? lepiej zaufaj sobie i Bogu a nie tym glupim wrozbom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dating12
Witam serdecznie.Poproszę o wróżbę.. co z tego wyniknie? ON 17.09.1967 ;JA 24.05.1973 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
kochana co u ciebie słychać ? jak zdrowie ..... pozdrowienia od wodnej kurki ) czy widzisz jakiegoś mezczyzn ena horyzoncie moze wygram w totka i plecebalonem do okoła swiata 12121982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Witaj, zamieszkaliśmy razem 2,5m-ca temu, jest troszkę gorzej między nami, ja strzelam fochy troche za często. Mam tez problem finansowy - nie umiem wymagać od niego rozsądnego podziału kosztów. Kiedyś obawiałam sie, że on się chce dobrze ustawić u kogos i nadal się tego boję (wykorzystania), poza tym nie do końca mu ufam (oszukał mnie kiedyś). Czy ja nie przesadzam? Czy dojdziemy do porozumienia? Czy wreszcie będę szczęśliwa (z nim?) Spójrz kochana. Ja 12.05.79, A- 23.04.79. Pozdrawaim cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
on 23.04.1974 pomyliłam rok urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykbyczek
Hej, tak się zastanawiam - piszesz, z ejeśli nie minąl miesięc od poprezdniej wróżby to tamta się liczy. Nie rozumioem, czy jeśli ta pierwsza była zła i nie sprawdziła sie w ciągu miesiąca i drugi raz stawiałaś karty i wyszło dobrze to liczy się ta druga? Jak to jest? Mi tak wyszło: nieodwołalne bolesne rozstanie z Nim (w maju to wyszło w kartach), później wychodziło, że będzie ok (od sierpnia tak wychodziło). Pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. ____________________ 15:52 To teraz ja poproszę o wróżbe 21:37 To teraz ja poproszę o wróżbe Rozstałem sie dziewczyna kilka tygodni temu, lecz nie moge powiedzeic,ze nic do niej nie czuję - wrecz pzreciwnie. Zejdziemy sie jeszcze czy nie ma na to szans? Jak to wygąda wg tarota bo na poczatku kontaktowaliśmy sie a od tygodnia nie piszemy juz smsów ani nie rozmawiamy przez telefon Moja data 21 października 1983 rok , Szymon --- Dzięki za zaufanie i podanie imienia, przykro mi, ze nie mam danych o dziewczynie i wrózba jest mnie dokładna. Wyglada, ze wszystko będzie ok. To wymaga troche czasu i cierpliwosci z Twojej strony. Ona ma jaies sprawy do uporzadkowania, musi je poukładać, musi zakonczyc inny zwiazek i dopiero wtedy zaswieci Wam słońce. Będziecie bardzo szczęsliwym zwiazkiem. To potrwa dośc długo do 9 m-cy jak bedzie razem. Wróżko ona nie jest z nikim od tego miesiąca na 100% od kiedy nie jesteśmy razem, wiec nie musi zakańczać żadnego związku. Jej data to 7.09.1984. --- Ja nie wiem jakiego związku to dotyczy, karty tak powiedziały, ja moge powiedzieć, ze może chodzic o związek rodzicielski, moze chodzic o związek z władza w pracy czy na nauczelni jesli studiuje, moze być zwiazek w jakies fundacji jesli tam sie udziela lub inne. Ona musi zakończyc właśnie swoje sprawy zwiazane ze spawami admnistracyjnymi. Do 9-mcy napisałam to max, ale moze to byc za 9dni lub 9 tygodni. ___________________________________ 18:27 serdelek witam,znowu glowe zawracam. Ostatnio w naszym zyciu zjawil sie ktos z przeszlosci mojej zony;( osoba ta jest nastawiona negatywnie do mnie. Obawiam sie o losy mojego zwiazku..dla mojej zony byl to ktos wazny (jej były mąż) Czy ona go jeszcze kocha? ja -80.06.29 ona Ola??boje sie ..napisz jesli cos wiesz wrózko ---- No tak, masz obawy i słuszne, bo ona gdzieś głęboko ma tamtego w sercu, ale to nie jest miłość, to wspomnienia. ona ma problem i rozważa bardzo trudna sprawę, dokonuje porównań między wami, ale ja nie widzę by wybrała byłego. Ona zrozumie, że to błąd wracac do przeszłościi będziecie razem, ale troche nerwów bedzie. No to wiesz jak masz sie zachować i działaj. ___________________________________ 19:42 szurum burum 18:31 szurum burum 14.12.1977 czy w najbliższym czasie czeka mnie jakis związek?? --- Na Twoje pytanie, dziś karty nie odpowiadają, sory i do jutra. Ok dzięki.... Czy moge ufac koleżance?? 31.07.1974?? ---- Na pytanie odp. a o koleżance. Nie, nie możesz ufac. _________________________ 20:19 malinka1983 Witam, teraz to ja już się pogubiłam. Przesyłam Ci moje pytania i Twoje odpowiedzi: ******************************************************** ************************ Z Twojej odpowiedzi na pytanie nr 1 wynika, że z Arturem będę w ciągu 4 mies, natomiast jeśli chodzi o kolejne odp. to są one na korzyść Marcina, czyli mojego chłopaka; i w takim razie co oznaczają Twoje słowa: "Z Marcinem jest na zasadzie chciałabym, ale nie..." To juz było moje ostatnie pytanie, gdyż już swój limit wykorzystałam Dziękuje, że poświęciłaś mi tyle czasu Pozdrawiam ----- Fajnie, że wszystko przytaczasz, bo mam jasnośc. No własnie dlatego, ze nie pilnujesz Marcina tylko oglądasz za Arturem, bo nóz widelec uda sie z nim/Arturem. Dlatego chciałbyś, ale jakby Artur to wolałabys z nim, czyli nie moge z Marcinem. Kumasz? ___________________________ 20:43 K_PAX proszę o wróżbę. Trzy miesiące temu rozstałem się z partnerką. 31.07.1983 uczucia. Wrócimy do siebie? --- Przykro mi, nie. ____________________________ 22:44 platoneczka wrozko czy spotkam na swej drodze kogos z kim spedze reszte zycia? chcialabym malzenstwa i miec swoja rodzine? co mowia o mnie karty? ewa-1980.02.25 ---- Tak, on juz stoi przy tobie, na przełomie stycznia i lutego ktoś taki sie pojawi. ________________________ 22:52 lolettka smutno mi ze tak jest i wiem ze musze z tym zyc a jelsi dodam jeszcze jego imie to cos zmieni ? moze cos sie dowiem co u niego slychac? bo nie mamy ze soba kontaktu w ogóle. (PIotr) 00:35 lolettka to teraz ja bym chciala cos wiedziec. Chodzi o mojego bylego partnera bylismy z soba bardzo dlugo ja go kochalam, wiem ze i on mnie lecz popsulo sie.on poznal kogos i zostalam sama. Nie widzielismy sie juz 2 lata lecz wciaz o nim mysle. czy on o mnie rowniez? czy chce sie spotkac ze mna? moze teskni? moja data ur.80.03.03 --- Brak danych o facecie. Przykro mi, ale nie powróci. ---- Piotr Cię wspomina, mysli, ale nie jest to myśl o powrocie. __________________________ 00:07 karmacomkaaaaaaaa 19.08.1986 - Kasia, uczucia -> czy do siebie pasujemy (ja i moj partner, razem prawie 2 lata) ---- Kasia , Ty wiesz najlepiej czy pasujecie. Miesza sie trochę w tym waszym żwiązku. Ty znuzona związkiem, on osamotniony, głędnie ocenia fakty. Potrzeba wam trochę czasu i będzie ok nastapi pojednanie i będzie namietny związek. __________________________ 00:17 pytanie1 04.12.1982 pytanie- rozstalam sie z mezczyna ktorego kocham czy bedziemy razem? bylismy razem 3.5 roku.......czy wrocimy do siebie,czy jestesmy sobie pisani dziekuje Przepraszam ze 3 raz ten sam post ale imienia nie napisalam a chyba musi byc..........Dorota ---- Przykro mi, ale nie. Spotkacie się, niby coś zacznie od początku, ale nie wyjdzie nic z tego. __________________ Pozdrawiam, dzis tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolettka
dobre i tyle;) tak na prawde czuje ze on uz nie wroci w sensie zwiazku lecz czuje ze gdzies tam jestem dla niego wazna...chcialabym wiedziec czy on załuje tego co mi zrobił? bo zranil mnie mocna i do dzis staram sie jakos zyc i pogodzic sie z tym. Nie ma dnia bym o nim nie myslala. I chyba jemu jest wstyd za to dlatego kontakt sie zakonczyl i on unika mnie oraz mieksc w ktorych bywalismy. Czy te jego mysli to zal za to co zrobił? czy radosc ze sie uwolnił? za poprzednia wrozbe bardzo dziekuje Ci;) niesamowite ze tylu ludziom pomagasz:) pozdrawiam (on piotr-80.06.29)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Witaj :) Czy moge ufac koleżance?? 31.07.1974?? ---- Na pytanie odp. a o koleżance. Nie, nie możesz ufac. Bardzo mnie tym zmartwiłaś :(:(:(:( i takiem mam pytanko: Czy mężczyzna 07.06.1977 jest szczęśliwy w swoim związku?? PS. Serdecznie dziękuję Ci 3em Oeil za poświęcony mi czas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoona
prosze o wrozbe,ja 19.05.1973,on 20.01.1976.co znami bedzie?i ja 19.05.1973.co z praca?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1983
hej, dziękuję :) Życzę Ci wszystkiego dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loneczka
czy chlopak ktorego kocham wroci do mnie? ja 24.01.86 on 15.10.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merysia
moj mąż znęca się nade mną psychicznie i boję się go ale jestem uzalezniona od niego finansowo co będzie jeśli odejdę, wszystko nalezy do niego czy dam sobie radę proszę o szczerą odpowiedz ja 22.10.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em - znow prosze zebys postawila mi karty. ja 12.11.1983 , on 22.09.1981 . czy karty mowia w jakim okresie czasu bedziemy juz razem? przedtem karty powiedzialy ze bedziemy szczesliwym malzenstwem. wierze w to z calego mojego serca.. tak bardzo om kocham i chce z nim byc.. co Karty mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×