Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a mi złośc nie przechodzi :P jeszcze teściowa mnie wkurza bo dzwoniła w piątek i swoje bóle wylewa że jej teściowa chora i jak to jej ciężko i sratata a o mnie zapytała czy sie dobrze czuje jak tak to czy przyjedziemy na działke to jej trawe skosi Tomek a chłop jej siedzi i nic nie robi wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad mam już naszykowany tak o 15 wstawię ziemniaki bo mąż będzie koło15:30 to razem zjemy znając życie to się jeszcze dzisiaj wkurze bo mąż na bank będzie się śmiał z mandatu coś tak czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej szwagierki córka ostatnio mi powiedziała,że jej tatuś powiedział,że nienawidzi mojego bachora :( ja poczekam aż nadarzy się okazja i się na nim odegram przy całej rodzinie pojadę mu po rajtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę to faktycznie przerąbane. Wiecie jak się wkurzyłam, prasowałam baldachim i wypaliłam dziurę wrrrrrr. Ale jestem zła, wywalę zaraz to żelazko przez okno. Dziadostwo jakieś z biedronki kupiłam za 30 zł i takie skutki. Kurdeeeeeeeeee. Będę musiała coś na to naszyć, cholera wrrrrrr. Już tego nie prasuję, niech będzie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smigło jak sie zmniejsza te zdjecia pisalas kiedys ze zmieniejszasz, ja tez mam ten program co ty tylko nie wiem jak to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj, nastoje bojowe.... smiglo, ja też czasami mam przeboje z moim mężusiem...czasami jak się wszystko sypie( najczęściej sytuacja materialna) to on akurat przychodzi z problemami typu: samochód trzeba dać do naprawy, muszę zapłącić za poprawkę itp...itd....) a ja zajmuję się naszymi finansami i wszystko jakoś muszę poukładać, żeby móc wyżyć, popłacić kredyty, kupić coś dla dzidziusia ....żeby na życie wystarczyło....ogólnie nie jest tak źle z kasą, ale wiecie jak to jest jak jest jej więcej to są większe potrzeby i to takie błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podświetlasz zdjęcie,ktore chcesz zmniejszyć i prawym przyciskiem naciskasz i wybierasz opcję otwórz za pomocą microsoft office pictures manager następnie dajesz edytuj obraz ( u góry) później klikasz na zmień rozmiar( z boku) następnie zaznaczasz wstępnie zdefiniowana szerokość i wysokość i dajesz na sieć web mała i to wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam teraz wam powiedzieć,że dzisiaj mnie poniosło trochę nerwy i te inne sprawy i muszę przeprosić szwagierkę i szwagra za wszytko źle zrobiłąm i pewnie wyrządziłam szkodę a nie chciałam ale co się stało to się nie odstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale zanim pomyślałam to napisałam tutaj i teraz kiepsko to wszytsko wygląda :( dzisiaj prawdziwy 13 :( od jutra mnie tutaj nie będzie bo mąż mi hasło na kompa zarzuca niestety dostanie mi się za wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty mówisz, smiglo, przecież każdy ma swoje lepsze i gorsze dni, a szczególnie kobieta w ciąży, a to ,że ktoś nas czasami wkurza i że powiemy co w danej chwili myślimy tylko pomaga nam się odstresować...gorzej, jak coś w sobie trzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda stara jak świat, że najlepiej z rodziną wychodzi się na zdjęciu... mnie mój dziś też wkurzył bo to taki maminy synek on jej o wszystkim mówi ja nie wiem ale ja nie mam takiej potrzeby. Nawet jej już zdążył powiedzieć, że mi \"cos leci w banku\". Do tego panikuje bardziej odemnie. A finansów też muszę pilnować bo on chyba nigdy nie wie ile jest na koncie i wydaje wydaje a potem jak mówię, że starczy to zdziwiony :D wysłałam dzis mamę do ZUS-u, ha należy mi się macierzynski z powalajacą kwotą może jakieś 160 zł :D heh no nic ale lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wam wkleje, bo adres nie działa \"Zmiana wydzieliny z pochwy w ostatnich tygodniach ciąży. DEFINICJA Fizjologiczne zmiany wydzieliny pochwowej pojawiające się tuż przed porodem. OBJAWY I PRZEBIEG Wydzielina pochwowa w czasie ciąży staje się gęstsza i obfitsza, a w szyjce macicy formuje się tzw. czop śluzowy. Jest to „korek” ze śluzu zamykający szyjkę, który zabezpiecza wnętrze macicy przed wtargnięciem drobnoustrojów chorobotwórczych wywołujących wiele różnych infekcji. Około 1-2 tygodnie przed porodem szyjka macicy zaczyna przygotowywać się do porodu. Pod wpływem jej skracania i rozwierania czop śluzowy wypada. Obserwuje się wówczas śluzową, bezzapachową, wydzielinę pochwową. Jest ona najczęściej podbarwiona krwią, dochodzi bowiem do rozerwania drobnych naczyń krwionośnych szyjki macicy, która w ostatnich tygodniach przed porodem jest znacznie bardziej rozpulchniona i przekrwiona. Jest to objaw zwiastujący rychły poród. Odejście czopu śluzowego może nastąpić na 1-2 tygodnie, kilka dni lub godzin przed porodem. Jeżeli wydzielina z pochwy staje się nagle wodnista może to świadczyć o pęknięciu pęcherza płodowego i sączeniu się płynu owodniowego. Zbyt duża ilość krwi w wydzielinie może być wynikiem różnych niebezpiecznych powikłań ciążowych, np. odklejania się łożyska, zagrażających życiu dziecka. Zmiany wyglądu i zapachu wydzieliny mogą być również objawem infekcji dróg rodnych. WEZWIJ LEKARZA, GDY... Jeżeli nastąpi nagła zmiana wydzieliny pochwowej należy skonsultować się z lekarzem. Najczęściej, zmiana następująca pod koniec ciąży związana jest z odchodzeniem czopu śluzowego, jednakże stwierdzić to musi wyłącznie lekarz. LECZENIE DOMOWE Odejście czopu śluzowego bez innych objawów rozpoczynającego się porodu nie jest wskazaniem do natychmiastowego udania się do szpitala. Należy jednak udać się do lekarza prowadzącego w celu przeprowadzenia badania określającego stan szyjki macicy i dokładnego określenia rodzaju wydzieliny.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa też , że ona takiego czegoś nie miała i że to pewnie wody. No tak wie lepiej niż ja co mi leci. Na nią biorę poprawkę bo rodziła przeszło 25 lat temu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się teraz wydaje że mam cały czas mokro a ide do łazienki i sucho :D eh mam nadzieję, że jutro lekarz mi powie że to już :D a wracając do teściowej to ostatnio chciała nam wybierać imię dla małego i jeszcze mówi tylko nie tak bo się chyba potnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim teścia też nie podoba sie imie jakie wybraliśmy i ciągle swysmiewają a moi rodzice to wasz wybór i ime wam ma sie podobać ale powiedział że imie fajne i orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi też nic nie mówią za to tesciowa ma zawsze najwięcej do powiedzenia, ale szczerze powiedziawszy mam to gdzieś :) A nasz będzie Filip a na drugie Gerard :) albo odwrotnie jeszcze nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina mojego męża już sie pogodziła z imieniem, jakie wybraliśmy dla syna. Moja mama też. Mój ojciec jak był u nas wczoraj dalej twierdzi, że \"robimy dziecku krzywdę\", a jak byłam jeszcze w szpitalu i babcia do mnie zadzwoniła, to mówiła, że \"robimy na złość całej rodzinie\". Co ma cała rodzina do mojego dziecka - nie wnikałam, powiedziałam, że to nasza sprawa. Temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie - jak myślicie, co może być przyczyną ropienia jednego oczka u dziecka? Trochę mnie to niepokoi - przemywam mu oczy solą fizjologiczną kilka razy dziennie, ale efekt jest krótkotrwały... Zastanawiam się, czy iść do lekarza, czy poczekać - wizytę mamy za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November ja czytalam cos o rumianku, chociaz moze uczulac wiec nie wiem, czym moglabys jeszcze przemywac. Może zadzwon do pediatry. Smiglo nie przejmuj sie przeciez nic nie powiedzialas, chyba ze czytaja to forum :-P. Każdy ma prawo się wnerwić a tym bardziej kobieta w ciąży. Co się przejmujesz. A mąż Ci nie zablokuje kompa no co ty, bez przasady. Przeciez nic zlego nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×