Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

wyrazaj sie prosta dziewczyno, waz słowa jakie piszesz , nie pisalas tutaj od poczatku to po co sie wpierdzielasz , mam buzie od ucha do ucha dla takich jak ty , po co tu wchodzisz i piszesz takie żałosne komantarze , prosil cie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co sie tu dzieje ! :-o Nie komentuje! U mnie jakoś pomalutku. Biore lekarstwa na pobudznie pracy jajnika. Mam nadzieje ze jakoś to bedzie. Pozdrawiam i prosze sie nie kłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obladi
co wy chcecei od gabi pisze ona z innymi dziewczynami na innych topikach i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie 🌼 W piątek o godzinie 09:25 rano test pokazał 2 krechy jupiii ❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness hhuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gratuluje ci ,, jezu jak sie ciesze , mimo ze sie nie znamy GRATULUJE ,, całuski dla ciebie i fasolki :) napisz jak sie czujesz :) jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atechaa
Brawo Agnese gratuluje:):):) a ja dalej nic...... i chyba już tak zostanie smutno :( bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo ale widocznie tak ma być. Napisz wszystko czy stosowałaś testy owulacyjne i tp pozdrawiam pa o ile chcesz się jeszcze odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, więc od czego tu zacząć...hmmm... ciąża jak narazie nie daje mi w kość, nie mam nudności być może jeszcze na to za wcześnie, a tak poza tym mam wilczy apetyt ciągle chodzę głodna i tak sobie muszę co chwilę podjadać a smaki mam extra, pierwszą dziwną zjedzoną rzeczą jeszcze zanim dowiedziałam się o ciąży były lentilki z majonezem uwierzcie jak dla mnie pychota:d teraz mieszam wszystko z wszystkim kwaśne zupki drugie danie na deser lody a zaraz po nich kiszony ogórek aż dziwne, że mi jeszcze żołądek nie wysiadł :P W tym tygodniu postaram się załatwić spotkanie z ginekologiem na przyszły tydzień niech podpowie co nieco:) Gabi a Ty rozpoczęłaś już staranka ?? Atecha głowa do góry ja też myślałam, że już się nigdy nie uda, że trzeba będzie spróbować innych metod...a tu nagle takaaaa niespodzianka...podejrzewam, że właśnie brak myślenia nad posiadaniem dziecka takie rozluźnienie i podejście do sexu typowo dla przyjemności pomogło, nie używałam żadnych testów owulacyjnych i szczerze mówiąc nawet \"robiąc to\" nie zastanawiałam się czy jest okres płodny czy nie płodny...Więc i Tobie życzę owocnych bezstresowych starań ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........16.05 eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07 Agnese_26... Aga.. 27.... Sosnowiec.....przyszła mamusia..20. 03. 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese- OGROMNE GRATULACJE!!! Bardzo się cieszę:) Ja już w 26 tyg. Po usg powiedziano mi że będzie córunia, bardzo się cieszę:)Poza tym wszystko przebiega ok, tylko ciężko bo upały:) Odzywaj się czasem, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese GRATULACJE🌻🌻🌻 Ciesze sie ogromnie! Trzymaj sie Kochana i duzo zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese gratuluje !!!! Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........26.VII eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07 Agnese_26... Aga.. 27.... Sosnowiec.....przyszła mamusia..20. 03. 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atechaa
Witam Agnese mam do ciebie pytanie - miałas skok temperatury no wiesz tej mierzonej w pochwie chodzi mi o to czy Twoja temperatura była wyższa niż zazwyczaj i czy wogóle mierzyłas tempke. Ja jestem po staraniach prawie co i dziś mierzyłam i miałam mało 36.8 :( a ma być 37.2 czy nawet wiecej , napewno nie jestem w ciąży, :( i czytałam też że śluz się zmienia już na poczatku jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki zauwazyłas coś???? napisz, pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO*** atecha spróbuje ci pomoc , znajdz ten topik pisza tam super dziewczyny bardzo bogate w wiedze co do sluzu i temperatury , zadaj pytanie a napewno ci któras odpowie moze nie od razu , bo zmieniły topik na inny ale któras napisze , a tak wogóle to przeczytaj ten topik cały moze cos sie dowiesz , ona są naprawde pomocne,, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atecha
Witam:) Dziekuję Gabi za podpowiedz juz napisałam do tych dziewczyn --- zobaczymy czy któraś odpisze :) napewno machna ręką na nową na topiku a może nie:) No czytać tego nie będe bo tam już mają ponad 400 stron :-o poczekam może ktoś odpisze, Pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze nie machną reką , zawsze służą pomocą ja zaraz wejde na ich nowy topik i poprosze o szybką odpowiedz dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz napisalam, jutro powinnas dostac odpowiedz :) tak mysle :) pytaj Atecha o wszystko one są bardzo pomocne :) i naprawde duzo wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atecha :) a nie mowilam juz masz odp, to sa bardzo fajne dziewczyny, pytaj , a one zawsze ci pomogą ,, juz masz odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atecha
Witam:) Gabi miałaś rację te dziewczyny są naprawde super i dużo wiedzą:) podały mi link a w nim wykresy i ogólnie można z tego sporo wyczytać:) i jasno przedstawiły sprawę:) Dziękuje że mi podałaś namiary na to forum:) Ciekawe co u Agnese :) A ja czekam zobaczymy co będzie 30. mam dostać @ oby nie przyszła Pozdrawiam i życzę powodzenia papapappa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie wszystko jak narazie ok... W środę byłam u ginekologa ale badania zlecił dopiero za jakieś dwa tygodnie więc trzeba poczekać... Nadal męczy mnie ciągły głód, ciągle coś jem :d Nie ma to jak lody i kiszony ogórek...mmmm ale sobie smaka narobiłam :P Upały znoszę koszmarnie, każdego upalnego dzionka modlę się żeby nie zemdleć, zawsze kochałam ciepło a teraz wolę jak jest zimno, podczas upałów pocę się niesamowicie, zapewne sprawa hormonów a na dodatek te męczące dojazdy po minimum dwie godziny w jedną stronę do pracy w dusznym autobusie.... Myślałam że w początkach ciąży będę wyglądać kwitnąco a tu pryszcz jak nie jeden to drugi, ciągle przetłuszczające się włosy i sama już nie wiem czy to przez szalejące hormony czy przez upały :( Atecho ja nie mierzyłam temperaturki więc się na tym nie znam ale jak widzę Gabi pomogła i rozwiała twoje wątpliwości :) Jeśli chodzi o śluz jest cały czas, czuję się stale nawilżona, nie jest to znaczna ilość ale jest, przybiera kolor białawy mam nadzieję , że chociaż to trochę pomoże :) Jak narazie mdłości brak i oby tak pozostało!! Właściwie to od którego tygodnia zaczęło Was mulić?? Super , że jeszcze jesteście. Miło Was było znowu poczytać. Od razu lepszy dziś mam dzionek❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki pustki :( Wpadłam na chwilkę zdać krótką relację z tego co u mnie...a więc mdłości mnie wykańczają a lekarz powiedział, że trzeba je przeżyć i żadnych pomocnych rzeczy ułatwiających przetrwanie mi dnia nie polecił...w czwartek idę na badania więc będzie być może o czym pisać...wg moich obliczeń faktyczny wiek dziecka to 5 tygodni i 3 dni a wiek ciąży od ostatniej miesiączki to 7 tygodni i 5 dni...mam nadzieję, że coś uda się zobaczyć...jak będę coś wiedzieć to do Was zajrzę. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atecha
Witam Was:) Mnie długo nie było bo praca mnie pochlaniała :) ale na szczęście już jest lepiej, spokojniej -dostałam dośc poważny awans i teraz czeka mnie wytęrzona praca :) mam nadzieję ze sobie poradzę i sprostam nowym wymaganiom, ale to tak o pracy - jeśli chodzi o starania to już trochę ostygłam teraz jak moja kariera zawodowa:) nagle sie rozkręciła:) to może źle że tak napiszę ale to niebyłby teraz dobry moment na dziecko tzn. wiem dziecko - rodzina rzecz święta ale ta praca dostarcza mi tyle przyjemności na dzień dzisiejszy że ciężko byłoby mi z tego zrezygnować, więc postanowiłam wszystko oddac losowi nie bedę się szczególnie zabezpieczać ale też nie bede liczyła cykli i czekała az dni płodne nadejdą , naprawdę w chwili obecnej nie potrafię nawet nad tym myslec i tracić niepotrzebnie energii jak dotychczas:) Agnese co u Ciebie:) dalej Cie męczą mdłości - wytrwania życzę i powodzenia Pozdrawiam Was PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, nie moglam odmowic sobie przyjemnosci i pogratulowac Ci!! Bardzo sie ciesze kochana!! JA juz w 9 miesiacu jestem, w zasadzie to wlasnie walcze ze skurczami bo cos mnie dzis mecza i spac nie moge, mam nadzieje ze sie juz nie zaczyna bo w sumie mam jeszcze troche czasu. Trzymaj sie cieplutko, i jesli chcesz to wpadnij na tik-taka. Tak ruch jak w ulu :) i marcoweczki 2008 tez juz sa :-) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak fajnie ze odswiezono ten topik. Czuje do niego szczegolna sympatie, bo to byl pierwszy topik do ktorego sie tu zapisalam, jak tylko pojawila sie mysl o staraniach o dziecko. To poczatek roku byl, a tu juz wrzesien idzie i za chwile znowu rok kolejny. :) mama zuzi, pamietam jak Ty zaszlas, a to juz 9 miesiac u Ciebie! Ale zlecialo. Mnie pozostalo 6 tyg. do terminu. :) Ciekawa jestem szczerze co u innych dziewczyn z topiku. Mimo ze to tylko forum, dla mnie to cos wiecej, bo tu wszystko sie zaczelo. Nasze relacje staran, testowanie, czekanie, smutek ze sie jednak nie udalo. Pamietam to jak wczoraj. :( A potem jak paru dziewczynom sie udalo, to topik sie posypal, juz nie chcialyscie pisac. :( Mam nadzieje, ze moze ktos tu zajrzy i napisze, jak starania, czy w koncu owocne. Fajnie byloby znowu sie tu spotkac w starym, styczniowym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼 Witam :) po długiej przerwie 🖐️ Agness co u ciebie , jak sie czujesz, daj nam znac :) Skorpionka czesc :), czytam cie na innych topikach , fajnie ze juz ci tak mało zostało Mamo zuzi , jak zleciało :) Atecha a jak u ciebie staranka :) A u mnie sie nic nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja już na wylocie ciąży, teraz jestem wielka i strasznie mi ciężko. Za tydzień mam termin porodu, ale chciałabym już byc po, a synek się nie śpieszy. Pozdrawiam Teraz większośc czasu spędzam na forum e-mama, polecam dużo porad, świetne dziewczyny, nie tylko dla kobiet w ciąży, ale też z problemami z zajściem, czy po stracie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin za 1,5 miesiąca:) malutka rośnie jak na drożdżach, trochę ciężko ale sama chciałam:) pozdrawiam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , czy wy jeszcze zyjecie co słychac, Agness odezwij sie co u ciebie , jak sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, żyć jeszcze żyję :) Co u mnie...hmmm....a więc od ostatniego wpisu...mdłości były spowodowane wg moich obserwacji witaminami ciążowymi, jak zmieniłam porę ich brania ustąpiły :) Później się okazało, że mam zagrożoną ciążę i musiałam iść na l4 :( ale przetrwaliśmy z maluszkiem te chwile :) Teraz czuję się dobrze zagrożenie minęło ale jestem jeszcze na l4 spróbuję wrócić do pracy w połowie października...widziałam swoje maleństwo prawdopodobnie syneczka jak ciągle harcuje w brzuszku aż się boję jak zacznie kopać z prawdziwego zdarzenia...narodziny planowane są na 17 marca:) Zaglądam tu rzadko może nie brak czasu ale brak towarzystwa, prawdę mówiąc sypnął się nam temacik:( A i gratuluję ewapiano cudownego synka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×