Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość a ja mam 27
samo to że jesli wszkole pojawi sie młody nauczyciel to każda ma kisiel w gaciach i kazda go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Gdybyś nie szukał to inaczej pisałbyś o ukochanej kobiecie. Twoje argumenty są wyssane z palca i nijak mają się do rzeczywistości. Piszesz o bardzo powierzchownych sprawach, a nie o uczuciach. Nie piszesz co Cię w niej zafascynowało, nie piszesz jaka jest, nie popierasz swoich slów konkretnymi argumentami. Rzucasz hasła ze stereotypami. A gdzie konfrontacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za problem starą krowę wyrwać, jak byś miał 27 lat to byś wiedział że nie ma nic prostrzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
zgadzam sie z nie lubię kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: polubić średniowiecze- zgadzam się w 100% i dodam dla przypomnienia, że brakuje mu jeszcze rozumu- przecież on nie POTRAFI LICZYĆ!- str. 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
No i znowu wiek. Chłopie, masz problem i radzę idź do lekarza albo zwierz się najlepzemu kumplowi. Nie udało Ci się z jakąś kobietą i szukasz młodej i niedoświadczonej w wiadomym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
zarwać i może zabawić sie bo i takie sa ale tu wiek juz nie ma znaczenia to juz trzeba mieć we krwi. Wspomnę że mówie o inteligetnej kobiecie spróbuj taką zarwać i zobaczysz ile ona z toba wytrzyma o ile ją oczywiście zarwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna cytuję \"Po co mi starsza jak mogę mieć młodszą, po co mi rozwódka jak mogę mieć panienkę, po co mi używana jak mogę mieć dziewicę.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Piotr boi się inteligentnych kobiet. I nie ma znaczenia czy owa inteligentna jobieta ma 18 czy 29 lat. Boi się, że nie będzie miał czym imponować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wmawiasz mi że zależy mi tylko na sexie. To jest właśnie stereotyp. Gdybym chcial się jedynie dobrze zabawić to starsza i doświadczona jest lepsza do takich celów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Aha! A gdzie tu coś o seksie było. Dokształć się, nabierz ogłady to wtedy możesz startować do brania udziału w dyskusji. Jak dotąd nie napisałeś nic sensownego, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu kobietom wydadaje się że są inteligentne a naprawdę wcale nie są. Np wypowiedzi polubić średniowieczne same infantylne wypowiedzi ani razu nie napisała nic inteligętnego. Zero samokrytycyzmu i kultury co gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
piotrze idż porozmawiać ze swoja laska o maturze a moze jutro jakaś klasóweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
poprostu niektórzy faceci chca mieć kobiety lalki[ładne, broń boze inteligetniejsze od nich] w ten sposób sie dowartościowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
O_O jesteś moim guru! :D Ale przeciez Ty lubisz infantylność? Przeciez ponoć gustujesz w nastolatkach:D Gdybym nie uderzyła w czuły punkt to byś sie tak nie zdenerwował. Piszesz same frazesy typu: - jak ma ponad 25 lat to zużuta - jak ma 30 lat to chce już wyjść za mąż - jak ma 18 lat to chce się bawić.... i tak dalej To są hasła, które gdzieś wyczytałeś. Nijak ma się to do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Tobie też się wydaje, że jesteś inteligentny (yntęligętny) i wykazujesz się kulturą osobistą. Brawo!!! Posiadasz samokrytykę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Skoro kochasz nastolatkę i jest Ona taka wspaniała to prosze napisz nam coś konkretnego. Jaka jest? No proszę :D Tylko nie zmyślaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykształconym facetem mimo to nie uważam siebie za jednostkę wybitną czy szczególnie błyskotliwą. Poprostu jestem realistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź żałosna, bo nie chce mi się z tobą rozmawiać. Myślisz że jak ty jesteś samotna to wszyscy mają takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Zaprzeczasz sam sobie. To przykre, że jakaś równiesnica dała Ci kosza. No tak bywa. Ale na Twoim miejscu nie generalizowałabym. A Ty wszystkie nie-nastolatki wrzucasz do jednego kosza. I marzysz o nastolatce. To jest realizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
śmieszne te twoje argumenty 30 po przejściach 18 dziewica, jakich przejściach że była prostytutką to oczywiście że nie , ale jeśli szuka miłosci i jest wartościową kobietą to nie będę jej sprawdzał dziewictwa bo to dla mnie nieistotne. jesli ktoś ma mózg w fiucie to będzie myslał tak jak piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu tak boisz przyznać się do błędu z liczeniem- powtarzam go po raz 3-ci,...a wytykasz innym literówki czy podobne jazdy? Bądź męźczyzną i zrób to, pokaż swoją odwagę- napisz: POMYLIŁEM SIĘ W LICZENIU PROSTEGO ZADANIA MATEMATYCZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
O_O guru! Prawdziwy guru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Chłopie szukasz leku nie tam gdzie trzeba. Idź do knajpy, zaszalej z kumplami, zwierz się któremuś. Szkoda mi Ciebie, bo na siłe kreujesz kogoś kim nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×