Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

🖐️ Wszystkiego najlepszego Saszka :D dużo zdrówka, spełnienia marzeń no i tej właściwej kobiety u boku :) 🌻 👄 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-))) Piękne dzięki za życzenia, Nikitko. Miłe, że pamiętałaś i zadałaś sobie trud przesłania imieninowego adresiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Trochę jednak trud, moja Nikito. Przynajmniej w moim przypadku. Trud pamiętania, który, wraz z wiekiem, jest coraz większy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A w ogóle, przywitam się bardzo pięknie. W Alensztacie ciepło. Świeci słońce. Dzisiaj, przygotowując koledze śniadania, wylałem pół litra kawy na jego telefon bezdrutowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Wojtkiewiczowi zmarł w niedzielę ojciec, Ryba. Wczoraj włamywał się do mieszkania ojca w Lecu, z przeświadczeniem, że zastanie trupa. Przez cały dzień załatwiał wszelkie formalności, o jedenastej wieczorem wylądował w Alensztacie na nocleg. Dzisiaj rano pojechał nazad do Leca, ale bez swojego telefonu, który z rana został przeze mnie skutecznie napojony kawą (nie, nie tą z ekspresu ciśnieniowego, któego już od dawna nie mam - kawą ze zwykłego, ręcznego zaparzacza). Kiedy człowiekowi umiera ojciec, Ryba, to jest taka życiowa okoliczność, kiedy osobiście znajduję wdzięczność dla tych, którzy telefon bezdrutowy wymyślili i wyprodukowali. Sam kiedyś także umierałem mojego ojca, i wówczas maszynka również bardzo mi się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo mi przykro... :-( Ale skąd miałam wiedzieć? Ogólnie mam do telefonów stosunek bardzo, ale to bardzo niechętny. Przepraszam. Miłego dnia, jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
"Jakby nie było...", Justynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
"Gdzieś daleko, Ameryka, z ortodromą loksodroma, na odkrycie swoje czeka, gdzieś za morzem przyczajona. A my hej, pochwyćmy wiatru powiew, niech nam zawsze sprzyja Niebo, my, Mazurscy Kolumbowie odkrywamy Węgorzewo. Małym prawem swoich marzeń wyruszli z ranną bryzą, nieugięci wprost żeglarze z lękiem gnali za horyzont. A my hej, pochwyćmy wiatru powiew, by w nieznane miejsca płynąć, my, Mazurscy Kolumbowie odkrywamy dzisiaj Sztynort. Na wyprawie długiej przyszło, znosić bunty i zwątpienia, aż ktoś w końcu z masztu krzyknął ten magiczny widok - ziemia! A my hej, pochwyćmy wiatru powiew, obce lądy nie są blisko, my, Mazurscy Komlumbiwie, odkrywamy dziś Giżycko. Powrócili, cali w glorii, wieszcze mieli o czym pisać, no i przeszli do historii bo przywieźli syfilsa. A my hej, pochwyćmy wiatru powiew, fale, sztormy, to nie bajki, my, Mazurscy Kolumbiowe, odkrywamy Mikołajki. Za Kolumbem morskie mile, za nim rejs, co wart był życia a my mamy jeszcze tyle jakichś Mazur do odkrycia..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Tak, jak człowiekowi, którego przyjaciel stracił ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dobra. Genug!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Nie jest źle, miła Melanio. Właśnie się zastanawiam, jak opisać otrzymaną od Ciebie Folię. łatwiej by było płytkę skserować, ale nic na skróty. Zrobiłaś mi prezentem ogromną frajdę. Czuję się więc w obowiązku odwzajemnienia się :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja mam dzisiaj "niewolne", Nikitko :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nic z tego, Ryba! Nie sprowokujesz mnie dzisiaj ani na jotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A poza tym, Ryba, co tu dużo mówć - kocham Cię, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, wcale nie mam zamiaru prowokować. Jestem cokolwiek otumaniona po spływie. To zapewne skutek nagłej zmiany klimatu, na gorszy. Albo przedawkowanie jodu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Że tak, Ryba. Cóź to? Czytać Cię nie nauczono w powszechniaku? A może nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze? Albo jesteś jedną z tych kobiet, które kiedyś prosiłłem, żeby mi wyjaśniły definicję miłości, a które (cirka ebałt 85% respondentek) sprawiały wrażenie, że nie mają pojęcia o co się je pyta i co mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........ Jestem cokolwiek oszołomiona. Tak, jak nigdy mi nikt żadnych wyznań nie czynił, tak teraz, nagle, w ciągu ostatniej doby uczucia deklaruje mi już drugi mężczyzna... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Rozumiem, Ryba. Skoro jestem drugi, wycofują publicznie złożoną deklarację. Drugie miejsce na podiium, to jedynie nagroda pocieszenia. Dla mnie się liczy wyłącznie złoto. Przegrałem więc, jak zwykle zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Poza tym, Ryba, moja deklaracja nie dotyczy uczuć. To sprwawa o wiele poważniejsza. No nic, w świetle powyższych enuncjacji, sprawa nie warta dodatkowych wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×