Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Ubi Lex....
Witaj Doktorze "Oj Boli". I proszę, daj spokój z tym odchodzeniem. Sam mnie kiedyś powstrzymywałeś:-) pamiętasz ? Jestes naprawdę wspaniałym i bardzo życzliwym facetem. Bez Ciebie, ten topik straciłby pewnie swój urok, ponieważ nam kobietą zawsze jest potrzebny "zdrowy, męski punkt widzenia ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kokietować
Mam też nadzieję , że wszystko to robisz dla tej jedynej :D Wtedy naprawdę będzie pięknie , Panie Żołnierzu :D Samotność nie jest czymś strasznie złym , dla mnie większym złem jest pustka wewnętrzna. Dlatego nie zabijam tej miłości , ja ją karmię codzienną nadzieją , żeby nie umarła. Nie chcę poczuć pustki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
przepraszam - "kobietom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kokietować
Witaj Ubi , witaj Lemonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytuję na Kafe różne topiki, wypowiadam się tylko na niektórych, rzadko których. Są topiki o pozytywnym myśleniu, sprawczej sile myśli itepe. Tam przeczytałam, że człowiek posiada silną wolę. Może to być wola rozwoju, może niszczenia siebie. Próba zmiany woli u tego człowieka może spowodować to, że ta osoba zacznie nas zwalczać. Nawet jeśli w dobrej wierze chcesz komuś pomóc, to ta druga nie zechce tego daru od ciebie przyjąć i może nawet zacząć wywierać na ciebie zły wpływ. Jak to się mówi: piękne za nadobne :D Na swoich topikach wykazałeś naprawdę bardzo dużo woli pomocy Rybie i KAŻDY to dostrzegł. Każdy, tylko nie ona. Niestety. Bywa, że mamy przyjaciela w zasięgu ręki, a oglądamy się za czymś ...... takim siakim. Więc nie bierz swojej porażki całkiem do siebie. Byłeś wspaniały w swoich zabiegach, naprawdę mi imponowałeś. Nie załamuj się. Zawsze ci to będę powtarzać, że jesteś fajny gość, można na Tobie polegać jak na Zawiszy Czarnym. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli
Ubi Lex? To jak będzie z tą wędzonką? Mięsa zamacerowane. Mam pokaleczone pace lewej dłoni od noża. Po niedzieli wędzenie. Chcesz popróbować wędlin, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Witaj Jak Kokietować: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli
Rety :-) Limonka, doprawdy, przesadzasz. Oszczędź mi takich komplementów. Ja jestem tylko zywkłym facetem, który ma trochę zalet i około dwóch tysięcy wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubi Lex....
Wiesz, że nie mogę przytyć. A kysz kusicielu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
Od wędzonego schabu? Toż to białko w czystej postaci, Ubi Lex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę uwędzić szynkę i polędwicę na święta. Żeby była taka mięciutka, pachnąca, nie przysmalona, różowiutka, soczysta. Mmmmmm. Nigdy tego nie robiłam. Coś złego stało się z polskimi wędlinami, nie da się tego jeść. Czy możesz podać przepis na peklowanie mięsa przed wędzeniem? Dokładne proporcje, z apteczną dokładnością, bo bladego pojęcia o tym nie mam :) Na wędzenie oczywiście nie będę miała wpływu, ale znam miejsce, gdzie robią to jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
JA także znam takie miejsce, Limonko :-) Podaj jakieś swoje namiary a będziesz miała na święta wędzony schab, kiełbasę i boczek. Ten boczek nadaj się idealnie do grochówki i bigosu. Zresztą, sparzony, bądź upieczony, sam w sobie jest smakowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
A sposobów na macerowanie i wędzenie, Limonko, nie ujawnię. Facet musi być nieco tajemniczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
:-) Wiesz co? "jak kokietować"? Teraz buduję dom dla samego budowania. Hektary, które kupiłem, są naprawdę piękne. Tam jest wszystko, co człowiekowi potrzeba - i powietrze, cała masa powietrza, i przestrzeń, i las, i zapachy, cisza, ptaki, zwierzęta, grzyby, zioła, pagórki, zagłębienia (dokładnie, jak u kobiety) - a na widnokręgu - pływa na mgłach wieża Sanktuarium. Spróbuję zbudować dom piękny, żeby się właściwie skomponował z krajobrazem. Grzechem byłoby zbeszcześcić hektary miernotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
Jak to? Limonko? Że chcę Ci zrobić świąteczny prezent w postaci najprawdziwszych wędlin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten opis przypomniał mi widoki z Suwalskiego Parku Narodowego. Smolniki. Wiele jezior, horyzont we mgle, góry, pagórki, wgłębienia. Pasłam oczy, aż dostałam wytrzeszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
A nie podam, Limonko, ale ciągle jeszcze przedkładam ofertę tych wędlin. Kurcze! Dlaczego babę do wszystkiego trzeba przymuszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kokietować
Powodzenia Kluczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
Dziękuję, jak kokietować :-) A czy Ty nie miałabyś ochoty na na małą, wędlinową, świąteczną przegryzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego. Dobrego życia. Nie tak pokręconego, jakie sama sobie uparcie buduję. Życzę Wam, żebyście nigdy nie musieli kogoś kochać bez nadziei na wzajemność, co jest moim udziałem. Życzę Wam, żebyście nigdy nie mieli tak upartej wiary, że może, że kiedyś... jaką ja mam. A o której bezsensowności przekonują mnie różne osoby od jakiegoś czasu. Życzę Wam, żebyście nie byli tak zaślepieni, jak ja. Kochać nie warto, bo to tylko boli?... :-) Oczyściłam e-skrzynkę. Spróbuję oczyścić siebie. W przeciwieństwie do Ciebie, autorze, nie zamierzam się \"resetować\". Mam zbyt mało dobrych doznań, żeby się ich dobrowolnie pozbawiać. Bardzo przepraszam, jeśli czujesz się skrzywdzony, choć nie wiem do końca, dlaczego. Pozdrawiam Was ciepło, RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Olsztyńska
Znam strony guberni suwalskiej, Limonko. Tam jest bardzo fajnie, tyle że nieco daleko. Ja nie potrzebuję tam jeździć. Moje hektary są oddalone o dwadzieścia kilometrów od alensztackiego ratusza - bardzo wygodną drogą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wiele prób ugotowania bigosu. Stosowałam się ściśle do przepisów osób, którym to świetnie wychodziło.U mnie zawsze była to obrzydliwa papka, nadająca się bardziej świniom, niż ludziom. :( Poza tym dość dobrze gotuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kokietować
Rybo - możemy sobie podać ... hmm ... płetwy :D Jestem taka sama jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JK - nie jest to coś, czym należy się głośno chwalić... Kochani, nie będę tu już pisać. Jeśli ktoś chce - łatwo mnie znajdzie. Adres pod nick\'iem. Zostałam już odsądzona od czci i wiary za to moje bezsensowne uczucie. Trudno. Taka karma, jak mawiał pewien znajomy. Jeszcze raz wszystkiego dobrego, pozdrawiam, j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko Otoczyłaś się nazwijmy to murem i dlatego czujesz się jak uwięziona. Ale skorzystaj z drzwi, które można po prostu otworzyć. Wyjdź na zewnątrz! Nie warto kochać kogoś, kto nie potrafi, lub nie może, dać ci tego samego. Mogłabym powiedzieć, jak tego dokonać, ale czy chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kokietować
Limonko , a masz taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kokietować
Kobieto , pisz ! Nie wiesz ile tu jest osób , które chciałyby móc pozbyć się złudzeń? Pomóż im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×