Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Dwa przypadki
Myśl, myśl, Ryba, myślenie ma wielką przyszłość. A Ty wiesz, że kobiety mają słabszą, niż mężczyźni wyobraźnię przestrzenną? To nie jest mój pogląd, ale gdzieś przeczytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może. Podobno też gorzej orientują się w przestrzeni. Np. moja mama, zawsze się gubi w lesie i w nowych miejscach. Mnie się to jakoś nigdy nie udało, choc czasem żałowałam. :-0 A myślenie w zbyt dużych dawkach prowadzi tylko do zgryzot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa przypadki
Ryba odchodzi znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Wszystkie się goją, Melania. A ta jedna nie chce. Zbiera się ropa. Po południu kupię sobie w aptece cieniutką igłę iniekcyjną oraz flakonik jodyny. A wieczorem poddam się zabiegowi :-) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem, co u mnie, za wcześnie wstałam -5:30 i jestem lekko nieprzytomna :O Ale wczoraj się działo nerwowo. Tak sobie kombinuję ;) czyby się jeszcze nie bachnąć na godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Choć na takie razy, jaskuteczniejszy jest, Melania, ciepły, babski całus. Naprawdę pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Jeśli możesz, Melania, to podrzem sobie. A potem zrób filiżankę pożądnej kawy. A dlaczego wczoraj było nerwowo? Coś poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Właśnie tak, Melania. Trzeba wypuścić ropę oraz świństwo, które spowodowało infekcję, a potem solidnie ranę wysmarować jodyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę było nerwowo, bo byłam uziemiona w domu a jednocześnie umówiona z hydraulikiem po południu. On z dwójką małych dzieci czekał , a ja nie miałam jak dojechać. W koncu przypomniałam sobie, że każdy numer taksówki mi pasuje, więc sobie w jedną wsiadłam. Nie lubię zawodzić ani się spóźniać. A potem to już tylko zwykłe problemiki, które się rozwiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bardzo składnie to opisałam :) Jednak się jeszcze na chwilkę położę, mogę sobie pozwolić. No to masz 👄 na ranę na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
To mamy tak samo. Pewnej samodyscypliny nauczyło mnie, Melania, kilka okoliczności życiowych. Ja nie znoszę się np. spóźniać i irytują mnie ludzie, dla których punktualność jest abstrakcją. Ogromnie lubię ludzi rzetelnych i przewidywalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
A za całusa - dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_pamiętnika_młodej_lekarki
Babski całus to kolejna porcja bakterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
No to się zgadza. Ale on naprawdę pomaga. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_pamiętnika_młodej_lekarki
Żadne takie! Jakem młoda lekarka na rubieży - całusy jedynie szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Gdybyś rzeczywiście nią była, nie wygadywałabyś oczywistych głupstw. Młoda lekarka słynęła z najprzeróżniejszych, niekonwencjonalnych metod leczniczych. Skutecznych - dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Idę sobie. Ryba udaje, że jej nie ma. Pozostałe koleżanki także jakieś nieaktywne. Nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przespałam się, oczy mam świeże, spojrzenie jasne :) Sasza , przecież Rybka pisała, że wyjechała. A nie ? Może teraz siedzi i roni łzy z tęsknoty za...monitorem ? ;) Miłego popołudnia, Sasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Tyle, że napisała, jak długio będzie trwał jej wyjazd, Melania. W ogóle, Ryba się lubuje w niedomówieniach. A sen rzeczywiście człowiekowi pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
Dla mnie jest to ciemne, Melanio. Poproszę o wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasza, nie mogę. Ale nie jest to zła interpretacja :) Rybka mogłaby się poczuć urażona spekulacjami o Niej , bez Niej. A tego nie chcę za nic. Miłego odpoczynku, Aleksandrze. Nie daj się ropie i zarazkom. I nie zemdlej, jak sobie będziesz robił to nakłucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka jest rozbrajająca
co za delikatność , łoj , nie wytrzymam , niby kumpelka a uwodzi Saszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
A cóż takiego miałabyś o Rybie napisać, Melanio, żeby ta się nie poczuła urażona? Skoro jednak nie chcesz, niech tak będzie. A za życzenia dziękuję. Czy nie zemdleję, się okaże. Jestem zaledwie słabym mężczyzną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz_Put_in
:-) Melania mnie nie uwodzi. Melania jest kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do melka jest rozbrajająca Co za przenikliwość i znajomośc tematu :D Jedyne, co mogę doradzić, nie kieruj się nią we własnym życiu, bo Cię zwiedzie. Pozdrawiam. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×