Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Jałowcowy dym
A u mnie historycznych bombek nie ma - z wyjątkiem jednej. Wszystkie padły ofiarą różnych, szalonych zabaw i psikusów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Rety! Co za kobiety! Do marketów na zakupy nie lubią chodzić... W jakie towarzystwo ja się wdałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Dośc nietypowe, Ryba. Nie spotkałem jednocześnie czterech kobiet, które zgodnie deklarują, że nie uwielbiają robić zakupów. To dość męska cecha, Ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Swoją drogą, ja także jestem chyba nietypowy - lubię gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Kobieta nie lubiąca przebywać w we wspólczesnej świątyni komercji wykazuje cechy męskie. Świat się całkowicie pomieszał, Ryba. Ludziom się poprzestawiało w głowach i sami już nie wiedzą, kim są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Pozaq tym, Ryba, to nie ja przydaję cech męskich. Założę się, że Ty na okrągło chodzisz w spodniach, a spódnicę zakładasz jedynie od wielkiego dzwonu. Mam rację? Mam. Kobiety wyglądają coraz bardziej podobnie do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, częściej chadzam w spodniach. Głównie dlatego, że dzięki temu unikam łakomych męskich spojrzeń. Moje przyjście w spódnicy wywołuje na ogół niezdrową ekscytację. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Tyle że, Ryba, moje prywatne odczucia są kształtowane przez współczesne pojmowanie atrybutów kobiecości przez same kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Ależ ona jest najzupełniej zdrowa i pożądana, Ryba. No właśnie, w spodniach... A nie można by się ubrać w długą spódnicę? Zresztą, czy Twoje spodnie to jakieś bufoniaste, bezkształtne pantalony? Nie sądzę. Tak więc emocje i tak powstają. Nie zapieraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat nie wierzę w to, co piszesz o kształtowaniu Twoich odczuć przez współczesne kobiety. :-P Wielokrotnie juz dowodziłeś racji swoim przekonaniom o trafności tradycyjnego podziału ról. Nie zapieraj! :-P Wiesz, i tak nie mam spódnic krótszych niż do kolana. :D Ostatnio, z okazji zimy nabyłam piękną spódnicę do pół-łydki. Jak w niej przyszłam, to się kolega bez przerwy lubieżnie uśmiechał. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Ryba, Ryba, oczywiście nie zapieram. Jestem człowiekiem o dość otwartej głowie. Różne miewam poglądy, zależnie od okoliczności. NIe jestem żadnym dogmatykiem. Widocznie miałem jakiś interes, żeby się kiedyś upierać przy moich poglądach. :-) Była kiedyś taka anegdota o pewnym znanym krytyku teatralnym, który zwykł był mawiać: "pwiedzcie mi, czy to jest dobre, czy złe, a ja już to udowodnię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
A Ty, Ryba, wybrzedzając Twoją odpowiedź, zaraz zarzucisz mi tanią sofistykę i nic więcej. Ale nie masz racji. To jedynie biologiczne przystosowanie się do ciąglde zmieniającej się rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Ale to nie była wina spódnicy do pół łydki, lecz tego lubieżnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Masz coś przeciwko chorągiewkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Zarzucasz mi oportunizsm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
No właśnie, dodają optymizmu i podtrzymują ducha walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Wiatr historii wieje zawsze w słusznym kierunku. Tego mnie nauczono podczas wojskowych szkoleń politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Zależy od tego, jakie książki historyczne się czyta. Ja napomknąłem o "jedynym słusznym" pojmowaniu historii, zgodnie z zasadami naukowej dialektyki materialistycznej, która torowała wśród ciemnoty postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałowcowy dym
Pora mi do domu (wędzarni). Dziękuję i do widzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×