Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość Annuszka_Gangrena
Witam pięknie, Melanio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
NIe jestem kobietą, Melnia, żeby z paluszkiem latać od razu do konowałów. Ale to chyba dobrze? Czy byłabyś zainteresowana mężczyzną o cechach kobiety? Nie sądzę. Rzeczą męską jest cierpieć i znosić różnie niedogodności życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy nie jest zbyt późno , Sasza, czy zdołasz jeszcze wysłać tę paczuszkę w środę. Ale dziś po południu, zamocz palca we wrzątku ( takim do wytrzymania ) z riwanolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
He, he... "Wrzątek". Przypomina mi się pewien radziecki dowcip. Pyta obywatel w restauracji o wrzątek. Na co kelnerka mu odpowiada: "kipiatok u nas jest`, no chałodnyj" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
A wędzonkę wyślę nie w środę, a w czwartek. Wędlina musi po wędzeniu całkowicie ostygnąć, inaczej się zaparzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, w takim chłodniejszym :D A swoją drogą, ile samarytanek się kręci po kafe :D I wszystkie mają rację , Sasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Około pięć Samarytanek, Melania. Tyle, że Ryby dalej nie ma, więc nie wiem, czy ją wliczać w tę drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
To trudno, Ryba. I tak nie ma po nim komu płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Cześć, Ryba, witaj. Cieszę się, że Cię widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Sasza. Poczekajmy, aż Rybka wróci z wojaży. O życzeniach, by tak było, pisałam już bardzooo dawno, nie ma co się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Wygląda na to, Melania, że Ryba już jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze! Naprawdę chciałbyś wywołać babskie łzy żalu pozbawiając się na własne życzenie i na złość koleżankom palca?? Nie spodziewałam się tego po Tobie... :-( 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Cześć, Melania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
NIe, Ryba, mylisz się. Wystukiwałem pocztę do Ciebie, bez używania palca wskazującego lewej dłoni. Troszeczkę zeszło dłużej, niż zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
:-) Ale Ty, Ryba, jakby co, zapłaczesz? Uronisz babską łzę? Wzruszysz się moją nędzną dolą? Pomyślisz ciepło o mnie, z troską? Zechcesz mnie jakoś uchronić przed nieszczęściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
To napisz mi, Ryba, kiedy wrócisz nazad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Cały czas się przecież martwię i myślę z troską! Cały czas próbuję Cię uchronić od utraty palca! 😭 Ale Ty się chyba uparłeś rozstać z tym przyjacielem... :-0 A łez wylewam potoki... 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Ależ Rybko! To jedynie przypadkowa próba dokonania przeszczepu skrawka świńskiego schabu w ludzką dłoń. Przeszczepu, niestety, nieudanego. Organizm go odrzucił. Niczego nie wniosłem do medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
A Ludwik Pasteur zaaplikować sobie porcję zarazków wścieklizny, Ryba, po to, żeby coś dać światu. Ja mam troszkę duszę eksperymetatora-odkrywcy. Świat bez takich ludzi stałby w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzasz osobiście stwierdzić, co człowiek jest w stanie zdziałać bez palca? O, zapewniam Cię, że sporo, mogę Cię w tej sprawie skontaktować z moim tatą, którego kilkanaście lat temu maszyna pozbawiła wskazującego palca, dla odmiany u prawej ręki. Zapewniam Cię także, że wolałby ten palce jednak mieć. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Spodziewam się, Ryba. Wspóczuję Twojemu Tacie. Ja kiedyś czasowo - przez ponad trzy miesiące - funkcjonowałem zawodowo i prywatnie za prawą nogą w gipsie - od pachwiny, aż po stopę. To zadziwiające, jak wiele człowiek potrafi zrobić pomimo tego? A kiedyś byłem w filharmonii na koncercie, gdzie grany był koncert fortepianowy (tyle, że nie pamiętam kogo, może Messiana?). W sumie nic dziwnego, koncert, jak koncert. Śmieszność polegała na tym, że partię fortepianu solista wykonywał przy użyciu jedynie lewej ręki. Koncert został napisany dla artysty, któremu w czasie pierwwszej wojny światowej urwało prawą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×