Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Ja zero apetytu...tak reaguje na nerwówke... Jestem przedstawicielem handlowym...a jeszcze dodatkowo kogos odwoziłam...i w sumie ponad 900 km wyszło...ale przynajmniej miałam zajęcie. Dawaj ten topik Kefirek...zaraz zmasowany atak zrobimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten o calusach malych i duzych... nie moge linka puscic, bo to chyba w regulaminie zabronione, a nie chce, zeby nam ten wykasowaly modratorki :D A to ty w roku miliony kilosow musisz zrobic - podziwiam! ja uwielbiam jezdzic autkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie. Ale czasem meczy jak cholera kiedy robisz tyle... Ale ja sobie innej pracy nie wyobrazam...nie usiedze w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warko a co masz w barku do wypicia:D to pomozemy;) Kefirek przykro mi ale wlasnie dzis ktos zjadl ostatnia porcje bigosiku:pa byl \"palce lizac\"!;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja zawsze wiedzialam, ze ty malpa, ale nie wiedzialam, ze az taka!!!!!!!! gonia mnie tu do nauki, a mnie sie tak nie chce... lekture musze przeczytac... slowek sie uczyc... a tu taki len...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia.. same pyszności.... winko czerwone, wytrawne... Bimberek 70 %, 6 żyberków i bimbrowej roboty likier... Na co masz ochote ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadac, tylko lac co pod reka... to wypijmy za wszystkich Sylwestrow w Polsce i na swiecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBIERAM CALUSY MALE I DUZE>>> czy cos takiego, ale to nic, bo ktos sie juz dolaczyl :P nie dam sie jakiemus podrzednemu prawiczkowi wyprowadzic z rownowagi..., Kefirek sie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na druga noge dawaj... bo juz mi przestalo szumiec w glowie... a gdzie Setunia??? byly 3 kieliszki, a teraz widze 2... gdzie ona sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lej, bo tamten bakcyl nie chce skapitulowac, ale trzyma sie juz tylko jednym palcem... :P aaa, tym bardziej, ze jest nas tam 2 na jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka , kefirek i jak tam po swiatach ??? zdrówko dopisuje? zoładeczek i wątroba nie dolegają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez całe święta kropli browarka nie upiłam :((( chyba żle już ze mną ... czyzbym już do piachu sie szykowała ??? cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka . o.k :) mówisz masz :) w lodoweczce żywczyk , Leszek , Heineken i Calsberg:)) wszystko zimne zatem od czego zaczynamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , ale zagrycha musi być .. umnie niestety tylko żaroweczka świecvi :(( lodówka wymieciona do cła. cholipka marzy mi sie goloneczka :(( to lepsze niż sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×