Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

ha ha najmocniejsze?? hm .. chyba heineken choć do licha wszystkie po tyle samo % mają. Zaczynam od Leszka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafia moja mnie wygania :(( co za życie człek niewolnikiem w swoim domu .I jak tu nie popaść w nałogi :(( ha ha kochgani kto z Was był z 3miasta ??kefirek chyba ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacao .. to dla dzieci :(( kefirek ja juz z pieluch dawno wyrosłam i za facetami sie ogladam .. wybredna ze mnie @:(( nikt mnie nie chce łzy topię w chmielu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka :)) uuu to na co czekamy .. zarzucim sieć na wieloryba?tylko na takiego co mięśnia piwnego nie posiada. Poduszeczke to ja wolę z pierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, tam nikt nie chce... jak ty tylko za marynarzami wzrok kierujesz :P to KAKAO to mial byc przerywnik - zastanawialam sie, czy czytacie dokladnie to, co pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :)) no dobra moi drodzy :)) rozpoczynam okupację kanapy . Prysznic , swiece na stole , szklanica zimnego piwka i oby przetrwać do jutra :)) miłego wieczorku i takiegoż samego dnia jutrzejszego:)) by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człopijwinka
a ja pije wódeczke. waze zdrowie robaczki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUNI>>>>> mojej Mamusi... bo sie stesknilam.... jak my tak Waldusiowa wspominaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człopijwinka
ejjjjjjj no to siuuuuuuuuppppppppppppppp moje drogie panie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×