Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Beti, nie eksploduj!!! Emika, jakie ustorjstwo zakładają przy hsg? ja nawet nie wiem czy do niego podejdę, ale myslałam że ten kontrast wstrzykują bez zakładania jakiejś skomplikowanej i przerażającej machiny! Emika, ja trzymam kciuki aby ten płodny śluż to była nie jakaś opóźniona owulacja a zapowiedź...ciiii...marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczorka estelko zakładaja wziernik i pieron wie co jeszcze duzo tego mieli przyszykowane ,ale nie widziałam juz tego ;) powiem jedno bardzo ciezkie dziadostwo,jak już zamocują to jak zbroja na rycerza albo moze bardziej ołowiany pas cnoty ;) a tak powaznie to muszą miec dojscie do szyjki i macicy chyab by podać kontrast mnie dali jakiegos rozweselacza ,który mnie w sumie troche ogłupił .,ale nie było lęku .nawet śmialam sie z lekarzem i asystą ,a w miedzy czasie bolalo .będzie dobrze. a żelastwo potem ujrzałam na zdjęciu rtg . jeśli ktoś chciałby ujrzeć mogę zrobić fote i posłać ;) dziewczyny badanie da sie wytrzymac ,to droga do Waszego dzidziusia .pamietajcie ze ból hsg to bździnka do porodu czy cc . Beti moze i dobrze ze nie beda Cię trzymac .ja musiałam zostać na dobę . aaa po hsg brzuch miałąm taki wydęty,jak spuchniety (takie uczucie)i przez jakis czas bole jak na @ kilka godzin,troche plamienia .mam nadz ze nie wystraszyłam Was.ale widzicie Foli np przeszła dobrze i chyab bezboleśnie ,zależy to od tego czy jajaowody drożne apropos zwolnienia mnie gin w październiku dał tylko do połowy bo powiedział ze mi macierzynski wliczą .moze niedouczony pieron i nawet nie wie ze moze dawac do konca ciązy bez uszczerbku na macierzyńskim :( przepraszam za literówki ale pisze biegusiem bo karmienie sie szykuje paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Piszę bo nam tu zaraz Beti wybuchnie i będę ja miała na sumieniu :-P U nas powoli choroba mija, Pawełek jest już mniej marudny ( ulga dla moich rąk bo ciągle chciał na rączki u mamy) - dzisiaj to miał nawet taki humor, że go nie poznawałam :-D Tańczył sobie po całym pokoju jak się kończyło M jak miłość, ganiał sie z moim meżem po pokoju i wysmarował się moja bitą smietanką do kawy :-D Żeby jednak nie było tak miło to wychodzi z niego natura okropnego niecierpliwca i złosnika - jak cos sobie upatrzy to nie ma zmiłuj się. A jak czegoś nie dostanie to zaraz się złości albo wybucha tak żałosnym płaczem, że tylko zaciskam zęby i czekam kiedy się sam uspokoi. Zabajona - super opisałaś swój poród. Właśnie tylko takie opisy powinny czytać kobiety w ciąży - uważam, że wiele zależy od nastawienia a jak się naczyta horrorów z porodówki to potem tylko stres i lęk. Nie dostałam zdjęć małej Oli - czy mogłaby któraś z Was mi je podesłać ? Chciałabym zobaczeć moją przyszłą synową - hi hi hi :-D Foli - ja miałam zwolnienie dokładnie do terminu porodu tj. do 8.11 a urodziłam 3.11 i dopiero od tego dnia ZUS mi zaczął liczyć macierzyński. A ja przecież tak naprawdę byłam na zwolnieniu prawie całą ciąże i ZUS mógłby się przyczepić i skrócić mi macierzyński ale nic takiego się nie stało. Emika - mi też ten brak słońca daje w kość. Zrobiłam się ostatnio nerwowa - mąż mi nawet kupił Persen :-D Byle do wiosny ... Wysyłam Wam kilka najnowszych zdjec - w tym jedno z dzisiejszych szaleństw :-D Całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za odpowiedzi, to chyba zależy od ginekologa, czytałam że niektóre dziewczyny miały problem ze zwolnieniem pod koniec ciąży, wysyłali je na macierzyński ale wg mnie jest to wbrew przepisom. Nie sądzę zeby mój ginekolog robił problemy. Beti, szkoda już miałabyś z głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zdrowie.med.pl/uk_rozrodczy/badania/hist.html Tu jest coś wicej o HSG Tak, nakładają kalieś tam urządzonka aleto nie boli. Bolało wstrzykiwanie kontrastu. Ale tylko godzinke. A potem nic nie bolało. Mialam tylko leciutkie plamionko przez jeden dzień. Zalecenie lekarza było by zrobić to zaraz po @, jak juz będzie \"czysto\", i przed owu. ja dziś zrobilam pakiecik badan, w tym sprawdzę prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dawno mnie tu nie było ale niestety wylądowaliśmy z Patrykiem na dwa tygodnie do szpitala - mial zapalenie płuc :( Teraz jesteśmy już na nowym mieszkanku i wczoraj dopiero podłączyli mi spowrotem neta Dnia 31 stycznia Patrykowi wybiła się pierwsza jedyneczka!!!!!!!!!!!!! a lada dzień powinna być druga Wyszliśmy ze szpitala dokładnie tydzień temu,te 2 tygodnie w szpitalu to była masakra, non stop tylko kroplówki, inhalacje, badania, drenaż i odśluzowywanie. No i oczywiście ze względu na ta epidemię zakaz odwiedzin, nie można było się zmieniać, więc poprostu czułam się tam jak w więzieniu. Byłam wykończona psychicznie. No ale jakoś przeżyłam i nareszcie jestem w domku. Jeszcze na kartonach ale to zawsze dom a nie szpital. Wczoraj byliśmy z Patrykiem u lekarza bo ma pogorszenie stanu zdrownia, ale na szczeście osłuchowo jest ok, ma nieżyt przewodu oddechowego i zapisała mu silny antybiotyk. Mam nadzieję że jak go skonczy to już bedzie koniec z lekami. Wczoraj obliczyłam że on od 6 tygodni jest non stop na jakiś lekach. No to już jest przegięcie - nie sądzicie?????? Dobra narazie kończe jeszcze się odezwę, teraz idę zjeść śniadanko póki zgredek śpi, bo dzisiajszą nockę prawie całą przeryczał. pa Buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku- cudowny opis porodu, aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło :) Grtuluję cudownej córeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i poproszę przy okazji o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo to to rozumiem, od razu ośmiech pojawil się na buzi :) :) Aguś zaraz sprawdzę czy mam zdątka naszego wielkoludka ❤️ Paula no daaawno się nie odzywalaś, mam nadzieje że mały wyzdrowieje zaraz no i gratulują nowego gniazdka!! Ja oczywiście mam kolejne pytnka, nie miałam bad. czystości przed hsg, FOli a Tobie robili wcześniej czy np tuż przed? No i kiedy po hsg można sie przytulać bo ja moge miec owu wten sam dzień?? Śpiochy pobótka, wiem ze dziś nie chce się wstawać ale cóż, nie wiem czy Wam pisałąm mam tydzień urlopu bo nie chciałąm mówić o tych badaniach i dobrze zrobiłam bo nikt nie be,dzie pytał po tgej zmianie terminu przynajmniej, więc sobie odpoczywam no i oczywiście w górki nie jadę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pisałam już na gg ale sie powtórzę ,cieszę sie ze już jesteście w domku ,współczuje tego co Patryk musial przejsc i ty . Beti mozna próbowac zaraz po jeśli nie ma większego plamienia czy bólu i czujesz sie na siłach ;) czystość robili mi przy przyjeciu do spzitala razem z badaniem krwi,mocz ,badanie gin Aga chyba rzeczywiscie mam omamy :D ale ktoś był łudząco podobny do Ciebie i Pawełka ,ze w koncu uwierzyłam ze Wy z Kielc :D Aga ide na poczte ,mam nadz ze fotki też dostałam łobuziaka :) Foli gdybyś miałą problemy ze zwolnieniem bierz od lekarza rodinnego i już .dla mnie to beznadzieja jak mozna liczyc macierzynski jak dziecie jeszcze sie nie narodziło ???nie mogłam tego pojąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-ja miałam robioną czystośc. Ze 2 miechy przed HSG z wymazu wykryli jakieś Eschericha i brałam leki i globulki. W sumie ze 2 miecy walczylam i co miesiąc mialam posiew albo czystośc. A na koniec wynuik był OKI i wtedy poszlam na HSG. Z tego co wiem to w porządnych szpitalach pytają przed HSG o te sprawy. A przytulanka były zaraz po HSG, kilka dni po. Jak tylko czulam ze nic mnie nie boli tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja miałam troszkę inną sytuację bo ja robiłam hsg w szpitalu CZMP, tam gdzie ty, ale prywatnie (nie chciałam leżeć ani przed ani po) pojechałam rano, zrobili badanie, potem poleżałam na łóżku szpitalnym, miałam swój pokoik i mąż cały czas był ze mną tam, przynieśli wyniki badan i po sprawie. Nie miałam badnań przed, natomiast prof. zrobił mi i mężowi kurację antybiotykową, chyba sumamed czy jakoś tak, na wypadek gdyby jakieś bakterie były, powiedział ze chlamydii, badania czystości pochwy mogą nieraz nie wykryć i lepiej wziąć leki przed badaniem (czytałam w necie że tak robią dla bezpieczeństwa). Wiem że jak się robi na skierowanie to jest troszkę inaczej bo leżysz w szpitalu i cię przebadają. Z przytulankami to raczej poczekaj choć ze dwa dni bo mozesz plamić i brzuch mieć napięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, to jest chore nie dość że macierzyński jest krótki to jeszce patrzą jak go zabrać, ja pogadam z moim ginekologiem i zobaczę co powie, w razie problemów wezmę od rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
Czesc Wam! Witam w gronie załamanych niepowodzeniami... Ja mam podobny problem od roku staramy sie o dzidziusia (choc zaczynam miec wrazenie, ze to tylko ja sie staram, bo moj mezczyzna jakos niespecjalnie sie juz tym interesuje) od 4 miesiecy biore Duphaston i nic, choc podejrzewam, ze nawet nie mam owulacji, a wlasnie sie dowiedzialam ze branie tego leku przy braku owulacji jest wrecz niebezpieczne no i stracilam zaufanie do lekarza... buuu pomozcie bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
blagam jesli jest tu ktos niech sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucia, a dlaczego podejrzewasz że nie masz owulacji? Masz regularnie okres? Najlepiej sprawdzić to mniej wiecej w połowie cyklu na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przesłałam Wam kilka zdjątek \"małego\". Nie odzywam się, ale czasem sobie czytam, co u Was. Zabajona, gratuluję Oleńki. Foli, trzymam kciuki za bezbolesny i szybki poród. Z tym zwolnieniem to jest ponoć tak, ze jeśli lekarz wypisze je przed 38 tygodniem to jest traktowane jak zwykłe zwolnienie, natomiast wypisane po 38 tygodniu traktują już jak macierzyński. Nie wiem, czy wszędzie tak jest, ale we Wrocławiu mnie o tym uprzedzali... Paula, ucałuj Patrysia. Mam nadzieję, ze już bedzie coraz lepiej z jego zdrówkiem. No i gratuluję swojego M :) A co u nas... Mały zdrowy. Dzisiaj byłam na kontroli, waży 10,1 kg i ma około 80 cm. Siedzi już i pełza po całym pokoju. Czasem da sie slyszeć ta-ta, ba-ba albo da-da, a jak sie obudzi i nie ma przy nim nikogo to woła \"ej\" :D A moja doba powinna mieć 48 godzin, bo pracuję w domu i mam na głowie organizację dosć duzej konferencji w najblizszym czasie wiec mam co robic. Dodatkowo od jakiegos juz czasu myślę o swojej firmie (szumnie powiedziane :) raczej o małej firemce :) ) no i ostatnio tak się złożyło, ze zgadałam się ze znajomą, która też mysli o czyms podobnym. We dwoje raźniej wiec kto wie, czy się nie odważymy i ostro nie ruszymy do boju... W dodatku pracowalysmy już razem przy okazji poprzednich konferencji, jakie organizowałam więc wiem, że wspólpraca układałaby się dobrze. Tylko to oznacza duuuuuuuużo pracy i boję sie, bo nie wiem, czy wszystko pogodzę... Ale ona też ma dziecko, córeczkę 10 miesieczną, wiec rozumiałaby moje problemy z mobilnoscia i dostepnoscią. W dodatku ma nianię, którą mogłybyśmy we dwie "wykorzystywać"... Sama nie wiem... Ech, życie :) Pozdrawiam Was serdecznie i zyczę dużo cierpliwosci w starankach i radosci z maluszków. Ana, Estelka, Enigma, Maklady, Paula, Foli, Zabajona, Sabra, Sysia, Andzia, Iskierka, Granini, Silve, Aga, Asia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, dzięki za informacje dot. zwolnienia :) Widze że twój synek ma już 8 miesięcy :) jak ten czas zleciał. fajny jest chyba ten czas jak dziecko zaczyna mówić i mozna się już porozumieć za pomocą słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedź dziewczynki, czyli pewnie ten cykl sobie odpuszczę bo owu moze być juz jutro, chociaż nie wiem jak to będzie bo odstawiłam leki na prolaktynę, wczoraj robiłam badania i wyszło 1200 przy górnej normie 600 :( MAm nadzieję ze powie mi prof. co brać a jak nie powie to wrócędo dostinexu. Foli ja też nie będę leżała wieć to prawie jak prywatnie hihi, zartuję oczywiście ale mam nadz że nie będzie źle Anka fajnie zę piszesz, pisz częściej!! Kucia musisz porobić badanka nie ma na co czekać, jeśli faktycznie nie masz owu to zbadaj prolaktynę bo mozesz mieć podwyższoną. Z doświadczenia Ci powiem zę nie ma na co czekać, poszukaj gdzieś blisko siebiwe specjalistę ds niepłodnosci bo zwykli ginowie sie na tym zazwyczaj nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Aniu i Aguniu dzięki za fotki chłopaczków! JAcy oni są różni hihi co facet to inny charakter nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kolejny raz proszę o kciuki i mam nadzieję że w tej dziedzinie już poraz ostatni i ze się jutro w końcu uda!! Miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wróciłam po 2 tyg odpoczynku uff jakie to piekne chwile odpoczac od pracki mmmmm Wielkie gratulacje Zabajonku az łezka mi sie zkarecila jak opowiadałaś mmmm Widze że troszke męki było ale nawet nie tak źle :) cudownie że już Oleńka z wami:) Paula ciesze sie ze juz wróciliście ze szpitala i wreszcie na swoim:) buziaki:) Estelko ciesze sie ze jednak zdecydujesz sie wczesniej na ivi :) wszystkiego tzreba spróbować bo kto wie.... Dziewczyny wecej nie wiem co sie dzieje w miare czasu bede czytac zaległości. A ja wczoraj bylam na wizycie i mielismy juz nadzieje dowiedziec sie o płci kruszynki ale nic z tego, malenstwo lezało sobie głową do dołu pozycja jak na karaibach normlanie smialismy sie ze szok taki zabawny widok hihi i potem zaczął sobie palec ssać i nic sie nie dało zajrzeć co tam ma:) TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07........9kg...........córcia Nadia lub Nadzieja Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+3kg.... . ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam wyniki: Oto moje wyniki: TOX IgM ujemny TOX IgG dodatni CMV IgM ujemny O ile dointerpretowlam te od toxoplazmozy to nie wiem jak ta cytomegalia??? No i prolaktynaka idealna, bo 13,08!!!!!!!! Progesteron (22 dc) 20. Chyba nie ejstt żle/ Ale może podpowiecie mi co z tym CMV?????? Nie wiem co to oznacza ze ujemne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanka nie potrafię ci pomóc bo moje wyniki trafiają zawsze prosto do lekarza więc ich nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07........9kg...........córcia Nadia lub Nadzieja Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+3kg.... . ..........? Granini........Trójmiasto.........15.09.07..........0,5kg...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanko moim zdaniem CMV IgM ujemny , to chodzi o to, że nigdy nie maiałś cytomegalii, czyli zarazem nie wytworzyły Cię się przeciwciała dla cytomegalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........22.01.....27.......18.02...........26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 3 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:-)🌻 Ależ tu ruch ostatnio:-) Myszko, super że wróciłaś, fajnie było sobie poleniuchować co? widzę, że ciąża ślicznie sie rozwija, aż sobie nie mogę tego wyobrazić zbytnio u siebie ale musi być cudownie tak oglądać maleństwo na usg:-D zdrówka życzę, no i wreszcie jakieś kilogramki przybyły:-) ale czemu reszta dziewczyn nic nie wpisuje? Sabruś, Granini co u Was? nadwislanko, znalazłam coś na internecie: * IgG (-), IgM (-) - brak odporności, badanie kontrolne co 3 miesiące * IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie. * IgG (-), IgM (+) - jest to wynik nieswoisty, kontrola za trzy tygodnie, jeżeli wynik taki sam - ciężarna seronegatywna, nie wymaga leczenia, wskazana kontrola za trzy miesiąc * IgG (+), IgM (+) - przy obecności objawów należy rozpocząć leczenie cytomegalia moim zdaniem jest ok, tak poczytałam sobie anka, 👄 beti👄 trzymam kciukaski ależ jestem zmęczona lecę cosik zjeść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pewności zadzwonilam do gina. Powiedziala, ze wyniki są OK. Prolaktyna -o nia sie nie pytalam, bo wiadomo-super. Progesteron z moich info jest OKI, ale gina zapytałam-potwierdził, że ok. Teraz mam zrobic czystośc pochwy jako wstep do insemiancji. Kto wie, moze juz w marcu na naturalnym cyklu zrobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×