Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

malagocha333 GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja Ci zazdroszcze, ze juz jesteś po!!!!! Jeszcze raz bardzo Ci GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** ja wczoraj cala ta nazwe co ci podalam wpisalam w google i pojawila sie m in strona toys r us i tam wsrod innych rzeczy bylo to lozeczko, i stamtad tez sie dowiedzialam ze jest dostepne od lipca a nie od maja jak podane jest w katalogu, ale jak nie chce ci sie to nie szukaj, dla mnie wazne jest to czy bedzie potrzebny jeszcze dodatkowy materac czy nie ale skoro ty nie uzywalas i wszystko bylo ok to spoko. dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha - gratulacje!!! :) Teraz będziesz miała spokojną głowę :) A co do rozstępów... :o ja mam nimi \"pocięte\" boki brzucha, jeden z tych paskudnych rozstępów jest strasznie szeroki, mam nadzieję, że szybko mi zbledną :o Na szczęście mąż jest wyrozumiały i każe się nie przejmować. Nie mogłam się powstrzymać dziewczyny i kupiłam dziś kilka rzeczy na Allegro... pierwszy komplet, kremowy, taki do szpitala, pieluszki tetrowe, niebieski ręcznik z kapturem i takąż myjkę. Może mnie to troszkę uspokoi, jak zakupy będą leżały w szafie :):):) Obiecałam sobie, że więcej na razie nic nie kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku ja materacyk miałam kupiłam osobno za jakies 25zł ale był zbędny bo ten co był - był super nie za miękki i nie za twardy. Teraz to już 7 lat minęło i wydaje mi się że to zależy od łóżeczka do tego co ja sobie upatrzyłam nie trzeba a ez graco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** dziekuje za odpowiedzi, my sie jeszcze przejedziemy do tego sklepu, zapytamy kiedy bedzie dostepne bo tez chcielibysmy \"pomacac\" ;) przed zakupem no i ile ewentualnie trzeba czekac na dostawe. Wnioskuje ze ty tez bedziesz kupowac to lozeczko tutaj a nie sprowadzac z Polski...? aha, zdziwilam sie cenami bo w Polsce lozeczko turystyczne graco kosztuje ok 800zl a tu wychodzi taniej niz caly komplet zwyklego, najtanszego drewnianego lozeczka ze wszystkimi dodatkami, choc i sa takie \"zwykle\" lozeczka co kosztuja i 200 funtow a do tego materacyk, przewijak, boczki... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko piasku, sorki, ale dopiero teraz wlazłam znowu na forum. Ja też wpisywałam tą nazwę, którą podałaś, nawet w google, ale nic nie wyskakiwało...ale doszłam dlaczego :) Podałaś tak tą nazwę: Light&Sound Basinette in I love my bear A powinno być tak: Light & Sound Basinette in I love my bear Dobre, nie :):):) Oto link: http://www.toysrus.co.uk/Product.aspx/BruHome/BruNursery/BruNurseryCotsMoses/BruNurseryCotsMosesTravelCots/723134?ref=Search Mam nadzieję, że to jest to :) Jeżeli chodzi o powrót do Polski, to o niczym innym nie marzę, ale jak będzie to się okaże...powoli zaczynam w to wątpić... Co do liczenia każdego funta, to doskonale Cię rozumiem!!! A jak u Was?? Jak długo jesteście w UK?? My trochę ponad rok. Lukrecja - cieszę się, ze mogłam pomóc :) To jest jeszzce fajne i w całkiem przyzwoitej cenie: http://www.allegro.pl/item207037190_lozeczko_graco_contour_electra_od_ss_super_cena.html Shiva 🌼 od razu widać, że masz neta :) U nas też taka głupkowata pogoda...aż szkoda gadać. Malagocha ❤️:classic_cool: no to gratulacje!!! To w końcu zaczniesz częściej pisać :):):) Azazella - gratuluję pierwszych zakupków - pewnie miałaś radochę jak cholera :) A rozstępami się nie przejmuj (to samo Malagocha)Warto dla naszych serduszek mieć ich chociażby tysiąc. Jak ktoś ma tendencję do takich rzeczy to i cudowne maści ani kremy mu nie pomogą - wiem co mówię!!! Dostałam rozstępów jak schudłam w ciągu trzech miesięcy 17 kg i jestem cała poorana, niestety żadne cudowne kremy nie pomogły...Przyzwyczaiłam się już. Niestety waga wróciła do normy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 >>> TAK, TAK, TAK!!! wlasnie o to lozeczko mi chodzilo! :) mam nadzieje ze bedziemy mogli je kupic juz na poczatku sierpnia :) ja jestem tutaj poltora roku, moj narzeczony juz 2 lata, nie planujemy powrotu (narazie) ale zawsze powtarzam ze nie wiadomo jak sie zycie ulozy... za tydzien w czwartek mam egzamin z kursu IELTS, wywioza nas do Rugby na caly dzien a ja juz sie zastanawiam jak przezyje bol plecow... :( ostatnio bola mnie codziennie... a tam pewnie juz po pol godzinie siedzenia w jednej pozycji bedzie mi sie chcialo wyc... :( wezme chyba ze soba jakis apap, moze choc troche pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam dzisiaj troche popsuty humorek, w przyszlym tygodniu mam wolne i miala do mnie przyjechac siostra, ale wczoranmi powiedziala ze jedzie z chlopakiem do zakopanego w lipcu i zajada do nas w dordze porotnej, nie widzialam jej rok czasu, zreszta nikogo z rodziny i teraz troche mi smutno :( no ale odwiedza nas w lipcu, musze jeszcz troszke poczekac :( malagocha - GRATULACJE !!!!!!! :) :) :) super ze masz to juz za soba, teraz odpoczywaj :) azazella - oj wiem ze ciezko sie powstrzymac od zakupow :), dlatego wogole nie zagladam na allegro bo tez bym juz chyba niewytrzymala :) co do tych lozeczek to fajne sa te turystyczne, tzn ciekawie wygladja, ale jakos wogole nie bralismy takiego lozeczka pod uwage, a zreszta mamy juz lozeczko tradycyjne od rodziny wiec sie na ten temat nie wypowiadam zastanawiam sie natomiast nad tym co napisala peppetti o baldachimach. znajomi mieli nad lozeczkiem i nie narzekali, ja chcialam glownie dlatego ze planuje lampke kolo lozeczka i niechce zeby swiecila dziecku za bardzo po oczach, a z kurzem no coz trzeba bedzie czesto prac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Małgocha333 - gratuluje - teraz to juz masz prawdziwe wakacje :) Shiva - witaj w sieci :) Jestem pewna, ze bedziesz zagladala nie tylko na forum, ale pewnie wszystkie strony www dotyczace dzieciaczkow beda przez Ciebie odwiedzone ;) Ja odkad jestem na chorobowym nie robie nic innego, tylko buszuje w sieci :) Moje ulubione strony dotycza projektowania wnetrz i wyposazenia pokoi dzieciecych... Azazella - widze ze uleglas manii zakupowej - ja wstrzymuje sie do lipca - moze mi sie uda ;) Jezeli chodzi o rozstepy, to ja na szczescie jeszcze nie mam. Niedawno rozmawialam na ten temat ze znajomymi z pracy, na co kolega troche zgasil moj optymizm stwierdzeniem, ze jego żonie pojawily sie w ostatnich dwoch tygodniach ciązy... Czyli jeszcze wszystko przede mna! Joasiu - co do baldachimu, to wydaje mi sie ze Niunia pisala cos o bawelnianym, ktory przepuszczal powietrze. Ja tez zamierzam zaopatrzyc sie w taki wynalazek. Mam sypialnie od poludniowej strony i okna mam otwarte praktycznie 24h/dobe. Ze wzgledu na komary i duze naslonecznienie wydaje mi sie to dobrym rozwiazaniem. Niunia - I mam jeszcze pytanie o materacyki - o co chodzi z tymi kokosowymi??? Sa lepsze niz np. sprezynowe? Dzieki za odp. Trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki kochane. Witam Was w ten pochmurny dzionek!!!! Ja od rana mam w sumie dobry humor...i nawet nie wiem dlaczego :P Oczopląsu juz dostaję od oglądania tych łóżeczek i wózków :P Dzisiaj rozrywki ciąg dalszy ;) Tylko muszę najpierw wykombinować co by tu na obiad zrobić... Joasiu - gdybym dostała łóżeczko to też bym o innym nie myślała - bo mnóstwo wydatków czeka w kolejce. Więc wcale Ci się nie dziwię. Co do Twojego humorku, to wierzę, że jest Ci smutno :( Mi też by było :( Ja w sumie już też rok czasu nie widziałam się ze swoją rodzinką i wiem co czujesz....no ale głowa do góry, zacznij odliczać dni do lipca i udawaj, że tak miało być :) Ziarnko piasku - co trzy głowy (ja, Ty i Niunia) to nie jedna :P Cieszę się, że mogłam pomóc. ładne to łóżeczko, nawet bardzo ładne, tylko kurcze jaśniusieńkie strasznie... A co to za kurs będzie?? Bo nie znam się :P No i współczuję bólu plecków, wiem coś o tym... Pisałaś jeszcze wczoraj o tym, że nie pracujesz dłużej niż cztery miesiące...ja tutaj o tym nie pisałam :) Jesteś też na forum ciężarnych w uk?? Twojego nicka tam nie zauważyłam, więc musiałabyś być pod innym... Ten sklep \"toys r us\" gdzie jest u nas?? Tam gdzie mothercare?? Buziaki dla wszytskich wrześnióweczek 😘 Dziewczynki dajcie choć znak, ze żyjecie i macie się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) kaska0110-no no,bardzo fajne to łóżeczko,coś takiego właśnie chce:)w poniedziałek pojade pooglądać w sklepach i pomacać,żeby wiedzieć wszystko zanim sobie zamówie a może kupie na miejscu jeśli też takie beda:) buziaki dla wszystkich wrześniówek,uciekam sprzątać bo u mnie sajgon,że zabić sie można i wogle mi sie nie chce ale tak nie można zyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Kobietki Wrześniowe Księżniczki!!!!! BARDZO WAM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJE I ZA RADY I ZA MIŁE SŁOWA ............... jestem jakos mało wytrzymała na stres , te hormony ciązowe szleja we mnie. juz załatwiałam sobie ten druk np-7 i n-10 i nie bede opowiadała jak , bo nie warto...........ważne , ze juz mam peppetti i daria 123 jeszcze raz dzięki :) Shiva dzieki za wsparcie :) LuKrEcJa* ja tez jestem za łóżeczkiem turystycznym, takim 2 poziomowym z przewijarką. juz mielismy kupić, ale jeszcze przeszliśmy sie po skłepach i mój mąż teraz zakochał się w drewnianym, choć sam mi pokazał kiedyś turystyczne. jeszcze mam czas , wiec zobaczymy co z tego wyjdzie vanilam- kocha nie przynudzasz, bo je bym mogła o takich sprawach sage napisać, gdyż mam podobne przezycia. czasem czuję się tak zdołowana, ze wyg=daje mi się, ze urodziłam się by cierpieć. jednak otrząsam się z tego szybko, bo małe moje kochane Bobo daje mi kopniaka w brzuch i wiem, ze to jest sens mojego życia, moje szczęście,a praca......... jest ważna.... bardzo.... bo zapewnia środki do życia ale......... zdrowie i szczęście mojej rodziny jest najważniejsze....więc wiem, ze nie jest to dla mnie pierwsza ani ostatnia praca i jakoś moje życie się ułozy! wszystko bedzie inne jak Twoje maleństwo sie urodzi, bedziemy silniejsze!!!! bardziej asertywne dla maluchów! głowa do góry!!! masz dołka ja to też przerabiam, po telefonie czy pójściu tam!!! bedzie dobrze, bo nasze cuda przyjdą na świat i wszystko bedzie inne!!! :)) moje brzusio ma 107 cm, jestem piłeczką :) Miśka_26 jeżeli chodzi o materace do łóżeczek turystycznych, to mozna sobie kupić dodtkowo materacyk kokosowo-gryczany, bo wtedy jest super wygonie, bo ten w tym łóżku turystycznym nie wystarcza :) jeżeli chodzi o wózek to super- ogladałam go w sklepie, ale ja własnie mam z tym problem, ze to co mi sie podoba jest bardzo ciężkie, co opiszę pózniej :( malagocha333 brrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaawo, gratki!!! już masz za soba obronę!! fajnie!!!!!! jesteś zuch dziewczyna!!!! mam też problem z wózkiem, bo te co nam sie podobają np. \"polak\" maja dobra cenę, 3 funkcje, koła pąpowane, ale są przez te koła cięzkie, a taki sam jest np. \"szymek\" ma koła kauczukowe i jest duzo lżejszy ale juz troszke gorszy i nie wiem co ma m robić. chodzi dokładnie o to , iz ja mam w bloku windę, przy dzidziulku bedzie pomagła mi mamulka, ale ona mieszka na 2 pietrze i nie ma windy i trudno jej bedzie dzwigać wózek. szukam tez firanek z kubusiem puchatkiem, moze gdzieś na necie można kupić? kochane Wrześniowe Księżniczki- dla Was wszystkich są buziaki i dla Waszych Brzusiów cudowniutkich!!! pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego, spokojnego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska - wiem ze nie tylko ja mam rodzine daleko :( ,to smutne jak nie mamy bliskich kolo siebie :( jakos trzeba wytrzymac, jak sie czeka tyle czasu to te pare tygodni juz nie robi roznicy, dobrze ze wogole nas odwiedza :) poza tym napewno w wrzesniu przyjada rodzice zobaczyc swojego pierwszego wnusia :) katusia - tez mam problem z wozkiem, a dokladnie wlasnie z jego waga. chcialabym kupic, albo odkupic taki zeby byl gleboki i spacerowka, ale wlasnie sa ciezkie, ostatnio sie zastanawiam zeby na poczatek sprawic sobie uzywany gleboki, musze sie rozejrzec podobno mozna w komisie u nas kupic wozki, w sumie w zimie pewnie tez tak bardzo czesto nie bede wychodzila, a na wiosne sprawie sobie jakas lekka spacerowke, zobaczymy jak bedzie dzisiaj Dzien Ojca, dzwonilam juz do mojego tatusia z zyczeniami a po obiedzie idziemy z mezem na cmenterz, niestety jego tata juz niezyje :( nie pozna kolejnego wnusia :( dobra koncze bo sie jakos smutno robi, nie bede was dolowac moim dzisiejszym nastrojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia-podaje ci link do firanekhttp://allegro.pl/item205243150_puchatek_barbie_spiderman_arielka_wersje_dlugie.html#photo i zasłonki:http://allegro.pl/item208909548_zaslony_z_kubusiem_puchatkiem_hit_tylko_u_nas.html#photo ta firanka jest sliczna:http://allegro.pl/item208514449_firana_dziecieca_kubus_puchatek_wys_24_h.html#photo ale jak mam być szczera to kup sobie tylko zasłonki na allegro bo firanke dostaniesz wszędzie po sklepach,na targach i taniej a problem jest tylko z zasłonkami bo trudno je dostać.Ja osobiście już to sprawdziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba zwariuje ! od kilku dni mam takie okropne bole miednicy i kosci ogonowej ,ze chyba sie wykoncze jak tak dalej pojdzie , nic nie mozna zrobic ani chodzic ani siedziec co najgorsze kiedy leze tez boli okrutnie! nie wiem czy to normalny objaw czy tak juz musi byc , ale jesli tak ma byc do wrzesnia to ja dziekuje , jak do tej pory wszystko u mnie bylo extra zadnych mdlosci , zadnych wymiotow boli skorczy i plamien , a tu taka dolegliwosc mi sie przytrafila !koszmar ... pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki i zycze z calego serca zeby was takie dolegliwosci ominely !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie brzuchatki 🌻 kamyczek-80 te materacyki kokosowe sa wypchane trawą kokosową i chyba nie ugniatają się jak te z gąbki. Ale tak do konca nie wiem bo wtedy była promocja i pani w sklepie je zaproponowała a wiesz jak młoda matka niedoświadczona brała wszystko co popadnie bo \"dobre\". Kaska0110 i ziarnko_piasku my do Polski chyba nie wracamy ale dokładnie czas pokaże :) jesteśmy ponad 2 lata tutaj chociaż ja z Patrykiem to ponad rok na stałe bo wcześniej dojazdami. Ja też mam egzamin teraz w czerwcu z ELIS-a któryś tam poziom ale chyba przełożę na inny termin bo ostatnio do szkoły nie chodziłam. ziarnko_piasku a dowiedz się jeszcze czy to łóżeczko ma przewijak bo mi się wydaje że trzeba dokupić osobno ? A co do baldachimów i moskitier jeszcze - polecam te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=206421579 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=204893133 ta osłania całe łóżeczko i żaden owad nie da rady chociaż te z materiału są w ładnych kolorach. Zdażają się takie jak na zdięciu wyżej ale maja dodatki kolorowych materiałów typu wstążki czy naszyte aplikacje :) a tu są fieranki z kubusiem puchatkiem http://aukcja.onet.pl/search.php?string=kubu%C5%9B+puchatek&category=15981&description=1&buy=0&new=0&pay=0&country=1 joasia_ nie bądz smutna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - racja, przekichane mamy 😠 No ale dobrze, że dajemy radę!!!! Pierwszy wnusio...:) No to będzie pieszczoch dziadków :) Moi rodzice już mają parkę od brata starszego. No i teraz ja (wepchnęłam sie w kolejkę najstarszemu, ale ileż można czekać :P ). No ale mama strasznie się cieszy, może dlatego że ja mam trzech braci i jestem jedna... W każdym bądź razie fakt jest taki, że o dzidzię staraliśmy się od ślubu, czyli...dwa lata!!! Więc wszyscy cieszą się tym bardziej! No i moi rodzice przylecą jak urodzę na caaały miesiąc :) Już się nie mogę doczekać i porodu i rodziców :) Mysza, ojejku :( No to współczuję Ci biedulko. Ja też mam bóle - dolnego odcinka kręgosłupa (bo mam krzywy) ale chyba nie aż takie. Moje jeszcze nie są tak natarczywe i jak podłożę coś pod plecy to jest ok. Może jakieś masaże pomogą?? Zagoń męża niech ugniata tam gdzie boli. Dziewczyny a ja właśnie zmierzyłam swój brzucholek - 109 cm hihihihi - pierwszy raz się cieszę z coraz większej objętości brzuszka :):):) Tylko trochę w niepewności żyję, bo nie mam wagi i od początku ciąży się nie ważyłam...a na wizytach położna też mnie nie waży. Strach się bać co będzie jak stanę na wadze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza3 - ja mam dokładnie to samo - kości miednicy, biodra, kość łonowa... tylko bóle pleców mnie omijają, od kiedy nie pracuję. Najbardziej boli mie w nocy, podczas zmiany pozycji, a rano i w ciągu dnia jakoś da się wytrzymać. Lekarz powiedział mi, że to za sprawą hormonów ciążowych i niestety trzeba to przejść. Ale to już bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Malagocha333 - GRATULUJĘ 🌼 Ale mnie dzisiaj plecki bolą. A to przez wczorajsze. Wybraliśmy się wieczorkiem do znajomych, którzy mieszkają na czwartym piętrze bez windy i mają niemal roczną córeczkę. Już miałam dosyć, jak weszłam na to czwarte piętro. Do tego mała przepada za mną i cały czas cisnęła mi się na ręce. Jak jej nie brałam to wspinała się po mnie :) No i niestety za duże obciążenie. Ledwo doszłam do domu, nie mówiąc o całej nocy. No ale dzisiaj jest ok. A co do zasłonek z kubusiem, to wyglądają fajnie przy gładkich ścianach, bo jak ja przymierzyłam w naszym pokoiku (a przecież będą jeszcze naklejki) to było tego wszystkiego za dużo. Mąż mógł przeżyć, bo tak mu się podobały, że szok :) Katusia - już dawno przestałam zbytnio angażować się w pracę. Jak to mówią - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu :) Teraz najważniejsza jest nasza kruszynka 🌼 Czekam na mężusia i idziemy do jednego i drugiego taty. A jutro jedziemy do dziadka na imieniny (Jan). Zmykam zrobić sernik na zimno i jakąś sałatkę, bo już od kilku lat u dziadków imprezy mają charakter koszyczkowy. W końcu babcia ma 77, a dziadek 88 lat :) Trzymajcie się cieplutko 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Widzę, że rozgorzała łóżeczkowo-wózkowa dyskusja.Ja na razie się rozglądam ale planujemy łóżeczko drewniane . Te turystyczne jakoś do mnie nie przemawiają. A poza tym uważam, że drewniane będzie trwalsze i pewnie jeszcze następne dzieci skorzystają;-) Shiva24 gratuluję już netu. Wreszcie będzie Cię można częściej czytać. Vanilam widzę, że postanowiłaś zadbać o mężowską szafę.W końcu nie tylko kobieta musi dobrze wyglądać ;-) Miśka tak,tak - jagódki to jest to , co tygryski lubą najbardziej . A wózeczek fajny i cena niewygórowana :-) Małagocha gratuluję dobrze zdanego egzaminu 🌼 Buziaki dla Kaski 0110, Lukrecji, Kamyczka-80, Azazelli, Pepetti, Ziarnka_piasku, Niuni i Wszystkich których nie wymieniłam. Trzymajcie się kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas dziś przyjemny chłodek:) widze że dyskusja na temat łóżeczek rozpętała się na dobre;) jeśli chodzi o mnie to kupiłam już łóżeczko wiklinowe na kółkach z baldachimem, takie co można przewieź z pokoju do pokoju, a od brata męża dostaliśmy tradycyjne drewniane z nakładanym przewijakiem, zobaczymy jak to będzie w praktyce się sprawdzało chociaż też poważnie myślałam nad kupnem łóżeczka turystycznego z przewijakiem no ale teraz na razie się wstrzymam bo myśle że to co mamy też się sprawdzi:) u mnie w pasie 96cm i zostało równe 80dni do produ (termin 11.09) już się nie moge doczekać września, albo choćby sierpnia, ale razem czas leci szybciej. a jeśli chodzi o wyprawke to liste już mam zrobioną i teraz mam rozplanowane co kupuje w danym miesiącu żeby kasiorki na wszystko wystraczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaa Lukrecja - sama słodycz ❤️ Nie mi pisane róże tym razem :) No ale już uprzedziłam męża, że następną \"zamawiam\" dziewczynkę :P Co by sobie chłopina zakodował :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że dyskusja łóżeczkowo- wózkowa. Ja jeszcze nic nie wiem na ten temat. Wiem, że łóżeczko dostane po kuzynki dziecku i tyle, a czy ma materacyk to nie wiem. Niedlugo wysle męża po nie i wtedy będize myślenie. No ale jest jeszcze czas. Zaraz siatkowka to emocje będą. Pozdrawiam i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy do takiego kojca potrzebny jest materac żeby np. dobrze założyc prześcieradło na gumce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 >>> bystra jestes :) faktycznie, podczytuje czasem topik ciezarne polki w anglii odezwijcie sie ale sie nie udzielam - ani jako ziarnko_piasku ani jako wredny pomarancz, choc czasem jak czytam ich wypowiedzi to mam ochote cos odpisac w nerwach ale wiem ze dla takich ludzi to tylko woda na mlyn... a podczytuje was dlatego ze czasem moge sie dowiedziec paru przydatnych informacji, np na temat paternity leave albo urlopu okolicznosciowego w 100% platnego :) teraz kojarze ze jest cos takiego bo moj maz dostal dwa dni w zeszlym roku na pogrzeb naszego dziecka... :( bylismy dzisiaj w toys r us i pytalismy o to lozeczko ale ciapata przy biurku powiedziala ze byl z nimi problem i narazie nie ma go w magazynach :( buuu... nie wiem, moze mieli jakas wadliwa serie... powiedziala ze moze beda za 3-4 miesiace... no coz, bedziemy szukac innego :( jest to drugie graco, granatowe ale mi sie nie podoba (przede wszystkim kolor) no i nie ma lampki i tych innych bajerow. Nie wiesz czasem na jakiej ulicy w Leicester jest sklep Baby Planet? bo to jest duzy sklep z rzeczami dla dzieci, widzialam reklamy przy ulicy ale poniewaz jechalismy samochodem to nie zapamietalam gdzie on jest... hmmm... to ty mnie pytalas o szkole i egzamin czy ***niunia*** bo czytalam szybko a pamiec mam jak sito :( w kazdym razie kurs juz skonczylam a w czwartek mam egzamin, niestety nie moge go przelozyc... zreszta wole to miec juz za soba :) i skupic sie juz tylko na Malenstwu :) wiesz, znajomego kuzynka bedzie rodzic w Royalu, juz bardzo niedlugo z tego co wiem wiec dam znac \"jak jej poszlo\" ;) jedna kolezanka wlasnie urodzila ale w General, o 6 rano pojechali do szpitala, urodzila o 9:55 a o 15 byli juz w domu :D i podobno fajnie trafila i urodzila w basenie :) maly polecial na dno :) od razu potem przystawiony byl do cyca a pepowine odcieli po 20 minutach - chcialabym miec taki porod :) a toys r us jest tam gdzie Mothercare, tam tez bylismy ale wybor lozeczek turystycznych nieciekawy... :( w katalogu maja graco z lampka itd ale CZERNE! jak wszystkie ich tu wozki 😠 nie chce takiego koloru! kupilismy malej tylko czapeczke i rekawiczki niedrapki za 2 funty :) letnia wyprzedaz sie zaczela :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja - niech już koduje te swoje plemniczki :P hihihi Aniołku 🌼 to ile planujesz maluchów?? :) Eve - super, to jedną z większych rzeczy masz z głowy :) No a co do objętości w pasie...to kurcze się obijasz :P ja jestem \"młodsza\" stażem (termin na 16.09) :P no a mam 109 cm ... :) Co do listy - to i ja taką zamierzam zrobić żeby mieć wszystko czarno na białym :) Ksemma -to i Ty masz łóżeczko z głowy :) I dobrze. W to miejsce możesz kupić coś innego! Aneta - z tego co pisała Niunia to tam jest materacyk i ona mimo, iż dokupiła drugi to go nie używała. Ziarnko piasku - ano spostrzegawcza ze mnie bestyjka :P Ty tam nie podczytuj tylko sie dołączaj :) Naprawdę fajny klimat i fajne dziewczyny (jak i tutaj) no i można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć!!! Skarbnica!!! Co do łóżeczka to lipnie, że to wymarzone przez Ciebie jest niedostępne 😠 Tym bardziej, że jak piszesz to kolorystyka i wóżków i łóżeczek jest tutaj godna politowania (oni chyba w życiu tęczy nie widzieli :P). Sklep Baby Planet jest na Western Road 36 - sprawdziłam na necie bo nie wiedziałam o takim sklepie. Ja cię pytałam o kurs. Czyli język szkolisz tak?? Co do Royala - to czekam na każde wieści :) Ja byłam w poniedziałek w mothercare ale wyprzedaży jeszcze nie było....ceny jak z kosmosu. Tak w ogóle to w jakich okolicach mieszkasz?? Pozdrawiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 wcale się nie obijam;) 96 w pasie i 8kg na plusie dziewczyny a jak wy wstawiacie w wasze wypowiedzi te różne gify (buźki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×