Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość wrzesniowka2007
malagocha333 no i ja chodze do Kozika! mieszkam w Białobrzegach a Ty? Nic się nie martw mamy podobne terminy, tych samych lekarzy, ten sam dziadowski szpital, zadnej umowionej połoznej wiec musimy sie wspierac i damy rade... masz jakies objawy przed porodowe? mi mineły. ale 17.08 lekarz stwierdził 2 cm rozwarcia i ze to juz blisko... po jego urlopie miało byc po wszystkim :) Jak się czujesz wogole? aha my tez chcemy rodzic razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Ja się ostatnio nie odzywam, bo skurcze mnie coraz bardziej chwytają i sama nie wiem co mam robić:/ nibyu na ktg nic nie wyszło, ale boli i tak. Mam nadzieję, że juz niedługo wszytkie będziemy miały bobasy przy sobie!:) Zaraz nadrabiam, co u Was i czy któraś już się rozpakowała:) całuje mocno i miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
grako 96 moja apatia chyba tez jest spowodowana znudzeniem, syndrom wicia gniazda mam za soba , porzadki, pranko, prasowanko, szalenstwo urzadzania, przygotowanie i mrozenie obiadków juz przerabiałam wtedy miałam skurcze, bóle, biegunke, upławy a teraz nie mam nic... zadnych objawów, tylko znuzenie czekaniem, tempy bol w krzyzu i ciezar w brzuchu. a do pracy chce isc od dawna nawet na poczatku sierpnia chciałam isc do pracy i sie rozczarowałam jak mnie nie chcieli dopiero po urlopie macierzynskim... poczekaja ( moze dlatego ze to inna firma nie ta w ktorej zaszlam w ciaze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia!!!!!!! o kurcze! teraz przeczytałam, jak Shiva napoisała, ze Ty już z małym jesteś!:) gratuluje kochana z a całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) czytam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 ale jaja mój mąż jest z Białobrzeg ale teraz mieszkamy w Tomaszowie koło supermarketu HOŻA. Jeśli chodzi o objawy to też miałam je wcześniej ale teraz ustały. Wczoraj wzięłam ostatnią dawkę Feneterolu. Na razie nic się nie dzieje.a jeśli chodzi o samopoczucie to jak jest taka pogoda jak dziś to jest ok. Gorzej jak są upały to zdycham. A ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyku 🌻 no wkoncu sie odezwalas :) Bidulko moze u Ciebie tez juz na dniach, cos sie szykuje ;) czego objawem sa te skurcze. Trzymaj sie!🌻 i pisz jak bedziesz na silach :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyku Misia jeszcze ma Matiego w brzuszku, a napisalam o wadze, bo miala robione USG. ale Magda7184 ma juz bobaska, puki co o innych nic nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk :) nie jeszcze troszke za wczesnie - bo to dopiero poczatek 37 tc :) ale może już niebawem🌻 chyba za wiele nie nadrobie zaległości domowych, wzywam mamę na pomoc :) 30 minut na nogach, a znowu opuchlizna wraca..wiec pozostaje przynajmniej do niedzieli leżenie plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
o kurcze malagocha 3333 jaki ten swiat mały nasi mezowie musza sie znac bo moj tez jest z białobrzeg a ja sie tu przeprowadziłam rok temu :) jak sie nazywa twój M bo moj czarek i jest z rocznika 83. u mnie tez wszystko ustało, zadnych leków nie brałam a pogoda jest ok, fakt upały i duchota były nie do zniesienia ale był czas ze miałam powera mimo ze byłam opuchnieta wszystko bolało i pot lał się strumieniami to wiłam gniazdko... teraz mi sie nic nie chce... idziesz do lekarza we wtorek? bo ja jak nie urodze do wtorku to się wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 mój M to Sylwek z rocznika 82. Na pewno się znają. A Ty gdzie mieszkałaś wcześniej? Ja też we wtorek idę do lekarza. Tak mi kazał przyjść. Pewnie się spotkamy. Ale ten świat mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
malagosia 333 a lekarz ci polecał połozne , bo mi magde i ize ale jakos na nie nie trafiłam jak dzwoniłam do szpitala... czy tylko mi sie tak spieszy z rozpakowaniem? mogłabym w tym tygodniu urodzic 38 tc to juz akurat tylko ten remont mnie przeraża... kuzynka rodziła 8 lat temu i był remont to była sala porodowa mniejsza i bez mezów babki rodziły... wtedy to chyba tez nie było takie popularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małagocha bardzo dziękuję. Jeszcze tylko powiedz jaki to rodzaj ubezpieczenia jeśli to nie kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że na pewno się już spotkałyśmy u lekarza skoro chodzimy do tego samego. Kiedy miałaś ostatnią wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex 82 właśnie sprawdziłam i jest tan napisane że to \"Świadectwo uczestnictwa w grupowym ubezpieczeniu na życie Optymalny Wybór\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam zadzwoniłam do mojej pani doktor. I kazała mi iść do dermatologa. O dziwo załatwiłam sie od ręki, i przepisała mi maść, mam smarować do piatku jak nie przejdzie to isć jeszcze raz po jakieś tabletki, ale mam nadzieje, ze przejdzie i że to nie jest to dziadostwo zwane chol....nie pamietam jak to sie pisze:) miska fajnie, ze jesteś juz w domku🌻 widze, ze duzo wizyt w przyszły wtorek. Dzis pełnia ciekawe ile z nas sie dzis rozpakuje.:) oby tylko szczęśliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
wczesniej mieszkałam na nowym glinniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
malagocha ostatnio byłam 17go sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Witajcie brzuchatki:) Dziś drugi dzień bez Fenoterolu i torche lepiej, niż wczoraj,mniej skurczy.Tak sobie myślę,że moze po odstawieniu skurcze były tak intensywne,bo orgaznizm musiał się odzwyczaić od leku.W końcu brałam to ponad 2 miesiące. Vanilam,nic tak nie poprawia humoru jak śliczne rzeczy dla maluszka.Podaje Ci ten link http://www.drewex.com/meble-dla-dzieci,lozeczka-niemowlece,krzeselka-dla-dzieci,posciel-dla-dzieci,ubranka-dla-dzieci,1,142,asortyment,4,produkt_info,produkt_szczegoly.html Ja kupiałm sobie KOmplet AT tylko w kolorze niebieskim:):):)Ale mają tam prześliczne wzorki, dziewczyny poogladajcie:) W zasadzie tez juz wszytko przygotowałm, jeszcze parę ubranek muszę przeprać i w końcu spakowac torbę,wszytko kupiłam,ale jakoś odciągam to pakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Nie wiem dlaczego ten link nie chce wchodzić http://www.drewex.com/meble-dla-dzieci,lozeczka-niemowlece,krzeselka-dla-dzieci,posciel-dla-dzieci,ubranka-dla-dzieci,1,asortyment,4,lista.html#nienow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
moj M obstawia ze twoj to sylewk H. lub. Ch. w zależności od pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
no nie mam dzieciaczków to bedzie pierwsze... ja byłam o 17.30 i chwile czekałam bo przedemna była jakas dziewczyna ale w 12 tyg ciazy. potem poszłam a w poczekalni ktos był ale nie pamietam. no u niego siedziałam dobra godzine jak zwykle wiec wyszłam przed 19ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się ciebie skojarzyć z 3 ciężarnymi które siedział ze mną na poczekalni ale skoro piszesz że byłaś o 17,30 to się nie widziałyśmy bo ja przyjechałam po 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
jak go bedziesz atakowała to spytaj czy grał w tenisa stołowego? Super moze sie kiedys spotkamy tyle mamy wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten świat jest mały i ten topik to pokazuje. Małgosiu jeszcze raz dziękuję. Ale chyba nic z tego nei będzie bo to ubezpieczenie musi opłacać pracodawca z wypłaty. Samemu chyba sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniówka2007 mój grał w tenisa i grał też Hubert Gawęda spytaj się swojego M bo to był nasz świadek. A długo jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×