Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie Kochane :) nawet nie wiecie jak to miło, że pamietacie i jesteście :) dzwoniłam wczorja do mojej gin. powiedziała, że nic nie powinno się stać, ale gdybym czuła jkiąs dziwny ból,albo wogóle bym się źle czuła - to mam jechać do szpitala... na szczęście nic mnie nie boli - i mam nadzieję, że wszystko dobrze - tymbardziej, że od rana maleństwo dało znać o sobie :) oj..nie wiem jak przeżyć be nerwów do września.. :) ***niunia*** - czekamy na wieście z usg i trzymamy kciuki :) malagocha333 , soophiee, zielony_talerzyk, a.g.u.ś. - 🌻 irysek 🌻 ja od początku ciąży nie tyłam, ale od ostatniej wizyty do tej we wtorek przytyłam aż 4 kg - a to tylko 3 tygodnie...mam nadzieję, że to tylko jednorazowy tak wysoki wzrost w przeciagu tak krótkiego czasu :) a z drugiej strony - to obojętnie mi ile dojdzie kg - oby kruszynka była zdrowa :) Mam na zdjeciu z usg jakieś wartości podane : BPD (Biparietal Diameter)-wymiar dwu ciemieniowy - 45,9mm FL (Femur Length)-długość kości udowej - 32mm THQ - nie wiem co to jest w necie nie widać nigdzie - 44,4mm waga - 0,1kg nie wiem jak interpretować te wartości - ale obok nich pokazuje mi tygodnie i jest 19-20 tc - więc tak jak aktualnie jestem - więc chyba dobrze... napisz mi proszę też wartosci - jeśli takowe posiadasz... wogóle jeśli ktoraś doświadczona mamcia się na tym troszkę zna - to proszę o wyjaśnienia :) Pepetti - wiemy, ze dla Ciebie to teraz bardzo trudny czas - wracają wspomnienia i strach - ale pamiętaj,że musi być dobrze i że jest dobrze - jesteśmy z Tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEPPETTI 🌼 [ kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 Irysek - jeśli chodzi o sól, to wiem, że nadmiar w ciązy nie jest dobry, bo sól powoduje zatrzymywanie wody w ograniźmie, a w efekcie obrzęki. Ale przecież przy płukaniu gardła nie łykasz tego roztworu. Ja też stosowałam zawsze ten sposób. Miśka_26 - uważaj na siebie, brzdąc miał po prostu małe zawirowanie w brzuszku. Na pewno wszystko jest ok. Ja byłam na usg tydzień temu i to był 21 tydzień ciąży. Wiem, że bdp miałam 56, a resztę opiszę później, bo mąż stoi nade mną i mnie pogania :) ***niunia*** - daj znać po usg 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - dobrze ze u Ciebie wszystko w porządku u mnie pod zdjeciem mam takie wymiary BPD 46,3 mm HC 172mm AC 149mm FL 31,6 mm EFBW 351g tak wiec te wyniki mamy dosyc zblizone :D zielony_talerzyk - jeszcze co do tej toksycznosci soli, wiesz teraz to wszystko mozna mi wmówic, a ja naiwnie wierze bo podobnie jak Ty mysle sobie ze po co ktos miałby kłamac, to taki pierwszy odruch. ALe jak chwile pomyślałam wiedziałam ze ktoś mnie nabiera. Czosnku nie znosze, jestem po nim jeszcze bardziej chora, ale we wczorajszej desperacji zjadłam 1 zabek, moze pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam 🌻 ja zawsze słyszałam o płukaniu gardła sola ale nigdy nie robiłam tego i szczerze mówiac zastanawiałam sie ile trzeba dac tej soli na szklanke wody. Na szczescie w madrej ksiazce w oczekiwaniu na dziecko, znalazłam proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za troskę 🌻 Było SUPER wszystko idealnie, badanie USG bardzo długie i wszystko dokładnie było widać. Jestem taka szczęśliwa że widziałam mojego maluszka, według nich jest wszystko idealnie. W kierunku Dawna nic nowego oprócz wcześniejszej statystyki, ale doktor powiedziała że ona na moim miejscu wogóle by o tym nie myślała bo nie ma podstaw do tego. Boże jaka ja jestem szczęśliwa a mąż to nie wspomnę, a mój Patryk o ludzie jak on nie mógł się doczekać :) i dowiedział się że będzie miał BRACISZKA ❤️ dziewczyny dziękuję że jesteście 🌻 przesyłam zdięcie z USG na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po krotkiej przerwie:) u nas wszystko elegancko i bez zmian,moja ciaza mnie uskrzydla i sprawia,ze promienieje!!!!!czuje sie swietnie ,nic mnie nie boli a syneczka czuje codziennie coraz wyrazniej i czesciej ale najfajniej jest poznym wieczorem kiedy sie poloze do lozeczka:)mysle,ze lada dzien moj maz tez bedzie mogl go poczuc czego sie nie mozemy doczekac;) ostatnio mam wiecej czasu na relax bo pracuje juz tylko 3 lub 4 dni w tygodniu i korzystam z tego na calego:) duzo czytam,spaceruje po plazy z moja ukochana jamnisia LOLA,jezdze na rowerze i wyleguje sie na basenie bo plywanie ukoi kazdy bol-tak wiec nie pisuje do was czesto bo absolutnie nic sie u mnie nie dzieje i nie chce was zanudzac opisywaniem swojej laby i wiecznego leniuchowania;););) czytam was oczywiscie kazdego dnia i sledze co tam ktora porabia wiec nie zapominajcie o mnie i jak cos trzeba to wolac a przylece w podskokach:) wlasnie pichce barszcz ukrainski i caly dom pieknie pachnie warzywnym wywarem-pycha!!!!! dziewczyny jak ja uwielbiam gotowac i jesc to nie macie pojecia:) samkosz ze mnie okrutny i bardzo jestem wybredna wiec jak na cos najdzie mnie ochota to nie ma takiej sily,ktora mnie powstrzyma.......;) teraz staram sie bardzo zrowo i malo a czesto jesc ale czasem pokusa silniejsza i palaszuje lody czy pizze az mi sie uszy trzesa!!! dzis ide do pracy wiec zmykam konczyc barszcz i moze jeszcze do domku zdaze przekrecic bo moja mama tez kuchara pierwsza klasa i jest moim natchnieniem kulinarnym i nie tylko:) niunia,miska,vanilam-kolejne chlopaczki na forum-GRATULACJE!!! zoska a tobie gratuluje coreczki:)ja tak chcialam miec core a tu synalek mamuski sie pcha:)jak narazie to chlopcy przewazaja wiec dobrze,ze jakas babeczka bo porzadek musi byc!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja też z ubiegłorocznych wrześniówek ;) i mój Krzyś właśnie grzecznie śpi w łóżeczku po kąpieli i kolacyjce :D Miśka - głównie odzywam się po to, by Cię uspokoić; ja w identyczny niemal sposób przewróciłam się w LIPCU ubiegłego roku, z już dość sporym brzuszkiem; przewróciłam się na prostej drodze, środek ciężkości mi się przestawił i wystarczyło; upadłam na kolana i dłonie - ani mi, ani dziecku nic się nie stało! mały po prostu miał większą niż zwykle huśtawkę ;) więcej mogą zaszkodzić teraz nerwy, więc uspokój się i ciesz się ciążą - ja ją wspominam z rozrzewnieniem :D aguś - melduj się na topiku ;) pozdrawiam was wszystkie i życzę takiego porodu jak mój - 3,5 godzinki i po sprawie - przy pierwszym dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missarajevo
czesc dziewczyny :) Zdazylo mi sie cos tu napisac 2 moze 3 razy tylko, ale sledze to forum od samego poczatku . Tez jestem w ciazy, termin mam na 5 wrzesnia i jestem baaaaaaardzo szczesliwa :) I pelna obaw jednoczesnie :( - od kilku dni "wycieka" ze mnie jakis plym, bardzo wodnisty, ma mleczny kolor. poza tym przedwczoraj gdy stalam w sklepie w kolejce nagle zrobilo mi sie bardzo slabo, mialam "miekkie nogi" zrobilo mi sie czarno przed oczami, trwalo to kilka minut potem przeszlo. Martwie sie ze moze jest ze mna cos nie tak :( z drugiej jednak strony bardzo wyraznie czuje moja dzidzie, koie mnie codzinnie ok 22 , czasem nawet bardzo mocno, do tej pory mialam USG robione dwukrotnie i wszytsko bylo dobrez. Sama nie wiem co o tym myslec. Poradzcie mi cos. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missarajevo
dodam jeszcze ze od 2 dni boli mnie podbrzusze, tak jak przec okresem. Nie wiem z czego to wynika. Moze to wszystko przez to, ze milalam drozdzyce i bardzo niski poziom heboglobiny, wygladalo to na anemie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missarajevo ta wodnista wydzielina to prawdopodobnie upławy, zasłabnięcia kobietom w ciązy też sie zdarzają , ale Ty mając niski poziom hemoglobiny powinnas powtórzyć badanie tak na wszelki wypadek by sprawdzic czy jeszcze nie spadł. Według mnie najbardziej niepokojące sa te bóle brzucha jak na miesiączkę. Dobrze że czujesz dzidzie tzn. że z nią wszystko w porządku. Mnie lekarz na każdej wizycie pyta czy nie mam bóli w dole brzucha. Ostatnio jak u niego byłam to akurat złapał mnie taki ból , kazał mi przez 3-4 dni brać nospe 3x dziennie ( co 8 godz) żeby rozluźnić macice , a potem w razie potrzeby.Jeśli twardnieje Ci brzuch to znak że mogą to być skurcze macicy. Poza tym skoro piszesz o drozdzycy i upławach to może te bóle podbrzusza to jakiś stan zapalny. Tak czy tak skoro boli Cie kilka dni to ja wybrałabym sie do lekarza dla sprawdzenia czy wszystko ok. Pozdrawiam 🌻 niunia - super że wszystko super i gratuluje chłopczyka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno nie pisalam ale nie milam dostepu do internetu. Fajnie macie ze znacie juz plec dziecka ja jeszcze ciagle czekam zeby sie dowiedziec.Ale znajac KAnadyjski system medyczny to to jeszcze potrwa. Mam wizyte 8 maja u ginekologa i on dopiero mnie skieruje na USG. Jesli chodzi o bole brzucha to czasmai mnie pobolewa ale nie jest to bol jak na okres tylko raczej jakby mi ktos jajniki wykrecal i mysle ze wiaze sie to czesciowo z zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziewczyny mam jeszcze jedna prosbe, moglybyscie mi wyslac jeszcze raz haslo do bloga bo ostatnim razem nie doszlo. Moj e-mail leonda76@hotmail.com. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śpioszki :) ja od rana buszuje w necie - mam taką ochotę kupić już parę rzeczy maleństwu :) nie wiem, czy się powstrzymam.... lea - zaraz prześle Ci raz jeszcze hasło, a nie masz innego adresu meil? bo może z tamtym coś nie tak, że nie doszło... missarajevo - może być jakiś stan zapalny, wiec nie czekaj na nic - tylko idź do lekarza, bądź popołudniu do szpitala...stany zapalne i infekcje są bardzo niebezpieczne, trzeba brać odpowiednie leki... Miejmy nadzieje,że nic złego się nie dzieje, bo takie upławy mogą się w ciąży zdarzać - ale zwsze lepiej się upewnić bajgiel - 🌻 dzięki :) greta78 - Ty to masz życie - zero stresu :) tylko pozazdrościć ***niunia*** - witaj w gronie \"jajek\" :) Gratuluję Synka :) ❤️ Irysek - skoro mamy podobne wyniki, to na pewno są dobre :) 🌻 Mój mąż dziś pracuje- więc ja idę zaraz do mamy, bo nie lubie sama siedzieć..wiec do wieczora Brzuchatki, dbajcie o siebie i ucałujcie swoje maleństwa Jest tyle dziewczyn, które nie dają znaku życia - odezwijcie się chociaż jednym słowem, jeśli nas czytacie - czy u was wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvy
A ja się urodziłam we wrześniu i ... :) jest mi z tym dobrze :D myślę, że to fajny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Odzywam się na apel Miśki. Czytam codziennie i to nie raz, tylko jakoś nie mam o czym pisać. Ruchy czuję od kilku tygodni już, nie jest to jeszcze kopanie ale przepychanki. Brzuch już nawet mi falował, mimo, że mam sporą warstwę tłuszczu. Mdłości praktycznie minęły, czasem tylko je lekko odczuwam. We wtorek mam USG połówkowe i już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Również apeluję na prośbę Miśki 26. Czytam Was bez ustanku co parę minut podchodzę do kompa lecz nie zawsze mam coś do dodania. W poniedziałek jak już wcześniej wspomniałam jadę do Łodzi na połówkowe badania i przy okazji prenatalne. Dodam że dzisiaj mam pełne 20 tyg. Jeszcze raz tyle będzie dzidziuś. Płci jeszcze nie znamy ale mam nadzieję że poniedziałek będzie tym dniem szczególnym. Widzę że same prawie chłopoczki. Słyszałam że chłopaki będą wyższością w tym roku. A ja tak bardzo bym chciała mieć dziewczynkę. Już się do niej zwracam jakby była płci żeńskiej. Piszę tak bo jeśli te zachcianki nadal obowiązują no to wszystko wskazuje na dziewczynkę ale ludzie mówią coś innego jak mnie widzą i mój brzuszek. Obiadam się codziennie słodyczami, ciastem, owocami, nabiałem a w ogóle nie mam ochoty na mięsko, ogórki, grzybki itp. Napiszcie mi dziewczynki na co wy macie szczególną ochotę szczególnie te co mają jajka w środku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze odnośnie ruchów. Czuję moje maleństwo przez prawie cały dzień wieczorem idzie pewnie spać. No i kopie tylko po prawej stronie to też jeden atut na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.a ja mam jakiś smutny poranek i wczorajszy wieczór-dziecko przestało się ruszać-albo ja go przynajmniej nie czuję i znowu wróciły bóle w dole brzucha -mimo dużej dawki buskopanu.Lekarz na urlopie jak to w długi weekend, właśnie szukam prywatnie lekarza ktoryby mnie przyjął. Niestety mieszkam w niewielkiej miejscowości i poza masą konowałów-tych dobrych jak na lekarstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało się do Was dopisuję :). Również mam termin na wrzesień, a dokładnie 28.09. Podczytuję Was regularnie i stwierdzam, że fajne z Was babeczki, więc czemu nie zacząć pisać. Jeszcze nie znam płci dzieciaczka. Na ostatniej wizycie 26.04 ważyło 286g. Ruchy czuję już od jakiegoś czasu, a od poru dni nawet dość intensywnie. To moja pierwsza ciąża i w związku z tym pełna obaw i niepewności. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już złapałam swojego lekarza i przed 15 mnie przyjmie więc teraz czekam pełna stresu i niepokoju.Mam tylo nadzieję że wszystko będzie w porządku, ale jakoś nie mogę powstrzymać łez. Stres dopadł mnie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha ,moj maly tez mnie kopie w 90%po prawej stronie ale ma klejnoty pomiedzy nozkami-wiec tym akurat bym sie nie sugerowala,ale oczywiscie zycze Ci dziewczynki(moze po prostu ja jestem inna)a co do zachcianek to ogorki kiszone(juz ani jednego sloika nie mamy)miesa nie lubie(stad pewnie anemia),slodycze jem sporadycznie,za to pochlaniam sery i owoce.a no ijeszcze lody.Myslalam przed ciaza,ze te zachcianki to jakas powazna afera,a u mnie przechodzi to lightowo.:) Co do kupowania ciuszkow to zaczynam szalec-3 wygrane aukcje w ciagu 2dni-musze wyluzowac bo zbankrutujemy,juz nawet kupilam foteliko-lezaczek,bo sie trafila okazja-prawie nieuzywany za pol ceny.Dzis pewnie przyjdzie paczka,to bedzie co podziwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mam trochę zaległości na blogu. Porobiły mi się z powodu tego, że mój synek jest w domku razem ze mną. Nie moge dostac sie na dluzej do swojego komputera :) W poniedziałek wszystko nadrobię. Powrzucam Wasze fotki. :) dziekuje że sie martwicie o mnie. To miłe. Ale nie mogę pisać tutaj o swoich strachach. zobaczcie jaki strach wywołały u wielu z Was obawy małagochy333, a jaką panikę zasiał przypadek Katynki. Ja muszę z własną paniką uporać się sama. Wybaczcie. Pewnie najbliższe tygodnie będą najgorsze, boję się że powtórzy się to co wydarzyło się 9 miesięcy temu. Jak przejdę swoje feralne tygodnie ciąży może odetchnę..... Ale to nie znaczy, że nie będę pisać do Was. Gdy czytam Wasze wypowiedzi pełne radości to jest mi łatwiej. Wydaje mi się, że nic złego nie może się wydarzyć. Wszystkim dziewczynom po usg gratuluje zdrowych dzieciątek!! Fajnie, że znamy płeć coraz większej ilości bobasów. :) Vanilam - tak, tak czytałam, że masz synusia. Odnośnie kremu erisa to tylko moje odczucia, nie muszą być obiektywne. Na kawusie możemy się umówić, bardzo chętnie :) :) ale ja muszę w końcu wyzdrowieć!! Dziś na 17 idę znów do lekarza. malagocha333 - jak Twoje zaparcia??? Czekolada napewno nie ułatwia wypróżnień. :) syska - bardzo smutne to co napisałaś o swojej koleżance. Nie wiem, czy już z nią rozmawiałaś. Jeśli nie, a jesteście naprawdę bliskie to powinnaś zadzwonić do niej i powiedzieć, że jesteś z nią, zapytać czy potrzebuje pomocy, wsparcia, czy choćby Twojego towarzystwa. Milczenie innych, choć w dobrej wierze, najczęściej przez osoby pokrzywdzone jest odbierane jako - \"w trudnych chwilach wszyscy mnie opuscili, zostałam sama\" Dzis idziesz do lekarza, czekamy na wieści z badania!! niunia - ach ten Twój synek. :) Dzieciaki potrafią dać mnóstwo radości i śmiechu. Mój też jak czasem coś powie lub zrobi to nam ręce opadają :) :) daria123 - gdy boli brzuszek to bierz nospę i do łóżeczka, niech macica się rozluźni. Takie bóle to zazwyczaj nic innego jak rozciąganie się macicy. Ale aby czegoś nie przeoczyć to lepiej dmuchać na zimne. soophiee - imię Zosia to chyba najpiękniejsze imię.... dla dziewczynki takie wdzięczne, a dla kobiety bardzo dostojne i eleganckie. zielony talerzyk - współczuje awersji do truskawek. To takie smaczne owoce. co do pokoików dla dzidziusiów - są piękne firaneczki z postaciami z bajki o kubusiu puchatku. Mój kamilek, choć już taki duży i bawi się robotami i potworami, nie chce innej firanki. Postaram się zrobić fotkę, jak zdjęcie wyjdzie przyzwoicie to pokażę Wam tą firaneczkę. Irysek - jak zdrówko? Odnośnie wagi dzidziusiów to nie bierzcie sobie jej tak nadto do serca. To jest waga orientacyjna określana tylko na podstawie obwodu brzuszka, długości kości udowej i przekroju główki. Niewielki błąd w pomiarze (nawet 1 mm długości) zniekształca tą wagę. A z własnego doświadczenia wiem, że można pomylić się o baardzo dużo. W poprzedniej ciaży miałam robione usg (w ostatnim dniu ciąży). Pan prof, który robił mi to usg, określił wagę na 530 g, za kilka godzin już urodziłam - Łukasz ważył 750 g. to trochę duża różnica!!! Miśka - dobrze, że po tym upadku wszystko ok. Odnośnie parametru THQ - aż sprawdzałam swoje wszystkie badania i nigdzie takiego określenia nie widziałam :( greta - takiej to dobrze!!!! narobiłas mi smaka na ten barszczyk missarajevo - mleczna wydzielina to zupełnie normalny i prawidłowy objaw ciąży. No chyba, że grzybek Cię jeszcze nie opuścił. Jak będziesz u lekarza to powiedz mu o tych objawach. sisterone - dawno Cię nie było!!! odzywaj się częściej. Koniecznie daj znac po usg. zekanna - wierze, ze wszystko jest ok. Ale daj znać po wizycie lunkaaga - witaj i czesto do nas zaglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone , malagocha333 - ciesze się, że u Was wszystko dobrze :) po badaniach koniecznie napiszcie :) daria123 - ja jak dowiedziałam się, że chłopak - to też dostałam szału zakupów - 2 aukcje wygrane :) i jeszcze babka u której kupiłam ma mi porobić zdjęcia ciuszków, które ma :) muszę przystopować bo rozmiar 56 szybko staje się za mały.... mojej mamie nawet nie mówie o zakupach - bo ona uważa, że to za wcześnie....ale ja w zabobony nie wierzę i wierze, że wszystko będzie dobrze :) Znajoma z Hiszpanii dzwoniła, że wysłała mi paczkę z ciuszkami - ale większośc dla dziewczynki :( no cóż będą czekały ciuszki na dziewczynkę :) Odnośnie zachcianek - to ja nie mam wogóle, jem normalnie tak jak przed ciążą - no może z tym, że czasem mam potrójny apetyt :) I wogóle się nie zmieniłam - wszyscy mi mowlili,że będzie chłopak :) zekanna - nie martw się, w tym okresie ciązy w odczuwaniu ruchów moze być nawet kilkadniowa przerwa - ostatnio na wizycie mi ginka tak powiedziała, w późniejszych tygodniach są to objawy do niepokoju..więc głowa do góry :) z tymi bólami brzucha też sie borykam i za każdym razem dostaje białej gorączki.... Dobrze,że lekarz Cię przyjmie- to będesz spokojniejsza lunkaaga - witaj :) pisz do nas często i dziel sie swoją radoscią :) Pepetti - no nareszcie się odezwałaś :) 🌻 dziel się z nami swoimi troskami, nawet jeśli ktoś sie wystraszy - to moze przed czymś to go uchroni i będzie bardziej uważał na siebie......bo nieraz dziewczyny bez doświadczeń (tych przykrych) cuda wyprawiają w czasie ciąży... Oby jak najszybciej minął Ci ten przykry czas wspomnień....u mnie jak minął 9 tc - o jakoś uwoerzyłam,że tym razem musi być dobrze..chociaż często też się boje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti! jak dobrze wiedzieć że wszystko u Ciebie dobrze! Wierze, że teraz będzie już tylko lepiej. Nie moge sobie nawet wyobrazić jak sie teraz boisz.. a my tylko piszemy o pierwszych kopniczkach i radościach związanych z oczekiwaniem na dzidzie Masz w sobie naprawde ogromną siłe:) Co do imienia, to dziekuje za miłe słówko, ale jeszcze kilka lat temu byłam zła na rodziców że tak mnie nazwali, bo dzieci sie ze mnie śmiały. MIśka ja własnie kupiłam na allegro mojej dziewczynce śliczne buciki w groszki. jak tylko przyjdą to wyśle zdjecie na bloga:) zekanna, mam nadzieje, ze bedzie dobrze, daj nam znać jak będziesz po wizycie lunkaaga, witamy na naszym forum!!! malagocha333, myśle że dopiero usg powie ci czy to chłopiec czy dziewczynka. mnie jakos te wszystkie zachcianki tez przechodza normalnie. Jem wszystko to co zwykle, tylko tak jakby w potrojnych ilosciach! :) Sisterone, dobrze ze sie odezwałaś, co do mdłości to mi własnie wróciły, ale gin powiedziała że to moze być skutek przesilenia wiosennego. greta78, zaczynam zazdrościc ci tego ciepełka, plaży i basenu. tutaj niestety dalej nie jest zbyt gorąco.. Ja chciałam strasznie mieć chłopczyka, chcielibyśmy miec jeszcze drugie dziecko, a lepiej żeby dziewczynka miała starszego brata, a nie na odwrot! ***niunia*** to teraz będziesz miała trzech mężczyzn w domu. gratuluje synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻 Wczoraj bylam na USG i jestem bardzo szczesliwa :D Z moim maluszkiem jest wszystko w porzadku, wymiary odpowiadajace danemu tyg. ciazy , lekarz dokladnie sprawdzal narzady baby i powiedzial, ze jest o.k. Moje malenstwo najpierw spalo, a potem jak dr poruszal brzuszkiem, sie obudzilo i \"podskakiwalo\" . Jesli chodzi o plec, to lezalo, w takiej pozycji, ze trudno bylo, zajrzec mu dokladnie miedzy nozki, ale na 60% - bedzie chlopiec :D Czyli nadal nie jstem pewna, ale wkoncu niespodzianki, tez sa fajne ;) Kolejne USG mam dopiero ok. 30tyg.ciazy, wiec musze jeszcze poczekac. Ciesze sie bardzo, ze z maluszkiem i ze mna wszystko dobrze. Wkoncu zdrowie jest najwazniejsze. Mojego skarba czuje juz coraz mocniej. Szczegolnie aktywny jest wieczorem :) Zdjecia na bloog nie wysylam, bo mam tylko jedno i nie jest zbyt wyrazne. niunia ciesze sie, ze z Twoim maluszkiem, tez wszystko dobrze, GRATULUJE synka 🌻 missarajewo 🌻 odzywaj sie czesciej ;) Na pewno jest wszystko o.k. , ja tez mialam takie omdlenie. Podobno czesto sie to zdarza w II trymestrze. Sisterone 🌻 malagocha333🌻 lunkaaga🌻 wiatam :) Napisz nam cos wiecej o sobie. Ile masz lat, skad jestes, co porabiasz ;) Peppetti moge sobie jedynie wyobrazic co przezywasz, ale moze bedzie Tobie lzej na duszy, jesli bedziesz sie z nami dzielila swoimi obawami. Duszenie w sobie uczuc, jest gorsze. A my wkoncu spotykamy sie tutaj nie tylko, zeby dzielic sie radosciami, ale rowniez, by podnosic sie na duchu, pocieszac. Jesli nie chcesz na ten temat pisac, zagladaj do nas i skrobnij chociaz kilka slow, zebysmy wiedzialy ze jest o.k. Dziewczyny, ktore zagladaja a nie pisza, wy rowniez skrobnijcie cos od czasu do czasu :) Miska_26🌻 zielony_telerzyk 🌻 i inne internetowe kolezanki 🌻 dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie :). Mam 26 lat i mieszkam na śląsku. Ciąża była planowana i pojawiła się po dwóch miesiącach starań :). Praktycznie od początku ciąży siedzę w domciu na chorobowym i odpoczywam, przy okazji dopilnowując remontu mieszkanka. Też mam już ochotę na zakupy dla dzieciaczka, ale przed nami jeszcze tyle innych wydatków, a nawet i tak nie miałabym ich jeszcze gdzie gromadzić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×