Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

cześć dziewczyny 🌻 u mnie w nocy była taka burza i ulewa że aż się wystraszyłam. Wogóle tak jak zazwyczaj jestem strasznym śpiochem tak dzisiaj wogóie nie spałam bo miałam taki ból i zawroty głowy że myślałam że zwariuję. A teraz ładna pogoda a mnie dalej głowa boli. kasiek78 no właśnie tez się zdziwiłam że żaden lekarz tego u niej nie stwierdził, przecież 3 miesiące to dużo. A ja na badanie i tak się nie wybiorę bo to nic nie zmieni u mnie. A badania są u mnie za dazrmo. Wysłałam Tobie hasło bo nie wiem czy juz dostałaś :) moja koleżanka na zgagę piła litrami mleko i to jej pomagało. kaja72 dasz znać z wynikiem to-tylko-ja gratuluję to na pewno już ta chwila daria123 SUPER gratuluję chłopaka kaska0110 🌻 dziękuję zekanna 🌻 witamy zaglądaj często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale nie mogę dodać swoich komentarzy do zdjęć na blogu...coś tam się pozmieniało...powie mi ktoś jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Ale piękna pogoda dzisiaj. Tylko na powietrzu spacerować. Zaraz uciekam na spacer. Zekanna Witamy. Zaglądaj do nas częściej i dziel się szczęściem. Skąd pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek87
niunia dzięki:* zaraz tam zajrze:) tofikowa: furagin 2x3 i wit C i duuuuzo płynów zekanna witaj! bardzo Ci współczuje i życzę żeby wszytko sie pomyślnie ułożyło :) a co do infekcji: jeśli któraś z Was ma wątpliwości zawsze można dać mocz do analizy, jeśli w moczu pojawi sie białko to znaczy , ze coś jest nie tak i trzeba udać sie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiedziłam własnie waszego bloga:):):) Niezmiernie miło Was zobaczyć :D chyba tez sobie zdjęcie brzuszka zrobię:) idę popracować trochę trzymajcie się zdrowo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś się nachodziłam i namęczyłam....ledwie żyję - a co dopiero będzie latem? aż strach myśleć :) Paradowałam dumnie ze swom brzusiem :) fajnie, że jest już tak widoczny :) spotkałam koleżankę, która ma termin na początek września i u niej nie widać wogóle nic.... Zekanna - witaj 🌻 daria123 - gratuluję synka :) umieść na blogu zdjątko :) do wszystkich, które nie czuja ruchów - już lada dzień i wy poczujecie :) ja czuje, ale tylko wtedy gdy mocno kopie - a takich delikatnych ruchów i muśnięć zero.. Wczoraj czytałam, że jak bobo jest aktywne w nocy i kopie wtedy najwiecej i rusza się - to i tak też będzie po porodzie...wiec noski wtedy zarwane :) ale jak w tym prawda? to nie wiem.. Odnośnie infekcji - to ja też kiedyś miałam często i ostatnio jak w marcu byłam w szpitalu, to teżwyszło mi białko w moczu. Dostałam wtedy urosept - ale bałam się go brać, bo na ulotce wyczytałam - że nie jest dla kobiet w ciąży.... Chciałam Was jeszcze zapytać - jakich kremów uzywacie przeciwko rozstępom? chce sobie jakiś kupić, bo skoro brzuszek wystartował - to trzeba zabezpieczyć go trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🌻 Witaj Miska🖐️ Widzialam fotki brzuszka - sliczny :) Podaje linka, kosmetyku ktorego ja uzywam http://www.totu.pl/cena/472879-bubchen-oliwka-do-masazu-przeciw-rozstepom-dla-kobiet-ciazy-200-ml- mam oliwke i balsam - stosuje przemiennie, ale z balsamu jestem bardziej zadowolona, bo sie szybciej wchlania. Kosmetyki te sa bardzo wydajne, ladnie sie rozprowadzaja, pozostawiaja mile uczucie nawilzenia i delikatnie pachna. W Niemczech kosztuja 5euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wiem,ze nie powinnam sie tu zjawiac z takimi wiadomosciami ale wiem,ze niektore z was rowniez tak jak ja zagladaja na topic pazdziernikowek i moze chcialyby wiedziec jaka tragedia przytrafila sie jego zalozycielce -katynce ja na poczatku myslalam,ze bede miala termin na pazdziernik i czytalam sobie tamte babeczki i troszke sie z nimi zzylam wiec tak sobie czasem do nich zagladam-choc nigdy nie napisalam i to co przeczytalam wczoraj o biednej katynce mocno mna wstrasnelo i nie potrafie przestac o niej myslec:(:(:( dziewczyny dbajcie o siebie i o swoje malenstwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta to co spotkalo Kartynke, jest straszne. Nie potrafie zrozumiec, dlaczego zycie bywa tak niesprawiedliwe. Jest tyle niechcianych ciaz, aborcji, a jesli czlowiek pragnie dziecka, czesto bywa tak, ze los nam ta kruszynke odbiera. Bardzo mi przykro, ze sie tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jest bardzo przykro i wiem jakie to nieszczęście i tragedia stracic dziecko, bo też to przeżywałam...ale jej została odebrana jakakolwiek nadzieja, bo juz nie ma szansy na dziecko :( bardzo to smutne....musi mieć teraz dużo sił i ogromne wsparcie by jakoś żyć dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi ciarki przeszły jak napisałyście o tej dziewczynie - katynce. Nie znam szczegółów, ale nawet nie wiem, czy chcę znać :( Ja dopiero co wróciłam z Łodzi z usg - jak położyłam się na łóżku to trzęsłam się jak galareta w obawie o swoją kruszynkę. Ale teraz uuuufffffff. Aż lżej na sercu się zrobiło. No i mój mąż jest w siódmym niebie, bo na 100% będzie to synek, bo wyeksponował nam swoje klejnoty w całej okazałości. A więc jednak Szymon. Miśka_26 - ja używam kosmetyków z serii pharmaceris (dr ireny eris) dla kobie w ciązy. Jest cała seria, ale dostępne tylko w aptece. Zekanna - super, że no nas dołączyłaś Pozdrowienia dla wszystkich mamuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 16:34 katynka .... Jestem już w domu...W zeszły poniedziałek na wizycie u gina okazało się, że maluchom nie biją serduszka JEszcze tego samego dnia trafiłam do szpitala. Po zabiegu wyłyżeczkowania macicy i wielkim szoku lekarzy, że maluchy nie zyja, bo wszystko przebiegało wzorowo, dostalam krwotoku. Potem miałam dwie operacje i dostałam wstrząsu, lekarze cudem mnie odratowali, ale byli zmuszeni usunąć mi macicę Jednym słowem życie jest do dypy i chwilowo nie ma dla sensu Życzę wam babeczki powodzenia, dbajcie o siebie i swoje maluchy i pamiętajcie, że każdy wasz niepokój upoważnia was do wizyty i że macierzyństwo, którego ja zostałam na zawsze pozbawiona jest cudem... [url=http://tac.families.com/ezb/827335.png[/im g] \" dziewczyny to przesłanie od katynki z października 2007 jest naprawdę bardzo cenne bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony cieszę się, że z moją dzidzią jest wszystko ok, ale z drugiej - nie mogę przestać myśleć o tej tragedii. Mąż poszedł na noc do pracy, a ja nie mogę usnąć :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany , dziewczyny, weszłam po kilku dniach i mnie zmroziło jak przeczytałam o katynce! NIe potrafię sobie nawet wyobrazić, co ona w tej chwili czuje.... Mnie nie było, bo w szkole w związku z pożegnaniem maturzystów młyn, konferencje jedna za drugą, w ogole pełno roboty. Nie miałam czasu nawet wejść i zoaczyć, co u Was słychać. Będę doczytywała pod wieczór, bo teraz znowu muszę wyjść do pracy:/ Zastanawiałam się, czy nie pójść juz na wolne po maturach, ale po pierwsze chcę być z moimi dziećmi jak będą zdawały, a po drugie żal mi tego stażu, tylko miesiąc mi brakuje do zakończenia. Czuję się ok, czuję mojego maluszka, jestem przeszczęśliwa, ale teraz to się nawet nie potrafię tak cieszyć, odkąd przeczytałam tę smutną wiadomość:( Pozdrawiam Was wszytkie, uważajcie na siebie kochane i do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki. Ja też słyszałam o tej tragedii i strasznie mnie to zasmuciło :( Brakuje mi słów, żeby wyrazić swój żal.... Dla Aniołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Peppetti
dzięki za odpowiedź - uspokoiłaś mnie - do lekarza idę za parę dni ... pozdrawiam wszystkie brzuchatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Najpierw musze napisac ze wreszcie czuje swoje dzieciątko od dwóch dni!!! HUUURA! Wczoraj byłam u lekarza, na usg wszystko na razie w porzadku, mój lekarz nie podaje mi długosci tylko wage dziecka 351g, podobno jest to waga prawidłowa, okazało sie ze nadal nie przytyłam a wrecz schudłam 40dag. Niestety nie poznałam jeszcze płci bo dzieciaczek ułozony jest na razie posladkowo ( jak to lekarz stwierdził siedzi mi na pęcherzu , kopie po nim, i stąd tak często sikam). Ale najważniejsze że zdrowy. Nie najlepiej że rosną mi przeciwciała antykardiolipinowe, ale na razie jescze nie dał mi mocniejszych leków bo i tak ciągle podkrwawiam, póki co mam je często badać i w razie wzrostu trzeba będzie włączyć heparyne w zastrzykach. :( Aha, mam zezwolenie na spacery co 2 dzień, max. po 30 min wiec za bardzo sobie nie pochodze, choc musze cos kupić do ubrania na te komunię. Na razie tyle, pozdrawiam ❤️ Peppetti Ty też chyba byłaś wczoraj u lekarza, pisz szybciutko co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jesli chodzi o krem na rozstepy to ja kupiłam ten co vanilam dr ireny eris z serii pharmaceris dla kobie w ciązy, ale niestety nie moge go uzywac bo nawet jak staram sie bardzo lekko i szybko go wmasowac od razu mam twardy brzuch. Ale to nie wina kremu tylko dużej wrażliwości na głaskanie, szkoda bo mam duże skłonności do rozstępów i bez kremu pewnie będe nieżle pokiereszowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!!!!:):):) Życze wam udanego milego wypoczynku bez stresu i smutnych wiadomości. Straszne jest to co przydażyło sie .... ja zaraz pędze do szkoly ale naszczęscie dzis tylko jedne zajęcia i dobrze że późnym popołudniem to nie bedzie mi szkoda słoneczka, vanilam ---> gratuluje synka🌼 irysek ---> gratuluje ruchów, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
cześć kochane cięzaróweczki! ja czuje się dobrze. Długo się nie odzywałam, bo zepsuty miałam komputer. U mnie po staremu, z dolegliwości to mam przypadłośc częstego sikania. Dzisiaj obchodzę połowinki i jestem zadowolona. Dzisiaj też mój mąż z teściem kładą płytki na balkonie, bo mieliśmy po poprzednich lokatorach takie brzydkie. Martwię się bo nie czuję jeszce swojej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie:) No wreszcie nadrobiłam czytanie:) Cieszę się, że przybywa wrzesniówek:) Zekanna, witaj:) Sophie, gratuluje córeczki!:) Vanillam, a Tobie gratuluję synusia:) też czuję, że będzie chłopak:) Ksemma, udanego wyjazdu, może odgonisz choróbsko przed urlopem🌻 Monia18, ja poczułam boasa dopiero tydzień temu, a to był 20tc, nic się nie martw, na pewno kopie, tylko jeszcze nie czujesz🌻 Irysek, super, że poczułaś ruchy!:) To jedno z najpiękniejszych odczuć moim zdaniem:) to-tylko-ja🌻 Shiva🌻 Greta🌻 Peppetti🌻 Miska🌻 niunia🌻 kasiek78🌻 malagocha🌻 kaska0110🌻 wisniowa🌻 julllka🌻 kaja72🌻 daria123🌻 tofikowa🌻 Lukrecja🌻 Przpraszam, jeśli zapomniałm o którejś wrześnióweczce, wszytkie Was serdecznie pozdrawiam:) W krakowie paskudna pogoda, lało w nocy, teraz zachmurane:( Kaja, kurcze, ale Ci się trafiła pogoda:o Wczoraj farbowałam sobie włosy szamponem, kupiłam perłowy blond, wyszedł mi orzechowy:o jeszcze sie nie mogę przyzwyczaić! Dobrze, że to szampon,to jak tylko się trochę zmyje, to spróuję jeszcze raz, ale może inną farbą:) Brdzo się cieszę, że mamy tyle wolnego:) życzę wszytkim miłego wypoczynku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie do zafasolkowanych na wrzesień. Ja jak na razie walczę o swój brzuch i komfort dziecka, dziennie łykam przeciętnie ok 10 tabletek, więc mój żołądek ledwo się trzyma. Niestety nie mogę przytyć a lekarz mówi że stanowczo za mało ważę-niestety nad tym nie jestem w stanie zapanować. Ja na rozstępy stosuję krem-maść FISAN bardzo tłusty ale ponoć skuteczny.Do kupienia w aptece za ok 20 zł. Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny 🌻 jak zwykle weekend i nikogo nie ma - ja przez dwa dni \"rosłam\" czułam się jak by mnie ktos pompował. Ale teraz tak wyglądam, brzuszek mi urósł, pobolewał i bałam się że coś nie dobrze się dzieje a tu macica się rozrastała (chyba). Nie moge się doczekać USG we czwartek - jak każda mam nadzieję że wszystko jest w porządku, obiecałam synkowi że zabiore go ze sobą żeby zobaczył swoje rodzeństwo. Ciekawe co powie jak zobaczy dzidzię ??? zekanna a dlaczego łykasz tyle tabletek coś sie dzieje nie tak jak trzeba ? (sorki może wczesniej gdzies nie doczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie. Ja stosuję na rozstępy poprostu oliwkę dla dzieci bambino. Jest niedroga ładnie się wchłania i przyjemnie pachnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jaka tu cisza..... Pepetti gdzie się podziewasz? mam nadzieję, ze wszystko u Ciebie ok 🌻 niunia - ja dziś też się wystraszyłam, obudziłam się pełna werwy - a tu nagle rozbolał mnie brzuszek :( wzięłam nospe - ale trzyma mnie cały dzień, ból nie jest mocny - ale jednak - mam nadzieję, że to rosnąca macica... wizytę mam na 8 maja - ale zadzwonie jutro do moje ginki i umówię się jak będzie miała dyżur w szpitalu - za bardzo siędenerwuje.. Dziewczyny od kilku dni mam wilczy apetyt - ciągle chce mi się jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×