Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie Od wczoraj jestem cała w skowronkach. Kupiłam sobie nową lodówkę i wczoraj właśnie kurier mi ją przywiózł. Dawno nie cieszyłam się tak z nowego zakupu :) :) Kupiłam sobie Lactovaginal, aby uzupełnić swoją florę bakteryjną tam na dole. Ostatnio tyle chorowałam, więc pewnie wszystkie dobre bakterie zostały wybite przez te moje antybiotyki. I teraz bardzo się stresuję, bo co jakiś czas coś mi wypływa..... Kiedy te stresy się skończą??? vanilam - super, że u lekarza ok. Naklejki na ściany oglądałam - są rewelacyjne. Cały czas się zastanawiam, czy nie kupić dla Kamilka tych z bajki Cars. W końcu u mnie w domu rośnie drugi Kubica. :) :) Marzenko, w której części Bełchatowa mieszkasz?? Odnośnie przyrostu wagi - to wyczytałam w książce, że prawidłowy przyrost wagi to 0,5 kg na dwa tygodnie, a w trzecim trymestrze 0,5 kg na tydzień. Taki przyrost gwarantuje równomierne rozciąganie skóry (można uniknąć rostępów) i odpowiednią globalną wagę. zekanna - na pewno to co robisz to jest mało rozwojowe dla innych, a dla Ciebie myślę, że wręcz przeciwnie. Przecież ciągle musisz zaglądać do literatury i być na czasie z wiedzą. :) Sisterone - wiesz co ten Twój lekarz nie popisał się kulturą. Aż zajrzałam na bloga, by sprawdzić czy nie pomyliłam Twojej postaci z kimś innym. Gdzie Ty masz ten tłuszcz!!!???? sakahet - gratuluję fajnego zakupu. Wózeczek super!! Robicie mnóstwo zakupów, zazdroszczę Wam. bardzo fajnie chodzi się po takich sklepach. Ja jeszcze nic nie kupuję 1 - ze strachu 2 - bo wiele rzeczy mam po Kamilku. I bardzo mi szkoda, ze nie będę mogła wpaść w zakupowe szaleństwo. :) jullka - odnośnie tych badań ginekologicznych - chyba mówiły Ci to kobiety, które nie miały żadnych kłopotów w czasie ciąży. Ciekawa jestem jak lekarz, macając brzuch i przez usg stwierdzi, że szyjka macicy robi się miękka. A to jest pierwszy krok do jej skracania i rozwierania się. irysek - nie wiem czy w tym naszym stoisu 9fashion kupisz cos na komunię. Tak mi się wydawało, że raczej są tam rzeczy do codziennego biegania. Ale prawdę mówiąc za bardzo się nie przyglądałam. daria123 - super wieści ze szpitala. :) Soophie - przytyjesz, przytyjesz. Nie martw się o to!! :) niunia - wesoła z Ciebie kobietka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku jest to sklep w Tomaszowie Maz. na ul. Antoniego w centrum. Nie znam nr musiałabyś się zapytać kogoś o ten sklep ponieważ jest on w przejściu między ul. Antoniego a Polną. Naprawdę polecam ostatnio kupiłam tunikę beżową taką przewiewną na lato jak z pieluch za 29 zł i spodnie ciążowe za 71zł. Jest bardzo duży wybór.Polecam Mam pytanko do Was wszystkich. Rozglądałyście się może już za wózkami? Chociażby na Allegro? Chciałabym poznać waszą opinię jaka firma produkuje najbardziej praktyczne wózki? co myślicie o firmie TAKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) ***niunia*** - to widzę, że nie tylko ja mam takie jazdy :) :) :) Wczoraj też chodziłam jak nakręcona - puściłam głośno muzykę i trochę tańczyłam. Ale tak wymęczyłąm naszego syneczka, że wieczorkiem mało co dawał znać. W sumie to ja też padłam - nawet nie wiem, kiedy usnęłam. Peppetti - gratuluję zakupu. Rzeczywiście samochody też są fajne, ale ja już się uparłam na tego kubusia. Mojemu mężowi podobało się też akwarium. A mieszkam na Binkowie, w bloku. Bo Ty chyba w domku? Malagocha333 - ja myślałam o jakimś pojeździe z Implasta. Nie należą one do tanich, bo nowy 3w1 (gondola,spacerówka i fotelik) wychodzi coś ok.1800 zł. Ja zwracam uwagę na to, żeby można było montować wszystko przodem i tyłem do kierunku jazdy. Najlepiej jakby była przekładana rączka, ale to już w ogóle wysoka półka. Ostatnio w galerii oglądaliśmy Chico - fajne, lekkie, ale niestety nie można zmienić położenia np. spacerówki (no a cena 2100 zł). Jak macie jakieś swoje typy, to dajcie znać, bo ja już oglądam od dwóch miesięcy (ale tylko oglądam, bo nie chce za wcześnie kupować), a najlepiej kupić coś sprawdzonego. Ale bym poszła na spacer, a tu pada, pada, pada. Pozdrawiam wszystkie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) malagocha - myślę, że nie warto patrzeć na firmę, tylko na konkretny wózek, na jego funkcjonalność, no i urodę! :) Moja przyjaciółka miała wózek TAKO była zadowolona. Dziewczyny, które są niższego wzrostu, musicie zwrócić uwagę na wysokość rączki - zarówno gdy jest zamontowana gondola i gdy jest zrobiona spacerówka. Ja nie jestem najniższa (mam 168 cm), a wózek mojego Kamilka - w pozycji spacerowej miał za wysoko rączkę. Gdy jechałam prosto to nie zauważałam tego, ale gdy chciałam skręcić to był to dla mnie troszkę wysiłek. Vanilam - no ja o samochodach to myślałam do pokoiku Kamilka, który ma trzy latka (remont robiłam mu rok temu), a takiemu maluszkowi to kubuś byłby na 100%. Ja na razie nie robię pokoiku dla maluszka, początkowo i tak będzie spać w naszej sypialni. Jak skończy roczek to wtedy wyprowadzimy go do swojego pokoiku. A ja mieszkam na osiedlu Olsztyńskim - to dość blisko. :) Może kiedyś umówimy się na lody!!?? :) i jeszcze ściągniemy Iryska i Małagochę do Bełchatowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
malagocha333-Tako to ładne wózki ale bardzo ciężkie i niskie,ale nie mnie to oceniać wiem bo kolezanka kupiła i nazekała troszke bo mieszka na wysokim piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
osobiscie nie rozglądałam sie jeszcze za wózkiem,ale i tak nie kupie specjalnie drogiego bo tylko na zime mi potrzebny,bo na przyszłe lato kupie już jakąś lekką laske,którą szybko sie składa np.do auta. Tak więc nie szukam wózka typu 3w1.Ale jest to napewno dylemat bo taki wybór,że głowa boli-dołanczam sie do wypowiedzi peppeti,że nie ma co patrzeć na firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
no i jeszcze jedno:nie podobają mi sie te 3 kołowe,ale prosze mnie tym nie oceniać bo to tylko moje zdanie a każdy ma inny gust.U mnie co drugi taki jeżdżi a dla mnie one są nie zgrabne i brzydkie,wogle skojarzenia mam dziwne co do tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, no własnie, ja tez nie jestem przekonana co do tego pokoju dla dziecka. Na pewno przez pierwsze miesiące nie pozwole jej spać samej w pokoju, tylko z nami w sypialni. ale mój mąż naprawde zwariował z tego szcześcia i wymyślają teraz z plastykami motywy na ścianach i obrazki i jak pomalowac szafki, co powiesić nad łóżeczkiem itd. męczace to jest. poza tym boje sie że to za wcześnie:( nie wiem, mam znowu jakieś złe przeczucia..:( chociaż moja mała kopie i bryka w brzuszku to i tak sie nakręcam..:( co do wózków to na razie jesteśmy skupienie na poszukiwaniu fotelika do autka i dosyć cieżko nam to idzie. Dziewczyny, wiem że już o to pytałam, ale nadal nie jestem do końca przekonana. czy są jakieś przeciwskazania co do prowadzenia samochodu w ostatnich miesiącach? moja gin mówi żebym jeździła dokąd będe miała siłe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soophiee ja ma dokładnie tak jak ty-wiem że po połowie można juz śmiało kupować różne rzeczy dla maleństwa,ale jest jeszcze coś co mnie ostro stopuje. Z drugiej storny myślę że jakbym poszła do takiego sklepu z super malutkimi rzeczami to może dobrze by mi to zrobiło:) więc może już czas na zakupy, chociaż takie małe. Peppetti dzięki to fakt rozwijam się niesamowicie,ja z wykształcenia humanistka, piszę o finansach i zarządzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Kochane DZieki za haslo do bloga. Wlasnie mialam okazje zobaczyc Wasze zdjecia. Wygladacie przecudnie. Ale musze przyznac ze niektore z Was maja cakiem duze brzuszki. Az sie troche zaniepokoilam bo ja jestem w 21 tygodniu i jestem prawie plaska, w ubraniach ludzie nie zauwazaja ze jestem w ciazy. Ciekawe od czego zalezy wielkosc brzuszka. Ale fajnie jak sie wie z kim sie pisze , musze zrobic sobie tez zdjecie i wkleic do bloga. 8 maja mialam pierwsza wizyte z moim ginekologiem w kanadzie. Wydaje sie byc ok. Ale w porownaniu z polska nie czulam sie tak pewnie. Tu wizyty polegaja na oddaniu moczu do ktorego wkladaja patyczki z jakimis kolorami ktore sie zmieniaja lub nie. Potem sluchal bicia serca dziecka i wyslal na USG ktore mam w srode. MAm nadzieje ze w koncu poznam plec dzidzi. Co mnie zdziwilo ze lekarz powiedzial ze musze szybko isc na USG bo to juz jest po czasie. Nie rozumiem co mial na mysli po czasie. Przeciez USG w polsce sie robi do konca ciazy a tu tylko jedno albo dwa i bedac w 21 tygodniu juz jestm po czasie? Dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanuaria
USG piszesz z dużej a "polsce" z małej. Przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 ---> PODOBNO WAŻNE JEST ABY USG ZROBIC MIEDZY 20 A 21 TYG CIĄŻY JEST TO TZW, USG POŁÓWKOWE I MOZE DLATEGO POWIEDZIAŁ, ZE ZA PÓŹNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja MAsz racje chyba gdzies o tym czytalam. Ale jak zrobie w 22 tygodniu to chyba wyniki tez beda wiarygodne, bo juz sie wystaraszylam. Zanuaria Nie badz taka drobiazgowa, nie koncentruje sie na ortografii tylko na tresci listu. To ze napisalam USG z duzej a Polsce z malej nie swiadczy o tym ze USG jest wazniejsze niz POLSKA. Tym bardziej ze juz wiele lat nie mieszkam w Polsce wiec moge sie troche pomylic w pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
Soophiee-ja również jestem uzależniona od samochodu i pewnie bede jezdziła do samego końca a jak narazie to lekarz też nie miał przeciwskazań.Mnie zabrać autko to jak uciąć noge hehe,nie zamartwiaj sie-w innym przypadku lekarz by ci odradził a puki co to szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
lea76-ignoruj takie wypowiedzi jak od żanuaria bo nie masz sie czym przejmować,złośliwość ludzka nie zna granic.Tu nikt inny nie zwraca na nie uwagi,odwiedzają nasze forum tylko po to aby dogryzać.Nieszczęśliwe są czy jak? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki! 🖐️ Ciesze, sie ze u was wszystko dobrze i humorki wam dopisuja ;) Ja jestem od wczoraj sama - maz w delegacji, ale jutro wieczorem juz bedzie. Wczorajszy dzien spedzilam przed tv, a dzis wzielam sie za sprzatanie. Juz skonczylam i podziwiam efekty ;) 02.06. planujemy przeprowadzke i wlasnie wtedy zajme sie kacikiem dla bobaska :) Juz sie nie moge doczekac, caly czas siedze w necie i wyszukuje jakis fajnych pomyslow. Jak wiekszosc Was, tez chcemy by baby, bylo przy nas, jakis 1-1,5roku. Sypialnia jest dosc spora i mysle, ze fajnie bedzie mozna, sie urzadzic. Bardzo podobaja mi sie kolyski i kosze na kolkach, http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=6a7b74fdf888fe32f36df41eecdea8e1&dbsid=12&ss_shop=bb&ss_a=bb%7Chome%7Cdefault%7C837%7C%7C%7C%7C1%7C%7C%7C%7C%7C%7C%7C%7C&ss_n=2%7C144%7C476%7C0%7C%7C%7CStubenwagen%7C%7C%7C&akt=no&wmn=2004209& ale mysle, ze jest to tylko na pierwsze 2-3m-ce zycia dziecka nie wiecej, a potem lozeczko. Jesli chodzi o wozki, to wybor jest ogromny, sama nie jestem jeszcze zdecydowana. Ceny tez sa kolosalne. Pozdrawiam Was dziewczynki 🌻 Zycze milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja tez niestety musze kupic wozek, niestety, bo moi synowie wyjezdzili poprzedni, a to nie lada wydatek. Odradzam kupowanie wozkow trzykolowych, bo na podjazdach mozna sie umeczyc, a poza tym beznadziejnie sie nimi kieruje. To sa moje spostrzezenia i mojej bratowej, ktora taki ma za bagatela 2500zl, i jest tragiczny. Poza tym u mnie spokojnie, brzuch duzy, jak i dziecko. Mam juz problemy ze schylaniem sie, no i ze spaniem. Polecam wkladanie twardej poduszki miedzy nogi na noc. Ja tak przezylam prawie trzy ciaze i tylko to mi dawalo w miare spokojny sen. Pokoju jeszcze nie urzadzam, bo po moich starszych synach stwierdzam, ze nie ma sensu. Oni tylko tam gdzie my chca byc. Nawet swoje zabawki targaja ze swojego pokoju do nas, co mnie doprowadza do rozpaczy:), bo ja to musze pozniej sprzatac. Tam tylko spia. No i wiadomo, do roku czasu bedzie pewnie spalo z nami. Czasami spimy w czworke, bo nadal odbywaja sie spacery nocne do naszej sypialni, a starszy syn ma juz 8 lat! Coraz bardziej zaczynam sie bac tego czy poradze sobie z trojka, a szczegolnie z moim trzylatkiem i nowym malenstwem. Mam lekkiego dola, bo mam swoja firme i nie bede mogla jej zostawic, nawet nie mialabym komu. Nie wiem jak ja to wszystko zorganizuje. Mam ostatnio czarne mysli. :( To tyle mojego przynudzania. Pozdrowienia dla wszystkich wrzesnioweczek i spokojnego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam dobrze że ty też masz takie dziwne objawy ciąży bo ja myslałam że tylko ja mam taka korbę :) lea76 u mnie tez badają mocz patyczkami ale uważam że to lepsze niż czekanie na wynik z badań laboratoryjnych. Wszystko co najważniejsze jest na patyczku więc po co czekac jak w minute mozna miec wynik :) a co do USG faktycznie późno bo przeciez pierwsze powinno być w 1 trymestrze a to juz 21 tydz więc jakby nie patrzeć to 1trym. sie skończył. A co do wózka to ja w zasadzie chyba nie będe kupowała, mam po Patryku nawet nawet w idealnym stanie. teraz żałuje że sprzedałam peg perego spacerówkę bo by sie przydała do auta. No i fotelik mam graco z wkładka dla noworodka, szpiworkiem i pokrowcem na nóżki i budką. WYDATKI MNIE OMINĄ :) :) :) wózek mam taki : ma on też wkładkę gondolę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53d959aefa0dfc53.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam u góry na stronie można prawdopodobnie zobaczyc tez inne zdięcia wózka z innych ujęć no i jest tam tez łóżeczko :) ale ja nie znam się na fotosiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tak sobie czytam o waszych zakupach dla maluszków, to jestem przerażona. Ja na razie jeszcze nic nie ogladam, chyba ze strachu że może coś jednak nie wyjść, ale z drugiej strony jak zostawię to wszystko na ostatnią chwilę to chyba nie dam rady. No ale zobaczymy. Dziś byłam na wizycie kontrolnej w szpitalu no i powiedziałam lekarzowi o tych upławach wodnistych. troche się zdenerwował i powiedział że do szpitala na obserwację, ale jakoś go uprosiłam (no bo niby już mi nic nie leci) i dał mi jakieś globulki dopochwowe i skierowanie na usg. Po usg zobaczymy co dalej, ale na szczęście mnie pocieszył że na podstawie badania ginekologicznego jest wszystko ok. I tego na rzaie będę się trzymać. A na dodatek złego od jutra znowu siedzę w domu na L4, ale nie dlatego że mi coś dolega, ale ze względu na kierownictwo u mnie w firmie. Już przyjeli kogoś na moje zastępstwo i uprosili mnie że lepiej dla oddziału będzie jak już pójdę na zwolnienie do końca, bo za parę tygodni od nowa będzie musiała być rekrutacja, szkolenia itp. No i co na to powiecie, popracowałam aż 4 dni i do domu mnie wysyłają. A tak podobno wszyscy narzekają że ciężarne nie chcą pracować, hehe. To by było na tyle, pozdrawiam Was cieplutko 🌼 i cieszę się że grono dziewczynek się powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że do 32 tyg. ciąż można prowadzić samochód, później już tylko jako pasażer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZzewczyny czy Wy duzo wiecej jecie teraz niz przed ciaza. Pytam bo ja nie mam specjalnie apetytu i w sumie to jem normalnie tylko ze wiecej warzyw i owocow. Moze dlatego mam taki maly brzuch. Ale za to biodra mi sie strasznie rozeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Owszem - grono dziewczynek się powiększa ;) Byłam dzisiaj u lekarza i wszystko wskazuje na to, że i u mnie będzie dziewczynka :) Najprawdopodobniej Zosia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tristeza, to tak jak u mnie, też dziewczyna :) Dowiedziałam się przedwczoraj. rzadko tu zaglądam, bo przez twardniejący brzuch muszę duzo lezeć. Czy wy tez macie takie kłopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze apropos wózków - mam zamiar kupić w komisie używany głęboki (bo to przecież tylko na pół roku) a potem nową, fajną spacerówkę. Nie robię jeszcze zakupów, na razie tylko wstępny kosztorys, rozglądam się trochę, wybieram kolory itp. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella ja ma również ten sam problem z brzuchem, na szczęście leki zaczęły działać, bo groził mi szpital więc oszczędzaj się ile tylko możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mam zakaz wszystkiego - biedny ten mój mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy Niuunia, ja miałam bardzo podobny wózek, ale te małe kółka są dobre tylko na równym chodniku, a ty byłaś z niego zadowolona? Z mojego doświadczenia wiem, że wybór wózka zależy od wielu czynników, tj. po jakiej powierzchni najczęściej będziecie jeździć, czy są zjazdy z chodników, a jeśli nie to czy krawężniki są wysokie, jak pisała Peppetti wysokość rączki też jest ważna, przeważnie wszystkie są dobre dla wysokich dziewczyn, ja mam 170 cm a moja też była za wysoko i trudno mi było wjeżdżać na chodnik. Ciężar wózka jest istotny jeśli macie zamiar jeździć autobusem lub tramwajem, albo mieszkacie wysoko i bez windy. Zauważyłam jedną rzecz, że wszystkie wózki z dużymi kołami, (wygodne do prowadzenia ale ciężkie) są b. szerokie i trudno się z nimi przemieszczać np. na klatce schodowej i mimo, że się składają to zajmują dużo miejsca w bagażniku. Ja kupiłam swojemu synowi tzw. parasolkę jak miał 8 miesięcy i dla mnie to było super rozwiązanie bo i lekka (2 kg) i wszędzie weszła, rozkładana do spania, z budką i koszykiem na zakupy. Kupno wózka to chyba najważniejszy zakup, więc musicie wypróbować różne modele i wybrać najlepszy dla was. Dziewczyny, To będzie moje drugie dziecko, więc już inaczej podchodzę do wszystkich zakupów jak przy pierwszym, i wierzcie mi, że napewno kupicie wiele niepotrzebnych rzeczy, ale nie chcę was o tym przekonywać, bo ja przy pierwszym dziecku też kupowałam bo byłam bardzo szczęsliwa i chciałam mieć wszystko super, a przy drugim już jest mniejsza euforia zakupów, ale te co będą mamami po raz pierwszy niech się cieszą i kupują , a przy drugim same będą wiedziały z czego zrezygnować. Tylko jedna rada: Nie kupujcie dużo małych ubranek, bo napewno wiele dostaniecie na początku od rodziny i znajomych, którzy będą odwiedzać wasze maleństwa i przynosić piękne ciuszki , bo takie dziecko jeszcze się nie bawi. Potem to się skończy i będą kupować zabawki dla dziecka, a wy ubranka. Ale się napisałam..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×