Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie wrzesnówki, Tak strasznie mi przykro z powodu Katynki. Współczuje jej całym sercem... Monia18 : nie martw sie za niedługo poczujesz! niunia: ja tez ostatnio sie czuję jak balon... Miska26: mam ten sam problem...jem dwa razy wiecej niz przed ciążą i jestem cały czas głodna :/ Peppetti: odezwij sie do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos rozstępów: ja do niedawna uzywałam oliwki nivea, a teraz kupiłam krem przeciw rozstępom ziaji(mamma mia)i własnie jestem w fazie testowania (wydaje sie ok skóra jest dobrze nawilzona) Pamiętajcie, ze sam krem to niestey tylko połowa sukcesu, najwazniejszy jest regularny masaz skóry narazonej na rozstępy! wiec myśle, ze warto poświęcić jej z 10 min na codzienne masowanie. Smutną prawdą jest to, ze jak ktoś ma genetyczne skłonności do powstawania rozstępów to i tak mało można zrobić w tej kwestii :(:(:( http://www.wizaz.pl/basia_rozstepy.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, działa :) Dziewczynki serdecznie Was pozdrawiam. Mam bardzo dłuuuuugi weekend, aż 9 dni wolnego i przyjechaliśmy z mężem do moich rodziców. Dzisiaj robiliśmy sobie zdjęcia i dopiero patrząc na nie uświadomiłam sobie, jaki ma duży brzuch :) Chyba będę musiała podesłać na bloga, bo od 16 tc jest znaczny postęp. Wy też tak macie? Co do rozstępów, to ja używam tego samego, co Vanilam, tzn. Pharmaceris M ( z apteki), ale podobno faktyczniejest tak, że o wszystkim decydują geny. No zobaczymy, co będzie potem :) Buziaczki 👄 Pamiętajcie o mnie, codziennie tu zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja w pierwszej ciąży nie stosowałam niczego ale tez nie miałam rozstępów. A teraz zauważyłam dwa na biodrach i chyba sie wezmę za smarowanie oliwką. Nie wiem dlaczego, tak jak wspomniałam ja nie miałam żadnego rozstępu po pierwszej ciąży a moja siostra miała i oczywiście zostały jej szerokości palców u ręki, fioletowe i w dodatku od kolan do szyji. SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza - Twój suwaczek ma się kończyć na png -te znaki za nim usuń :) i będzie działał........ Witajcie o poranku.. miałam dziś koszmrną noc :( brałam nospę a brzuch ciągle bolał...dopiero rano przeszło....boje się już myśleć, czy coś się nie stało? zaraz będę dzwonić do mojej ginki mam nadzieje,że jakoś mnie przyjmie no i przede wszystkim, że z maleństwem wszystko w porządku..tak bardzo się boję.... A jak tam u Was? mam nadzieję, że dobrze :) Pozdrawiam z całego serduszka Was i Wasze brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzień:) Miśka, myślę, że to maluszek cos musi naciskać. Mnie tez dosyć częśto bolał brzuch, ale to albo przez coś, co zjadłam, albo z przepracowania. Ale zadzwoń, jak się masz denerwować. Teraz się wreszcie cieszę, bo przestały mnie boleć nogi od wew. strony ud. Aż się bałam, że to może mi się spojenie łonowe rozchodzi, ale na szczęście juz jest ok:) Dzisiaj zaczynamy kolejny tydzień:) rany, jesteśmy juz w 2. połowie ciąży, wyobrażacie sobie?:) A, a co do orzstępów, to mam ten sam krem eris co dziewczyny, ale niestety nie pomógł i na piersiach zaczęły się robić rozstępy! Nie mogę tego przeboleć. Ale z drugiej strony sobie myślę, że pal sześć rozstępy, puchnące nogi i inne objawy, najważniejsze, żeby maluch się dobrze rozwijał i żeby z nim było wszytko ok:) my sobie później będziemy chodzić do kosmetyczki na zabiegi:) Uciekam teraz, jade do rodziców, bo moje słonko pracuje i samej mi się nie chce siedzieć w domu. Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny Miśka co do bólu brzucha, to ja od piatku zwijałam sie z bólu. nie chciałam brać nospy ani niczego, wiec lekko przestraszona pojechałam do gin, ale okazało sie, że zjadłam za dużo czekoladek i innych słodkości. na szczeście wszystko dobrze z dzidzią. widziałam ją znowu na usg, śliczna jest po prostu, tak łapką poruszyła jakby chciała pomachać. rozpłakałam sie u gin, nie mogłam uspokoić i taksówką wracałam do domu, bo nie byłam w stanie prowadzić samochodu. ciąża sprawiła że jestem strasznie wrażliwa. Ja też niestety zaczełam używac kremy na rozstepy. Zawsze byłam szczupła, ale teraz już kolejne 0,5kg przytyłam. Mąż codziennie smaruje mnie l\'oreal body expertise i vichy Action Integrale Vergetures. polecam bo naprawde świetnie działają i pięknie pachną. Ja mam najgorsze problemy z udami, ale po tych kremach już zauważam różnice. w sobote byłam na meczu mojego J i była też dziewczyna jego kolegi z ich dzieckiem. Kubuś ma 2latka, cały czas siedział mi na kolanach i nie chciał zejść. Co prawda skończyło sie to wylaniem na moją białą spódnice soku, ale wtedy chwycił mnie za ręke i tak słoodko powiedzial \"kocham cie i przeprasam\". Jak skończył sie mecz i mąż przyszedł to powiedział \"zosia jest moja, nie dam ci jej\". Uwielbiam takie maluszki, mają nas odwiedzić w piątek więc już zastanawiam sie co zrobić do jedzenia temu maluchowi. Zielony_talerzyk moje słonko tez jest w pracy wiec z braku zajęcia, też jade do rodziców na obiadek. i deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie suwaczka
tristeza - wystarczy bys po wpisaniu adresu suwaczka wcisnęla enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten znaczek na końcu sam wyskakuje, ja go kasuje, ale to nic nie daje :( Trudno Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🖐️ Widze, ze jak co weekend, bylo pusciutko na forum ;) Wkoncu nie ma sie co dziwic, mamy swietna pogode, az zal w domku siedziec, a co dopiero przed pc ;) Ja z moim Slonkiem mielismy w sobote I rocznice slubu. Zrobilismy male party z tej okazji, najpierw byl grill, a potem w domku. Swietnie sie bawilismy. Wczoraj przygotowalam rodzinny obiadek, a dzis jest u nas festyn, z okazji 1maja, wiec wieczorem idziemy troszke sie pobawic ;) Wiekszosc z Was ma napewno dlugi weekend, u nas niestety tylko jutro wolne :(, zreszta mi to obojetne, bo i tak nie pracuje, ale lubie jak mezus jest w domku. Dziewczynki dziekuje za komentarze 🌻 Peppetti odezwij sie 🌻 Dawno juz nie zagladala aniolekjg co u Ciebie? Daj znac 🌻 Moj maluszek czasem sie wierci, a niekiedy wogole go nie czuje. Macie tez tak? Bywaja takie \"ciche dni\" i wtedy sie denerwuje. W czwartek mam USG, juz sie nie moge doczekac. Chcialabym zeby lekarz powiedzial, jakiej bedzie plci babys :) Jest mi to obojetne, ale strasznie ciekawska jestem. Zdrowie najwazniejsze 😍 Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. odpisując na wcześniejsze pytania to biorę tabletki ze względu na macicę która nie chce się rozkurczyć, dodatkowo mam nisko położone łożysko i to wszystko razem źle wpływa na dziecko. W tej chwili biorę magnez x3, buscopan x3, luteinę x2, tardyferon x1 i elevit więc niestety trochę się tego nazbierało, najważniejsze aby zaczęło pomagać, bo biorę takie dawki już tydzień i na razie bez większych rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
Cześć dziewczyny:) dziś jestem bardzo szczęśliwa-powoli zaczynamy urządzać pokoik dla niuni,właśnie jestem po rozmowie z znajomym malarzem,który przygotowuje nam projekt,i po wstępnych ustaleniach będzie to cudnie wyglądać.Pokoik będzie w stylu safari z zwierzątkami(słonie,żyrafy,małpki itp)a sufit będzie w błękicie jak niebo nawet chmurki będą:)jestem bardzo podniecona,uśmiech nie schodzi z mojej twarzy-cudowny ten dzień:):):) co do roztępów-to fajnie,że poruszyłyście ten temat bo byłam zupełnie zielona,nie miałam pojęcia jakie kremy są dobre....a tak kilka wskazówek troszke mnie oświeciło.Fajnie wiedzieć,żeby nie kupować w ciemno a tak sprawdzone -to nie mam już obaw. Ostatnio było bardzo gorąco na temat pażdziernikówki,którą los tak okrutnie potraktował,bardzo mnie to przygnębiło,i nie mogłam racjonalnie myśleć.Cały czas macałam brzusio,czy moja niunia sie rusza to chore....bardzo sie wystraszyłam.Bardzo też współczuje tej młodej dziewczynie.Wole jednak jak naj mniej takich informacji-bo popadam w przygnębienie,nie potrafie znaleść sobie miejsca. miłego dnia dziewczyny-dobrego samopoczucia,no i zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
witam Was kobietki! Ale zimno się zrobiło. Wczoraj chociaż było chłodno moi rodzice zrobili małego grila na działce. fajnie - bo już mi pachniało tym grilem. USG mam dopiero 16 maja - więc muszę trochę poczekać chociaż kordzi mnie USG trójwymiarowe. U mnie tu gdzie mieszkam nie ma takiego USG, musiałabym wybrać się do Warszawy. Mój męzuś mi odradza i mówi że jeśli nie mam zaleceń lekarza to po co męczyć dzidziusia. No i sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,ja tez jezdzilam do Warszawy na 3/4d i szczerze polecam,bo to cudowne przezycie-widzielismy bardzo dokladnie synka(a o tym nie ma co marzyc na tradycyjnym usg),mamy 2plytki na pamiatke-z filmikiem i zdjeciami,a zwykle usg \"z przydzialu\"tez jeszcze zrobie za tydzien-nie sadze,zeby to bylo strasznie dla malego meczace. I z innej beczki-slyszalyscie dziewczyny o masazu piersi,a szczegolnie brodawek?bo ja pomimo czytania wszystkiego na temat ciazy co mi wpadnie w rece uslyszalam o tym 1raz od znajomej poloznej-chodzi tu o masaz szczoteczka taka jak do szorowania rak(nie moze byc ani za miekka a ni za twarda)jest to troche bolesne na poczatku,ale ma na celu zahartowanie brodawek ,zeby potem nie pekaly podczas karmienia-a po masazu intensywnie sie je nawilza.juz pare dni to uskutecznialam -mam nadzieje ze zapobiegnie to niemilym niespodziankom w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 w kasiazce pt. \"Moje dziecko\" (swietne informacje - polecam) ,jest napisane ze nie powinno sie \"hartowac\" piersi. Pocieranie ich gabka lub szorstkim recznikiem (juz w czasie ciazy), niegdys zalecane przyszlym mama, powoduje jedynie pokrycie ich twardym, pekajacym naskorkiem i sprzyja infekcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze bardziej doswiadczone
mamy, te które oczekuja na kolejne dziecko podpowiedza co i jak z tym karmieniem piersia, jakie miały trudnosci, jak sobie radziły, doradza jaki laktator lepszy reczny czy elektryczny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z pocieranime piersi kojarzy się tylko to : jak leżałam w szpitalu w marcu - to lekarz kazał dziewczynie, która była po terminie - by masowała brodawki - miało tpo przyspieszyć poród....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi sie dziś dostać do mojej ginki :( jutro idę na rano do szpitala do niej - tak sie boje tego usg.....przez te bóle brzucha sie wykończe, od dwóch dni nie czuje dzidzi, o rany aby do rana przetrwać i żeby wszystko było dobrze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
miśka26-życze ci samych dobrych wiadomości na jutrzejszym usg:)ja ostatnio też nie czułam dzidzi w dzień,całą noc nie spałam i okazało sie,że niunia jest aktywna w nocy,więc myśle że u ciebie może jest podobnie.Bądz dobrej myśli-mnie też najgorsze myśli sie czymały a to był też ten czas co tyle pisałyście o katynce:poprostu horror mam nadzieje że to nam sie więcej nie przytrafi.powodzenia i daj znać jak wrócisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 - wszystko będzie dobrze. Ja też miewam takie bóle - nospa mi pomaga, ale tak jak Ty martwię się za każdym razem 🌼 Co do tych piersi - może nie jestem doświadczona, bo to moje pierwsze dziecko, ale moja teściowa też mi mówiła o tym hartowniu, a jak zapytałam mojej gin, to powiedziała, żeby absolutnie sobie darować takie zabiegi. Podobne wypowiedzi przeczytałam w prasie ciążowej i w programie \"Mamo to ja\" na TVN Style. Podobno najważniejsze jest to, żeby dziecko podczas ssania miało całą brodawkę w buzi, bo w przeciwnym wypadku nawet wcześniejsze masaże pod różną postacią nie pomogą. Zielony_talerzyk - ciebie przestały boleć nogi, a ja zaczynam mieć problemy z bólem kości ogonowej i krzyża, ale tylko jak dłużej siedzę w jednej pozycji. Shiva24 - mój maluch ostatnio rusza się intensywnie w ciągu dnia, a na początku w dzień w ogóle Go nie czułam. Dopiero, jak kładłam się spać, to dawał znaki mamusi. W czwartek napweno się uspokoisz :) Lukrecja - ja też już mam kilka pomysłów na pokoik synka - m.in. motyw kubusia puchatka albo neutralnie - abstrakcja na ścianach w pastelowych kolorach. Ale ten pomysł z chmurkami na suficie jest super :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
wanilam-ciesze sie i dziękuje za miłe słówko.Zazdroszcze ci,poniewaz znasz płeć dzidzi a ja niestety jeszcze nie(niunia nie chciała sie ujawniać hehe)taki pokoik jest naprawde ciekawy-safari,kubuś puchatek czy w barbi-fakt w tym,że odrazu widać,że to pokoik małego brzdąca.Jak zrobimy ten remont to dam fotki na blooga no i będe czekać na twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz sama nie wiem co o tym masowaniu myslec-to mowila przeciez polozna.zapytam ginki przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×